Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ha igen, akkor megint lesz egy jó szájíz Rian iránt. 

Ez SW szempontból irreleváns szerintem, csinálhat akármilyen jó filmet a "köztudatban" akkor is az lesz, hogy elb*szta a 8-at biztos a következő filmet is elb*szta. Nekem mindegy, hogy Rian marad vagy megy, de az EP 9 utáni film nem lehet az övé abból szerintem bukó lesz és ha Solo utáni Disney féle következtetésekből indulok ki , ha az a film bukna akkor utána a következő trilógia 20 év múlva készülne el. Valamint ha Rian csinálni fog egy trilógiát, örülnék ha jó messze tenné idővonalilag a már létezőktől ott kikreatívkodhatná magát anélkül, hogy megosztó dolgokat mutatna be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Brodie írta:

Gareth Edwardsra gondolsz? Beleillik a sorba, mert ugyanúgy félre lett állítva.

Nem lett félre állítva. Ki a film rendezője? Gareth Edwards. Ott a végébe nyúltak bele, de nem vészesen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem lett félre állítva. Ki a film rendezője? Gareth Edwards. Ott a végébe nyúltak bele, de nem vészesen. 

Hát a belsős infók mindig is azt írták, hogy a film 40%-át dolgozták át az utóforgatás alkalmával.

És a korábbi trailerekben is nem kevés olyan jelenet van, ami nem szerepel a filmben és nem a végéről való. 

Tony Gilroy volt az aki ezeket forgatta is és a vágásban is részt vett, és végül forgatókönyvíróként került megnevezésre.

És ezért vesz részt a Cassian Andor sorozatban is, aminek kifejezetten örülök.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A RO Edwards filmje volt. Csak az utóforgatásoknál más rendezőt választottak, hogy a film második felét kicsit egyberakják. :)

 

Meglátjuk, hogy Rian trilógiájának sorsa mi lesz. Reménykedek benne, hogy megvalósul. Hogy mikor jön, az mindegy, csak jöjjön. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Kiváncsi vagyok Riant lapátra teszik-e. Két évvel a trilógiája bejelentése után épp arra készül hogy megint valami olyasmit csináljon ami nem Star Wars. Ha őt kirúgják azt nehezebb lesz elmagyarázni.

Gondolom Rian nem szeretne ölbe tett kézzel arra várni, hogy a Lucasfilm kitalálja, mit is szeretne csinálni a következő években, ezért vannak egyéb projektjei. De persze ez csak tipp. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 10. 31. - 21:00, Brodie írta:

Hát a belsős infók mindig is azt írták, hogy a film 40%-át dolgozták át az utóforgatás alkalmával.

És a korábbi trailerekben is nem kevés olyan jelenet van, ami nem szerepel a filmben és nem a végéről való. 

Tony Gilroy volt az aki ezeket forgatta is és a vágásban is részt vett, és végül forgatókönyvíróként került megnevezésre.

És ezért vesz részt a Cassian Andor sorozatban is, aminek kifejezetten örülök.

https://hu.ign.com/star-wars-anthology-rogue-one/36157/news/hatalmas-bajban-volt-a-zsivany-egyes

 

Itt régebbről egy cikk róla. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
4 órával ezelőtt, Go Rien Moss írta:

Kánon és Legenda: Aki ennyi idős mint jómagam, annak a mai napig kiadott összes könyv Kánon, amely a Disney szerint nem tagja a kánonnak, de hivatalos licenc alatt áll.

 

Húú de jó, még egy :roll: :cry: 

4 órával ezelőtt, Go Rien Moss írta:

Elméletileg 2-3 Mandalori is részt vett a Kaminón a klónok kiképzésében, + nem véletlenül hasonlított a felszerelésük Jango Fett fejvadász felszerelésére, aki egyben a klónok DNS alapanyagát is adta. 
A Mandalori kiképzők a mandalori hagyományokat is igyekeztek átadni az általuk kiképzett klónoknak, őket is saját családtagnak tekintették.  

Ezt gondolom a Republic Commando regényekből szűrted le... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Öhm, ha normálisan állunk hozzá egymáshoz szerintem könnyebben elkerülhető minden vita. Go Rien Moss csak informálódni szeretne.:peace:

Szerintem meg az van odaírva, hogy neki a Legends is Kánon, kijelentésként, amit a másik idézett rész csak alátámaszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem meg az van odaírva, hogy neki a Legends is Kánon, kijelentésként, amit a másik idézett rész csak alátámaszt.

