Ugrás a kommentre

Part 5 - Shadow Warrior


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Szisz írta:

Egymástól függetlenül többen is erre jutottunk. 

 

A megoldás az is lehet, hogy nem bírta ki, hanem meghalt és feltámadt. 3 napon belül vagyunk. Azért is volt szokás 3 napig nem temetni, hátha feltámad. 

Vagy ErőAnakin besegített miután tesztelte, hogy akar-e élni. 

A másik lehetőség, ami könyvekben előfordul, mint Jediképesség, egyfajta hibernálódás, ami jelen esetben ösztönösen bekapcsolt. Ez kevésbé valószínű. 

Három és feledik, hogy testileg is dimenziót váltott, hellyel lefelébe (mint a Stranger Thingsben), az árnyékvilágba került az árnyékharcoshoz. Mondjuk nyílt egy kapu miután megfogta a gömböt, majd beleesett. :lol:

Utóbbira utal, ha Héra valóban hallja a kardokat és nem csak a fia erősíti fel a jelet, mert, Jacen lehet az erőn át kapcsolódik Ahs tudatára. 

Technikailag, droid és egyéb érzékelőkkel csak azután fogják Ahs jeleit, hogy felámadt. Vagyis vagy halott volt addig vagy máshol volt, amit csak az erőn át lehet érezni. 

 

Lehetséges, hogy ezt se tudjuk meg sose biztosan. Maradnak a teóriák és mindenki kedvére választhat. 

Arra én is gondoltam, hogy Ahsoka esetleg fizikailag is dimenziót váltott, mint a Stranger Thingsben, de ennek kissé ellentmond az, hogy 14, 17 és 45 évesként egyaránt láthattuk a togrutát. Ami arra utal, hogy neki is csak a szelleme, esszenciája került át a világok közti világba, ami aztán a körülmények függvényében tudott alakot váltani. Míg a fizikai teste ott lebegett eszméletlenül a Seatos óceánjában.

 

5 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

@Darth Sky, mint nagy Ahsoka és TCW rajongó, Ashley Ecksteint nem hiányoltad?

Dehogynem. :) Nálam Ashley hangja annyira egybeforrt Ahsoka karakterével, hogy már anno a The Mandalorianes első feltűnésekor, Rosario kapcsán is fájlaltam kissé, hogy más hangot kapott. Sajnálom, de ugyanakkor valahol érthető is: felteszem, a színésznők iránti tisztelet gyanánt nem akarták utólag kivágni a hangjukat, hogy aztán lecseréljék a színészi játékuk egy részét. Ez a magyar szinkronban még furábban jön ki: ott végig Molnár Ilona volt úgy a tini Ahsoka hangja a TCW-ben, mint a felnőtté a RebelsThe Mandalorian és The Book of Boba Fett során is. Erre most, az Ahsokában, a felnőtt Ahsoka Molnár Ilona hangján szólal meg, míg a TCW-korabeli már nem... Gondolom, így akarták érzékeltetni a karakter két korváltozata közti klönbséget. 

 

Amit még elfelejtettem: örültem, hogy a fiatal Ahsoka a Tales of the Jediban látott szerelését kapta meg a TCW-beli korai változata helyett. Enyhén szólva is kérdéses egy 14 éves kvázi "melltartós" ábrázolása. Úgy rémlik, anno Lucas javasolta, hogy legyen "több bőr" a karakteren, bár a célját máig nem fejtettem meg ezzel. Szerencsére, in-universe ez nem nagy gondot okozó inkozisztencia, hiszen bármikor át lehet öltözni. :) 

 

Amúgy, ami még nagyon adta volna, az Obi-Wan Kenobi feltűnése. Tudom, hogy a világok közti világ szekvencia elsősorban Ahsoka és Anakin kapcsolatáról szólt, és nincs is hiányérzetem. De még brutálisabb feeling lett volna a teljes TCW-trió, élőszereplős formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Plusz, a Skywalker-kardnak Kenobihoz kellett kerülnie valahogy. Bár kielégítő, a mai napig napig sántít egy kicsit nekem. Azthittem, még régen, hogy kell lennie egy beszélgetésnek Anakin és Obi-Wan közt, ahol előbbi arról nyilatkozik: bár egy utódja forgatná egyszer a kardját.

