Ugrás a kommentre

Part 5 - Shadow Warrior


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na jó. Nem fogom elismételni, amit előttem, felettem, gyorsabbak szólottak. Vagyis igyekszem és szokásomhoz híven röviden.

Nem rohangáltam sikítozva a film vége után, mint a 4. rész után, viszont végig olyan áhítattal néztem, mintha egy fél mozifilmet láttam volna. Olyan akár egy álom, amiből, ha felébredsz vissza akarsz aludni és folytatni. :love:

Annyira ZEN, misztikus hangulatú, annyira szépen komponált a kép, hang, zene, a párbeszédek, az összhang, hogy azt is megértem, hogy Thrawn még mindig Columbo felesége. :)

 

Amit kiemelek, hiába ismétlés, az a párhuzam Luke és Ahsoka karaktere közt. Fordított a színátmenet az öltözékükben. Luke a fehértől, az ártatlanságtól halad a sötét felé először. Ashoka a sötéttől a fehér felé. Ez volt a 3. s egyben leghatásosabb újjászületése. Anakin/Vader minden halálánál ott volt valamilyen formában.

Nekem külön tetszett, hogy nem szájbarágós, megmondós, hanem igazán Anakinos tanításokat kap. Mestere mindenre csak rávezeti gyakorlatiasan. Ez az igazi tanítás, nem halat kap, hanem hálót. Konkréten megtudjuk, hogy Ahsoka a bukott Jedi, mert elbukott a párbajban. Angolul elég egyértelmű, hogy fallen és tényleg le is esett. Most is beigazolódik, hogy nem kell semmit túlbonyolítani.

Nekem ez egy halálközeli élménynek adta magát a VKV-ban, ahol Ahs dönthetett, hogy az életet vagy a halált választja. Ilyen egyszerű. Hogy Jacen hallotta a párbajt, de hogy még Hera is, ha nagyon figyelt, azt bizonyítja, hogy az egész valóságos és nem csak egy álom volt.

Olyan Anakin itt, mint valami angyal és ördög egyben, akiben egyensúlyban van a fény és a sötét. Amikor a mesterére céloz ott többek neve is felmerül ;).

Hayden pedig :clap::clap: zseni. Dark Anakinként annyira ütős, hogy már harmadszor nézem.

 

 

 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Wilde írta:

Azok a snittek, mikor elindul a harcba Anakin, robbanások, lángnyelvek, lövések sűrűjében és néha Anakinként, néha Vaderként látjuk,

Spoiler

Itt remekül illeszkedtek a Sith-ek Árnyéka könyvhöz.

Amúgy fantasztikus írás lett @Wilde, majdnem megkönnyeztem. :P

 

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

A WbW csak színtér volt, ahogy írtam @Dzséjt-nek is, nem volt meg a funkciója ezúttal, ez a jóslatom bevált.

Mi a funkciója? Ezra és Ahsoka is másképp került be korábban, mint most. Ahsoka a halálközeli élményének része volt ez a világ. Ebben a kontextusban ez ilyen. Egy megálló a kozmikus Erő előtt. Korábban nem erről volt szó. Elég misztikus a hely ahhoz, hogy ne legyen kőbe vésve, hogy mindig ugyanúgy néz ki. Ez nem a művelődési ház, ami mindig úgy néz ki. Épp ezért misztikus az egész.

 

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

"Alibi" volt arra, hogy egy élőbb Anakint mutathassanak be.

És milyen jól tették.

 

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Egy túlvilágon is kettős Anakint, amivel kapcsolatban van egy kis ellenérzésem egész egyszerűen azért mert nem ilyennek képzeltem. Bölcsességekre számítottam tőle. Titkokra az erőről, a halhatatlanságról a kettős énjéről,

De ez nem erről szólt. Hogy nézett volna már ki, hogy Anakin elmondja a halhatatlanság titkát, meg valami maszlagot az Erőről és akkor Ahsoka felébred a vízben. Khmmmm.

