Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Nekem minden fenn van SD-ben a gépen, 1-2 terás vinyók mellett ami ma már egyáltalán nem luxus, nem sok helyet foglalnak, de legalább gyorsan rátudok keresni valamire, ha nem emlékszem pontosan :)

Csak fhd-ben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, M.Laci írta:

Az a baj, hogy kevés lesz a tárolókapacitás a pc-men. :D Foglalja a helyet a tcw és a rebels. A mandi még biztosan ráfér, na de a kenobi és a casian már bajosan. :D

Meg kell venni adathordozón. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Meg kell venni adathordozón. ;) 

Ha lesz, mindenképpen és only br. :)

 

@Darth Cupsy: szerintem elég szarul néz ki sd-ben fhd monitoron. Ezért én csak fhd-ban nézem. A br sem néz ki túl jól 4k-n.

 

Szerkesztve: - M.Laci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, M.Laci írta:

@Darth Cupsy: szerintem elég szarul néz ki sd-ben fhd monitoron. Ezért én csak fhd-ban nézem. A br sem néz ki túl jól 4k-n.

 

Látom nem sikerült megérteni amit írtam, azért van meg SD-n, hogy ha idézni akarok valamiből, vagy valamire rákeresni akkor meg legyen, gyorsan meg tudjam nézni, erre a célra meg mindegy hogy néz ki, ha magát a filmeket, sorozatokat önmagukért akarom nézni azt én is HD-ban teszem, de HD-ban nem fogok folyamat tárolni több 100 gigát a gépemen. Amúgy most akkor FullHD-ről vagy UHD-ről beszélsz a 2 nem ugyanaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Látom nem sikerült megérteni amit írtam, azért van meg SD-n, hogy ha idézni akarok valamiből, vagy valamire rákeresni akkor meg legyen, gyorsan meg tudjam nézni, erre a célra meg mindegy hogy néz ki, ha magát a filmeket, sorozatokat önmagukért akarom nézni azt én is HD-ban teszem, de HD-ban nem fogok folyamat tárolni több 100 gigát a gépemen. Amúgy most akkor FullHD-ről vagy UHD-ről beszélsz a 2 nem ugyanaz.

Na, látom, az se ment át, amit én írtam. :lol2:

Egy sd ugyanolyan szar fhd-n, mint egy fhd 4k-n. Meg nekem tök mindegy, hogy milyen formátumban tárolod a filmjeid. Fhd-ban sem tart tovább keresgélni, mint sd-ben, de lelked rajta. Én vagyok az utolsó, aki meg akarja neked mondani, hogy miben tárold. ;)

 

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nekem mind megvan BD-n. :D

A filmek nekem is br-ben vannak meg. A sorozatok nincsenek meg. Azokat nem is tervezem megvenni, hacsak nincs rajtuk legalább magyar felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

MSW: Jason heard that Kathleen Kennedy will step down as LucasFilm president after Indiana Jones 5 but will still produce movies. Kevin Feige will run LucasFilm but will have separate divisions run by other people.

  • Zavaros 1
  • Szomorú 1
  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Yoda József írta:

MSW: Jason heard that Kathleen Kennedy will step down as LucasFilm president after Indiana Jones 5 but will still produce movies. Kevin Feige will run LucasFilm but will have separate divisions run by other people.

Kíváncsi vagyok hogy ez mennyire igaz, és hogyha az, akkor Feige mennyire tudja majd megérteni a SW-t. Bár én bízom benne, mert felépítette az MCU-t ami a Star Wars mellett a legsikeresebb filmes franchise/univerzum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tipikusnak érzem, hogy ez is azután kezd szivárogni miután már be lett jelentve, hogy Feige ott lesz egy SW film készitésénél. Előtte az MSW azt se tudta, hogy Feige-nek bármi köze lenne az SW-hez, de most hogy lehet tudni hogy ott lesz, hirtelen már arról is belsős infója van hogy mi lesz a jövője. Tisztára mint Palpatine esete: amig az első előzetes nem jelezte, hogy benne lesz az ep.9-ben semmit nem mondott róla az MSW, utána meg döltek belőle a "tuti értesülések". Amik aztán néha homlokegyenest ellentmondtak egymásnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jasonnél az lehet a probléma, hogy ő erre tette fel az életét. Most már főleg abból él, hogy ő a nagy szivárogtató. Patreon fiókot is indított, ahol lehet támogatni. Csak hogy mi van, ha épp nincs érdemi kémjelentés? Valamiből ki kell fizetni a rezsit, úgyhogy valamit mondania kell. 

Most igy ahogy alaposabban tanulmányozom a művüket azt látom, hogy az ep.7-nél volt egy nagy adag mázlijuk is. Eleinte a híreik szenzációhajhász marhaságok voltak. Volt egy-egy belsős ember, aki látott valamit és abból kerekítettek valami kitalációt. Volt egy jelentés ami szerint még az is lehet, hogy a film egyik gonosza a cyborggá vált Luke lesz.

