Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Van amelyik szép, van amelyik kevésbé, de az biztos, hogy a BR-en ennél szebbnek kell lennie. Legalábbis nálam a projin, teljes képernyőn még nem az igazi.

Azért a Luke mögött becsukódó ajtó jelenet képkockaugrását igazán megcsinálhatták volna már.icon25.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az extrák, minden Star Wars rajongó álma :D :

 

SPECIAL FEATURES DISCS - BREAKDOWN!

 

Episode I

• Archive Fly-Through

• Naboo

•Interviews

Naboo Overview / Liam Neeson Interview

•Deleted/Extended Scenes

Trash-Talking Droids / The Battle Is Over / Anakin’s Return

•The Collection

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery

• Tatooine

•Interview

Tatooine Overview / Rick McCallum Interview(Podracers) / Rick McCallum Interview(Filming in Tunisia)

•Deleted/Extended Scenes:

Battle on the Boarding Ramp / Extended Podrace Wager

•The Collection

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Coruscant:

•Interviews:

Coruscant Overview / George Lucas on Preparing to Write Episode I – 1994

•Deleted/Extended Scene:

Bail Organa of Alderaan

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

 

Episode II

• Coruscant:

•Interviews:

Coruscant Overview / Ewan McGregor Interview

•Deleted/Extended Scenes:

Extended Speeder Chase / The Lost Twenty

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Naboo:

•Naboo Overview:

•Deleted/Extended Scenes:

Anakin’s Nightmares / Anakin and Ruwee

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Tatooine

•Tatooine Overview:

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Geonosis:

•Interviews:

Geonosis Overview / Hayden Christensen Interview / Blue Screen Acting

•Deleted/Extended Scene:

Raid on the Droid Control Ship and Extended Arena Fight

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

 

Episode 3

• Coruscant:

•Interviews:

Coruscant Overview / Samuel L. Jackson Interview

•Deleted/Extended Scenes

Elevator Antics / Escape Through the Hangar / Changes to the Constitution

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Utapau:

•Utapau Overview:

•Deleted/Extended Scene:

Utapau Chase Animatics

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Mustafar:

•Interviews:

Mustafar Overview / Natalie Portman Interview

•Deleted/Extended Scene:

Mustafar Duel Animatics / Mustafar Duel/Lava River Animatics

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Kashyyyk and Order 66:

•Kashyyyk and Order 66 Overview:

•Deleted/Extended Scene:

Kashyyyk Attack and Order 66 Animatic / Anakin Kills Shaak Ti / Jedi Imposters

at the Temple / Senate Duel Animatic / Yoda Communes with Qui-Gon

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

 

 

SPECIAL FEATURES

 

Episode 4

• Archive Fly-Through:

• Tatooine:

•Interviews:

Tatooine Overview / Mark Hamil Interview / Anthony Daniels Interview

•Deleted/Extended Scenes: »

Tosche Station / Old Woman on Tatooine / Aunt Beru’s Blue Milk /

The Search for R2-D2 / Cantina Rough Cut / Stormtrooper Search

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Aboard the Death Star:

•Interviews:

Aboard the Death Star Overview / Carrie Fisher Interview

•Deleted/Extended Scene:

Darth Vader Widens the Search

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• The Battle of Yavin:

•The Battle of Yavin Overview:

•Deleted/Extended Scene:

Alternate Biggs and Luke Reunion

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

 

Episode 5´

• Hoth:

•Interviews:

Hoth Overview / George Lucas on Editing The Empire Strikes Back – 1979 /

Irvin Kershner Interview

•Deleted/Extended Scenes:

Han and Leia: Extended Echo Base Argument / Luke’s Recovery / Luke and Leia:

Medical Center / Deleted Wampa Scenes / The Fate of General Veers

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Dagobah:

•Interviews:

Dagobah Overview / George Lucas on the Force - 2010

•Deleted/Extended Scene:

Yoda’s Test

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Pursued by the Imperial Fleet:

•Pursued by the Imperial Fleet Overview:

