Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
8 perccel korábban, Tarzaan írta:

A te "fajtád" bármilyen moslékra rábukik, amit Star Wars-ként öntenek elé, az én "fajtám" ettől igényesebb.

Köszönöm a fórum összes igénytelen felhasználójának nevében, ezt a felettéb magasröptű, és inteligems hozzászólást. Mostmár tudjuk, hogyha a teljes Star Wars univerzumot szeretnénk fogyasztani, akkor valójában moslékot fogyasztunk. Isten áldja.:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Tarzaan írta:

A te "fajtád" bármilyen moslékra rábukik, amit Star Wars-ként öntenek elé, az én "fajtám" ettől igényesebb.

Tarzaan, ezt most miért kellett? :?

Azért azt kijelenteni, hogy a te "fajtád" igényesebben válogat, eléggé túlzás. Mármint mi alapján válogat? OT vagy sem? Mert akkor nagyon szűklátókörű típusba tartozol, aki nem tud elvonatkoztatni a régi filmektől. Egyáltalán a "szent" hármason kívül tetszett SW film vagy produktum a számodra? A PT nem hiszem - a korábbi megnyilvánulásaid alapján - és az ST se a szíved csücske. Az antológia filmekről nem tudok nyilatkozni.

 

De egyet hadd mondjak én is. Az utóbbi időkben elgondolkodtam azon, hogy mi is a Star Wars jövője. Vajon túllehet -e lépni a Skywalkerek világán? Van-e olyan szelete a SW világának, amit ellehet mesélni úgy, hogy a Skywalkerek még említve se szerepelnek benne? A válaszom erre: igen, van ilyen terület. Például a régi idők. Az az idő rengeteg szabadkezet adhatna a készítőknek, bemutathatna érdekes frakciókat, a jedik és a sithek vagy sokkal inkább a világos és a sötét oldal eredetét is megtudhatnánk. És ezek csak apró töredékek.

Ehhez azonban az kell, hogy ki kell lépnünk a Skywalkerek árnyékából. És nem csak ebből a kb. szűk 60-70 évből, hanem még egy valamiből: ki... kell... lépnünk... az OT... közegéből!!! Ez szerintem nagyon is kulcsfontosságú ahhoz, hogy a SW több legyen. Sajnos magát a franchiset pont az "OT-központúság" korlátozza le és ez itt szerintem a legnagyobb probléma. Most ne vegyétek sértésnek, én imádom a Birodalom korszakát, viszont sajna már 40+ éve ez határozza meg a SW jövőjét. Itt most főleg arra gondolok, hogy a fanok viszonylatában mi a mérvadó. A fanbase mit tekint SW -nak és mit taszít el magától. És itt nagyon nehéz a dolog normálisan szemlélni a képet, mert az egész SW rajongótábor között szakadékok vannak. Nagyon sok rajongó-típus létezik: van, akik csak a szent 3 -asnak szentelik az életüket, csak azt látják mérvadónak minden szempontból, a gyermeki báj kvázi örökre belecsempészte az agyukba, hogy azok a filmek tökéletesek. Ezzel amúgy szerintem semmi probléma sincsen. Csak sajnos van ennek egy ordas nagy hátulütője. Nevezetesen, hogy ebből a bájból nem tudnak engedni, nem tudnak új dolgokat befogadni. Mindent a régihez hasonlítanak - amelyek már önmagukban hibátlanok a számukra - így természetes, hogy kikelnek magukból. És azt se szabad elhanyagolni, hogy ezek az emberek, akik így nőnek fel, "ráerőltetik" nézőpontjukat a fiatalabb nemzedékre. Persze ez csekély mennyiség, ennél azért jóval megosztottabb a helyzet, hiszen a fiatalabb generáció pedig a PT és a TCW miatt imádja a Csillagok háborúja galaxisát. És pluszba ott van az is, hogy sokaknak pedig pont a mai SW filmek jelentik a rajongás kezdetét. A mai fiatalságnak már nem Luke, Han és Leia lesz a legenda, hanem Rey, Finn és Poe. Na és Kylo meg ultra-mega szuperjó karakter a számukra. :D

Itt van egy nagy generációs szakadék. De az OT mindig ott van, mindig árnyékot vet a többi produktumra, mert az emberek nem tudnak elkülönböztetni azoktól a filmektől. Meg azért azt se feledjük el, hogy azok a filmek mára már-már kultikus filmekként élnek a köztudatban.

