Ugrás a kommentre

Chapter 4: The Gathering Storm


Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Amúgy egyértelműen a legjobb vuki karakter Chewie mellett :D

Igazából még Csuvinál is jobb lassan. Ahogy piál és nő benne a feszültség az haláli. :D Tarfful van még, de ő nem rúghat labdába. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor néhány gondolat a részről

-A banthát nagyon birtam. Mint egy nagy kutya. Még a farkát is csóválja :D 

-Bár ezek a robotizált fiatalok továbbra is kilógnak a képből, az azért tetszik, hogy ez a szubkultúra mélyebben ki van találva. Az ötlet, hogy a tatooine-i fiatalok úgy szakítanak az előző generációkkal, hogy szines csilivili motorokon járnak és robot kiegészitőket aggatnak magukra igazából bejön. Nem mondom, hogy a megvalósitásukkal is ennyire elégedett vagyok, de az ötlet nem rossz. Ja és a műtősnek - mielőtt nekiállna a gyógyitásnak - hasonló keze van, mint a szeparatista B-1-es harci droidoknak.

-A résznek kétségtelen a legnagyobb erőssége a karakter-vezetés. Végre fény derült a motivációkra. Nem csak Fett hanem Fennec kapcsán is. A sorozat egyik legjobb jelenete amikor Fennec mondja, hogy a tuszkenekkel töltött idő elpuhította Fettet. Korábban méricskéltük itt, hogy Temuera mennyire jó vagy rossz színész. Azt kell mondjam, hogy meglepően jó volt a játéka. Ahogy rávágja hogy erősebb lett, annak bizony van súlya.

-A palota hangárja majdnem pont olyan mint a Battlefront játékban. Le a kalappal ezért az odafigyelésért. A videojátékos feelinget erősítette, hogy a gong droid mint valami "piros hordó" felrobbant és kinyirta a körülötte lévőket.

-Tetszett hogy láttuk a konyhát. Úgy képzelem, hogy a hatkezű szakácsot aztán helyrehozták. mikor átvették az uralmat. Nem lepne meg ha az előző részben látott fogásokat, amiket Bobának feltálaltak ő készítette volna.

-A spoilermentes topikba írtam már, hogy fülig ért a szám az egyik jelenetnél. Ez pedig a motoros banda lemészárlása volt. Eszement menő volt! Eleve ahogy felbukkan először a messzeségben a Slave-1 mint valami vérszomjas ragadozó és vészjósloan közeledik feléjük. Óriási!

-Ezt pedig egy újabb fénypont követi: a harc a Sarlacc-al! Igazán epikus halált kapott ez a csápos rémség.

-Amit külön díjazok, hogy a kánon utalások mennyire bátrak. Black K-re gondolok, akit elintézhettek volna annyival hogy felbukkan pár másodpercre, a képregény-rajongók örülnek neki aztán soha nem látjuk viszont. A fekete vuki azonban nem csak egy "fan service", hanem szerves része a sztorinak. Mekkora állat már, ahogy piál és egyre jobban felcseszi magát a trandoshanok látványától. Aztán a hegyi beszédet is elengedi a füle mellett és csak kiszakitja az egyikük karját. Kifejezetten bejött hogy ezek a trandoshanok nem bűnözőknek néztek ki. Amelyiket megcsonkította kifejezetten kis szerencsétlennek tűnt, aki tényleg szinte örül hogy végre eljött kicsit bulizni a fárasztó melóból erre pont összefut egy bepöccent vukival :D Black K-nek nálam simán megvan az esélye rá, hogy Csuvit is lepipálja. Nincs bajom Csuvival, de Black K szórakoztatóbb :)

-A bűnözői kerekasztalnak minden pillanata arany volt. Eleve tetszik, hogy a sorozatok nem annyira emberközpontúak mint a nagy filmek. Sokkal többször előfordul, hogy az idegen lények szóhoz jutnak. Dzséjthez hasonlóan én se sok jót nézek ki a klatooniaiakból. Szerintem elfogják árulni Bobát. Remélem megeteti őket a rancorral.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Bár ezek a robotizált fiatalok továbbra is kilógnak a képből, az azért tetszik, hogy ez a szubkultúra mélyebben ki van találva. Az ötlet, hogy a tatooine-i fiatalok úgy szakítanak az előző generációkkal, hogy szines csilivili motorokon járnak és robot kiegészitőket aggatnak magukra igazából bejön. Nem mondom, hogy a megvalósitásukkal is ennyire elégedett vagyok, de az ötlet nem rossz. Ja és a műtősnek - mielőtt nekiállna a gyógyitásnak - hasonló keze van, mint a szeparatista B-1-es harci droidoknak.