"Apád úgy akarta, ha majd felnősz legyen a tiéd." 

Aztán nemhogy nem volt ilyen párbeszéd, Anakin egy gyermekéről sem tudott a Yavini csatáig. 

Szóval marad a vén salabakter barokkos túlzása, ami nem zavaró, csak leírtam mit éreztem amikor még csak egy trilógiánk volt. 

Hú ez baromi erőltetett lett volna. Kenobi meg folyton csúsztatott Luke előtt, másból se állt. 

 

8 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

és valószínűleg, valójában ezért nem vállalta Grogu tanítását sem.

Bizony, egyértelműen lejön abból a jelenetből, hogy az Anakinnal (és Sabine-nal) való kudarca miatt nagyon bezárkózott. 

 

8 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Az Új Köztársaság szemszöge érthető lenne valamilyen szinten, hiszen nincs kézzel fogható, egyértelmű bizonyíték Elsbeth-ék mesterkedésére,

Jobban belegondolva van bizonyíték. Huyang szkennelte a hipertér gyűrűt, így csak azt kellene bemutatni.

 

8 órával ezelőtt, Szisz írta:

Utóbbira utal, ha Héra valóban hallja a kardokat és nem csak a fia erősíti fel a jelet, mert, Jacen lehet az erőn át kapcsolódik Ahs tudatára. 

Technikailag, droid és egyéb érzékelőkkel csak azután fogják Ahs jeleit, hogy felámadt. Vagyis vagy halott volt addig vagy máshol volt, amit csak az erőn át lehet érezni. 

Viszont Chopper megadta Ahsoka koordinátáit, így valószínűleg a fizikai térben volt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

De még brutálisabb feeling lett volna a teljes TCW-trió, élőszereplős formában.

Vagy picit több Rex. Az ő illetve a klónok szinkronjára is érdemes megállni egy percre. Sajnos a Disney éra ezen szakaszára Temuera Morrisson hangja Dörner György lett, aki nem olyaan rossz pótlék, de most segítsetek vájtfülű kollégáim! Esküszöm, hogy az egyik rohamban, mikor hallani egy klón kiáltását, hogy "-rakéták!" az nem igaz, hogy nem Berzsenyi Zoltán. Ha így van akkor váá!, miért? Vagy ez egy archív hangfelvétel és bevágták? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Corvuson még ott volt Morai. Kronológialsg Rex utoljára az endori csatánál szerepelt, tehát lehet hogy még életben van.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, 1valaki írta:

Azt lehet tudni,hogy Rex hol tartózkodik ebben az idöben?Él még egyáltalán?

Rex itt már nagyon öreg lenne. Mivel kétszeres gyorsulással öregszik, ezért már bőven a 80-as éveiben járkál, nem lepődnék meg, ha nem tűnne fel ebben az érában. Persze ha Filoni mégis megteszi, azt csak úgy tudnám elképzelni, ha egy hősies halált hal. :)

 

2 órával ezelőtt, 1valaki írta:

A másik nagy hiányzó pedig Moray.Hol van most a madárka?

A hiányát én is észrevettem. Reménykedek benne, hogy azért látjuk a madarat, ha nem ebben az évadban, akkor majd valamivel később. Mivel még mindig keveset tudunk Morairól, ezért nehéz megtippelni.

 

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Dehogynem. :) Nálam Ashley hangja annyira egybeforrt Ahsoka karakterével, hogy már anno a The Mandalorianes első feltűnésekor, Rosario kapcsán is fájlaltam kissé, hogy más hangot kapott. Sajnálom, de ugyanakkor valahol érthető is: felteszem, a színésznők iránti tisztelet gyanánt nem akarták utólag kivágni a hangjukat, hogy aztán lecseréljék a színészi játékuk egy részét. Ez a magyar szinkronban még furábban jön ki: ott végig Molnár Ilona volt úgy a tini Ahsoka hangja a TCW-ben, mint a felnőtté a RebelsThe Mandalorian és The Book of Boba Fett során is. Erre most, az Ahsokában, a felnőtt Ahsoka Molnár Ilona hangján szólal meg, míg a TCW-korabeli már nem... Gondolom, így akarták érzékeltetni a karakter két korváltozata közti klönbséget. 