Nem is olyan rég pont azt beszéltük, hogy mi lehet a jövő az univerzumnak. Ha jól emlékszem, pont Ody írta, hogy a mai Star Warst a fanservice és az OT fanbase határozza meg. Ha ez így megy tovább, akkor a SW jövője tényleg halott. Mert kell a frissítés, az újítás. Ha ez nincsen, akkor nincs értelme semminek. Mert ha jönnek is új filmek és azok is a fanservice -re mennek rá és nem mutatnak újdonságot, akkor ennek az egész dolognak nincs értelme, a SW pedig leragad a régmúltban.

 

Remélem nem öltem meg senki gyermekkorát ezzel a kis írással. :D

  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 5
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Remélem nem öltem meg senki gyermekkorát ezzel a kis írással. :D

Fizeted a gyerekkorom temetését?:( 

 

Amúgymeg teljesen egyetértek. Én mint új generációs rajongó, aki mégcsak nem is a filmek hanem egy könyv miatt lett rajongó, szintén ezt látom. Egyszerűn minden az OT körül mozog. Ami nem is lenne baj, mert könyvek és képregények terén kezdenek nyitni más érák felé. De a Skywalkereken úgy tűnik nem tudnak egyenlőre túllépni. És amíg nem történik meg egy radikális váltás, addig nem is fognak. Ez előbb utobb pedig meg fog történni, és akkor indul majd csak el az élet a franchise háza táján. Idén ugyanis pont kerül egy több mint 40 éves szakaszra, és innentől majd valami más fog következni. Az biztos, hogy emiatt embereket fog veszteni a franchise, met mindig voltak, és lesznek olyanok akik a múltat akarják vissza, de érzésem szerint sokkal többet fog majd ez a franchise nyerni mint veszteni. Az ősi idők pedig már a Disney előtt is népszerűek voltak, de csak egy szűk réteg ismerte őket. Viszont ha a következő Sagát erre húzzák fel, akkor milliók, ha nem milliárdok ismerik majd meg ennek az univerzumnak ezt a szeletét is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Tarzaan, ezt most miért kellett? :?

Azért azt kijelenteni, hogy a te "fajtád" igényesebben válogat, eléggé túlzás. Mármint mi alapján válogat? OT vagy sem? Mert akkor nagyon szűklátókörű típusba tartozol, aki nem tud elvonatkoztatni a régi filmektől. Egyáltalán a "szent" hármason kívül tetszett SW film vagy produktum a számodra? A PT nem hiszem - a korábbi megnyilvánulásaid alapján - és az ST se a szíved csücske. Az antológia filmekről nem tudok nyilatkozni.

 

De egyet hadd mondjak én is. Az utóbbi időkben elgondolkodtam azon, hogy mi is a Star Wars jövője. Vajon túllehet -e lépni a Skywalkerek világán? Van-e olyan szelete a SW világának, amit ellehet mesélni úgy, hogy a Skywalkerek még említve se szerepelnek benne? A válaszom erre: igen, van ilyen terület. Például a régi idők. Az az idő rengeteg szabadkezet adhatna a készítőknek, bemutathatna érdekes frakciókat, a jedik és a sithek vagy sokkal inkább a világos és a sötét oldal eredetét is megtudhatnánk. És ezek csak apró töredékek.

