Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

40 perccel korábban, Brodie írta:

Teljesen vad tipp, hogy kik lesznek a készítők: de én a Russo fivérekre gondolok Feige miatt is és nem is olyan régen voltak a Star Wars Show vendégei. És semmi készülő Marvel produkcióra nincsenek bejelentve.

Őszintén remélem, hogy nem ők lesznek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Őszintén remélem, hogy nem ők lesznek. 

Én sem vagyok MCU rajongó, így ez nem vágyvezérelt bejegyzés volt részemről, de vitathatatlan, hogy ők készítették a legjobb Marvel filmeket.

A magam részéről ugyanazt az embert mondanám, aki az első gondolatom volt a Disney vásárláskor, akit mondtam volna az ep7 után és akit mondanék az ep9 előtt: J.J. Abrams. :) 

De őt is kihúzhatjuk, mert a Warnerrel lesz egy hatalmas közös bulija.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Brodie írta:

Igazából most még kb annyi idő van hátra, mint JJ-nek volt az SW7-re, szóval minden esély megvan egy kiváló Star Wars filmre.

Szerintem idővel Rian Johnson trilógiájáról is fogunk majd egy ilyet olvasni, mint a mai hír volt Benioffékról.

Az a helyzet most, hogy a Lucasfilm a jövőt Rian és Benioffék trilógiájára építették, legalábbis az elmúlt 1-1,5 év alapján így tűnt. Most meg kukáznák az egészet?

Ha Riant is dobják, akkor nem marad filmes projekt. Persze Feige ott van, de őt csak pletykálják, most pedig, hogy a Marvel fő fejese lett, nem hiszem, hogy SW filmet rendezne egy ideig.  A Russok feltehetőleg benne lennének, de tudtommal szeretnének saját projekteket csinálni.

Meglátjuk mi lesz. 

 

Amúgy mivan, ha Rian a saját ötletét keveri Benioffék terveivel? Lett volna beszélgetés velük, valamilyen kapcsolatban álltak volna a filmjeik. Így szerintem Rian valamennyire előrébb lenne, ha a GoT srácok ötleteit beintegrálja a trilógiájába. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Christopher Nolan :D meglenne az első 3 órás SW :D

Amennyire nem akarja Ody a Russókat, én annyira nem akarom az SW közelében látni Nolant. :) 

48 perccel korábban, Bence1997 írta:

Persze Feige ott van, de őt csak pletykálják, most pedig, hogy a Marvel fő fejese lett, nem hiszem, hogy SW filmet rendezne egy ideig. 

Feige akkor sem rendezne SW filmet, ha történetesen nem nevezik ki az MCU kreatív vezetőjének és nem lenne a Marvel Studios elnöke 12 éve. Merthogy Feige nem rendező!!! Életében legfeljebb a polcait rendezte, mert még egy rövidfilmje sincs. És ugyanígy nem is író. Ha ő benne van egy SW projektben, akkor is legfeljebb executive producerként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mert valakiről most jön a hír, hogy kirúgták/elvállalnak útjaik stb., nem tartom valószínűnek, hogy ez tegnapi történet.

Azt pedig kizártnak tartom, hogy Benioffék és Rian 1-1,5 éve dolgoznak egy közös sagán, még azt is el tudom képzelni, hogy érdemben nem is történt még semmi.

 

Tényleg hanyagolni kellene ezeket a nagy bejelentéseket... vagy akár tarthatnák is magukat hozzá. :pfff:

 

Nolannak én sem örülnék, OFF ellenben a következő James Bond film rendezői székében őt látnám szívesen, úgyis nagy szerelmes a franchise :) ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt Az meg a másik. :D

 

9 perccel korábban, Brodie írta:

Azért mert valakiről most jön a hír, hogy kirúgták/elvállalnak útjaik stb., nem tartom valószínűnek, hogy ez tegnapi történet.

Én úgy gondolom, hogy a Netflixes szerződés körül kezdődtek a dolgok és a héten elbocsájtották őket.

10 perccel korábban, Brodie írta:

Azt pedig kizártnak tartom, hogy Benioffék és Rian 1-1,5 éve dolgoznak egy közös sagán, még azt is el tudom képzelni, hogy érdemben nem is történt még semmi.

KK még a Celebration közben mondott olyat, hogy leülnek beszélni Riannel és Benioffékkal. Hogy ez megtörtént -e az jó kérdés. Mindenesetre én úgy hiszem, hogy 1-2 találka volt idén.