Aztán kikerült egy forgatási leírás, amit megszereztek és hirtelen világos lett miről szól ez az egész. És onnantól pontosak voltak. De az egy film volt. Az ep.8-nál nem tudták ugyanezt produkálni. És hogy most megy az erőlködés az abból is sejthető, hogy Jason a legújabb podcastjában arról beszél, hogy jó pár dolog másképp lehet majd a filmben mint ahogy ők mesélték. Ahogy a Reddites összefoglalóban irják:

 

"Jason feels bad and a bit like a fraud because he’s saying things are changing due to reshoots."

 

Ettől függetlenül sem gondolom, hogy minden marhaság amit mondtak. De gyanús hogy sokszor túlgondolják amit hallanak az informátoraiktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Készült már animációs sorozat, amely a 3. és 4. rész között játszódik (Rebels); olyan is, amely a 7. és 8. film között (Resistance); és olyan is, amely a 2. és 3. epizód közt (CW, TCW). Nagyon boldog lennék, ha egyszer kapnánk egy olyat is, amely az 1. és a 2. epizód közti eseményeket mesélné el, illetve egy olyat is, amely akár közvetlenül a TPM előtt, akár jóval a TPM előtt játszódik. 

Én speciel kifejezetten kíváncsi vagyok a TPM és az AOTC közti eseményekre. Mindig is érdekelt, ahogy Obi-wan felneveli Anakint. Érdekelnek a közös kalandjaik. Nem kell egy 7 évados sorozatra gondolni, elég lenne egy olyan hosszúságú, mint a Droids vagy az ewokos rajzfilmsorozat (13, illetve 35 epizódos).

A TPM előtt játszódó sorozatokban még több potenciál rejlik. Érdekes lehet például egy Obi-wan-Qui-gon kettős kalandjait bemutató sorozat, de egy olyanra is vevő lennék, amely abban a korszakban játszódik, amikor Dooku még a Rend tagja, és Qui-gon még csak padavan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, majd meglátjuk hogy ebből mi lesz. De ezekre sok esélyt nem látok, mert komoly politikai, vagy katonai konfliktusok nem voltak. Az Obi-wan Anakinos esetleg, de ha róluk akarsz valamit olvasni, van róla képregény. Plusz pont most kezdtek PT centrikusabbá válni a Kánon könyvek, képregények. Bár tudom, ez téged nem mozgat meg, de azért csak megemlítettem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 minutes ago, Iqvi said:

Hát, majd meglátjuk hogy ebből mi lesz. De ezekre sok esélyt nem látok, mert komoly politikai, vagy katonai konfliktusok nem voltak.

Ezzel tisztában vagyok, ezért is vélem úgy, hogy mondjuk egy 15-20 (nagyon max. 30) részes (mini)sorozat elég is lenne az Episode I és II közötti időszakra. 

30 minutes ago, Iqvi said:

Az Obi-wan Anakinos esetleg, de ha róluk akarsz valamit olvasni, van róla képregény. Plusz pont most kezdtek PT centrikusabbá válni a Kánon könyvek, képregények.megemlítettem

Tudom, Az álmok bolygója például pont az én igényeimet elégíti ki, elvégre a TPM és az AOTC között játszódik. De például Zahntól a Kirajzás is. Viszont én egy mozgóképes műre is vevő lennék ebből az időszakból! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Készült már animációs sorozat, amely a 3. és 4. rész között játszódik (Rebels); olyan is, amely a 7. és 8. film között (Resistance); és olyan is, amely a 2. és 3. epizód közt (CW, TCW). Nagyon boldog lennék, ha egyszer kapnánk egy olyat is, amely az 1. és a 2. epizód közti eseményeket mesélné el, illetve egy olyat is, amely akár közvetlenül a TPM előtt, akár jóval a TPM előtt játszódik. 

1 órával korábban, Iqvi írta:

Hát, majd meglátjuk hogy ebből mi lesz. De ezekre sok esélyt nem látok, mert komoly politikai, vagy katonai konfliktusok nem voltak.

Nem hiszitek el, de pár hónapja elgondolkodtam azon, hogy milyen lenne egy EpI előzmény sorozat, amely kezdetben lazán, majd később egyre szorosabban közelítene a TPM eseményeihez. Mivel úgy tűnik, hogy a Disney-féle animációs sorozatok új karakterekre koncentrálnak, így valszeg ha lesz egy ilyen sorozat, akkor új karakterek lennének és az ismertek epizódszerepeket, cameokat kapnának.

Apropó, milyen események történtek az EpI előtt néhány évvel?