Persze hogy az van oda írva, csak nekem a stílusod kicsit támadónak hatott. Azzal pedig ha elmondjui neki hogy ez meg ez másképp van, és hogy most mi hivatalos nem teszünk semmi rosszat. Majd ha a stílusa indokolja, akkor érdemes csak támadni. Nekem speciel semmi bajom a Legends-el  és a Legends fanokkal. Csak tudni kell helyén kezelni a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Iqvi írta:

 Nekem speciel semmi bajom a Legends-el  és a Legends fanokkal. Csak tudni kell helyén kezelni a dolgokat.

Nekem sincs, már nem tudom hányadszorra fogom leírni, hogy a mai napig olvasok Legendset, pl.:hamarosan a Fejvadász Kódexet. Igen ez a helyén kezelés illetve annak hiánya, ami ki tud akasztani pillanatok alatt így 7 év után.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, cyrano írta:

Mik a legújabb hírek? Nagy vászonra mégsem jönnek filmek 2022-től?

Érkezni fognak a filmek, csak most szerintem a 2022 -es kezdés a kérdéses. Korábban felvetettem 3 opciót:

1. Rian trilógiája elkezdődik 2022 -ben

2. Valamilyen más SW projektet fognak bemutatni 22 -ben (most így hirtelen a Mandaloriant tudom elképzelni, hogy annak egyfajta folytatását filmre viszik)

3. A Disney kihagyja a 2022 -es évet SW szempontból.

 

Az első vagy a 2. opciót tartom esélyesnek, de majd meglátjuk. Az biztos, hogy lesznek még filmek, csak a kérdés az, hogy mik a tervek. Remélem jövőre megnyílnak a Lucasfilmnél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Bence1997 írta:

Érkezni fognak a filmek, csak most szerintem a 2022 -es kezdés a kérdéses. Korábban felvetettem 3 opciót:

1. Rian trilógiája elkezdődik 2022 -ben

2. Valamilyen más SW projektet fognak bemutatni 22 -ben (most így hirtelen a Mandaloriant tudom elképzelni, hogy annak egyfajta folytatását filmre viszik)

3. A Disney kihagyja a 2022 -es évet SW szempontból.

 

Az első vagy a 2. opciót tartom esélyesnek, de majd meglátjuk. Az biztos, hogy lesznek még filmek, csak a kérdés az, hogy mik a tervek. Remélem jövőre megnyílnak a Lucasfilmnél. :)

Én egy 2,5-et tartok reálisnak. :D

Felvesznek egy jó filmest, majdnem mindenkinek szimpatikus pedigrével, azért, hogy elindítson 2022. decemberétől egy új Sagát.

Nem sokkal később pedig be fogják jelenteni a csúszást 2023 tavaszára/nyárára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Brodie írta:

Én egy 2,5-et tartok reálisnak. :D

Felvesznek egy jó filmest, majdnem mindenkinek szimpatikus pedigrével, azért, hogy elindítson 2022. decemberétől egy új Sagát.

Nem sokkal később pedig be fogják jelenteni a csúszást 2023 tavaszára/nyárára.

Hallod Brodie, ne játsz az idegeimmel.:kylo::saber_kylo:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én azért el tudnám viselni ha minden hét ilyen lenne, mint a mostani. Kedd: Mandi 1, Péntek: Fallen Order, Mandi 2, Ma meg a Resistance. Persze nem feltétlen ezzel a bontással és ezekben a műfajokban, de hogy 4 Star Wars tartalom jöjjön minden héten azt el tudnám képzelni, nagyon baba lenne :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Érkezni fognak a filmek, csak most szerintem a 2022 -es kezdés a kérdéses. Korábban felvetettem 3 opciót:

1. Rian trilógiája elkezdődik 2022 -ben

2. Valamilyen más SW projektet fognak bemutatni 22 -ben (most így hirtelen a Mandaloriant tudom elképzelni, hogy annak egyfajta folytatását filmre viszik)

3. A Disney kihagyja a 2022 -es évet SW szempontból.

 