Ehhez azonban az kell, hogy ki kell lépnünk a Skywalkerek árnyékából. És nem csak ebből a kb. szűk 60-70 évből, hanem még egy valamiből: ki... kell... lépnünk... az OT... közegéből!!! Ez szerintem nagyon is kulcsfontosságú ahhoz, hogy a SW több legyen. Sajnos magát a franchiset pont az "OT-központúság" korlátozza le és ez itt szerintem a legnagyobb probléma. Most ne vegyétek sértésnek, én imádom a Birodalom korszakát, viszont sajna már 40+ éve ez határozza meg a SW jövőjét. Itt most főleg arra gondolok, hogy a fanok viszonylatában mi a mérvadó. A fanbase mit tekint SW -nak és mit taszít el magától. És itt nagyon nehéz a dolog normálisan szemlélni a képet, mert az egész SW rajongótábor között szakadékok vannak. Nagyon sok rajongó-típus létezik: van, akik csak a szent 3 -asnak szentelik az életüket, csak azt látják mérvadónak minden szempontból, a gyermeki báj kvázi örökre belecsempészte az agyukba, hogy azok a filmek tökéletesek. Ezzel amúgy szerintem semmi probléma sincsen. Csak sajnos van ennek egy ordas nagy hátulütője. Nevezetesen, hogy ebből a bájból nem tudnak engedni, nem tudnak új dolgokat befogadni. Mindent a régihez hasonlítanak - amelyek már önmagukban hibátlanok a számukra - így természetes, hogy kikelnek magukból. És azt se szabad elhanyagolni, hogy ezek az emberek, akik így nőnek fel, "ráerőltetik" nézőpontjukat a fiatalabb nemzedékre. Persze ez csekély mennyiség, ennél azért jóval megosztottabb a helyzet, hiszen a fiatalabb generáció pedig a PT és a TCW miatt imádja a Csillagok háborúja galaxisát. És pluszba ott van az is, hogy sokaknak pedig pont a mai SW filmek jelentik a rajongás kezdetét. A mai fiatalságnak már nem Luke, Han és Leia lesz a legenda, hanem Rey, Finn és Poe. Na és Kylo meg ultra-mega szuperjó karakter a számukra. :D

Itt van egy nagy generációs szakadék. De az OT mindig ott van, mindig árnyékot vet a többi produktumra, mert az emberek nem tudnak elkülönböztetni azoktól a filmektől. Meg azért azt se feledjük el, hogy azok a filmek mára már-már kultikus filmekként élnek a köztudatban.

Nem is olyan rég pont azt beszéltük, hogy mi lehet a jövő az univerzumnak. Ha jól emlékszem, pont Ody írta, hogy a mai Star Warst a fanservice és az OT fanbase határozza meg. Ha ez így megy tovább, akkor a SW  jövője tényleg halott. Mert kell a frissítés, az újítás. Ha ez nincsen, akkor nincs értelme semminek. Mert ha jönnek is új filmek és azok is a fanservice -re mennek rá és nem mutatnak újdonságot, akkor ennek az egész dolognak nincs értelme, a SW pedig leragad a régmúltban.

 

Remélem nem öltem meg senki gyermekkorát ezzel a kis írással. :D

Én a húszas éveim elején járok, és azt vettem észre, hogy az én korosztályomban lévő rajongók sokkal jobban kötődnek a Klónok Háborújához és a prequel-korszakhoz, mint a Birodalom/Lázadók felosztáshoz. Sajnos egyelőre mi vagyunk parkolópályára téve, és inkább azoknak próbálnak kedvezni, akik az OT-n nőttek fel, csakhogy abból a korosztályból sokan élből elutasítanak mindent az eredeti trilógián kívül (sőt, gyakran még a Jedi Visszatért is). Természetesen én is nagyon szeretem az eredeti trilógiát és most ez nem ellene szól, de szerintem egy mai huszonéves Star Wars-rajongónak sokkal inkább Obi-Wan, Anakin, Padmé, Grievous, Maul, Kit Fisto, Mace Windu, a klónok, stb. jelentik a Star Warsot. Én szeretem mind a három trilógiát, mindegyiknek elismerem az erősségeit és a gyengeségeit is, de ha az a kérdés, hogy érzelmileg melyikhez kötődöm a legjobban, akkor én is a prequeleket mondom.