- mandalore -i polgárháború (Obi és Satine itt ismerkedtek meg)

- Dooku leválása a Jedi vonalról (nem tudom hogy a Mester és tanítvány továbbá a Dooku: Jedi Lost mennyire megy ezekbe bele, előbbit megvettem előző héten majd a kronológiai megtekintésem után elkezdtem)

- Jango és Syfo-Dyas képbekerülése

- Plagueis és Sidious ténykedése

 

Szóval van itt még bőven mesélni való. Én egyszer leírtam egy kis történetet, amelyben egy jedi lovagot (Cade) elküldenek egy távoli helyre (erőhasználó templom) útközben találkozik egy felderítő/régész társasággal (apa, két lánya, egy régi besalisk őr és egy nautolan tolvaj) és beáll hozzájuk. Később a sithek is bekerülnek a képbe, fejvadászok, kalózok, majd Cade a 19. elveszett jedivé válik és betársul végleg a csapatba. Elmennek az Ismeretlen Régiókba, találkoznak a fiatal Thrawn -nal és apjával. Snoke eredete is lenne - plusz Plagueis is ténykedhet, esetleg egy Plagueis vs. Snoke? :D Na jó, kicsit elhamarkodtam a dolgot, de egy ilyet régen kitaláltam. Biza örülnék én egy ilyennek, az EpI-II között is vannak érdekes dolgok, de ott sztem nem bírna el a történet egy több évados sorit. Talán egy 2 évadosat, mint a Resistance. De képregényben ongoing -ként jöhet Obi-Ani kaland örömmel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én amit várok animációs fronton az a 6.-7. közötti időszakban játszódó sorozat. Gondolok itt a Sabine, Ezra, Thrawn történetszálra az Ismeretlen Régióban elsősorban de közben a Luke, Han, Leia dolgait is belehetne mutatni az ismert galaxisban. De az Ismeretlen Régióban több dolgot fel lehetne vezetni Ren lovagok, Snoke, Első Rend, Palpatine bármiféle kapcsolódása amit majd csak a IX. filmben tudunk meg hogy pontosan mi. Talán a Ghost feltűnése se véletlen az előzetesben. Szóval lenne itt puskapor bőven, remélem a Resistance rövid élete után a Disney+-ra valami komolyabb animációs sorozattal készülnek amiről amúgy volt régebben pletyka.   

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Minimum egy TCW szintű animációs sorozat készülhetne. A pénz nem hiszem hogy akadály lenne

A pénz szerintem se akadály már. Most hogy kifut a Resistance, azzal már minden trilógiához lesz egy olyan sorozat amely ahhoz szorosan kötődik. Ezután valószínűnek tartom én is hogy a Disney+-ra készül majd valami komolyabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Minimum egy TCW szintű animációs sorozat készülhetne. A pénz nem hiszem hogy akadály lenne

Eddig se a pénz volt szerintem a probléma hanem a megfelelő platform hiánya. A Disney XD célcsoportja a kisebb gyerekek. Nem igazán passzolt volna a csatornához egy TCW minőségű sorozat. Disney+ nem csak hogy egy ideális hely egy komolyabb sorozatnak de platform számára egy kiváló eszköz is egyben. Netflix komoly pénzeket invesztál az animációs tartalmakra hogy lehető legjobban lefedje a célcsoportokat és Disney-nek is muszáj minél jobban szélesíteni a tartalmait és ezt a Disney is tudja. Nem véletlen a TCW felélesztése vagy pl. jön egy komolyabb hangvételű Marvel animációs sorozat is. Háttérben már biztos hogy komoly munka zajlik.     

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig ez az irány várható a jövőben: animációs sorozat a fiatalabb korosztálynak, élőszereplős sorozatok pedig annak a közönségnek, akiknek a mozifilmek is készültek.

Valójában a TCW és a Rebels is a fiatalabb korosztálynak készült, csak még a felnőtt rajongók jelentős része is élvezhetőnek találta őket.

Ha egyszer készülne egy olyan hangvételű animációs sorozat, mint amilyenek például a Star Wars-os Marvel képregények, amelyek egyértelműen az eddigi animációs sorozatokénál idősebb korosztályt céloznak meg, arra én is nagyon vevő lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Brodie írta:

Szerintem pedig ez az irány várható a jövőben: animációs sorozat a fiatalabb korosztálynak, élőszereplős sorozatok pedig annak a közönségnek, akiknek a mozifilmek is készültek.

Valójában a TCW és a Rebels is a fiatalabb korosztálynak készült, csak még a felnőtt rajongók jelentős része is élvezhetőnek találta őket.

Ha egyszer készülne egy olyan hangvételű animációs sorozat, mint amilyenek például a Star Wars-os Marvel képregények, amelyek egyértelműen az eddigi animációs sorozatokénál idősebb korosztályt céloznak meg, arra én is nagyon vevő lennék.

Egyetértek. Annyit fűznék hozzá, hogy a TCW elég hamar levetkőzte a "gyereksorozat" skatulyát szerintem. Illetve a Rebelsben is voltak olyan epizódok, történetszálak, amik elég komoly hangvétellel rendelkeztek. 

 

Arra a felvetésedre, hogy készítenek-e valamikor direkt felnőtteknek szóló, esetleg R besorolású SW rajzfilmet. Szerintem erre nagyon kevés esélyt látok, de nem tartom ördögtől valónak és én is szívesen fogyasztanám az ilyen tartmat. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem hiszem, hogy készülni fog valaha is R-es SW. Ez egy mese, örülnék ha megmaradna annak. :) 

Igen, elsősorban gyerekeknek készül(t), ahogy George is mondta és ez így van jól. De azért kuriózum lenne egy R-es film, csak lehet, hogy annyit sem hozna, mint a Solo. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.