Kezdem én is ilyen szemüvegen keresztül nézni őket. Kíváncsi vagyok mi áll ennek az irányzatnak a hátterében.

Univerzumon kívül pedig bátor dolog volt behozni őket. Filoni vagy Favreau nem a merész újításairól híres. Bár az is lehet, hogy ők az antikrisztus Kennedy műve. :lol:

 

17 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Korábban méricskéltük itt, hogy Temuera mennyire jó vagy rossz színész. Azt kell mondjam, hogy meglepően jó volt a játéka

Abszolút nincs gond vele, szerintem egyre jobb. Imádom amikor vicsorgó pofákat vág.

 

17 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Tetszett hogy láttuk a konyhát. Úgy képzelem, hogy a hatkezű szakácsot aztán helyrehozták. mikor átvették az uralmat. Nem lepne meg ha az előző részben látott fogásokat, amiket Bobának feltálaltak ő készítette volna

Van esély rá, mert a patkány vadász droid is feltűnt a vacsoránál, azaz megmaradt. :)

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, amikor bement a vespások helyére az eszméletlen Fennec-kel, egy kicsit abban bíztam, hogy TALÁN Dr. Evazan gyógyít :D Az azért ütött volna.

 

A Disney-felvásárlás óta a Star Wars egy ikonikus visszatérő motívumára, a végtagvesztésre nem volt példa mozgóképen - de javítsatok ki, ha tévedek. Azért meglepő, mert ugyanezt a szintén Disney Marvel-széria éppen Feige Star Wars iránti tiszteletadása jeléül majd minden filmjében eljátssza.

 

A hetedik rész egyik kimaradt, de nagyon hasonló jelenetében tépte volna le tőből Chewie Unkar Plutt karját - én meglehetősen sajnáltam azt a nagyon Star Wars-ba illő, weird epizódot. A Last Jedi kimaradt jeleneteiben Finn máshogy intézte el Phasmát, ott lecsapta volna a végtagjait.

 

Rebels, TFA, RO, Solo, TLJ, Resistance, Mando, TRoS TCW S07, The Bad Batch. És eddig kellett várni, hogy megtörténjen az, ami előtte volt 6 filmből 5-ben, egyes részekben többször is (AotC, RotS) és Mault is félbevágták, szóval az is majdnem olyan.

 

Na jó, azért azt gondolom, ennek a hiányába nem pusztultunk bele, nem akarok ennek nagy Fennec-et keríteni, csak fun fact.

 

Legalább Gideonnak lecsaphatnák a kezét majd a Mandóban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

de javítsatok ki, ha tévedek

Oké. :) Chewie a Solóban letépte egy kesseli őr mindkét karját. Snoke mindkét csuklóját levágta Kylo, amikor felszecskázta az ep8-ban. Illetve az ep9 nyitányában Kylo levágja az egyik Alazmec karját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

- Csak most esett le, hogy ahol a Slave I parkol az a garázs. :D Először azt hittem, hogy az a főbejárat. Pedig a kapuról is gyanúsnak kellett volna már lennie, mert alulról felfelé csukódott.

Nekem feltűnt a turpisság, pláne mikor a concept artokat néztem: A palota egy magasabb pontján volt a hangár eredeti terve! Ha így lett volna megvalósítva, nem csapta volna be a szemet a művészbejáró, ahol végülis távoztak!

3.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Chewie a Solóban letépte egy kesseli őr mindkét karját.

Ott csak hang volt, vagy mutatták is? :)

 

Amúgy hatalmas volt az a Trandoshan ahogy rémülten pislogott, hogy mi is fog történni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény, sajnáltam, mert egyáltalán nem a harcos kaszt tagjának tűnt, hanem inkább valami kereskedőnek. Néha hajlamos vagyok az egész fajt pl. Bossk alapján megítélni. De ha visszanő az a végtag, akkor minden rendben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ott csak hang volt, vagy mutatták is? :)

Ugyanúgy volt megcsinálva a jelenet, mint itt. A tépésnek csak a hangját hallod, mert a másik szereplőt mutatja a kamera, aztán utána megmutatták a letépett végtagot. Itt a földre dobva, ott meg Chewie kezében lógtak.