Benioffék idén már dolgozhattak az alapokon, de lehet már tavaly ilyenkor is.

Rian csapata pedig ötletel.

A közös saga ha jól emlékszem KK tól jön, régen valami ilyet mondott, hogy egy új sagat hoznak létre Riannel és a GoT srácokkal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 10. 27. - 20:07, Ody Mandrell írta:

Anno nálunk korhatár nélküli besorolást kapott. :lol: Konkrétan volt olyan gyerek akit ki kellett vinni Anakin égésénél mert elsírta magát. 

Azt hiszem, a br is korhatár nélküli. Legalább is, a zöld a korhatárjelölő szimbólum rajta. :)

 

14 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Christopher Nolan :D meglenne az első 3 órás SW :D

Hans Zimmer zenéjével. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Brodie írta:

Tényleg hanyagolni kellene ezeket a nagy bejelentéseket...

Lehet nem ártana. Szegény Ewan McGregornak négy évig kellett tartania a száját és hazudnia, ha arról kérdezték, eljátssza-e még Obi-Wan Kenobit. Erre abból lesz valami, az előre beharangozott projekteket meg sorra lövik le. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De most komolyan! Az milyen már, hogy leszerződök a Lucasfilmmel, aztán a meló közepén a nagy konkurens Netflixel is, akinek PÁRHUZAMOSAN csinálnék más projekteket? WTF?

Hát a teljesség kedvéért legyen itt is, de ha igaz a Yoda által belinkelt pletyka, akkor pár héttel a netflixes bejelentés előtt már elváltak az útjaik, de egyik fél sem akarta nagy dobra verni, így csak most lett bejelentve

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Variety úgy tudja, kreatív nézetkülönbség volt a páros távozásának oka. Mint írják, a Jedi Rend kialakulásáról készítettek volna filmet Benioffék, de a Lucasfilmmel már tavaly nyáron elkezdett romlani a viszony, ami az idén nyári Netflix-deallel csúcsosodott ki.

A cikk azt is megjegyzi, Feige nem a Lucasfilm felső vezetésébe érkezik, Kennedy posztja stabil." - ziro.hu

 

Amit már megszokhattunk az elmúlt években a Lucasfilm vezetőségétől: kreatív nézetkülönbségek. David Benioff és D. B. Weiss bekerültek abba a kalapba, ahol már Josh Trank, Gareth Edwards, Phil Lord, Chris Miller és Colin Trevorrow neve olvasható. A két fickó számomra semleges, nem láttam a Trónok harcát, inkább csak az elv az, amiből elegem van. Nagy bejelentés, hogy milyen tehetségek, alig várják a közös munkát, majd híroldalakon exkluzív hír, hogy kirúgták őket.

Mondhatjuk, hogy "oké, de a végén jó filmek készültek", de ezekkel az emberekkel Kennedy kötött szerződést. Ha olyan alkalmas, mert "időben" kirúgja őket, akkor legalább annyira alkalmatlan is, mert ő kötött velük szerződést. És az, aki folyamatosan nem megfelelő embereket vesz fel, az nem jó vezetőnek. Ezek után egyre kevesebb új tehetség fog érdeklődni a Star Wars iránt...

Tegnap még azt mondtam, hogy hanyagolni kellene ezeket a nagy bejelentéseket, ma már azt mondom, hogy inkább ezekről is kellene egy Breaking news videó a Rogue One trailer szirénáival, hogy éppen ki lett kirúgva.

Sokáig védtem Kathleen Kennedyt és biztos vagyok benne, hogy az ep9 egy kiváló film lesz, de remélem, hogy ezzel el is búcsúzik.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Brodie írta:

Josh Trank, Gareth Edwards, Phil Lord, Chris Miller és Colin Trevorrow

Itt melyik a kakukktojás? 