Legutóbb én is magyarul néztem meg. Már alapból fura nekem, hogy az idősebb Ahsoka hangját Molnár Ilona kelti életre, de amikor tinilányként szólalt meg, hát ott lestem egy nagyot. Nagyon fura volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Vagy picit több Rex. Az ő illetve a klónok szinkronjára is érdemes megállni egy percre. Sajnos a Disney éra ezen szakaszára Temuera Morrisson hangja Dörner György lett, aki nem olyaan rossz pótlék, de most segítsetek vájtfülű kollégáim! Esküszöm, hogy az egyik rohamban, mikor hallani egy klón kiáltását, hogy "-rakéták!" az nem igaz, hogy nem Berzsenyi Zoltán. Ha így van akkor váá!, miért? Vagy ez egy archív hangfelvétel és bevágták? 

Az szerintem is Berzsenyi volt, amikor az egyik klón felkiált, hogy "Rakéta!", de mintha a háttérklónok is az ő hangján szólalnának meg. Rexnek valamiért már a TCW-ben is más hangot adtak, mint a többi klónnak, bár akkor meg pont ő volt Berzsenyi, nem a többiek. De ott se végig. Következetes? Szerintem se. :) 

 

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Legutóbb én is magyarul néztem meg. Már alapból fura nekem, hogy az idősebb Ahsoka hangját Molnár Ilona kelti életre, de amikor tinilányként szólalt meg, hát ott lestem egy nagyot. Nagyon fura volt.

Talán úgy gondolták, hogy mivel a TCW-ben és Rebelsben is Ashley szólaltatta meg Ahsokát az eredetiben, (tehát azonos volt a fiatal és idősebb változatának a hangja) ezt kéne lekövetni a magyar szinkronban is.

 

----------------------

 

Evolúció:

3PCEB91.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Az szerintem is Berzsenyi volt, amikor az egyik klón felkiált, hogy "Rakéta!", de mintha a háttérklónok is az ő hangján szólalnának meg. Rexnek valamiért már a TCW-ben is más hangot adtak, mint a többi klónnak, bár akkor meg pont ő volt Berzsenyi, nem a többiek. De ott se végig. Következetes? Szerintem se. :)

Berzsenyi volt Jango Fett a 2-ben és az összes idősebb klón is az ep3-ig.

Aztán a TCW-ban csak Rex maradt Berzsenyi, szerintem nem vállalta/vállalhatta, azt a "megterhelést", mint Dee Bradley Baker.

De, nagyon jó lett volna, ha Ő lenne az öreg Boba, meg az öreg klón a Kenobiban, vagy itt.

Ezért különösen furcsa volt, most Berzsenyitől kihallani azt a szót! Ha nem archív hanganyag, akkor nem tudom megérteni, ami itt folyik. Beszélgetnék egyet a szinkronrendezővel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rexet kihagyni egy Ahsokas sorozatból nagyon nagy hiba.

Kb legemlékezetesebb sw élményem (persze ez szubjektív), amikor Ahsoka-Rex beszélget a Victory and Death-ben beszélgetnek, majd leveszi Rex sisakját.

instant libabőr, akármikor látom.

 

Másrészt ha jól emlékszem, de javítsatok ki ha tévedek, Rex karaktere nincs lezárva, időben mikor láttuk utoljára? A rebelsben feltűnt, és bár öreg volt, nem annyira, hogy most meg már nyugger legyen.

Én remélem valamilyen formában látjuk, halljuk, akár csak hologramként, de valahogy szeretném ha benne lenne.