•Deleted/Extended Scenes:

Hiding in the Asteroid / Alternate Han and Leia Kiss

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Cloud City:

•Cloud City Overview:

•Deleted/Extended Scenes:

Lobot’s Capture / Leia Tends to Luke

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

 

Episode 6

• Tatooine:

•Tatooine Overview:

•Deleted/Extended Scenes:

Vader’s Arrival and Reaching Out to Luke / Tatooine Sandstorm

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Endor:

•Interviews:

Endor Overview / Harrison Ford Interview

•Deleted/Extended Scene:

Rebel Raid on the Bunker

•The Collection:

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery:

• Death Star Space Battle:

•Death Star Space Battle Overview

•Deleted/Extended Scenes

Jerjerrod’s Conflict / Battle of Endor: The Lost Rebels

•The Collection

360°Turnaronds / Video Commentaries

•Concept Art Gallery

 

• Documentaries:

•The Making of Star Wars: (SD 49 minutes)

•The Empire Strikes Back: SPFX: (SD 48 minutes)

•Classic Creatures: Return of the Jedi: (SD 48 minutes)

•Anatomy of a Dewback: (SD 26 minutes)

•Star Warriors: ( SD 84 minutes)

•Star Wars Tech: (HD, 46 minutes)

•A Conversation with the Masters: The Empire Strikes Back 30 Years Later (HD, 25 minutes)

• Star Wars Spoofs (HD, 91 minutes)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az extrák, minden Star Wars rajongó álma :D :

 

HATALMAS piros pont, egyedül a "Raid on the Droid Control Ship and Extended Arena Fight" -ot láthattuk a Hyperspace extrák között, meg a pár Behind the Magic-os ep4-es jelenet lesz ismerős. Azt hittem, hogy sok kimaradt jelenetet vesznek át a dvd-kről. Nagyon jó hírek ezek.

 

Le a kalappal azok előtt, akik kibírják a hivatalos megjelenésig, és nem töltik le a kiszivárgott változatokat (mert hamarosan biztos kint lesznek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó magam csak a theforce.net-en találtam.

 

(amúgy én örültem volna, ha ezek MELLÉ még a DVD extrák is felkerülnek, mert nagyon jó kis extrák, a trailerek, prequel dokumentumfilmek meg nem nagyon lesznek, és DVD gyűjteményemet most tettem fel úgy is vaterára :D )

 

És itt egy másik BR promó:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PCKTJdUivP4

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és DVD gyűjteményemet most tettem fel úgy is vaterára :D )

 

Szedd le de gyorsan, ha nincs másodpéldányod! :)

Ilyet nem tehetsz!

Szemmel láthatóan, a BD nem lecseréleni hivatott a dvd-ket, hanem tovább bővíteni gyűjteményünket!

:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HATALMAS piros pont, egyedül a "Raid on the Droid Control Ship and Extended Arena Fight" -ot láthattuk a Hyperspace extrák között, meg a pár Behind the Magic-os ep4-es jelenet lesz ismerős. Azt hittem, hogy sok kimaradt jelenetet vesznek át a dvd-kről. Nagyon jó hírek ezek.

 

Le a kalappal azok előtt, akik kibírják a hivatalos megjelenésig, és nem töltik le a kiszivárgott változatokat (mert hamarosan biztos kint lesznek).

 

 

Igazi rajongó nem tölt le semmit előre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szedd le de gyorsan, ha nincs másodpéldányod! :)

Ilyet nem tehetsz!

Szemmel láthatóan, a BD nem lecseréleni hivatott a dvd-ket, hanem tovább bővíteni gyűjteményünket!