 

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

és vagy elmentem mellette vagy tényleg csak egy sima de nagyon dögös párbaj/flashback kombót kaptunk melynek a végén annyi a lecke, hogy az életet kell választani.

Szerintem a túlzott prekoncepcióid áldozata lettél. Van ilyen, kellemetlen is, de ezzel neked kell megküzdeni.

 

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

De másik megoldás sem tetszett maradéktalanul, annak ellenere, hogy tetszett, mert kézenfekvő. Purgillel mennek utánuk. Vakon. Na ez nem jó. Mert szinte feltételezi, hogy csak egy helyre járnak, ami szerintem nem igaz. Ami még fájóbb az a kézenfekfősége, mert ezt meg lehetett volna csinálni korábban is. Persze Sabine mondja hogy 10 éve nem látott ilyen lényeket, de akkor ilyenek után kellett volna nyomozni és ha megvannak uzsgyi. 

Meg lehetett volna csinálni korábban? Senki nem tudott semmit erről az egészről, amíg nem került Ahsoka fülébe, hogy Thrawn-t vissza akarják hozni. Onnan éplt fel a sztori addig amit ebben a sorozatban láttunk. Magyarán a Togrutának lövése nem volt róla hol lehetnek Thrawn-ék, nem hogy miképp jussunk el hozzá. Amúgy meg az se mellékes szerintem, hogy már ebben a fehér állapotában világosodott meg az utazást illetően.

 

12 órával ezelőtt, Yoda József írta:

annyira azért nem volt hű de extra rész, hogy moziba kelljen küldeni

Én azért megnéztem volna ott, iszonyat látványos lehetett. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 @Wilde Mi a funkciója? Ezra és Ahsoka is másképp került be korábban, mint most. Ahsoka a halálközeli élményének része volt ez a világ. Ebben a kontextusban ez ilyen. Egy megálló a kozmikus Erő előtt. Korábban nem erről volt szó. Elég misztikus a hely ahhoz, hogy ne legyen kőbe vésve, hogy mindig ugyanúgy néz ki. Ez nem a művelődési ház, ami mindig úgy néz ki. Épp ezért misztikus az egész.:P

 

És milyen jól tették.

 

De ez nem erről szólt. Hogy nézett volna már ki, hogy Anakin elmondja a halhatatlanság titkát, meg valami maszlagot az Erőről és akkor Ahsoka felébred a vízben. Khmmmm.

 

Szerintem a túlzott prekoncepcióid áldozata lettél. Van ilyen, kellemetlen is, de ezzel neked kell megküzdeni.

 

Meg lehetett volna csinálni korábban? Senki nem tudott semmit erről az egészről, amíg nem került Ahsoka fülébe, hogy Thrawn-t vissza akarják hozni. Onnan éplt fel a sztori addig amit ebben a sorozatban láttunk. Magyarán a Togrutának lövése nem volt róla hol lehetnek Thrawn-ék, nem hogy miképp jussunk el hozzá. Amúgy meg az se mellékes szerintem, hogy már ebben a fehér állapotában világosodott meg az utazást illetően.

Lehet, hogy önmagam áldozata lettem kicsit. A 9-nél is így jártam. 

A WbW funkciója valóban nem tisztázott és nem is kell. Ahsoka eddig két halálközeli élmény közben került be, csak most nem tudjuk, hogyan, de valószínűleg Anakin húzta be. 

Ha a vakon purgillezés nem merült fel Ahsokában, akkor az azt jelenti, hogy egy szó sem esett erről az elmúlt 10 évben Hérával, Sabine-nal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mi a funkciója? Ezra és Ahsoka is másképp került be korábban, mint most. Ahsoka a halálközeli élményének része volt ez a világ. Ebben a kontextusban ez ilyen. Egy megálló a kozmikus Erő előtt. Korábban nem erről volt szó. Elég misztikus a hely ahhoz, hogy ne legyen kőbe vésve, hogy mindig ugyanúgy néz ki. Ez nem a művelődési ház, ami mindig úgy néz ki. Épp ezért misztikus az egész.