 

Szerintem hiba volt az új filmeket az OT-nosztalgiára építeni. A Star Wars csak úgy tudja visszavenni a trónt a Marvel-filmektől a mai tizenéveseknél, ha valami újítót alkot, ami reflektál a mai korra. Akármennyire is szidják a prequel-fóbiások az előzménytrilógiát, Lucas ott képes volt egy generáció számára megalkotni egy legendát. Szerintem 2015 óta egyedül a Mandalorian volt képes komolyabban átütni ezt az üvegplafont, valószínűleg ez is lesz az a formátum, ami a későbbiekben jól működhet.

 

Azt gondolom, hogy előbb-utóbb mindenképp jönni fog az Old Republic mozgóképes formátumban, a kérdés csak az, hogy filmen vagy sorozatban. Én leginkább olyan jellegű adaptációt tudnék elképzelni, mint a Marvel-filmek, tehát hogy nagy vonalakban átvesznek karaktereket (Revan, Darth Nihilus, Bastila, Vitiate, stb.) és eseményeket, viszont alapvetően új történeteket mesélnek el velük. Egyszerűen az Old Republic túl erős brand ahhoz a Star Wars-on belül, hogy a Disney ne harapjon rá a lehetőségre. És ez komoly terepet adna a kísérletezgetéshez és az új koncepciók kipróbálásához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Whill írta:

Én a húszas éveim elején járok, és azt vettem észre, hogy az én korosztályomban lévő rajongók sokkal jobban kötődnek a Klónok Háborújához és a prequel-korszakhoz, mint a Birodalom/Lázadók felosztáshoz. Sajnos egyelőre mi vagyunk parkolópályára téve, és inkább azoknak próbálnak kedvezni, akik az OT-n nőttek fel, csakhogy abból a korosztályból sokan élből elutasítanak mindent az eredeti trilógián kívül (sőt, gyakran még a Jedi Visszatért is). Természetesen én is nagyon szeretem az eredeti trilógiát és most ez nem ellene szól, de szerintem egy mai huszonéves Star Wars-rajongónak sokkal inkább Obi-Wan, Anakin, Padmé, Grievous, Maul, Kit Fisto, Mace Windu, a klónok, stb. jelentik a Star Warsot. Én szeretem mind a három trilógiát, mindegyiknek elismerem az erősségeit és a gyengeségeit is, de ha az a kérdés, hogy érzelmileg melyikhez kötődöm a legjobban, akkor én is a prequeleket mondom.

Valamelyest én is így vélekedek. Annyi különbséggel, hogy engemet elsősorban az OT tett SW rajongóvá, de igazi rajongóvá a PT és a TCW idején váltam. :)

4 perccel korábban, Whill írta:

Szerintem hiba volt az új filmeket az OT-nosztalgiára építeni. A Star Wars csak úgy tudja visszavenni a trónt a Marvel-filmektől a mai tizenéveseknél, ha valami újítót alkot, ami reflektál a mai korra. Akármennyire is szidják a prequel-fóbiások az előzménytrilógiát, Lucas ott képes volt egy generáció számára megalkotni egy legendát. Szerintem 2015 óta egyedül a Mandalorian volt képes komolyabban átütni ezt az üvegplafont, valószínűleg ez is lesz az a formátum, ami a későbbiekben jól működhet.

Az a helyzet, hogy a Mandi azért nagy siker, mert azt nyújtja, amit a régi fanok akarnak. De ettől eltekintve igazat mondasz, remélhetőleg kinyújtóztatják a lábukat és kezüket a Lucasfilmnél más korszakokba is.

5 perccel korábban, Whill írta:

Azt gondolom, hogy előbb-utóbb mindenképp jönni fog az Old Republic mozgóképes formátumban, a kérdés csak az, hogy filmen vagy sorozatban. Én leginkább olyan jellegű adaptációt tudnék elképzelni, mint a Marvel-filmek, tehát hogy nagy vonalakban átvesznek karaktereket (Revan, Darth Nihilus, Bastila, Vitiate, stb.) és eseményeket, viszont alapvetően új történeteket mesélnek el velük. Egyszerűen az Old Republic túl erős brand ahhoz a Star Wars-on belül, hogy a Disney ne harapjon rá a lehetőségre. És ez komoly terepet adna a kísérletezgetéshez és az új koncepciók kipróbálásához.