:rock:

 

 

:) Az extrákat szeretem, meg is néztem őket párszor (sőt a neten is fenn vannak) de olyan luxust nem tudnék/akarnék megtenni, h 7 évente új adathordozón pluszba megvegyem. Ha valamennyiért el tudom őket adni, annyival kevesebbet kell áldoznom a BR-re, amely nálunk világviszonylatban példátlanul magas, és friss diplomásként, munkakeresés közben, 40-et leemelni, a kártyámról, úgy hogy nem tudom mikor kerül rá újra fizu :D ... Abban meg biztos vagyok, h a filmeket többé soha nem nézném a régebbi formájukban. Én egyben hálátlan rajongó is vagyok :) 1995-1997-ig néztem az eredetit, 1997-2004-ig az SE-t 2004-2011-ig a DVD-t, és soha nem volt olyan, h utána bármikor is a régebbi verziót vegyem elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Sőt a haverjainak sem szedi le.

Akkor én igazi rajongó vagyok. Még sosem töltöttem Star Wars filmet előre (se Alient, se Star Treket, ha már itt tartunk :D), és haveroknak sem szereztem be ilyet. Sőt, a DVD-ket kölcsön sem adom, bár az inkább már a féltésem. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én igazi rajongó vagyok. Még sosem töltöttem Star Wars filmet előre (se Alient, se Star Treket, ha már itt tartunk :D), és haveroknak sem szereztem be ilyet. Sőt, a DVD-ket kölcsön sem adom, bár az inkább már a féltésem. :cool:

 

 

Ugyanígy vagyok én is. Az sw szent. Soha nem néztem letöltött verziót. A dvd-t is kivártam míg lett rá pénzem. Jó a TCW kivétel de az a magyar forgalmazó lassúsága miatt van. Az első évadot meg is vásároltam. Haveroknak is tabu az sw. Bármit leszedek, de ahhoz nem adom a nevem hogy sw-t töltsek le. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem akkor én nagyon messze vagyok az igaz fanságtól. Eleve a régi trilógia VHS-re kiirt kalózmásolatain nőttem fel. Először legális formában egy kölcsönkapott THX kiadáson láttam (ami asszem 1995-ben jelent meg), de ezt végül sose vettük meg. Aztán megvoltak -illetve meg is vannak- az eredeti Special Edition kazetták, de a Baljós sokáig csak másoltan volt meg. Valaki kiirta nekem az 'S' verziót VHS-re. Se szinkron se felirat nem volt rajta, a kép homályos volt, de rengetegszer megnéztem (de a DVD vásárlás óta már nemtom hova suvassztottam). A klónoknál már a gépre letöltött verziót toltam a DVD megjelenésig. Ep.3 dettó. Mivel Blu-Ray lejátszóm nincs, gépre köthető HD-Ready TV-m van, ezért ezt is lefogom tölteni a vásárlásig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Baljós sokáig csak másoltan volt meg. Valaki kiirta nekem az 'S' verziót VHS-re. Se szinkron se felirat nem volt rajta, a kép homályos volt, de rengetegszer megnéztem (de a DVD vásárlás óta már nemtom hova suvassztottam).

 

Nem "Z" verzió volt az? :yeah: Istenem, hányszor láttam én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legendás "Z" verzió. Jóbarátom '99 nyarán elhívott hogy megmutatja. Annyit azért bevallok, hogy belenéztem, főleg az elejébe, de aztán megkértem, hogy kapcsolja ki, mert szeptemberben szerettem volna az élményt magamba szívni.

Természetesen az igazi rajongó csak jelképes dolog, ki vagyok én hogy meghatározzam ki az? Inkább ez egy magam által felállított szabály. Az sw, nekem annyi örömet okozott az életemben hogy csúnyának tartanám letölteni.

