Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

43 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Ez irónia volt? Annak elment. De ha komolyan gondolod, akkor sajnos nem fogod itt jól érezni magad. Mi ugyanis nem olyan közösség vagyunk, akik gyűlöljük az új irányt a Disney-vel az élen!

Dehogy volt irónia.

Az meg egy dolog,ez egy fórum,ugyanugy en is jol erezhetem magam itt,sőt,ha mindenki egyetert nincs értelme fórumozni,ez adja a lényegét.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletesen egyetértek! Addig nincs is baj, amíg nem nonstop az új éra ekézése és fikázása megy! ;)

Amúgy meg a Disney nem töröl el semmit. A Lucas-éra továbbra is létezik, elérhető bárki számára. Semmit nem változtattak meg rajta, pláne nem törölték el. Akinek nem tetszik az új irány, annak továbbra is rendelkezésére áll a Lucas-éra 6 filmje és a TCW! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Tökéletesen egyetértek! Addig nincs is baj, amíg nem nonstop az új éra ekézése és fikázása megy! ;)

Amúgy meg a Disney nem töröl el semmit. A Lucas-éra továbbra is létezik, elérhető bárki számára. Semmit nem változtattak meg rajta, pláne nem törölték el. Akinek nem tetszik az új irány, annak továbbra is rendelkezésére áll a Lucas-éra 6 filmje és a TCW! ;)

Szerintem mi felreertjuk egymast. 

A megvaltoztatas es torles alatt nyilvanvaloan nem direktben a regi filmek tartalmarol beszelek,hanem az utolso resz nagyban ezt kepviseli.

Szerkesztve: - miro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Kylo kijelentésére gondolsz, hogy "töröljük el a múltat"... A Jediket, a Sith-eket, a Birodalmat, a Köztársaságot, mindent... nos, az Az Utolsó Jedik nem fejtette ki, hogy Kylo egészen pontosan mire gondolt. Igen, kimondatta vele a film ezeket, de nem fejtette ki. Nyilván erre lesz lehetőség majd a Saga záró epizódban. Viszont, ha őszintén belegondolunk ezekbe, nos nem ördögtől való a gondolat.

- A Jedik inkompetens, dogmákba feledkezett, elvakult rendjét kiválóan bemutatta a Prequel Trilogy és a TCW sorozat. Palpatine, a Sith sötét nagyura előttük parádézott és nem vették észre!!! Ez nagyon durva!

- A Köztársaság bukása sem KIZÁRÓLAG Palpatine ármánykodása miatt történt meg, addigra már egy velejéig romlott társadalmi és politikai berendezkedés volt... bukása, ha úgy tetszik ... valahol szükségszerű volt, az, hogy utána egy még rosszabb, kegyetlenebb, embertelenebb rendszer jött az egy dolog... nyilván a Birodalom nem maradhatott fenn, ezt pedig a SOLO, Rouge One, Rebels és a Classic Trilogy tökéletesen prezentálta.

- Az Új Köztársaságról túl sokat nem tudtunk meg, de azt igen, hogy a Birodalom után mégsem sikerült teljesen megreformálni azt... a Birodalom maradékából felemelkedő Első Rend el is törölte, mint annak a rendjét. 
- A Sith-ek és a Jedik között évezredek óta fennálló halálos ellenségeskedésnek legtöbbször maga a Galaxis itta meg a levét..

... és lehetne még folytatni. Annyira nem meglepő hát, hogy Kylo megcsömörlött ezektől és valami egészen újba akar belekezdeni. De hogy pontosan mit akar, azt - ahogy már említettem - még nem tudjuk!

 

Szerintem ez az irány abszolút logikus... és inkább izgalmas, sem mint felháborító. Sőt, én nem is értem miért háborognak ezen?!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, miro írta:

A Disneynek két célja van,hogy ha azt mondod Star Wars akkor ne Lucas,hanem ők jussanak eszedbe (ezt bizonyítja a folytatásuk,mindent eltörölnek és semmibe vesznek,csak azért hogy ne is tudjon a következő generáció visszafűzni a Lucas féle SW-re.) + hogy mindent ellehessen adni ami megjelenik a filmben.( a piros ruhás katonák már-már a kreativitás teljes halálát mutatják be,de nem baj mert bábunak jók lesznek a happy meal menühöz.) :)

Az új filmek pont a régiek továbbgondolása. Az szerintem nem ördögtől való, hogy le akarják zárni a régi szereplők sorsát, hanem inkább logikus. 

 

Mind vén öreg emberek. Amikor azzal jönnek, hogy meggyalázták a karaktereket mindig értetlenül nézek. Persze felemelhették volna isteni magasságokba Hant meg Luke-ot is, de azok nem ezek a karakterek lettek volna. Sose voltak ennyire jók. Egy csempészről és egy paraszt fiúról beszélünk. 

