Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Milyen osztályzatot adnál a második epizódnak?  

40 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a második epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

De tudod még kinek pocsék a politikai tényálladékhoz való realitásérzete? Pampy-nak.

Dzséjt, te nem vagy normális :D

Honnan a fennéből vetted te Orn Free Taa titkárnőjét? :lol:

Már ezért megérte elolvasni ezt a frappáns hozzászólást happy0196.gif

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam ezt is meg a másikat is. Amiket felsorol az úriember azok nem hibák. Nem kell mindent bemutatni, rá lehet jönni az eseményekre. Pl mikor Anakin kiront a sátorból bekapcseolt fénykarddal, biztos nem húst akart vele szeletelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Megköszönöm a részletes választ. Nem minden pontját utasítom el, de erősen az az érzésem, mintha mentegetnéd ezt az epizódot.

Nekem meg erősen az az érzésem, hogy mindenáron fikázni akarod az epizódot. Teljesen nevetséges dolgokba kötsz bele, "ha sapka van rajta azért, ha nincs, azért" alapon. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan rajongó, akinek az eredeti trilógia jobban tetszik, révén színvonalasabb. De elnézést, látom valóban eltévedtem és itt csak pozitív véleményeket lehet megosztani. Én hülye hogy is gondolhattam, hogy egy fórumon számít valamit az ember véleménye...

 

Ha te elmondod a véleményed mi is had mondjuk el.Nem csak pozitíz dolgot lehet irni, de te is fogadd el a mi véleményünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Megköszönöm a részletes választ. Nem minden pontját utasítom el, de erősen az az érzésem, mintha mentegetnéd ezt az epizódot.

Jól érzed, mentegetem, mert Lucas hivatalosan is felfogadott, mint ep2 mentegető. Nem fizet túl jól, de ingyen parkolhatok biciklivel bárhol. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól érzed, mentegetem, mert Lucas hivatalosan is felfogadott, mint ep2 mentegető. Nem fizet túl jól, de ingyen parkolhatok biciklivel bárhol. :hehe:

Szerinted átjött neki a soraid között megbúvó irónia? :D Mert ha nem, akkor még ezt is komolyan veszi.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább menj és nyalj be ashokának!!! :evil:

Látom, Ariza után újabb "barátunk" tévedt e szent fórumra... :pfff:

Azt javaslom, addig változtass a hozzászólásaid jellegén, amíg bannolva nem leszel (mert ilyenre is volt már példa)... most egyébként is jókedvemben találtál, úgyhogy örülhetsz, hogy ilyen finom voltam... :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszus...csak poén akart lenni, mert gondoltam - az avatarod alapján, hogy bejön Ahsoka. Nem kell mindent vér komolyan venni. Valami azt súgja, hogy csupán a nem épp pozitív kritikáim alapján próbáltok megítélni. Félreértés ne essék: én is imádom a Star Warst, de az előzmény trilógia az elvárásaimon alul teljesített, ezért is vagyok talán a kelleténél negatívabb. :)

Szóval peace! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jesszus...csak poén akart lenni, mert gondoltam - az avatarod alapján, hogy bejön Ahsoka. Nem kell mindent vér komolyan venni. Valami azt súgja, hogy csupán a nem épp pozitív kritikáim alapján próbáltok megítélni. Félreértés ne essék: én is imádom a Star Warst, de az előzmény trilógia az elvárásaimon alul teljesített, ezért is vagyok talán a kelleténél negatívabb. :)

Szóval peace! :)

Szerintem ez csöppet sem volt vicces, sőt. Lehet, hogy túlreagáljuk, de ha nem nagy teher, akkor finomabban viccelődj a jövőben. Köszi. Megítélni valakit arról, hogy milyen az SW iránti véleménye nem lehet. Abból maximum azt lehet lemérni mennyire szereti a sorozatot. Abban ahogy elnézem elég siralmas a helyzet. No de nem akarok tovább OFF -olni, így is többet írtam a kelleténél. Majd meglátjuk mi lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az elejétől a végéig élveztem a filmet, csak úgy mint a többit. Igazából nem tudom eldönteni, hogy melyik tetszik jobban, ez vagy a többi. Nagyon jól mutatták be például, hogy a Klón katonák miként kapcsolódtak be a háborúba. Viszont az nem jött be, hogy van olyan szereplő akit nem tettek bele a filmbe. Ahsoka Tano vagy Jorus C'baoth pont ilyen személy, szerintem kellettek volna a filmbe. Bár ezen hibái ellenére is az egyik kedvenc filmem, a másik 5 rész mellett. :)

 

Egyébként örülök, hogy itt komoly eberek vannak! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elejétől a végéig élveztem a filmet, csak úgy mint a többit. Igazából nem tudom eldönteni, hogy melyik tetszik jobban, ez vagy a többi.