És igen, minden végtagjuk vissza tud nőni. Szóval a figura nem vesztett sokat, bár nyilván azért fájt neki. De még mindig jobban járt, mintha a fejét tépték volna le. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült bennem, hogy talán a Boba első évadja vezet majd be minket a Mandalori harmadik etapjába. Mekkora lenne már? :) 

 

Kis érdekesség még, hogy elhangzik a gotra szó, ami talán klánt jelenthet. Először Gor Koresh esküszik meg a gotrára a Mandi Marshal című részében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Wow! Ez a kép honnan került elő? Hivatalosnak tűnik.

 

Star War Hungary facebookon futottam bele, hogy ők honnanszedték azt passzolom, nem volt forrás.

 

Az enciklopédiás kép meg főleg fúj :D Akkor tényleg az alapján csinálhatták meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, csoli1138 írta:

Legends besorolásba kerültek a régi enciklopédiák? 

Csak gondolj bele józan paraszti ésszel: azokban rengeteg olyan infó szerepel, ami ma már Legends könyvekben, képregényekben vagy éppen animációs sorozatokból van. Akkor miért maradnának a Disney felvásárlás előtt kiadott a régi enciklopédiák kánonok? Egyedül a helyszínekkel foglalkozó maradt kánon, de abban is sok dolgot hozzáigazítottak az új rendszerhez az új kiadásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész is nagyon jó volt, számos remek és emlékezetes jelenetsorral. :clap: Tetszett, ahogy a kirakós darabkái apránként a helyére kerültek Boba sarlacc-ből való szabadulását követően addig a pontig, amikor viszontláttuk őt a The Mandalorianben. Jó, hogy a múlt beletorkollott a jelenbe, és nem húzták szükségtelenül tovább a flashbackeket, miután elmeséltek velük mindent, amit szerettek volna. A testvérsorozatban számos kérdőjel maradt nem csak Fett, de Fennec feltűnése kapcsán is, amikről legfeljebb találgathattunk. Most viszont már tudjuk, hogy az ex-fejvadász évekig élt a buckalakó törzsben, és a társai haláláig nemigen foglalkoztatta a baskar páncélja holléte - hiszen már valamilyen szinten tuskenné vált. Csak a törzs halála után volt kénytelen új irányt venni, és szánta rá magát, hogy visszaszerezze a régi élete olyan jellegzetes szimbólumait, mint a páncélja, vagy a Slave I. Viszont ez nem jelenti azt, hogy vissza akarna térni oda, ahol a sarlacc-eset előtt tartott, vagyis a fejvadász szakma űzéséhez. Ellenkezőleg: a halálközeli élmény és a tuskenek között eltöltött idő új perspektívákat tárt Boba elé, aki már Jangóval ellentétben nem elégszik meg a szimpla pénkereséssel (hogy valahogy boldoguljon a galaxisban), és a kreditrakása növelésével (Fennec-nek említi is, hogy készen állt maga mögött hagyni a vadászatot, és a pénz hidegen hagyja - hiszen már alapból van neki felhalmozva), ambíciózusabb, távlati tervei vannak a Tatooine-on. Az "új", megváltozott Boba arra is magyarázattal szolgál, hogy miért sokkal emberségesebb, mint ahogy azt sokan elvárták/elvárják, és miért nem gyilkol minden esetben olyan szenvtelenül, mint pl. az Ep4-5 közötti képregényekben. Mert tény, hogy eddig sem volt pszichopata sorozatgyilkos, de az ellenkezője sem. A TBoBF nyújtotta adalékkal viszont, ez ebben a formában szerintem rendben van.