 

EGyébként nekem is fáj Ashley kihagyása, itt most pl a múltban játszódó eseményeknél kihagyott ziccer volt nem használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Arra én is gondoltam, hogy Ahsoka esetleg fizikailag is dimenziót váltott, mint a Stranger Thingsben, de ennek kissé ellentmond az, hogy 14, 17 és 45 évesként egyaránt láthattuk a togrutát. Ami arra utal, hogy neki is csak a szelleme, esszenciája került át a világok közti világba, ami aztán a körülmények függvényében tudott alakot váltani. Míg a fizikai teste ott lebegett eszméletlenül a Seatos óceánjában.

Akkor egy ideig halott lehetett. A vágás alapján ezért nem fogtak jeleket egy ideig.

 

21 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Amúgy, ami még nagyon adta volna, az Obi-Wan Kenobi feltűnése. Tudom, hogy a világok közti világ szekvencia elsősorban Ahsoka és Anakin kapcsolatáról szólt, és nincs is hiányérzetem. De még brutálisabb feeling lett volna a teljes TCW-trió, élőszereplős formában.

 Ahsokának Rex volt a közeli kapcsolata, az ő feltűnése releváns volt. Ők a CW főszereplői. Obinak semmi keresnivalója nem volt ebben a 2 emlékben.

 

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Legutóbb én is magyarul néztem meg. Már alapból fura nekem, hogy az idősebb Ahsoka hangját Molnár Ilona kelti életre, de amikor tinilányként szólalt meg, hát ott lestem egy nagyot. Nagyon fura volt.

Jó, hogy engem az ilyesmi nem zökkent ki. Egyedül Vader hangjára vagyok érzékeny.

Ez az első rész, amit eredeti hanggal is megnéztem. Nem sok színész hangja volt rám olyan hatással, mint  Haydené a ROTS-ban. Meg is lepődtem, mikor nemrég megtudtam, hogy van aki pont a hangját nem kedveli. Nekem sokkal Anakinosabb, sőt Vaderesebb tónusú a saját hangja.

A jányom Rex-nél felkiáltott, hogy Boba Fett hangja. Cuki volt, nem látta a CW-t, magyaráznom kellett, hogy lényegében igen és mégse.

 

Ennél a résznél jött fel, hogy újra kéne néznem több sw tartalmat eredeti hanggal.

Mennyivel szűkebb pl. az értelmezési kontextus, ha ezt hallom, hogy "Ezt máskor is mondtad"  az "I've heard that before" mondathoz képest.

Az utóbbira alapozzák sokan, hogy tényleg Anakin szellemével kapcsolódott Ahs és nem csak látomása volt. Is-is. Ez Ahsoka barlangjelenete, azaz a beavatása mesterré, a mestervizsgája. Egy gyorstalpaló után megtanulja uralni a saját sötét oldalát. Tulajdonképpen Luke elsőre elbukta.

Tényleg volt teher Ahsokán ezzel az örökséggel. Belegondolva még Dooku is a mesterfelmenői közt van. Én se akarnék így tanítani, csak olyat, aki nem erőérzékeny, mondjuk Sabinet. ;) És még Sabine is félrelép. :facepalm:

 

Sokféleképp rakják össze Anakin leckéjét.

Ahsnak Maul felajánlotta, hogy együtt mentsék meg Anakint. Ott volt egy döntési helyzet. Így lenne értelme a Mustafari jelenetnek, mert az az irány inkább rontott volna a helyzeten. Akik nem látták azt, azoknak még zavarosabb lenne. Jobb ez az egyszerűbb, általánosabb, lecsupaszított mondanivaló, hogy ha nem választod az életet, akkor a halált választod. Van akinek ez sem elég szimpla.

A részben az utolsó mondata is azt jelzi, hogy eddig egy helyben toporgott, nem ment sehova, lélekben a háborúban rekedt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Galen Malek89 írta:

Rex karaktere nincs lezárva, időben mikor láttuk utoljára? A rebelsben feltűnt, és bár öreg volt, nem annyira, hogy most meg már nyugger legyen.