Zseniális a film, ez egyértelmű. Nüanszok döntenek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Ahsoka-t több, mint 5 évvel ez után találta ki Lucas, C'Baoth meg EU szereplő és marhára nem illett volna bele.

 

Ezt nem tudtam, de most már tiszta. Így viszont érthető és logikus. Csak tudod, a könyvekben olyan jól beillesztik őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem tudtam, de most már tiszta. Így viszont érthető és logikus. Csak tudod, a könyvekben olyan jól beillesztik őket. :)

Hát nem nehéz beilleszteni valamit a könyvbe, amit a könyvben találnak ki, vagy már létezett. De nem lehet elvárni olyanok beillesztését, amit még ki sem találtak, vagy amik nem illenek bele. Könyves dolgokat ne várj a filmekben. Kész szerencse, hogy az a kevés benne van, ami van (Coruscant, Aayla, Vos említése).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem nehéz beilleszteni valamit a könyvbe, amit a könyvben találnak ki, vagy már létezett. De nem lehet elvárni olyanok beillesztését, amit még ki sem találtak, vagy amik nem illenek bele. Könyves dolgokat ne várj a filmekben. Kész szerencse, hogy az a kevés benne van, ami van (Coruscant, Aayla, Vos említése).

Aayla az EU-ból indult?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aayla az EU-ból indult?

Ühüm! Először a 2000-es Star Wars: Republic 17: Emissaries to Malastare, Part 5 című képregényben említették meg, majd a 2001-es Star Wars: Republic: Twilight című képregényben ténylegesen meg is jelent. Lucasnak ebben tetszett meg, és helyezte bele Amy Allen által életre keltve az ep2 utóforgatásán a Jedi Templom egy jelenetébe, illetve egy-két helyre a geonosisi arénaba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ühüm! Először a 2000-es Star Wars: Republic 17: Emissaries to Malastare, Part 5 című képregényben említették meg, majd a 2001-es Star Wars: Republic: Twilight című képregényben ténylegesen meg is jelent. Lucasnak ebben tetszett meg, és helyezte bele Amy Allen által életre keltve az ep2 utóforgatásán a Jedi Templom egy jelenetébe, illetve egy-két helyre a geonosisi arénaba.

Ez új volt nekem, köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 hónappal később...

Tudtad-e? Rovat következik:

 

... hogy a platformon történt merényletben nem csak Amidala gépének utasai haltak meg, hanem egy R2-es egység is megsemmisült?

... hogy Zam Wessel álltal, használt Amidala megölésére szánt százlábú neve Kouhun és az Indoumodo bolygoról származik mely a Vad űrben található?

... hogy a merénylő droidnak, mely a Kouhunt szállította típusa ASN-121 és Coruscanton gyártották?

... hogy az épület melynek szélén Zam várt, az a Trade Federation Office Tower volt, ahol a Kereskedelmi Szövetség irodái voltak?

... hogy a klubb neve ahova Obi-Wanék Zam Wesselt követték neve Outlander Club?

... hogy Elan Sel'Sabagno aki Obi-Wannak ajánlotta a halálpálcát az elmetrükk után valóban átgondolta az életét és felhagyott az árusításúkkal, de később újra visszaesett?

... hogy a Kamino bolygó a jéghegyeinek elolvadása után vált a Viharok bolygójává?

... hogy a nagy áradást a kaminoiak saját maguk klónozásával élték túl?

... hogy Cliegg Lars Anakinék látogatása után közvetlen meghalt a sérülése és az összetört szíve miatt?

... hogy a Geonosis bolygónak volt egykoron egy holdja melyet eltalált egy égitest és az hozta létre a gyűrűt körülőtte?

... hogy az ütközésből származó törmelékek a bolygó élővilágának 99%-át kiírtotta?

... hogy a geonosisi Petranaki arénában a 212 jediből álló támadó egységből csak 30 maradt életben, de egyikük meghalt az azt követő csatában?

... hogy nem csak a földön hanem kint az űrben is zajlott egy csata melyet Adi Gallia vezetett?

... hogy a hajónak a neve mellyel Gunray és Rune Haako elmenekült Lapiz Cutter?

... hogy a Lapiz a spanyolban ceruzát, latinban pedig követ jelent?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.