Ugrás a kommentre

Part 4 - Fallen Jedi


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ha ebből az jön ki, hogy ennyiből is meglehet tudni hol van Thrawn az nagyon gáz lesz.

A térkép-gömb jelentően megsérült de nem veszett oda teljesen. Akár az is elég lehet ha néhány hiányzó részletet pótolnak Ahsoka keze alapján és helyreálltják vagy elkészitik a térkép hibátlan mását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Bomarr írta:

A térkép-gömb jelentően megsérült de nem veszett oda teljesen. Akár az is elég lehet ha néhány hiányzó részletet pótolnak Ahsoka keze alapján és helyreálltják vagy elkészitik a térkép hibátlan mását.

Valahogy Luke fénykardfogó, űrben sodródó kéz fejét kéne még beleszőni és akkor 10/10 lehetne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A térkép-gömb jelentően megsérült de nem veszett oda teljesen. Akár az is elég lehet ha néhány hiányzó részletet pótolnak Ahsoka keze alapján és helyreálltják vagy elkészitik a térkép hibátlan mását.

Ne már, ez így nagyon gáz lenne. Eleve elvenné a jelenet drámaiságát, ha ilyen egyszerűen elhárítanák ezt akadályt. A legkézenfekvőbb az, hogy a többiek jönnek vissza, akár a kövi rész zárulhat azzal is, hogy Thrawn visszatért, mint a Birodalom Örököse

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A zöld szmötyi a végén azt sugallta, hogy valami olyan szerzet lehetett, mint Savage Opress, azaz elképzelhető, hogy Éjfivér vagy valami hasonló.

 

Szerintem tuti, hogy régen inkvizítor volt, egy éjfivért miért hasonlított volna ennyire az inkizítorokra (a kard, a ruha, az egész megjelenése)?

 

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Anakin megjelenése könnyeket csalt a szemembe, mert legutóbb a Jedi templom lépcsőjén láttuk őket együtt.

 

Anakinként az utolsó közös jelenetük, ha jól emlékszem akkor volt, mikor a Mandalore csatája előtt odaadta neki az új fénykardokat, vagy nem?

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem egészen. :) Zeb az ÚK kötelékében van, Carson Teva századában.

 

Igen erről megfeledkeztem, bár azt nem tudjuk, hogy mikor jött vissza, hogy amikor Sabine elvesztette a szüleit az ez után volt, vagy még előtte. Lehet azért jött vissza, hogy Sabine támaszkodni tudjon rá, de a lány ezt nem akarta csak inkább egyedül lenni az egész után, mindenesetre az az összetartó egység, ami a Rebelsben volt abban a formában a sorozat végére felbomlott.

 

4 órával ezelőtt, Donát írta:

Én úgy értelmeztem, hogy azt érzékelte Jacen, hogy meghalt 2 (vagy több?) X szárnyú pilóta. :( 

 

Nekem egyértelműen az ugrott be ennél, hogy Jacen a Kanan vonalat követve Jedi lesz és azt érezte meg, hogy milyen veszélyekkel járt az, hogy Elsbethék elugrottak. Ahsoka mondjuk úgy eltűnt, Sabine elment a hajóval és most nem tudják Thrawnt megtalálni. Lehet nem így pontosan állt össze benne ez, de ennek a fenyegetését érezhette meg szerintem Jacen.

 

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Oké ki fogad velem egy pohár sörbe hogy Ahsoka megégett keze kell majd a galaxis ugráshoz? :D

 

Azt szokták mondani, hogy úriember biztosra nem fogad, úgyhogy nem állnék bele, de én nagyon meglepődnék, ha azt a térkép-gömböt valahogy még összelegóznák... akár kézrátétellel, akár valami más praktikával. Szerintem annak így volt jelentősége, hogy Baylan legyőzte Ahsokát, elküldte az adatokat és aztán a gömböt használhatatlanná tette. Ha Ahsoka a wbw-ön keresztül utána tudna menni, vagy valahogy a purrgilek vinnék oda akkor ez nem sérülne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A térkép-gömb jelentően megsérült de nem veszett oda teljesen. Akár az is elég lehet ha néhány hiányzó részletet pótolnak Ahsoka keze alapján és helyreálltják vagy elkészitik a térkép hibátlan mását.