Korábban hallottuk, hogy a GoT készítői a Jedi rend eredetét mesélte volna el. Szóval szerintem hamar eljön az a pillanat, amikor a régmúlt eseményei elevenednek meg a képernyőn. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Dei írta:

Kár hogy nem látja, pedig épp egy körökre osztott rpg módjára írtam neki le azt, ahogy a Disney megerőszakolta a gyerekkorát. :D 

Akkor ezt félreteszem későbbre, hátha valakinek a jövőbe majd elsüthetem.

Kár, mert elolvastam volna. :P

 

10 perccel korábban, Whill írta:

Szerintem hiba volt az új filmeket az OT-nosztalgiára építeni.

Annyiban nem, hogy ezek a filmek mégis csak a 456 közvetlen folytatásai. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"inkább azoknak próbálnak kedvezni, akik az OT-n nőttek fel"

 

Részemről el tudnék viselni egy kicsit kevesebb logikátlanságot és eredetibb történeteket is. És jóval kevesebb Disneys "családcentrikusságot". Tőlem lassan kezdik annyira eltávolítani a Star Warst, mint a Teletabikat...  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Dei írta:

Kár hogy nem látja, pedig épp egy körökre osztott rpg módjára írtam neki le azt, ahogy a Disney megerőszakolta a gyerekkorát. :D 

Akkor ezt félreteszem későbbre, hátha valakinek a jövőbe majd elsüthetem.

do want give it to me GIF

:P

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Annyiban nem, hogy ezek a filmek mégis csak a 456 közvetlen folytatásai. 

Ebben igazat adok, viszont úgy is megoldhatták volna a folytatásokat, hogy ne legyenek ennyire nosztalgikusak. A 7 ezt szinte tökélyre vitte - amin meg is látszik sajna - a 8 -nál szerencsére ez már kevésbé érződik, de az egyes történések kísértetien emlékeztetnek egyes OT-beli eseményekre. :)

 

7 perccel korábban, gafz írta:

Részemről el tudnék viselni egy kicsit kevesebb logikátlanságot és eredetibb történeteket is. És jóval kevesebb Disneys "családcentrikusságot". Tőlem lassan kezdik annyira eltávolítani a Star Warst, mint a Teletabikat...  

Logikátlanság? :?

A családcentrikusság szerintem eddig is jelen volt a franchiseban. Csak a ROTS nyújtott eddig kőkemény drámát.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, gafz írta:

"inkább azoknak próbálnak kedvezni, akik az OT-n nőttek fel"

 

Részemről el tudnék viselni egy kicsit kevesebb logikátlanságot és eredetibb történeteket is. És jóval kevesebb Disneys "családcentrikusságot". Tőlem lassan kezdik annyira eltávolítani a Star Warst, mint a Teletabikat...  

A Star Wars-nak mindig is része volt a logikátlanság és a családcentrikusság, ezt szerintem még a legfanatikusabb rajongók is elismerik. A fentebbi idézettel leginkább arra utaltam, hogy szinte minden újabb Star Wars-produktumban rohamosztagosok, X-szárnyúak, lépegetők, TIE-vadászok, stb. vannak, a prequeleket pedig kerülik mint a tüzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt már nem fogja olvasni, de mi igen és igazad is van. 

Miért nem? A fórumot tudja olvasni regisztráció nélkül is (gondolom bannoltad). Vagy IP-bant kapott?  :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Whill írta:

A fentebbi idézettel leginkább arra utaltam, hogy szinte minden újabb Star Wars-produktumban rohamosztagosok, X-szárnyúak, lépegetők, TIE-vadászok, stb. vannak, a prequeleket pedig kerülik mint a tüzet.

Azért nem kerülik úgy, mint a tüzet, hát nem is olyan régen, alig pár napja láttunk pit droidokat és emlegették Mos Espát. A Fallen Order első pályája teli van szórva Venatorokkal, Acclamatorokkal, AT-RT-kel, LAAT/-ikkel, klón sityakokkal, bejárhatjuk Dathomirt és Kashyyykot. És ez még csak a jéghegy csúcsa ama Star Wars videojáték produktumban, hiszen vannak ott olyan PT-s dolgok, hogy hujuj.

