Ugrás a kommentre

Chapter 23: The Spies


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

22 minutes ago, Donát said:

Azt megfigyeltétek, hogy Palleon finom biccentese után egyezik csak bele Hux Gideon kérésének teljesítésébe?

 

Érdekes hogy Thrawn távollétében is mekkora hatalom összpontosul Palleonék kezében. Ez alapján tuti, hogy Thrawn valahogy képben van és bizonyos fokig tud az Első Rend - Végső Rend tervekről. 

Kiváncsi vagyok, hogy mennyire. Én a legreálisabbnak az Első Rendről való tudomást tartom, de várom az Ahsokat, hogy több kiderüljön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

19 perccel korábban, Donát írta:

Nem Parázs? Mert a cinder amúgy azt jelenti. 

The Mandalorian The Believer című epizódjában hamunak fordították, azt vettem alapul.

 

17 perccel korábban, Iqvi írta:

Hivatalos fordítás szerint is Parázs Hadművelet.

Mi a hivatalos fordítás? A The Mandalorian szinkronja és felirata a Disney által jóváhagyott munka, szerintem eléggé hivatalos az is, ott mégis Hamu Hadművelet szerepel.

  

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Din része a klánjuknak.

Akkor épp nem volt része a klánjuknak, hisz maga a Fegyverkovács tagadta ki. Ha őt visszaveszik a szent rituálé elvégzése után, akkor bevehetik Bo-Katant is, ha ugyanazt a szent rituálét elvégezte (plusz még annak az ex-klántagnak az életét is megmentette). És ha mégsem, ha őt elhajtják ezután, miközben a szekta szabályait nem szegte már meg a szent rituálé elvégzése után, az bizony fura. Mert akkor a szent rituálé és a szent szabályok bizony hivatalosan is le vannak sz*rva, a helyet a klánban pofára osztogatják, nem hit és elköteleződés alapján.

 

1 órával korábban, Donát írta:

Azt megfigyeltétek, hogy Palleon finom biccentese után egyezik csak bele Hux Gideon kérésének teljesítésébe?

Feltűnt, tetszett is. Pallaeon Thrawn jobb keze és ezt ezzel is szépen kihangsúlyozták.

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Na és Hux lazasága, lejött? :) Mintha a sapkája is félre lenne tolva a fején, mintha a kocsmából jött volna. Az egész stílusa nagyon arrogáns volt. :) 

Ez nekem nagyon tetszett, mert a könyvekben is úgy írták le, hogy egy baromira arrogáns, de igénytelen fickó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Amúgy nekem Grogu a gyanús. Kapott egy testet, újra tud kommunikálni, is minő véletlen, nem sokkal később mindenki csapdába esik. Ráadásul pont azon a bolygón kapta a testet, ahol egykor birodalmi bázis volt, és ezt a testet anno Gideon emberei küldték rá. Minden összevág! És még Dint sem próbálja a végén megmenteni. Roppant gyanús viselkedés.

 

grogu-yes.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Dzséjt fordítást vesz alapul? Ezt hova írjam fel? :P 

Én mindig is jól ismertem a magyar szinkront. Hát hogy kritizálhatnám, szidhatnám és utálhatnám, ha sosem venném a fáradtságot, hogy megismerjem? :evil: :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Pedig a "Parázs hadművelet" mennyivel jobban hangzik. Annak kellett volna mindig magyarra fordítani.

Egyetértek. Én is maradok a Parázsnál főleg hogy ez volt az alkotói szándék. Ha hamut akartak volna Operation Ash lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy picit muszáj magamat fényeznem mert ebbe nagyon beletenyereltem, mikor a The Pirate c. résznél elmélkedtem:

2023. 03. 29. - 10:27, csoli1138 írta:

Az ex birodalmiak imádják a beskart. Pecsétet nyomva valutaként használják, kísérleteznek ők mindennel, dark trooperekkel, klónozással, mandalor után nem csodálnám ha a beskarral is motyolnának. Talán csak van Gideonnak egy különítménye akik beskarral dolgoznak. Hisz "lenyügöző mivé válhat a beskar a hozzáértő kezekben. "

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatérve a Kovácsra... A tüskés sisakja alapján nem lehet, hogy ő egy Maul-szimpatizáns volt? És akkor bizony joggal utálhatja Bo Katant, annyira hogy tőrbe csalja. Illetve, vallási fanatikusként a "nem igazi mandókat is". Ez illene a karakterhez. Persze akkor még mindig picit meredek, hogy a saját klántagjait is feláldozná a cél érdekében.