:lol: Nem is mint a fizikai dimenzióban, bár ott is átépülhet a művelődési ház. Inkább mint egy közös álomtér, ami képlékenyebb, élők, holtak, múlt és jövő találkozhat. Ahsoka tudatának valamilyen kivetülése a környezet. És nem is azon a kapun ment be Ahsoka, ahol Ezra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , csoli1138 írta:

Lehet, hogy önmagam áldozata lettem kicsit. A 9-nél is így jártam. 

A WbW funkciója valóban nem tisztázott és nem is kell. Ahsoka eddig két halálközeli élmény közben került be, csak most nem tudjuk, hogyan, de valószínűleg Anakin húzta be. 

Ha a vakon purgillezés nem merült fel Ahsokában, akkor az azt jelenti, hogy egy szó sem esett erről az elmúlt 10 évben Hérával, Sabine-nal. 

Szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni Anakin és Ahsoka beszélgetéséből. Ilyen értelemben tök jogos, ha mást vártál. Ezzel együtt is, szerintem egy nagyon jó részt kaptunk. Túl nagy volt előtte a hype, így a 10/8-ra én speciel kissé csalódott vagyok, de ez legyen a legnagyobb bajunk. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ha a vakon purgillezés nem merült fel Ahsokában, akkor az azt jelenti, hogy egy szó sem esett erről az elmúlt 10 évben Hérával, Sabine-nal. 

Vagy csak egyszerűen nem volt meg hozzá a képessége Ahsokának. Ha már akkor képes arra, mint amit most mutatott Fehér Ahsokaként, akkor Ezra talán már előbb hazatér. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Vagy csak egyszerűen nem volt meg hozzá a képessége Ahsokának. Ha már akkor képes arra, mint amit most mutatott Fehér Ahsokaként, akkor Ezra talán már előbb hazatér. :)

Biztos, hogy a részben látott szintlépés szükséges volt a purgill mutatványhoz.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka most jutott el arra a szintre, hogy az Erővel rácsatlakozik a purrgilek elméjére. Szerintem ez addig jószerivel fel sem merült benne, mert képességei hiánya okán ezt lehetetlennek tartotta. Most világosodott meg, hogy ez nagyon is lehetséges, addig ez teljesen abszurdnak, banális ötletnek hatott volna a számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán tudnék már bármi újat írni, vagy elemezni a részen, mert  előttem már mindent leírtak.

De csak pár szóban leírnám, hogy mennyire hálás vagyok ezért a sorozatért, mert ez most tényleg olyan időszak mintha minden héten mehetnek egy részre a moziba, és várhatnám, és agyalok, és várok.

Imádom a Mandót és sokáig azt mondtam h igen ez igazi SW - és az is marad számomra valamilyen szinten - de ez a sori messze felülmúlja. Kenobi meg Andor nálam elbújhatnak messze emögött, mert megvan benne a humor, a remek karakter akiket újra és újra látni akarok és egy nagyívű sztori - amit valszeg majd csak a filmben zárnak le -és már előre látom, hogy leteszem majd a hajam tőle ha Dave ugyanilyen hévvel és szenvedéllyel veti bele magát, és miért ne tenné. Hihetetlen, hogy már most sokkal több a játékideje ennek a sorinak mint egy filmnek, de kevésnek tűnik így is, és telhetetlen vagyok és akarok még és még többet belőle. :D Bevallom őszintén h ennél a résznél féltem délelőtt h kiszáradok annyit bőgtem, mint egy kislány. :D Délutánra már nem volt gond, mert nem volt folyadék a szervezetemben. :D

De elképesztő volt ez a rész, igazi SW feeling, látvány, és a ZENE! Mikor jön már ki a zenéje????