Szerény véleményem szerint a Világok közti világot fogják használni a fallen jedik követésére.De a legvalószinübbnek azt tartom,hogy Trawn admirálist visszahozzák és vérbe boritják az ismert galaxist.Ebben az esetben pedig nem kell a fallen jediket követni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a purrgillek lesznek itt a megoldás. Eddig nem igen kellettek a történetbe, pedig az előző részben már bemutatkoztak. Ők lehetnek majd a kulcs az új galaxisba kerüléshez. Persze, ha az egészből annyi lesz, hogy Thrawn-ék visszatérnek az ismert galaxisba, akkor kicsit csalódott leszek, mert amekkora feneket kerítenek ennek az új galaxisnak, nekem nem tetszene, ha nem is látnánk belőle semmit se.

 

Aztán az is lehet, hogy a WBW lesz itt a kulcs. Mondjuk ebben az esetben csak és kizárólag Ahsoka mehetne oda, ahova Baylan-ék mentek, Heráék parkolópályára kerülnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Wilde írta:

Anakinként az utolsó közös jelenetük, ha jól emlékszem akkor volt, mikor a Mandalore csatája előtt odaadta neki az új fénykardokat, vagy nem?

Igen, erről megfeledkeztem. :D

 

5 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Uff én is nagyon, mondjuk akkor nem Carson dumált volna Herával, hanem Zeb. Sajnálom nagyon, hogy ő nincs benne a buliban.

Nem fér el egy x-szárnyúban. :D

 

Egyébként Ahsoka simán szólhatott Rey-hez a WBW-n keresztül. Csak nehogy a következő részben lássuk ezt is. :D

 

Éppen most , csoli1138 írta:

@Ody Mandrell, nem is vettem észre, higy Anakin kardot visel. Szóval a feketével kombinált ep2-esre hasonlító, tehát "Vader-kard" van rajta. Hihetetlen húzás. Vagy nem is annyira? 

Valami célja biztos van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy dolog Anakinról, sikerült ugyanazt a kedves mosolyt megvillantani, mint az ep3-ban, mikor Obi-Wannal elbúcsúznak barátként utoljára. Annyira jó, hogy Hayden visszatért! Én mindig is szerettem. Sajnáltam, hogy kicsit sújtja a Skywalker-átok, de tudjátok mit? Sose sajnáljuk aki sw-ben szerepel. Max azért, mert önmagát látva neki nem jár az élmény. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Szerintem Anakin Erő szellemének fontos része lesz, hogy szembenézett és elfogadta a teljes múltját. Igen, ő Anakin, aki visszatért, megtért és szellemmé vált. De ő egyben Vader is, a sötétség is a része, amit elfogadott és ennek szellemében (lol) adhat tanácsot majd Ahsokának.

 

Mi van, ha ez az igazi hús-vér Anakin??? Ne feledjük, hogy Ahsokát Ezra megmentette, és kihúzta a valós térből ebbe. És az egy más időpont Ezrája volt (Rebels s04), míg Ahsoka a Rebels s02 idején járt. Mi van, ha Anakin a III. rész környékén valahogy ott járt a WBW-ben, és onnan menti meg Ahsokát a zuhanástól? Ha az Erőszellem lenne, habár szerintem nincs kizárva, hogy az Erőszellemek más alakot öltsenek, akkor a Jedi visszatéres öltözékét adták volna rá, és Erőszellemesebb feelingje lett volna. 

 

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem fér el egy x-szárnyúban. :D

 

Akkor minek visel X-wing overállt?

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Mi van, ha Anakin a III. rész környékén valahogy ott volt a WBW-ben, és onnan menti meg Ahsokát a zuhanástól?