 

 

 

2 órával ezelőtt, miro írta:

hogy mindent ellehessen adni ami megjelenik a filmben.( a piros ruhás katonák már-már a kreativitás teljes halálát mutatják be,de nem baj mert bábunak jók lesznek a happy meal menühöz.) :)

Ironikus, hogy miközben a régi éra csúnya eltörlése a baj, a másik mondatban már az, hogy ezt az érát másolják. Ez a kettő nem üti egymást? Szerintem igen... Amúgy az SW mindig a kis mütyürök eladásáról is szólt. Lucas szerinted miből gazdagodott meg?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney+ -ról az is kiderült a minap, hogy ebben az évben még hol fog debütálni.

 

November 12. -én nemcsak az USA -ban élvezhetik az emberek a Disney streamingjét, hanem Kanadában és most kapaszkodjatok meg... Hollandiában(!) is elérhetővé válik a szolgáltatás.

 

Egy hétre rá pedig, November 19. -én Ausztráliában és Új Zélandon nyújt kikapcsolódást többezer család számára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a Kenobi érdekes lesz, mivel akkortájt van 1-2 képregény is a Marveltől.

 

A Cassian meg 3 évvel a RO/ANH duó előtt? Hmm... talán K-2SO találkozása után vesszük fel a fonalat? Mondjuk a wookie szerint az kb. 2 évvel a RO előtt történt, így lehet variáltak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az élőszereplős kánon művek kronológia sorrendje a következő:

 

The Phantom Menace
Attack of the Clones
Revenge of the Sith
Obi-Wan Kenobi Series S1
Solo
Cassian Andor Series S1
Rogue One
A New Hope
The Empire Strikes Back
Return of the Jedi
The Mandalorian S1-2
The Force Awakens
The Last Jedi
The Rise of Skywalker

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Mondjuk az, hogy a Cassian Andor sorozat a Rogue One előtt fog játszódni, az szerintem a hűlyéknek is nyilvánvaló volt. :evil:

Igen de játszódhatott volna akár 10 évvel is előtte és akkor teljesen más jellegű sorozatot kaptunk volna. De nyilván ez volt a reaális hogy a Rebels időszaka alatt fogja felvenni a fonalat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

Igen de játszódhatott volna akár 10 évvel is előtte és akkor teljesen más jellegű sorozatot kaptunk volna.

Nekem eszembe sem jutott, hogy akár ennyivel korábban is játszódhatna, mert 10 évvel korábban Cassian 16 éves volt, és akármilyen ügyesek a sminkmesterek, a 40 éves Diego Luna bajosan játszana el egy 16 éves kölyköt. Egyszerűen a színész miatt nem lehet ezt olyan nagy időintervallumban eltolni, így adta magát, hogy valamikor a Rebels-RO környékén kell játszódnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Nekem eszembe sem jutott, hogy akár ennyivel korábban is játszódhatna, mert 10 évvel korábban Cassian 16 éves volt, és akármilyen ügyesek a sminkmesterek, a 40 éves Diego Luna bajosan játszana el egy 16 éves kölyköt. Egyszerűen a színész miatt nem lehet ezt olyan nagy időintervallumban eltolni, így adta magát, hogy valamikor a Rebels-RO környékén kell játszódnia.

 

Én nem így emlékszem...:hmm:

2018. 11. 09. - 10:40, Dzséjt írta:

És még azt sem biztos, hogy egy Cassiannal foglalkozó sorozat feltétlen az RO közelében indul. Indulhat a Solo idejében is. Játszódhat az egész akkor, amikor még a Lázadók Szövetsége egy vágyálom, és a legjelentősebb lázadó szervezet Saw Garrera partizánjai és Syndulla Szabad Ryloth mozgalma.

 

2018. 11. 09. - 11:03, Dzséjt írta:

Holtakat támasztanak fel mozifilmben, nehogy már az a másfél évtized mínusz legyen gond. :) Persze, értem mire gondolsz, de úgy érzem, a mai technikával és sminkeléssel nem nagy dolog lenne ennyit fiatalítani. Eleve, Luna tíz évvel fiatalabb figurát játszott, tehát csak tíz évet kéne lesminkelni belőle. A 26 évesre sminkelt Luna (ami szvsz nem sokban különbözhet a 39 éves önmagától) már játszhatja a 16 éves Cassiant, elvégre honnan tudhatnánk, hogyan néz ki egy egész életét végigháborúzó, 16 éves festi férfi. ;) De nyilván, ez csak találgatás a részemről, plusz nem feltétlen kell pontosan ugyanabban az évben játszódnia. Mondandóm lényege, hogy nem kell az RO-ep4 idejében lennie, visszamehetünk 5-8-10 évet is. Mai technikával egy messzi-messzi galaxisban játszódó sztori esetén ez igazán nem akadály.

 

Pont az ellenkezőjét írtad kevesebb mint 1 évvel ezelőtt. :hmm:

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pech, ez van, nem emlékeztem a korábbi véleményemre, de szerencsére emlékeztettek. Ennek tényleg örülök. Igazából még most sem emlékszem az akkori gondolataimra, pedig nyilvánvalóan akkor úgy gondoltam. Vitába is szálnék önmagammal, és szerintem a végén neki adnék igazat, mert tök jól levezette. :D :hehe:

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 4
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.