 

Amikor Boba meglátta a távolban felvillanó fényrakétákat, egyből elmosolyodtam. Szeretem, amikor egy már jól ismert eseményt másik szemszögből is átélhetünk. Fennec megmentése nagyjából a várható módon zajlott, de arra nem gondoltam volna, hogy ilyen szépen összekötik a "cyberpunkos" srácokkal. Még a végén kiderül, hogy Filoniék előre terveznek, és minden elem okkal olyan, amilyen. :D De viccen kívül szép átkötés volt, noha még nekem is szoknom kell ezeket a koszos-poros Tatooine-i közegtől eltérő, futurisztikusnak ható hightech elemeket. Amikor Boba levágta a raszta gyerek elé a pénzes tasakot, a reakciójából egyből arra gondoltam, hogy ez a pár (?) kredit milyen soknak számíthat ezen a helyen, ami viszont passzol a Tatooine szegényebb világába. Annyira nagyon drágák szerintem eleve nem lehetnek ezek a módosítások, ha a Tatooine-on nyílt ilyen szalon a tehetősebb világok helyett. A zene és az atmoszféra furcsa volt, de szerintem bőven beilleszthető a Star Wars világába. Igaz, kimondottan a Tatooine-ra már valamivel nehezebben. Megértem azokat is, akiknek ez nagyon kilóg.

 

Jó volt Boba és Fennec megsmerkedése, valamint a nő elköteleződése az egykori fejvadász felé. Már az előző résznél is írni akartam, hogy kíváncsi vagyok, hogy szerzi vissza Boba a Slave I-et, erre tessék. :) Tetszett az egész "mentőakció", és remek volt a néhai Jabba palotájának olyan szegleteibe is ellátogatni, amiket eddig nem láthattunk élőszereplős formában. Nevezetesen a konyha részleg, vagy a hangár. A Grievous-fan szakácsdroid, vagy az előszereplősként debütáló "nyuszi droid" remek adalékok voltak. :D Amikor a kis droid kikapcsolta magát a Boba Fett név hallatán, egy pillanatra azt hittem, hogy önmegsemmisítést akar végrehajtani. Az akciók jók voltak, bejön Fett és Fennec párosa. :yeah:Remek volt viszontlátni és hallani a Slave I-et, számos emlék felidéződött az Ep2-től kezdve a TCW-n át a The Mandalorianig. Szerintem a Falcon után a legikonikusabb "hajó karakter" a Star Warsban.

 

A motoros banda kiirtása gyönyörű jelenet volt. :clap: A Slave I gyorsan és hatékonyan cserkészte be a gyanútlan prédáját. Aztán könnyedén hullott a söpredék a jellegzetes sugárvető-sorozat által. Tetszett Fett könyörtelensége és gátlástalansága ezen a téren. Ő ugye azt hitte, hogy egykori társainak gyilkosait egyesíti a Kozmikus Erővel, ami nagy elégtétel lehetett. Viszont szerintem Fennec-nek igaza van, és nem ők állnak a tusken mészárlás mögött. Ettől függetlenül, azt kapták a gengszterek, amit érdemeltek. A részükről már nem lesz több párafarm kifosztás, kocsmai inzultálás és egyebek. A sarlacc-veremhez való visszatérés nagy trauma lehetett Fettnek, akit kis híján kétszer is megölt a fenevad. Az szerintem is reális lehetőség, hogy a halálközeli élmény miatt Bobának csak később villant be az, hogy a javák lerángatták róla a páncélját, ezért gondolta azt, hogy még a sarlacc-ben van. Az ütés hatására szerintem sérülhetett a rövidtávú memóriája. Viszont később, a bactában fekve már ő emlékszik vissza a javákra és a páncél leválasztásra, szóval addigra képben kell, hogy legyen. Gondolom, a sarlacc gyomorsav aránylag lassan mar (vagyis nem egy xenomorph sav, vagy hasonló), ezért kockáztatott meg egy gyors beugrót a szépség bendőjébe. Amikor kijött, még így is jelezte, hogy égeti a cucc. Egyébként csak most tűnt fel, hogy in-universe magyarázatot adtak Boba kopaszságára. A szemöldökeihez hasonlóan a haját is lemarta a sav, és az előbbi csak a bacta kezelés hatására kezd visszanőni neki. A sarlacc jumpscare várható volt, de azért így is kellően para lett. Nem semmi erő van a lényben, ha képes volt visszafogni a Slave I-et. Landónak tényleg nagy mákja volt, hogy őt nem ilyen elánnal rángatta a csáp. :D A szeizmikus töltet megunhatatlan, és gyönyörű kivégzést produkált. Még Jabba vitorlásának roncsa is beleremegett. Mondjuk, Fennec-nek szerencséje volt, hogy a töltet pont ott landolt, ahol kellett, különben kellemetlenebb véget értek volna a dolgok. Nem bánom, hogy nem rágták a szánkba, hogy Boba miként bukkant rá Djarinra, és kapta vissza a páncélját, mert kikövetkezethető. Összességében elégedett vagyok a flashbackekkel, szerintem szép kört zártak be, és a kirakós legfontosabb darabkáinak mindegyikét a helyére tették Fett és Fennec kapcsán. Ideje jobban elmerülnünk a jelenben, ami szerintem nem kevésbé érdekes. 

