Ugrás a kommentre

Melyik a kedvenc élőszereplős sorozatotok?


Nute Gunray

Melyik a kedvenc élőszereplős Star Wars sorozatotok?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc élőszereplős Star Wars sorozatotok?

    • The Mandalorian (2019)
    • The Book of Boba Fett (2021)
    • Obi-Wan Kenobi (2022)
    • Andor (2022)
    • Ahsoka (2023)
    • Acolyte (2024)
    • Skeleton Crew (2024)
      0


Ajánlott hozzászólás

  • 8 hónappal később...

Még megvárom az utolsó részt, de nagyon rezeg az Erő az egeremben, és csábítja a The Acolyte. Szegény Obi-Wan lehet, hogy trónfosztott lesz, ha csak el nem cseszték az utolsó részt, ami az egész sorozatot tönkreteszi. Mert na... Hát nem akarom elkiabálni, de a szériát egy bizonyos "gyerkkorgyilkos" filmhez tudnám most hasonlítani. De még várok az utolsó résszel, mielőtt ilyen nagy kijelentéseket tennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Meg Varosha és Mea-ho születésével kapcsolatban azért még jó lenne tudni, hogy miért hozta létre őket Aniseya.

Leslye konkrétan kimondta, hogy ez benne lesz a befejező részben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nekem eddig nagyon tetszett, de egy kis félsz van bannem, hogy nem lesz elég idő elvarrni mindent.

Vannak mellékszálak, amit biztos nem tudnak elvarrni. Gondolok itt Torbinra, ami engem nagyon érdekelne, de szorosan nem kapcsolódik a sztorihoz. 

 

 

Várom a 8. részt, eddig úgy érzem az Andort nem tudja lenyomni. Sok szempontból már megtette, csak épp az Andor sokkal jobban van megírva, emiatt nem látom jönni, amit azért nem zárok ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 10. 07. - 9:22, Yoda József írta:

Én a Mandót szétszedném évadonként.

1. Ahsoka

2. Andor, Mando s2

3. Obi-Wan

4. Mando s1

5. Boba Fett

6. Mando s3

 

1. Ahsoka

2. Acolyte

3. Andor, Mando s2

4. Obi-Wan

5. Mando s1

6. Boba Fett

7. Mando s3

 

Az Ahsokát egyelőre nem tudja megfogni, de még javíthat további évadokkal :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alakulnak a listák. :)

Most, hogy kezdenek potyogni az értékelések arra jutottam, hogy hangulat és nézőpont kérdése marad.

Érdekesség, ötletesség, misztikum, újdonságok szempontjából nézve az Acolyte az első. Kivitelezés miatt az Andor és ez főként az írás, a párbeszédek miatt van. Sorozatként és évadként is jobban megállja a helyét. Elképzelés és megvalósítás. Az Andor kihozta az alapanyagból, ami lehetett, tankönyvi. Az Acolyte pedzegette, hogy lehetne a legjobb, egy erős majdnem.

3 A a dobogón. :sor: 

Andor, Acolyte, Ashoka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Star Wars-ban az a jó, hogy annyira sokrétű, hogy a legtöbben megtalálják azt a szegmensét, amit nagyon kedvelni fognak. A magam részéről mindig imádtam a SW politikai vonulatát, és az Andor a Birodalomnak azon oldalát mutatta meg egy vérbeli politikai thriller keretében, amire mindig is vágytam. Irtózatosan jól felépített párbeszédek, mindkét oldal árnyalása, mert bár van jó és rossz, azért érdekek is vannak... Szóval nekem az Andor marad az első helyen. 

 

1. Andor

2. Ahsoka

3. Acolyte

4. Mandalorian

5. Obi-Wan Kenobi

6. The Book of Boba Fett

 

De 2-től lefelé a különbségek tényleg nüansznyiak, talán csak a TBoBF helye fix. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2024. 07. 18. - 12:23, Ody Mandrell írta:

Nálam az a legjobb amit épp nézek. :D 

Nagyjából én is így vagyok vele. :) Az Acolyte hasonlít a Mandalorian-re abból a szempontból, hogy nem voltak előzetes várakozásaim, aztán nagyon megszerettem mindkét sorozatot, és ezek egy új sztorit indítottak el, szemben pl. az Obi-Wan Kenobival vagy az Ahsokával, amelyek egy-egy történet folytatását is jelentették, de ezzel együtt szintén izgalmasak és szerethetőek, tele emlékezetes pillanattal. Az Andor egészen más műfaj, a legkomorabb, és az elnyomás igazi arcát mutatja, de ebben remekel. A Book of Boba Fett pedig egy szórakoztató spin-off jelentős Mandós beütéssel. Ezeket hogy a csudába lehet jól rangsorolni? :hehe: 

 

Most az Acolyte a legjobb, mert nagyon kellemes meglepetés lett, de a többi sorrendjéhez csak ennyit tudok írni:

 

1. Acolyte

2. Ahsoka, Obi-wan Kenobi, Mandalorian, Andor - ezen belül abszolút hangulatfüggő, mikor melyik.

3. Book of Boba Fett - ez is jó, de egy kicsit vérszegényebb a többinél történetben és jelentőségben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Frissített lista:

 

1. The Book of Boba Fett
2-3. Andor, The Acolyte
4. The Mandalorian S1-S2

--------------------------------

5. Ahsoka

6. The Mandalorian S3
7. Obi-Wan Kenobi

 

A Mandót inkább én is szétszedtem. Andor és Acolyte között nehéz dönteni, az egyik egy tökéletes sci-fi, tökéletes dialógusokkal és színészi játékokkal, de közel nulla Star Wars hangulattal, a másik minden pórusában izzadja magából a Star Warst, viszont vannak benne gyengébb filmes megoldások, kevésbé ütős párbeszédek és karakterek.

Ami a vonal felett van, azok összességében tetszettek, ami alatta, azok nem (azokban is vannak jó dolgok, csak ott nem annyira muskotályos a szőlő).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.