Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

35 perccel korábban, Yoda József írta:

Nem lehet ránézésre eldönteni mit fejez ki.

Egyetértek. Nem néznek ki rosszul, azt azért bevallom, de egy kicsit egyértelműbbé kellene tenni, hogy mi mit jelent. Amúgy ezzel a dologgal abszolúte nincs kifogásom, csak picit zavarosnak tűnik nekem is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem. :P Bocs, de sokat melóztam ezekkel, és szerintem így jobb, passzol a fórumhoz (undorodtam a szívecskétől - soha nem is használtam, annyira rühelltem - és a zöld nyíltól is a frász kerülgetett). Ody-val rég terveztünk egy ilyen váltást, le is beszéltem vele. Esetleg, ha össze tudsz állítani SW-set ezekhez, amiket be is lehet illeszteni (méret, óne háttér, ezek ugye nem a semmiből jöttek), akkor beszélhetünk róla, de a régieket én baromira nem akarom viszontlátni, mert ocsmányak voltak és nem illettek a fórumhoz.

Vagy visszateszem a régieket, ha a fórum aktív közösségének a többsége úgy akarja, ekkor még belemegyek, hallgatok a többségre.

Persze, csak miattam nem kell visszarakni, ha a többségnek tetszik. :) Szavazzunk!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem. :P Bocs, de sokat melóztam ezekkel, és szerintem így jobb, passzol a fórumhoz (undorodtam a szívecskétől - soha nem is használtam, annyira rühelltem - és a zöld nyíltól is a frász kerülgetett). Ody-val rég terveztünk egy ilyen váltást, le is beszéltem vele. Esetleg, ha össze tudsz állítani SW-set ezekhez, amiket be is lehet illeszteni (méret, óne háttér, ezek ugye nem a semmiből jöttek), akkor beszélhetünk róla, de a régieket én baromira nem akarom viszontlátni, mert ocsmányak voltak és nem illettek a fórumhoz.

Vagy visszateszem a régieket, ha a fórum aktív közösségének a többsége úgy akarja, ekkor még belemegyek, hallgatok a többségre.

Mik a kritériumai a használatnak? Ne legyen háttér, ok. Mekkora méretű lehet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Jah, én azt hittem ti állítottátok be így :)

Gyárilag ilyen, bár alakítható. Lehet bővíteni vagy törölni belőle. 

1 órával korábban, Donát írta:

Mik a kritériumai a használatnak? Ne legyen háttér, ok. Mekkora méretű lehet?

100*100-as méretű. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz a választás. Egyrészt az eredeti jelek roppant kifejezőek voltak főleg a szomorúság, vicces, zavaros ikonok amik itt az új rendszerben szerintem is nehezen kivehetőek. Másrészt ez tényleg star wars-os, a lázadó-birodalom jel szerintem adja magát. Valszeg ha adok egy kis időt az új rendszernek tök jól megfogom szokni. Hmm...... Meditate on this, I will.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jól sikerültek az új ikonocskák, az emotikonok között mindenképp helyük van, viszont a hozzászólások véleményezéséhez szerintem nem passzolnak. A SW tematikához illenek, ez jópofa is, csak ez sajnos a funkcionalitás rovására megy, a többségük nem elég kifejező. Az előzőek ugyan idegennek hatottak, mert semmi közük a SW-hoz, viszont a fórumok világába tökéletesen passzoltak. Ez egy fórumhoz általánosan kapcsolódó dolog, ahogyan az 'x' vagy '+' jeleket se cseréljük le valami SW-os jelre, úgy szerintem ezeket se kéne.

 

Persze ha sikerül találni olyat, ami a jelentést is jól átadja, ráadásul még passzol a SW-hoz is, akkor az tök jó és jöhet. Pl. a leiás szomorú arc ilyen, a vicces ewok már határeset. Viszont a tetszik-nem tetszik vonalra a szervezetek emblémái számomra értelmezhetetlenek. Nyilván meg lehet szokni idővel, meg a színek is hordozzák a jelentést, de fura. Főleg, hogy sokan a Birodalmat vagy a sitheket kedvelik jobban, miért jelöljük ezzel, ha valami nem tetszik vagy nem értünk egyet vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, pb69 írta:

Főleg, hogy sokan a Birodalmat vagy a sitheket kedvelik jobban, miért jelöljük ezzel, ha valami nem tetszik vagy nem értünk egyet vele.

Ebben mondjuk van valami. Igazából mikor először megláttam az előző oldalon Donát hozzászólása alatt egy Birodalom ikont még gondoltam is, hogy ez milyen menő, kíváncsi vagyok mit jelent, mivel lehet kiérdemelni, aztán látom hogy ez negatív értékelés.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bomarr írta:

Ebben mondjuk van valami. Igazából mikor először megláttam az előző oldalon Donát hozzászólása alatt egy Birodalom ikont még gondoltam is, hogy ez milyen menő, kíváncsi vagyok mit jelent, mivel lehet kiérdemelni, aztán látom hogy ez negatív értékelés.... :)

:D :D Tegyek egyet az újságcikkes posztodra? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, luke19 írta:

Pár emojit én is bedobnék, hátha felhasználhatóak

 

Szerintem ezek nagyon jók! Vader keze fordítva lehetne like, szívecske szemű Anakin lehetne a tetszik illetve nem tudnátok átnevezni, mondjuk "Imádomra" és akkor lényegében nem két egyforma jelentéssel bíró gomb lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem ezek nagyon jók! Vader keze fordítva lehetne like, szívecske szemű Anakin lehetne a tetszik illetve nem tudnátok átnevezni, mondjuk "Imádomra" és akkor lényegében nem két egyforma jelentéssel bíró gomb lenne. 

Szerintem az a szívecske szemű Anakin ultra gáz. :para: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Legyen a vicces jel egy nevetgélő buja féreg :D Annál egyértelműbb kifejezés nem kell, ha mókás egy poszt :P

Azt akartuk, és elvileg lesz is! Ugye Donát? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a mostani értékelős felhozatal valamivel jobban bejön mint a korábbi. Szerintem frankón kifejezik amit kell és jópofák. Kapásból megjegyeztem hogy melyik mit akar jelenteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.