Egyértelmű 10/10 nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bence1997 írta:

Vagy csak egyszerűen nem volt meg hozzá a képessége Ahsokának. Ha már akkor képes arra, mint amit most mutatott Fehér Ahsokaként, akkor Ezra talán már előbb hazatér. :)

Ebből az jön le, hogy Ezra sok tekintetben tehetségesebb, vagyis ez ilyen spéci képessége, hogy az erőállatokkal kommunikál. Ez a legtehetségesebb Jedik közé emeli Ezrát. Ahsoka eddig inkább a harcra, vagy a túlélésre gyúrt és most megkapta a leckét, hogy más is van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, ZoliZoltán írta:

Odavágta aznEPVII-VIII-IX-et!

 

Ha nem is vágta oda az egészet. Nagyon elegáns volt az egész.

 

35 perccel korábban, Donát írta:

Szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni Anakin és Ahsoka beszélgetéséből.

Ezt a leckét már nagyon hamar valamikor az Ep2 tájékán megtanultam, hogy üresen kell nézni SW-t, semmi elmélkedés és előre forgatókönyvírás a fejben, hogy mi a folytatás. Tudom nehéz, amikor több évet vár az ember és most még egy hét is sok. Én többet kaptam, mint amit vártam, mert szerintem ez így volt Anakinos és nem lett lerombolva az a kép, hogy Anakin nem éppen a szavak embere, és nagyon is sokat mondott, csak épp nem szavakkal...ez egy másik nyelv.

 

Ja és Ahs emlékeiben voltunk, tehát nem jöhetett olyan emlék, ahol Ahsoka nem volt ott!!

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Szisz írta:

Ezt a leckét már nagyon hamar valamikor az Ep2 tájékán megtanultam, hogy üresen kell nézni SW-t, semmi elmélkedés és előre forgatókönyvírás a fejben, hogy mi a folytatás. Tudom nehéz, amikor több évet vár az ember és most még egy hét is sok. Én többet kaptam, mint amit vártam, mert szerintem ez így volt Anakinos és nem lett lerombolva az a kép, hogy Anakin nem éppen a szavak embere, és nagyon is sokat mondott, csak épp nem szavakkal...ez egy másik nyelv.

Egyetértek. Ahogy jómagam és @Dzséjt is írta, egy bölcselkedő Anakin itt szerintem nagyon kizökkentő és talán karakteridegen lett volna. Szerintem ez így volt jó, a klónháborús szegmenseknél én bőven megkaptam azt a párbeszéd adagot, amely kettejük kapcsolatának újraértelmezéséhez és Ahsoka tovább lépéséhez kellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Wilde írta:

Egyébként a címről ki mit gondol,

Szerintem Ahsokára értendő. A vizuális megvalósítás tökéletesen megágyazott ennek. Itt most Ahsokán volt a sor, hogy kilépjen ebből a körből.

 

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Szerintem ez teljes mértékben így van. Attól, hogy valaki szellem lesz, nem veszti el a jellemét. Hisz pont az a lényege az egésznek, hogy az megmaradjon. Anakin visszatért a jó oldalra, de ettől még nem vált egy angyalkává. Vader ugyanúgy a része maradt, csak ahogy Yoda, már ő is képes a helyén kezelni.

Ezt korábban nem így láttam. Nálam az Erőszellemek csak teljesen jó emberek lehettek. Ergo ha Anakin szellemé vált, maga mögött hagyta a gonosz énjét. Ez az epizód világított rá, hogy ez nem feltétlenül van így! Anakin egy jó szellem, de úgy, hogy megvan benne a korábbi hibáinak lenyomata is. 

 

1 órával korábban, Donát írta:

Akkor működött volna ez igazán, ha megbeszélik Anakinnel a múltat. Így is szintet lépett, de továbbra is ott lebeg Anakin múltjának az árnyéka kettejük kapcsolata fölött. 