Rex harcolt az endori csatában, vagyis akkor még élt és harcképes volt. De az 5 éve volt a jelenlegii eseményekhez képest, ami számára 10 év, mivel neki minden év dupláját számítja. Mostanra 82 éves. Számára már a természetes halál is teljesen korrekt lezárás lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Rex harcolt az endori csatában, vagyis akkor még élt és harcképes volt. De az 5 éve volt a jelenlegii eseményekhez képest, ami számára 10 év, mivel neki minden év dupláját számítja. Mostanra 82 éves. Számára már a természetes halál is teljesen korrekt lezárás lenne.

Elfogadom, de legalább említésszinten előkerülhetne, azért Ahsoka életének szerves részét képezte, nagyon erős kapocs volt közöttük.

Akár egy síremlék meglátogatása, vagy csak valami.

Nem tudom, nekem hiányos lesz a sorozat, ha nem kerül említésre, rendben mostani részben láttuk egy pillanatra, de láttunk ezer másik klónkatonát is, szóval ez nem elégített ki:D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz az új galaxis és benne Peridea. Remélem valami nagyot húznak ezzel az új világgal. 

Remélem nem! A hangsúly ne tolódjon el egy másik galaxisba.

 

1 órával korábban, Galen Malek89 írta:

Rexet kihagyni egy Ahsokas sorozatból nagyon nagy hiba.

Kb legemlékezetesebb sw élményem (persze ez szubjektív), amikor Ahsoka-Rex beszélget a Victory and Death-ben beszélgetnek, majd leveszi Rex sisakját.

instant libabőr, akármikor látom.

Megkaptuk Rex-et, Igaz sisakkal, de szerintem ennyi ennyi fan service elég. Olvasva a netet, tele van értelmetlennél értelmetlenebb kívánságokkal. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Galen Malek89 írta:

Rexet kihagyni egy Ahsokas sorozatból nagyon nagy hiba.

Kb legemlékezetesebb sw élményem (persze ez szubjektív), amikor Ahsoka-Rex beszélget a Victory and Death-ben beszélgetnek, majd leveszi Rex sisakját.

instant libabőr, akármikor látom.

 

Másrészt ha jól emlékszem, de javítsatok ki ha tévedek, Rex karaktere nincs lezárva, időben mikor láttuk utoljára? A rebelsben feltűnt, és bár öreg volt, nem annyira, hogy most meg már nyugger legyen.

Én remélem valamilyen formában látjuk, halljuk, akár csak hologramként, de valahogy szeretném ha benne lenne.

Még van 3 rész az évadból, azokban még kaphat egy flashback-et. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, csoli1138 írta:

Gondolom Hayden mellett nem akartak Temuera visszafiatalítására is költeni. De nem érzem ezt hiányosságnak. Rex, Phase I és II is volt élőben. Mi kell még? Tudom. Cody... ;)

Szerintem Cody-t a TBB 3. évadjára tartogatják. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Szerintem Cody-t a TBB 3. évadjára tartogatják. 

Csak vicceltem. (kacsintó smile) 

Cody volt élőben az ep3-ban, nem is kedvelem különösebben, semmilyen hiânyérzetem nincs miatta. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy kíváncsi vagyok hogy mi következik. Ezzel a résszel most nagyon magasra tették a lécet, és ugye részről részre jobb volt az egész, ami szerintem idáig tartott és most kicsit visszaveszünk, bár ne legyen igazam, de csodálkoznék az ehetiben is meg tudnák ugrani az előző részt. :D

Én arra számítok, hogy most kapunk egy visszaemlékezős részt, ahol bemutatják Thrawnt és Ezrát, attól a pillanattól fogva, hogy a Purgillek elviszik őket, és hogy miken mennek keresztül, és talán az lesz a rész vége, hogy megérkeznek Morganék. Persze ez is lehet baromi izgi és érdekes, főleg az új univerzum miatt, (meg persze THRAWN!!!!) de azért na...Anakin Ahsoka párosát nehéz lesz überelni. :D :D

Nagyon kíváncsi leszek, csak ne megint egy fél órás résszel szúrják majd ki a szemünk. :D

 

PS: Az utolsó két részben pedig visszatér a Birodalom örököse, összerántja a flotta maradékát, és brutálisan elveri az ÚKt, és ott lesz vége az évadnak. :D Én erre számítok. XD

Közben Ahsoka pedig visszahozzá Sabinet és Ezrát, és erre érnek vissza.