Spoiler

Átélhetjük a 66-os parancsot klónok között, egy Venator fedélzetén, és (újra) hallhatjuk Obi-Wan Kenobi ep3-as figyelmeztetését. A slusszpoén pedig az, hogy az ep7 egy nagy hányada egy TCW-s bolygón játszódik.

Rebelsben Gozantik cipelnek AT-AT-kat, nagyobb szerepet kapott a klón Rex és Anakin padawanja, Ahsoka, és találkozhattunk már több ízben is Saw Garrerával és Darth Maullal, láthattuk újra Coruscantot és elidőzhettünk Mustafaron is, az ep7 első mondata pedig egyből egy ep1-3-as témát nyit újra, Luke pedig Uralkodó helyett Darth Sidiousnak hívja Palpatine-t, fura is volt tőle hallani ezt a nevet.

Szerintem azért ez elég sok, és egyre több lesz. Az ep7 még tényleg nagyon OT centrikus volt, minimális kikacsintással, erre tényleg illik az, hogy kerülték, mint a tűzvészt. De egyre látványosabb az egész saga átölelése. Az ep9 trailerben már ott vigyorgott egy B1-es harci droid, az a droid, amit annyit kritizáltak az ep1 idején, hogy ihaj. Innen már csak egy lépés Jar Jar feltűnése vagy a midi-chlorianok emlegetése.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Remélem nem öltem meg senki gyermekkorát ezzel a kis írással. :D

3iu8ns.jpg  

:D

15 perccel korábban, Dzséjt írta:

 

  Spoiler elrejtése

A slusszpoén pedig az, hogy az ep8 egy nagy hányada egy TCW-s bolygón játszódik.

 

Az melyik is? 

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Az ősi idők pedig már a Disney előtt is népszerűek voltak, de csak egy szűk réteg ismerte őket. Viszont ha a következő Sagát erre húzzák fel, akkor milliók, ha nem milliárdok ismerik majd meg ennek az univerzumnak ezt a szeletét is.

Én a Disney helyében most még nem a Régi Köztársaság felé kacsingatnék, hanem inkább a jövőbe, Legacy felé mégpedig azért, mert a TOR érával szemben is elég magas elvárások vannak, Revan Legends sztorija szerintem sokak szemében legalább annyira szent, mint Luke-é és a Jedi Akadémiájáé. Szóval kb. ugyanaz várható, mint ami most van, ha eltérnek tőle. Míg a Legacynak nincs akkora kultusza, legalább is én így látom :) 

 

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Annyiban nem, hogy ezek a filmek mégis csak a 456 közvetlen folytatásai. 

Majdnem megkérdeztem, hogy mi az a "négyszázötvenhat" :lol2:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az melyik is? 

Hát az...

Spoiler

Ilum, merthogy, mint ahogy az a játékban igazolást nyert, az lett a Csillagpusztító bázis.

maxresdefault.jpg

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Oké, itt az ideje csicsikálni. Az ep7-re gondoltam, természetesen. Javítottam. Köszi az észrevételt.

Szívesen, :) jah megértem, én is átszámoltam kétszer nem-e én tévedek :D amúgy később leírtad ezt a mondatot a 7-el is csak azt hittem mindegyikben van :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Az ősi idők pedig már a Disney előtt is népszerűek voltak, de csak egy szűk réteg ismerte őket. Viszont ha a következő Sagát erre húzzák fel, akkor milliók, ha nem milliárdok ismerik majd meg ennek az univerzumnak ezt a szeletét is.

Én adnám nagyon, és ezzel lehetne kísérletezni, a történetet nem ismerem, de szerintem akkor egy, új story-t találnának ki, meg jó volna filmen látni Mandaloret, mint bolygót, meg akkor nyilván mandalorikat is. (Ez csak a saját, önző véleményem.) 

 

 

Szerk.: Nyilván nem fognak, miattam ki találni egy új story-t kitalálni, az morbid lenne (habár nem sokára itt van a születésnapom és még úgy se kívántam semmit:P

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.