 

Nem hittem volna, hogy Black Krrsantanből ilyen cool karaktert csinálnak. :cool: Számomra a sorozat egyik legpozitívabb meglepetése. Tényleg nyerő, hogy nem csak egy cameo erejéig szedték elő, hogy a képregényeseknek is kedvezzenek egy rövidke pillanatra, hanem tartósabban szerepeltetik, a sztori szerves részévé téve. A wookiee minden pillanata arany. Tetszik az a nyers, szilaj kisugárzása, ami minden jelenetéből árad. Noha a tolvajbecsület is benne van, hiszen a múltbeli sérelmek ellenére nem tépte ketté Bobát, amikor elhagyta a Menedéket, és értékelte azt, hogy szabadon engedte korábban. A wookiee-trandoshai ellentét felelevenítésének is örültem. Szerencsétlen trandoshait (amúgy csak nekem hatott kicsit "műanyagnak"?) komolyan sajnáltam. :D Csak szórakozni akart a cimboráival, amikor egy részeg wookiee tombolni kezdett. Mondjuk azt a poharat lehet, hogy nem kellett volna hozzávágni. Hogy is mondta Han? "A wookiee-kat nem szabad ingerelni." (felteszem, az ittas wookiee-kra ez duplán igaz) - most már vizuálisan is képet kaptunk róla, mire gondolhatott a csempész. Santy zseniális, remélem, sokat láthatuk még hasonlóan menő jelenetekben. Persze rajta kívül akadtak még kiváló elemek ebben a jelenetben. Visszatért a twi'lek szolgálólány, akit amúgy igazán elnevezhetnének már. De Garsa miatt is meg kellett állítanom párszor a részt. Természetesen nyilván csak azért, hogy megcsodáljam a remek jelmezeket és sminkeket. :P 

 

A tárgyalás érdekes volt. Mekkora ötlet volt megteríteni a rancor verem felett. :D Tetszett, hogy a felek nem adták be a derekukat, és a saját szemszögükből nézve logikusan nem álltak be Fett mögé egy olyan háborúba, ami elsődlegesen a daimyo területét fenyegeti. Az más kérdés, hogy hosszabb távon rájuk nézve ugyanúgy fenyegetést jelentenek a pyke-ok. Djarin feltűnésének előrevetítése felcsigázott. Ahogy Fett és Fennec a The Mandalorianben, úgy Djarin a The Book of Boba Fettben vállalhatna epizódszerepet. Egy gyors meló a fejvadásznak, mielőtt folytatja útját a Mandalore meghódításához vezető ösvényen szerintem gond nélkül belefér. 

 

Remélem, nem csak 7 fejezetes lesz ez a "könyv", mert a The Mandalorianhez hasonlóan itt is kezdem azt érezni, hogy bármeddig elnézném. :) Baromi kíváncsi vagyok a maradék 3 részre, ami (ha minden igaz) már teljesen a jelen eseményeire fog fókuszálni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Darth Sky írta:

Fennec megmentése nagyjából a várható módon zajlott, de arra nem gondoltam volna, hogy ilyen szépen összekötik a "cyberpunkos" srácokkal. Még a végén kiderül, hogy Filoniék előre terveznek, és minden elem okkal olyan, amilyen. :D De viccen kívül szép átkötés volt, noha még nekem is szoknom kell ezeket a koszos-poros Tatooine-i közegtől eltérő, futurisztikusnak ható hightech elemeket. Amikor Boba levágta a raszta gyerek elé a pénzes tasakot, a reakciójából egyből arra gondoltam, hogy ez a pár (?) kredit milyen soknak számíthat ezen a helyen, ami viszont passzol a Tatooine szegényebb világába. Annyira nagyon drágák szerintem eleve nem lehetnek ezek a módosítások, ha a Tatooine-on nyílt ilyen szalon a tehetősebb világok helyett. A zene és az atmoszféra furcsa volt, de szerintem bőven beilleszthető a Star Wars világába. Igaz, kimondottan a Tatooine-ra már valamivel nehezebben. Megértem azokat is, akiknek ez nagyon kilóg.