 

Minden esetre furcsa a hirtelen pálfordulása az igazi út követése kapcsán ahhoz képest, amennyire ragaszkodott hozzá korábban

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze mert párbajban lefejezte Vizslát. Bo-Katan ugye akkor lépett le. 

 

Amúgy nekem az is fura volt, hogy két személyes klánból a harmadik évad elejére egy elég tekintélyes csoportosulást hozott össze a Fegyverkovács. Ez vajon hogy sikerült neki? Ráadásul mind hithű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ez mennyire spoiler, mert Carl Weathers premier előtti nyilatkozatára fogok hivatkozni, szóval elvileg nem az, mert hivatalos infó :D mégis aki nem szeretne olvasni ennek kapcsán spekulációt és semmit nem akar tudni, az ne kattintson :D

 

Spoiler

Azt mondta az ürge, hogy 5 epizódban működött közre, 1-et rendezett és 4-ben szerepel. Nos, ebből következik, hogy szerepelni fog az utolsó részben. Ami engem arra enged következtetni, hogy Carga fog segítséget hozni.

 

Azt tudjuk, hogy elvileg nem lehet a külvilággal kommunikálni Mandalore-ról, de Gideon valahogy mégis képes volt erre. Lehet a bázison van valami speckó adó-vevő egység, ami ezt lehetővé teszi. Szóval talán Din kiszabadul a fogságból, és így tud majd üzenni Cargának? Carga pedig szólhat az ÚK-nak a birodalmi bázisról, és az ÚK lehet majd a megmentő?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nem tudom ez mennyire spoiler, mert Carl Weathers premier előtti nyilatkozatára fogok hivatkozni, szóval elvileg nem az, mert hivatalos infó :D mégis aki nem szeretne olvasni ennek kapcsán spekulációt és semmit nem akar tudni, az ne kattintson :D

 

  Spoiler elrejtése

Azt mondta az ürge, hogy 5 epizódban működött közre, 1-et rendezett és 4-ben szerepel. Nos, ebből következik, hogy szerepelni fog az utolsó részben. Ami engem arra enged következtetni, hogy Carga fog segítséget hozni.

 

Azt tudjuk, hogy elvileg nem lehet a külvilággal kommunikálni Mandalore-ról, de Gideon valahogy mégis képes volt erre. Lehet a bázison van valami speckó adó-vevő egység, ami ezt lehetővé teszi. Szóval talán Din kiszabadul a fogságból, és így tud majd üzenni Cargának? Carga pedig szólhat az ÚK-nak a birodalmi bázisról, és az ÚK lehet majd a megmentő?

 

Jó gondolatok, de mi van akkor, hogy ha..

Spoiler

az igazi fenyegetést, majd maga Thrawn fogja jelenteni, Gideon számára. 

Az Ahsoka trailer után, én látok ebben reációt. 

Azt nem tudjuk még, hogy a Mando 3. évad utcsó 2 része, és az Ahsoka sorozat első 1-2 része időrendben hol jár. 

Valamiért simán elképzelhetőnek tartom, hogy Thrawn, akár csak 5 percre, de szerepeljen a Mando évadzáróban. :)  

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhogy is lesz, Gideon 100% hogy bukni fog. A kérdés csak az, hogy a Mandik vagy Thrawn által :D

 

Én Thrawnt várom az utolsó részre egy stáblistás jelenetben

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Donát írta:

Egyetértek. Én is maradok a Parázsnál főleg hogy ez volt az alkotói szándék. Ha hamut akartak volna Operation Ash lenne. 

 

Szintén. Kicsit meg is zavart a hamu. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra megnézve a részt, és elővéve a gumicsontot (:P), szerintem a cím az Árnyéktanácsra vonatkozott, ezért valószínűleg a Mandiknál nincs áruló. 

 

Fantasztikus látványvilága van a résznek, de ez az egész harmadik évadról elmondható. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titokban aláássák a rendszert, ki tudja mennyi Kane-hez hasonló kémjük van? :) A csaj még mondta is, hogy minden bolygón vannak birodalmi szimpatizánsok, ergo kémek.

 

Azonban ha maradunk a Mando vonalnál, nálam most már max. Axe Woves jöhet szóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.