Szerintem ez kizárt. Ha Anakin ott lett volna a WBW-ben, később miért követi el a hibákat? Ott pontosan láthatta mi fog történni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

később miért követi el a hibákat? Ott pontosan láthatta mi fog történni.

 

Szerintem nem lehet látni ott mindent, ahogy Ezra és Ahsoka sem látott mindent. Egyébként Ezra sem tudta megmenteni Kanant, csak Ahsokát. Lehet, hogy itt is ez a helyzet. Lehet, hogy Padmét szándékozott megmenteni, valahogy eljutott ide, és Ahsokát lelte. Szerintem a TCW s07e12 után lehetünk, már a RotS idején, és ezért is mondja ezt a mondatot, hogy nem hitte, hogy ilyen hamar találkoznak. De ez nyilván csak egy teória.

 

Többen írják a neten, hogy nincs rajta a sebhelye. Megnéztem, ott van egyértelműen.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elsőként Ahsoka megörül a mesterének, viszont ahogy visszanéztem, a kamera elidőzik Anakin arcán, a rendező még a fényekkel is játszott. A kellemes, már-már hősies zene pedig a végén átcsap Vader témájába, miközben Ahsoka arcán a boldogság után lassan a félelem kezd el eluralkodni. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Szerintem nem lehet látni ott mindent, ahogy Ezra és Ahsoka sem látott mindent

 

De hogy került be oda és miért nem szólt senkinek róla? Nekem ez így nem tetszik.

 

Ezra pedig megmenthette volna Kanant, csak Ahsoka rávilágított hogy az nem helyes.

 

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Elsőként Ahsoka megörül a mesterének, viszont ahogy visszanéztem, a kamera elidőzik Anakin arcán, a rendező még a fényekkel is játszott. A kellemes, már-már hősies zene pedig a végén átcsap Vader témájába, miközben Ahsoka arcán a boldogság után lassan a félelem kezd el eluralkodni. :hmm:

Én nem látok ott félelmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én nem látok ott félelmet.

Félelem alatt azt értem, hogy realizálódik benne, hogy az előtte lévő férfi inkább Vader, mint Anakin. Ruhája a ROTS-ban lévő, Vader kardját hordozza magával... de lehet csak odaképzeltem. Nofene. :hmm:

 

 

Amúgy én se gondolom, hogy ez az Anakin még az előzményekből került ide. Nem tudjuk még mindig, hogy milyen dolgokat tudnak még csinálni az erőszellemek. Aki Ahsoka előtt megjelent, annak nem volt kék aurája, lehet a WBW miatt? Vagy ez most inkább egy látomás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezra pedig megmenthette volna Kanant

Mondjuk azt megnézném valami what if-ben, hogy mi történt volna, ha megteszi? Elpusztul a világegyetem a paradoxontól? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Ettől félek a legjobban. Ez most talán túl drámainak hangzik de ez kb. kinyirná számomra a Star Warst. Innentől az egész egy értelmetlen katyvasszá válna.

Vigyázz, Filoni mindjárt dekanonizálja a sequelt, megmondta a Doomcock :D :D

Viccet félretéve, ilyesmi húzásoktól nem kell tartanunk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Ettől félek a legjobban. Ez most talán túl drámainak hangzik de ez kb. kinyirná számomra a Star Warst. Innentől az egész egy értelmetlen katyvasszá válna.

Erre a Vader kard már most cáfolat. Mivel sosrm viselte ilyen küllemmel. Ez a lény nem egy korábbi Anakin verzió, aki belépett egy ismeretlen időpontban a WBW-be, hogy segítsen Ahsokának, hanem valami új dolog manifesztuma. Erőszellem ő, Anakin/Vader keverék, de talán a WBW-ben nem jelenik meg a kék aura. Maga a WBW az aura. A valódi világban "kell" megkülönböztetés, hogy szellem.. Talán... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.