Ezzel kapcsolatban egyre inkább azt gondolom, hogy a PT és a Disney éra kezdete óta ez az első igazán merészebb újítás az SW-ben (külföldi fórumokon is olvastam ilyen véleményt). Az itt lévő jelenet bizarr volt, de valahogy mégis SW-s. Hangulatos.

 

43 perccel korábban, Darth Sky írta:

Az "új", megváltozott Boba arra is magyarázattal szolgál, hogy miért sokkal emberségesebb, mint ahogy azt sokan elvárták/elvárják, és miért nem gyilkol minden esetben olyan szenvtelenül, mint pl. az Ep4-5 közötti képregényekben. Mert tény, hogy eddig sem volt pszichopata sorozatgyilkos, de az ellenkezője sem. A TBoBF nyújtotta adalékkal viszont, ez ebben a formában szerintem rendben van.

Kánon képregényekről van szó? Egyébként az, hogy Boba nem öl meg mindenkit annak más oka is van. Ha megnézzük a mostani csapatát, szinte mindenki úgy állt be hozzá, hogy vagy megmentette Boba vagy az ellenségéből csinált szövetségest. Ha egy agyatlan gyilkológép lenne akkor valószínűleg egyedül ülne a trónon és/vagy már rég nem élne. A célja alá rendeli a viselkedését is. Most már nem fejvadász, hanem egy damiyo, akinek gotrát kell építenie. Azt csak úgy lehet, hogy magadhoz kötsz embereket és nem megölöd őket. Persze bérelhetett volna pár zsoldost is, mint Bib Fortuna tette, de azok nem lettek volna annyira hatékonyak, mint a mostani lekötelezett emberei.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek epizód volt! Sky-hoz hasonlóan én is imádom, amikor egy másik történetben elmesélt eseményt látunk ismét egy új szemszögből, és örülök, hogy bemutatták, hogyan mentette meg Boba Fennec-et a halálos haslövés ellenére, és hogy miért. Boba motivációi világosak, és az egész karakter nagyon egyben van. Egyfajta nyugodt, megállapodott erőt áraszt magából, nem csodálom, hogy Fennec mellette maradt.

Láthatóan jól kijönnek és el tudják érni, amit akarnak, erre jó példa volt a Slave I visszaszerzése, szerintem a Pyke-ok ellen is jó esélyük lesz. :) 

Az epizód tele volt kiváló jelenetekkel: a cyber kiegészítőket beültető "szalon" és a konyha voltak a kedvenceim - előbbiben az tetszett nagyon, ahogy utólag adtak egy hátteret a múlt részben Boba csapatába akvirált srácok kissé Tatuin-idegen megjelenésének, az utóbbiban meg minden, a Grievous-stílusú szakácsdroiddal és a kis patkányfogó droiddal, de leginkább, hogy láthattunk végre egy konyhát is. :) 

Hamarosan kezdődik a háború a pyke-okkal, és sokatmondó volt a rész végén a Mandalorian zenéje! Szuper lenne, ha valamiképpen Din Djarin is felbukkanna a közelben, és ahhoz hasonlóan tiszteletét tenné ebben a sorozatban, ahogy Boba és Fennec beköszöntek a Mandalorian-be. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Nem hittem volna, hogy Black Krrsantanből ilyen cool karaktert csinálnak. :cool: Számomra a sorozat egyik legpozitívabb meglepetése. Tényleg nyerő, hogy nem csak egy cameo erejéig szedték elő, hogy a képregényeseknek is kedvezzenek egy rövidke pillanatra, hanem tartósabban szerepeltetik, a sztori szerves részévé téve.

 

Szerintem most már számíthatunk arra, hogy huzamosabb időre is behoznak könyves/képregényes karaktereket a különböző sorozatokban (esetleg filmekben), már nincs az az éles elkülönülés a mozgóképes meg az írott anyagok között, hanem van átjárás. Ez az egyik legjobb dolog ami történhetett, főleg látva azt, ahogyan Black K-t átemelték élőszereplősbe, hát én még mindig emelem a kalapom előtte :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.