 

Yodinho: Sajnos ez sem menti fel az embert, de ha megjelenik a többi évad is legálisan, meg fogom vásárolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban... öregszem :D A 'Z' verzió volt. :)

Ej, mennyit hallottam már itt erről a Z verzióról, de sose láttam :) Itt tudtam meg, hogy egyáltalán létezett. Lehet, hogy én is le fogom varázsolni a gépemre valamilyen formában a filmeket majd, amivel elbír a gépem :oops: Egyelőre csak ez marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy nagyon sokan nem azért nem szerzik be eredetiben a bizonyos SW kiadványokat, mert nem igazi fanok, hanem mert nem tehetik meg, akár pénz akár egyéb okok miatt. Nekem a TCW mozifilm és 1. évad eredetiben van meg DVD-n, ugyanakkor korábban le is töltöttem, és kiírtam már őket. A filmeket azon egyszerű oknál fogva nem szereztem be eredeti DVD-n, mert nem volt hozzá szinkron (leszámítva az Ep3-at). A BR-t pedig már korábban leírtam, hogy lejátszó, és hozzá való tv hiányában nem tudom beszerezni (de 40 ezret se tudnék hirtelen előkapni a zsebemből).

Részemről sajnos egyelőre maradnak az írt DVD-k, a BR extrákat, és javított jeleneteket pedig valószínűleg letöltve fogom megtekinteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első DVD-m az EPI-volt, aztán a Házi Mozi újsághoz kiadott Johnny Mnemonic.

Ugyanakkor nálam a DivX mindig is sokkal erőteljesebben volt jelen mint a DVD. Amikor már bőven volt DVD íróm, akkor is csak DivX filmeket irogattam. És így lesz ez a BR esetében is, ahol pedig a 720p és 1080p HD rippeket töltögetem ezerrel. Mert én mindent letöltök és sok dolgot meg is veszek. De a Star Wars nálam egyenlő a warezzal, mert sok dolog megvásárolható de mégtöbb dolog tölthető le.

 

1998-99 Ekkor voltam elsős középiskolás,, és az egyik öregdiáktól (aki stikában CD-ket árult a suliban) megvettem videó CD-n a 97SE trilógiát. Mindegyik rész 2 CD-t foglalt el és darabjáért 800 forintot kellett fizetnem. Ergo, 4800 forint volt egyben a teljes trilógia. Majd ugyanettől az embertől vettem meg 99-ben az EPI kalóz verziót, igen, a Z betűset. Majd egy török verziót, aminek már egész szép volt a minősége. Aztán jött a többi kalóz kiadás szépen sorban. A 2004 DVD-t is leszedtem DivX-ben, sőt, a Jedi Visszatér esetében az egész DVD-t. Aztán jött a filmek HD verziójának a levarezolása MKV-ban, majd most pedig a BR rippek letöltése. Persze a BR-t is meg fogom venni, ahogy a 2004DVD-is megvettem, meg az összes többi kiadást.

 

Ami tetszik, azt igyekszem megvenni eredetiben is, ami meg foskalács, az még egy DivX-et sem ér meg.

 

OFF

A problémát ott látom, hogy szolgáltatást fizetek meg...és ha szar filmet kapok, akkor becsapva érzem magam, amiért reklamációt senki sem fogad el, nemhogy még vissza is fizetné a pénzemet.

 

Érdekes dolog ez, ha van két étterem és az egyikben friss, finom ételt kapsz, a másikban meg olyat, amit a légy is beköpött, akkor joggal reklamálhatsz, hívhatod a szakhatóságot és jó eséllyel kaphatod vissza a pénzed, de az biztos, hogy erkölcsileg mindenki melletted fog állni és nem az étterem mellett, ami romlott ételt tálalt fel.

Na de mi van akkor, ha van két film, az áruk is megegyezik, és míg az egyik film csúcsszuper, maximális élvezetet ad moziban és otthon egyaránt, addig a másik film egy élvezhetetlen hulladék. Akkor melyik hatósághoz lehet fordulni, hogy kérem szépen, engem becsaptak, hát nem azt kaptam a pénzemért, amit ígértek. Akkor mindjárt benyögik, hogy izlések és pofonok...pedig az ételes anekdotánál is izlések és pofonok működnek. De ha egy kicsit jobban belegondoltok, látni fogjátok, hogy majd minden szolgáltatásnál jogod van reklamálni, ha nem azt kapod amit ígértek, a mozi mint szolgáltatás viszont valamiért maradt érinthetetlen. Mi lenne, hogy ha a romlott ételnél, a törött edénynél, a lyukas zakónál és még sorolhatnám, szóval mindezeknél a dolgoknál is hozzád vágnák az izlések és pofonok viszonyrendszert. Most persze sokan jöhetnének azzal, hogy a felsorolt dolgok bizonyíthatóan rosszak, míg egy filmnél nem lehet egyértelműen lemérni, hogy az valóban rossz -e, hiszen izléske és pofonok.