Erre semmi szükség nem volt. Vader és Ahsoka találkozott korábban, szerintem nem kellett ide egy újabb kör arról miért lett Anakinból Vader. Ezt Ahsoka pontosan tudja, ami a CW-s szekvenciákból ki is derül. Itt sokkal inkább azon volt a hangsúly, hogy Ahsoka felül tudjon emelkedni önmagán. Ebben segített neki Anakin. 

 

39 perccel korábban, csoli1138 írta:

de valószínűleg Anakin húzta be. 

Vagy nem húzta be senki, hanem ez a Jediknek egy természetes megálló a halál előtt.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Bence1997 írta:

Vagy csak egyszerűen nem volt meg hozzá a képessége Ahsokának. Ha már akkor képes arra, mint amit most mutatott Fehér Ahsokaként, akkor Ezra talán már előbb hazatér. :)

De most sem tudja biztosra, hogy oda mennek. De a végén már ígéri. 

A Purgillekkel való beszélgetés annyi, hogy ne egyél meg, vigyél el. A többi rizikós illetve az erőre van bízva. Ami rendben is lenne, ha mondjuk mondta volna, hogy az erő mutatja az utat. De mi sejtjük hogy az van. Más nem lehet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Anakin egy jó szellem, de úgy, hogy megvan benne a korábbi hibáinak lenyomata is.

 

Jaj, ez a megfogalmazás nagyon tetszik, a legtökéletesebb összefoglalása Anakin mibenlétének. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , csoli1138 írta:

De most sem tudja biztosra, hogy oda mennek. De a végén már ígéri. 

A Purgillekkel való beszélgetés annyi, hogy ne egyél meg, vigyél el. A többi rizikós illetve az erőre van bízva. Ami rendben is lenne, ha mondjuk mondta volna, hogy az erő mutatja az utat. De mi sejtjük hogy az van. Más nem lehet. 

A fehér Ahsokánál már ez belefér. A tegnapi énje még biztos ráfeszült volna erre. Ő megelégszik azzal, hogy a "közelben" köt ki. Bár ha a térképen látott pontot nézzük, valószínű, hogy pont oda fognak érkezni. Érzésem szerint egy csomópont lehet a Peredia. Lehet, hogy onnan származnak a purgillek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, csoli1138 írta:

A többi rizikós illetve az erőre van bízva. Ami rendben is lenne, ha mondjuk mondta volna, hogy az erő mutatja az utat. De mi sejtjük hogy az van. Más nem lehet. 

Eddig nem is merte volna rábízni magát az erőre, mert félt az örökségétől. Most ezt elengedte, már a félelmet attól, hogy mivé válhat.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legyen. Szóval Anakin árnyéka miatt nem volt a "régi" és most az lesz? 

Kíváncsi leszek, hogy mennyire látszik majd ez meg? 

Gandalfozik itt mindenki, én nem vagyok eldőlve a párhuzamtól. Persze csak a filmeket láttam, de Gimlivel értek egyet. "Ez az új Gandalf sokkal mogorvább, mint a régi volt!" Ja meg persze, hogy fehér lett. ;)

Nagyon üdítő lenne, ha itt nem csak Ahsoka színe változna meg, hanem tényleg az attitűdje is. Van már ebben a részben is ebből, de vajon fenntartható-e? Remélem igen és mindenkit becsicskít.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy engem is mellbevágott, mint a többieket, hogy a fiatal Ahsokánál mennyire átjön, hogy gyerek még! Az animációban ez nem látszott, de itt....és ennek a lánynak mind azt a borzalmat át kellett élnie amit a klón háborúban láttunk. Nem csoda, hogy olyan lett idős korára, amilyen. 

 

1 perccel korábban, csoli1138 írta:

Legyen. Szóval Anakin árnyéka miatt nem volt a "régi" és most az lesz? 