 

Jajj nem tudom mi van velem, nem szoktam így előre gondolkozni, mert fölösleges...de annyira kíváncsi vagyok és nézném már. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell überelni, nekem az is jó, ha másképp lesz nagyon jó. 

A hossza már kiderült nem? Nem emlékszem, de nem fél óra. 

Nem számítok flashbackre, illetve eddig nem gondoltam rá. Van mivel foglalkozni az új helyen, engem is nagyon érdekel, hogyan fogják folytatni! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 09. 17. - 21:32, Ody Mandrell írta:

Remélem nem! A hangsúly ne tolódjon el egy másik galaxisba.

Inkább egy átkötés a sequelhez. Hátha sikerül jobban bevonódnom abba az érába.

 

A sorozatok célja inkább az összekapcsolása a korszakoknak, átvezetés azokba.

 

Egy részben párhuzamos idővonal létrejöhet, amit összekapcsolnak valahogy talán az Erőn keresztül az eddig ismert galaxissal. 

 

Izgalmas belegondolni, hogy mi is egy messzi messzi galaxisban vagyunk, bár a réges régen miatt a mi galaxisunk múltját láthatnánk. Nem LANDOlhatnának a mostani Tápiószecsőn, csak a VKV síkján. :D

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

 

Megkaptuk Rex-et, Igaz sisakkal, de szerintem ennyi ennyi fan service elég. Olvasva a netet, tele van értelmetlennél értelmetlenebb kívánságokkal. :( 

Ahsoka kapacsolata a cw-ben sokkal mélyebb volt a végére Rex-el, mint bárki mással, bármikor.

Nálam ez kihagyott ziccer, és nem nevezném fanservice-nek ha előkerülne.

Pláne ha előkerült Anakin, aki ennyi erővel nagyobb fanservice.

 

De nem kell megjelennie, de említeni talán meglehetne. 

Mit tudom én, pl most ebben a részben éppen kellhetett volna segítség, el tudtam volna képzelni, hogy Hera rákérdez, miért nem keressük meg a régi klón barátodat, és akkor valahogy Ahsoka lekeveri.

 

Nem tudom, ötletelek.

Nekem hiányozna, Ahsoka karakterfejlődésének legalább annyira fontos eleme Rex, mint akármelyik itt feltűnő karakter éppen.

 

Ha nem kerül bele ennél jobban, mint egy random katona (na így ebben a formában volt klasszik fanservice btw), akkor rendben, elfogadom. Ettől nem lesz rosszabb a sorozat a szememben.

De tudnék neki örülni.

Szerkesztve: - Galen Malek89
kihagytam valamit
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, kudar írta:

: Az utolsó két részben pedig visszatér a Birodalom örököse, összerántja a flotta maradékát, és brutálisan elveri az ÚKt, és ott lesz vége az évadnak. :D Én erre számítok. XD

Azért olyan nagyon ne verje el. Szerintem lesz itt még csavar Thrawn körül. Én valahogy becsatornáznám ezt a szálat az ER történetébe.

 

44 perccel korábban, Szisz írta:

Inkább egy retcon a sequelnek

Olyan nem lesz hála égnek.

 

@Galen Malek89 Valószínűleg Rex-nek már kampó, de felőlem megemlíthetik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Olyan nem lesz hála égnek

Lehet nem egészen tudom mit jelent a retcon. Nemrég találkoztam vele és számomra szinte minden sw tartalom az a 6. Rész óta, mert újraértelmezi az időrendben később játszódó, hamarabb készült tartalmakat. Folyton ez történik. 

Szóval én cseppet sem bánnám, sőt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.