 

Na de akkor nézzük a következő anekdotát.

 

Van egy trailer, amiben csak robbanást és nagy csöcsöket mutogatnak, majd a végén a mély hang benyögi (és még ki is írják), 2011 legnagyobb akciófilmje. Aztán lemegy egy reklám, amiben egy bördzsekit mutogatnak és kihangsúlyozzák, hogy minden méretben kapható. Elmész a moziba megnézni az akciófilmet, várva az élményt, ahogy az a trailerben be volt ígérve. Megy a film, amiben egy öreg faszi ül egy székben és verseket szaval. Vége a filmenk, akció nuku, nagy dudák nuku...te meg kijössz a moziból. Nem azt kaptad, amit hirdettek. Ezután elmész megvenni a bőrdzsekit, ami a reklám szerint minden méretben kapható. Veszel is egyet, amire rá van írva, hogy XXL, de nem magadnak veszed, hanem a nagy ló haverodnak ajándékba, így a méretről nem tudsz megbizonyosodni. Szóval megveszed, de otthon a ló haverod panaszkodik, hogy nem megy rá, mert az bizony nem XXL-es, hanem csak L-es. Ergo ott sem azt kaptad amit hirdettek. Az egyiket úgy adták le, mint a világ legdurvább akciófilmjét, de nem volt benne egy csepp akció sem, míg a másikat úgy reklámozták, hogy minden méretben kapható, de amit XXL-ként eladtak, az csak L-es volt.

 

A kérdés, melyik szolgáltatás esetében lesz eredményes a reklamációd?

 

A választ persze mindenki ismeri...én is jól ismerem a választ, ezért marad a WAREZ, amíg reklamálni nem lehet és amíg egyoldalúan fosztanak meg a pénzemtől, addig tőlem a filmipar mást ne várjon.

 

ON

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..."Nekem az első DVD-m az EPI-volt....,......amíg egyoldalúan fosztanak meg a pénzemtől, addig tőlem a filmipar mást ne várjon."....

 

 

Nos akkor egyidősek vagyunk, és majdnem minden úgy történt, ahogy nálad.

Én azért warezolok sw-t, hogy családban és haveri körben terjeszthessem illetve tcw-t azért, amiért mindenki.

A hsz-ed tartalmaz sok igazságot, és kellemesen polgárpukkasztó is egyben.

Az "ízlések és pofonok" mellé, még nagy magyarázat lehet a "nem kötelező filmet nézni és étterembe járni".

Mivel technikailag és igényességben sem a család, se a barátok nem tartanak velem lépést, így valószínű lesz az eredeti BD mellé kalóz is, mert majd kell valami amiből a legújabb és végre egységesen szinkronos változatból dvd-t konvertálok a lemaradottaknak.

Én ilyen jószívű vagyok! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hsz-ed tartalmaz sok igazságot, és kellemesen polgárpukkasztó is egyben.

 

Köszönöm szépen...és nyilván a dolgot azért írtam így, hogy éle legyen. De gondoljatok bele, mennyire aránytalan a rendszer. HA te letöltessz egy filmet vagy játékot, egész kampányok épülnek rá, hogy a szégyened örökké tartson, jogi oldalról meg súlyos büntetés vagy hátrányos megkülönböztetés érhet. (kapsz priuszt és ez hátráltat a munkakeresésben) Én azt kifogásolom, hogy a filmgyártók nagy érdekvédelme mellett az én érdekvédelmem elmarad, miközben a lent említett hasonló dolgok esetében lehet jogos reklamációm....addig egy filmnél nem. Hol van itt az arányosság?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.