Az első vagy a 2. opciót tartom esélyesnek, de majd meglátjuk. Az biztos, hogy lesznek még filmek, csak a kérdés az, hogy mik a tervek. Remélem jövőre megnyílnak a Lucasfilmnél. :)

Sajnos a 3. lehetőséget is el tudom képzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzik pedig ezekben a napokban az a kifejezés, hogy  "A 2022-es Star Wars mozifilmet a Disney dezintegrálta."  ;) (jól zizeg egymás mellett a 2 szó, nagyon badass!) :lol2:

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mandalórit látva az jutott az eszembe, hogy a Disney elgondolkodhatna azon, hogy esetleg kimondottan csak a Disney+-ra is gyárt pár filmet (ugye ez kb. a régi TV film kategória) , mert ebben az esetben egy A Mandalóri nagyságú költségvetéssel kevesebb játékidőt kellene megtölteni, így akár nagyobb volumenű dolgokat is a képernyőre lehetne vinni. Úgy értem pl. hogy A Mandalóriban nem hiszem, hogy nagyon űrcsatát fogunk látni, mert az gondolom eszi a pénzt rendesen, de mondjuk egy ilyen streaming filmben lehetne, na nem olyan több száz hajós, mint a mozikban, de egy pár hajós ütközet beleférne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom, hogy a Disney+ -ra nem fognak készíteni SW filmeket. Persze ez később változhat, de ha jól emlékszem Iger mondta ezt még nem is olyan régen. :)

 

8 órával ezelőtt, Brodie írta:

Én egy 2,5-et tartok reálisnak. :D

Felvesznek egy jó filmest, majdnem mindenkinek szimpatikus pedigrével, azért, hogy elindítson 2022. decemberétől egy új Sagát.

Nem sokkal később pedig be fogják jelenteni a csúszást 2023 tavaszára/nyárára.

Na akkor néznék egy nagyot. :D

6 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Sajnos a 3. lehetőséget is el tudom képzelni.

Én is, azért írtam oda opcióként. A kérdés tényleg az, hogy a Lucasfilmnek milyen tervei vannak a jövőre? Meg persze a Disney -nek milyen alternatívái vannak a 2022 -es téli premiert illetően. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

42 perccel korábban, Frenkie írta:

A Mandalori utálat meg olyasmi hogy tartok tőle hogy miatta az emberek nem a 100-szor fontosabb EP-ről fognak beszélni, hanem a sorozatról, merthogy egész decemberben adják.

Amint már írtam nem most kellett volna ezt a sorozatot bemutatni.

Szerintem éppen fordítva lesz, az ep9 premierje után alig fognak az emberek a Mandi utolsó két részéről beszélni. Egészen az ep9-ig, ahogy Ody is mondta, témát ad. Spoilermentesen nincs igazán miről beszélni, trailerek már nagyon nem lesznek, más meg nincs. Ami teóriát át lehetne beszélni, azt az elmúlt években már átrágtuk. Viszont a Mandi friss beszélnivalót ad, köztudatban tartaj a Star Warst, ami boostolja az ep9 hype-ját, illetve az ep9-re várakozás felkelti az érdeklődést a Mandi után. Nem véletlen rakják általában az ilyen dolgokat egymásra. Kapcsolt termék. Az egyikről eszedbe jut a másik, és ha az egyik tetszik, a másikat is meg akarod venni. A The Mandalore segít, nem árt, főleg, mert úgy néz ki, általánosan is elfogadottá vált, hogy nem teszi tönkre a gyerekkort. :) 

Viszont (egyelőre) nincs akkora ereje, hogy több témát adjon, mint egy Saga film. Ahhoz még a Solo is kevés volt, ami a mozifilmek sorában beszédtémát tekintve egy hosszabb sorozatepizódnak felel meg. Ezzel nem leszólni akarom, csak messze az a legegyszerűbb az összes SW mozi közül. Se politika, se misztikum, se háború, csak két rablás. Technikailag egy sorozat duplarésze is lehetne. Megkockáztatom, a Solo is jobban teljesített volna, ha fél évvel az ep8 előtt, nem utána adták volna. Akkor boostolták volna egymást, így viszont az ep8 után inkább meh kategória. Remek kis akciófilm, laza kaland, de már csak levezetés.