 

Amúgy a nagy részét fel se kellett volna venni. Annyit azért jegyezzünk meg, hogy igazán akkor dől el ki milyen a szakmában ha dolgozol vele, előtte csak maximum a neve van. A Star Wars épülésére szolgál ha vannak elvárások, és csak azért mert szerződtetve lett, de később csalódást okoz, akkor se nyúlunk hozzá mert az hogy néz ki az újságok címlapján... Szóval tessék csak nyugodtan kirugdalni őket, ha gyakorlati szinten nem illenek bele az SW-be.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, mennyire jót tett például a DCEU-nak is, hogy láthatóan kontárok dolgoztak rajta, de nem rúgták ki őket. A "kreatív nézeteltérés" meg nagyjából azt jelenti, hogy "történt valami a háttérben, amihez a nagyközönségnek nincs köze". Attól meg nem kell félni, hogy az ifjú tehetségeket nem vonzza a Star Wars. Elvégre az van ráírva, hogy Star Wars. A végeredményt tekintve meg úgy is mindegy, nem értem, hogy egy nézőnek ezen mi a fiszfiszért kell lovagolnia. Kit érdekel, amíg a film jó? A néző dolga a film megtekintése, nem azon hápogni, hogy hogyan készült el. Ne tévesszünk már szerepkört, emberek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem... Igaz, korábban azt mondta, szeretne még egy saját filmet készíteni, de az még akkor volt, amikor az ő trilógiája 2028-ban indult volna csak (Benioffék után). Szerintem, ha most felajánlanák neki, hogy csinálja meg a 2022-es filmet, nem mondana nemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bomarr írta:

Kiváncsi vagyok Riant lapátra teszik-e. Két évvel a trilógiája bejelentése után épp arra készül hogy megint valami olyasmit csináljon ami nem Star Wars. Ha őt kirúgják azt nehezebb lesz elmagyarázni.

Nagyban fog számítani a Kinves Out teljesítménye a mozikban. A kritika oda van érte, meglátjuk a nézők is boldogulnak-e vele. Ha igen, akkor megint lesz egy jó szájíz Rian iránt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jó, inkább a fogadtatásra gondoltam inkább nem a bevételre, mert az csak jót tehet ha pozitív a nagyközönség szemében. 

De elviekben a VIII-nak is pozitív volt a fogadtatása mind a kritikusoknál mind pedig a nagyközönség szemében. Ahhoz képest egy kis produkciós nem SW fogadtatása... szerintem nem sok vizet zavar a témában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Itt melyik a kakukktojás? 

Gareth Edwardsra gondolsz? Beleillik a sorba, mert ugyanúgy félre lett állítva. Utána jött a nagy utóforgatás, amit már nem is rendezhetett ő. És ahogy nézem az imdb-t, a Rogue One óta nem is kapott semmilyen filmes munkát.

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Hát igen, mennyire jót tett például a DCEU-nak is, hogy láthatóan kontárok dolgoztak rajta, de nem rúgták ki őket.

Zack Snydert félreállították, de ott még ez sem segített, sőt a Justice League lett a legrosszabb DCEU film.

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A néző dolga a film megtekintése, nem azon hápogni, hogy hogyan készült el. Ne tévesszünk már szerepkört, emberek!

Régen ez így ment a dolog és talán ideális is volt. De ezek a szerepkörök már mindkét irányban megnyíltak. Már rendezők is ugyanúgy beszólnak a nézőknek, hogy ha nem tetszett, SŐT ha nem fog tetszeni a filmem akkor nőgyűlölő vagy/rasszista vagy/homofób vagy.

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Kiváncsi vagyok Riant lapátra teszik-e. Két évvel a trilógiája bejelentése után épp arra készül hogy megint valami olyasmit csináljon ami nem Star Wars. Ha őt kirúgják azt nehezebb lesz elmagyarázni.

Én már kezdek arra gondolni, hogy TALÁN ez csak egy ügyes marketingfogás volt a Lucasfilm részéről a 8. rész előtt, hogy ez a fickó olyan jó filmet csinált, hogy kapásból három másik filmet is adunk neki, nézzétek meg Ti is!

A 8. rész előtt bejelentették ezt a trilógiát, azóta volt egy Solo, nyakunkon a 9. rész, nem beszélve a Mandalori 1. évadjáról, sőt már forog a 2. évad, készül egy Cassian Andor és egy Obi-Wan sorozat.

Ezekről a filmekről meg a készítője sem tud még semmi konkrétumot, és mindig ugyanazt a pár mondatot mondta el eddig, kivéve a legutóbbi alkalommal, amikor már bizonytalanabb volt, mint valaha.

Nem fogják kirúgni és bejelenteni sem fognak semmit, csak majd mégsem ő fogja csinálni a következő Star Wars filmeket.

És nem győzöm hangsúlyozni, hogy ennek nem örülök neki, mert nagyon bírom az ep8-at.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.