Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Donát gondolatmenetén haladva (egyébként 10/10 Donát, gratula) megkérnék mindenkit, hogy tartózkodjunk Ben minősítésétől. Én megadtam neki a lehetőséget, és a kezdet jól is sikerült. Becsülöm, hogy leírta mi bántja igazából, és én nem haragszok rá azért miket írt pl. rólam. Nem vagyok tökéletes, mint ahogy senki sem. A jövőben maradjunk a fórumról beszélgetésnél, a többi topikban pedig mehet az SW diskurzus. :)

 

Ok rendben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csinálhatnátok egy játékokról szóló mappát is. ;)

 

Mellesleg valaki elmozgatta az egyik hozzászólásomat és még csak véletlenül se találom, hogy hova került :nana:

Videó játékokra gondolsz? Mert olyan van. Sima is és SW -s is. :) Melyik hozzászólásodat mozgatták el?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Videó játékokra gondolsz? Mert olyan van. Sima is és SW -s is. :) Melyik hozzászólásodat mozgatták el?

Arról írtam, hogy mennyi SW:CW terméket látok Angliában, amit a "A The Clone Wars animációs sorozat 3.0"-ba írtam.

 

A játékos mappát se látom, de lehet vak vagyok. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról írtam, hogy mennyi SW:CW terméket látok Angliában, amit a "A The Clone Wars animációs sorozat 3.0"-ba írtam.

Az ott is van. :D

 

A játékos mappát se látom, de lehet vak vagyok. :cool:

A Külvilág témában van az általános játékokról szóló topik, míg az sw-s játékokat az Expanded Universe témakörben találod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ne etessétek a TROLL-t!!

Senki nem eteti, ennek ellenére, szemmel láthatóan nem unja a témát. Az ignorálás sem működik, kérdem én: mire várunk? Szerintem ember nem kapott még ennyi megértést és türelmet, mint Ben jó néhány ember, köztük az én részemről...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Órákon keresztül próbáltam meg beszélni a fejével és segíteni neki, hogy be tudjon illeszkedni a fórum közösségébe, de ahelyett, hogy odafigyelt volna rám, a szavaimnak a háromnegyede nem jutott el az agyáig, a maradék egynegyedét pedig teljesen fordítva értelmezte. Világosan megmondtam neki valamit és képes az ellenkezőjét hazudni rólam az egyik topikban. Azok után, hogy én mindent megteszek, hogy segítsek neki, ezt enyhén szólva árulásnak érzem. De ezek után lesz*rom Ben, hogy mi történik veled, világos? És ha ilyen patkány módon viselkedsz, ne csodálkozz, hogy nincsen barátnőd. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A személyes ügyeket innentől privátban tessék rendezni. Aki képben van, az úgy is tudja, hogy mi fán terem az amit Ben művel.

Részemről lezártnak tekintem a dolgot. Hallgatnom kellett volna a korábbi bölcs tanácsodra: Don't feed the trolls!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenne egy olyan kérdésem, hogy:

 

nekem ezen a weboldalon, legfelül három embert látni, nevezetesen

Qui-Gon Jinn, Anakin Skywalker,

van még egy ember, akit nem ismerek meg. Ki lehet ő?

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.