És esélyes, hogy ez lesz a Mandinál is. Nem ér fel az ep9-hez, ez is csak egy laza kaland, mint a Solo (sokban hasonlít rá), szóval akármilyen lesz a film, a Mandi háttérbe szorul, és a filmről, nem a sorozatról fognak beszélni. A sajtóból ömleni fog az SW, szidják, majd mint a bokrot a fórumokon, kommentekben, Facebookon. De mindez kit érdekel? Nagy baj lenne, ha mások nem beszélnek róla, csak mi, rajongók?

Csak egy remek példa: mi, akik nézzük a Mandit folyamatosan beszélünk az SW-ről a sorozatnak hála. Egy napra sem feledjük, a legjobb esetben újra és újra megnézünk néhány jelenetet, vagy az egész epizódokat. Megy a pörgés, ráadásul a sorozat még az ep9-hez is tartogat elmélkedni valót, így még azon is kattogunk. Te meg ebből kimaradsz. Oké, vállaltad, de nem azt szoktad sokszor panaszolni, hogy XY dologról nem tudsz beszélgetni, mert későn nézed meg? Persze nem akarok rád erőltetni semmit, csak ismerlek annyira, hogy tudjam: saját magad száműzöd egy jó SW élménytől, amit szerintem később megbánhatsz, vagy, ha azt nem is, akkor adhat egy rossz szájízt. De te tudod, nem akarok itt erőszakoskodni, csak ezt úgy le kellett írnom. I have spoken! :D  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Kathleen Kennedyt a Skywalker sagától elszakadó további történetek kapcsán is kérdezték. Szerinte elképesztően nagy kihívás lesz, még a folyamat közepén járnak, de ennél többet nem kívánt elárulni erről. Arra a kérdésre, hogy akkor még nem döntötték el, hogy mi a következő lépés, határozott nemmel felelt.

„Különböző variációkat vizsgálunk meg, amelyekkel kezdhetünk valamit. El tudja képzelni. Most akkor vissza menjünk? Vagy előre? Ezek a kérdések mind felmerülnek. Maradjunk ebben a galaxisban? Vagy menjünk egy másikba? Az univerzum végtelen”

– mondta nevetve Kennedy."

 

Itt tartanak most... :?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Brodie írta:

"Kathleen Kennedyt a Skywalker sagától elszakadó további történetek kapcsán is kérdezték. Szerinte elképesztően nagy kihívás lesz, még a folyamat közepén járnak, de ennél többet nem kívánt elárulni erről. Arra a kérdésre, hogy akkor még nem döntötték el, hogy mi a következő lépés, határozott nemmel felelt.

„Különböző variációkat vizsgálunk meg, amelyekkel kezdhetünk valamit. El tudja képzelni. Most akkor vissza menjünk? Vagy előre? Ezek a kérdések mind felmerülnek. Maradjunk ebben a galaxisban? Vagy menjünk egy másikba? Az univerzum végtelen”

– mondta nevetve Kennedy."

 

Itt tartanak most... :?

 

 

Szerintem eddig kaptunk már elég sok tartalmat sőt szerintem túl sokat is ennyi év alatt. Én megmondom őszintén nem is bánom,ha kicsit behúzzák a féket legalább amiket megvettem könyvek, regények eltudom majd mindet olvasni megtudom majd emészteni hasonlók. Ráadásul a sorozatokból se láttam még mindet.  Most zárnak le egy elég hosszú szériát jókor jön szerintem ez a pihenő már, ha tényleg jól átgondolják,hogyan tovább. Amúgy abból a 2022-ből szerintem semmi se lesz tolódni fog főleg, ha még ötletelnek, hogy mi légyen. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Brodie írta:

Maradjunk ebben a galaxisban? Vagy menjünk egy másikba?

Naná, hogy maradjanak ebben a galaxisban. Minden sci-fi franchise akkor pistul meg, amikor egy másik galaxisba akar átmenni, mert ugye egy galaxis olyan kicsi játszótér, hogy abban nem lehet elférni. Az SW már kipróbálta, sz*r volt, köszönjük. Ráadásul, ez még csak nem is a Tejútrendszer, vagy az Andromeda, egy fantázia galaxis, ha ebben nem férnek el, nem tudnak itt semmit kitalálni, akkor jobb, ha angolosan távoznak, minthogy előálljanak egy másik galaxissal. Az olyan, mintha felcserélnék a problémát ugyanarra a problémára. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.