Kíváncsi leszek, hogy mennyire látszik majd ez meg? 

Inkább a múlt árnyéka, amiben legnagyobbat Anakin veti. 

 

1 perccel korábban, csoli1138 írta:

Gandalfozik itt mindenki, én nem vagyok eldőlve a párhuzamtól. Persze csak a filmeket láttam, de Gimlivel értek egyet. "Ez az új Gandalf sokkal mogorvább, mint a régi volt!" Ja meg persze, hogy fehér lett. ;)

Ez megint kapufa, mert Filoni hatalmas GYU fan, ezért tuti a párhuzam. Az meg, hogy mogorvább lett? Inkább fordítva. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gandalf lett mogorvább az nem is passzol ide természetesen. Csak Gandalf nem változott sokat, remélem Ahsoka fog. 

És nem kapufa ha ÉN nem vagyok eldőlve egy LOTR utalâstól az sw-ben. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy engem is mellbevágott, mint a többieket, hogy a fiatal Ahsokánál mennyire átjön, hogy gyerek még! Az animációban ez nem látszott, de itt....és ennek a lánynak mind azt a borzalmat át kellett élnie amit a klón háborúban láttunk. Nem csoda, hogy olyan lett idős korára, amilyen. 

Még ebben a pár percben is a Klónháború sokkal elrettentőbb módon van ábrázolva mint az animációs érában bármikor. De talán már ez érvényes volt az Andor-ban is, gondolok a fb jelenetre a B2-essel. Ez a legszembetűnőbb különbség a két genre között. Elnézve a gyerek Ahsokát a harctér közepén, mégis mi a fenét gondolt akkor a Jedi-tanács, hogy ezt helyénvalónak tartotta? Ahsoka igazából ezt soha nem heverte ki (talán most, 30 évvel később). Ha nincs a 66-os parancs, mennyi de mennyi sorstársa lett volna. Egy sérült generáció. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Még ebben a pár percben is a Klónháború sokkal elrettentőbb módon van ábrázolva mint az animációs érában bármikor. De talán már ez érvényes volt az Andor-ban is, gondolok a fb jelenetre a B2-essel. Ez a legszembetűnőbb különbség a két genre között.

Pontosan. Most gondold el milyen lett volna a TCW élőszereplősben....

 

Éppen most , csoli1138 írta:

Én szeretem. De az sw-t jobban. 

 

Fontosabb kérdés.

Hol van @Bomarr?

Ez szökik a sörökkel! :)

Elment hitelt igényelni. :lol: Amúgy...nem hinném, hogy neki ez a rész túlságosan tetszett. Eleve a WBW koncepció se a kedvence. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarrnak szerintem tetszett az epizód - vagy tetszeni fog neki. Ő az előző résznél azt fejtegette, hogy a WBW történetben betöltött szerepe egy fontos tényező lesz a számára. Nos, itt eléggé máson volt a hangsúly, szóval nem aggódnék. Az meg, hogy sok sörrel jön a számotokra... hát ilyen a fogadás. :D

 

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem szeretem a GYU-t, de Filoni igen. Én elfogadom, hogy ilyen lett mert nem hivalkodó. Botja még nincs. :D 

Majd lesz. Igen, majd lesz. :D

Amúgy meg kíváncsi vagyok rá, hogy Ahsoka életútja vajon tényleg lefogja követni Gandalfét? Ott tudtommal az volt, hogy miután visszatért, mint Fehér Gandalf, elvégezte a feladatát, majd utána elment Valinorba, ahol békében visszavonult és boldogan élt, amíg világ a világ. Itt vajon mi lehet a Valinor Star Wars megfelelője? Mortis? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy ahsoka a sequel idején sehol sincs, csak a hangját hallani a végén. Szóval esélyes, hogy a WBW-ben van, vagy egy másik galaxisban. :D Igazából nem tudni milyen létezési formát fog elérni addigra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.