Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, cyrano írta:

Egyetértek. Annyit fűznék hozzá, hogy a TCW elég hamar levetkőzte a "gyereksorozat" skatulyát szerintem. Illetve a Rebelsben is voltak olyan epizódok, történetszálak, amik elég komoly hangvétellel rendelkeztek. 

 

Arra a felvetésedre, hogy készítenek-e valamikor direkt felnőtteknek szóló, esetleg R besorolású SW rajzfilmet. Szerintem erre nagyon kevés esélyt látok, de nem tartom ördögtől valónak és én is szívesen fogyasztanám az ilyen tartmat. 

 

Igen, az elején több volt a gyerekpoén, amit főleg a rohamdroidok szállítottak, és ezek szerencsére tényleg hamar kikoptak. Utána már komolyabb hangvételű történetek is voltak, de még a 6. évadban is, - az egyébként kiváló és Star Wars Saga film minőségű - Yoda történetszálat is megelőzte, egy Jar Jar szerelme cucc, amelyet azóta sem tudtam újra megnézni.

 

Nem kifejezetten R-es besorolásra gondoltam, csak olyan hangvételre, mintha egy Star Wars mozifilmet/élőszereplős sorozatot írnának, csak végül ezt nem színészek játsszák el, hanem animáció lesz belőle. Ez sajnos azért még nem történt meg eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

R-es tartalmat a Disney+-ra lenne érdemes csak készíteni. Amúgy a Mandalorian-nak milyen besorolása lesz, lehet már tudni?

Elvileg PG-13-as lesz, és olvastam egy cikket ami alapján a Disney+-ra PG-13 lesz a legdurvább korhatár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 hours ago, Ody Mandrell said:

Egyébként "horror" regény már született ha jól emlékszem. :D 

 

5 hours ago, Iqvi said:

Kettő is.:P

 

Joe Schreiber: Halálvilág, illetve Halálosztag. Feltételezem, ezek azok, címükből ítélve (olvasni nem olvastam egyiket se.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pletykák szerint előkészületben van egy Kylo Ren prequel. Még nem tudni film vagy sorozat lesz-e. 

Nekem Kylo a kedvencem az új trilógiából, és én is a sorozatban tudnám elképzelni:) No persze ez csak pletyka,de örülnék neki, ha a közeljövőben, hivatalossá válna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ha igaz, hogy lesz Kylo előzmény sorozat vagy film, akkor minek mutatják be a karakter múltjának fordulópontját képregényben?

Semmi biztos nincs, ez csak pletyka. És pont a képregény az egyik olyan dolog, ami miatt nagyon valószínűtlen. De sorozatban, be se lehetne mutatni az átállását, a színészek kora miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Anno nálunk korhatár nélküli besorolást kapott. :lol: Konkrétan volt olyan gyerek akit ki kellett vinni Anakin égésénél mert elsírta magát. 

Mai napig nem értem ki volt az a barom, aki korhatár nélkülinek értékelte A Sithek bosszúját. Talán az egyetlen film, ami már a 16-os karikát is súrolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Mai napig nem értem ki volt az a barom, aki korhatár nélkülinek értékelte A Sithek bosszúját. Talán az egyetlen film, ami már a 16-os karikát is súrolja.

A bevételek miatt volt szerintem. Az Intercom bundázott. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kylo sorozat? Animációs gondolom - lehet Filoniék ezen fáradoznak. :)

Remélem, hogy élőszereplős lesz, Adam Driver nagyon jól alakítja, meg amúgy is kár lenne animációs. Bár mondjuk csak pletyka, először legyen hivatalos. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Adrián írta:

Remélem, hogy élőszereplős lesz, Adam Driver nagyon jól alakítja, meg amúgy is kár lenne animációs. Bár mondjuk csak pletyka, először legyen hivatalos. 

Hát nem lenne rossz élőszereplős Kylo Ren sorozat, csak ugye Driver -en és néhány új arcon kívül Luke, Han, Leia vagy mások nem nagyon tűnnének fel rajta, mert ugye idősek. Bár Luke -ot eljátszhatná Sebastian Stan, ő még hasonlít is rá, kicsit öregítik és voálá. :)

 

szerk.: úúúú, Kylo Ren -ről van szó. Akkor Luke -ot még megtudnák oldani Hamill -lel, a többi necces, pláne ha igaz lesz a pletyka és valamikor a jövőben jön egy ilyen. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 26. - 23:59, Brodie írta:

Szinte biztos vagyok benne, hogy ez így mind úgysem fog megvalósulni. Mégis mikor? Eleve több éves hiátus után is csak 2 évente fog egy film jönni. Majd ezek a filmesek mind addig várnak, vagy pont rá fognak érni? 

Benioffék trilógiájának már annyi. Viszont Rian Johnson sem volt meggyőző legutóbb. Feige is most lett előléptetve a Marvelnél. Most aztán topik címét kifürkészni tényleg lehetetlen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledjük azt a forgatókönyvíró csajt, akit már elvileg rég szerződtetett a Lucasfilm, és dolgozik is valamin. Az tuti, hogy lesz új film de most bizonytalanabb a jövő, mint tegnap ilyenkor. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Brodie írta:

Benioffék trilógiájának már annyi. Viszont Rian Johnson sem volt meggyőző legutóbb. Feige is most lett előléptetve a Marvelnél. Most aztán topik címét kifürkészni tényleg lehetetlen...

Ráadásul Lawrence Kasdan is otthagyta a Lucasfilmet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, tomcsi80 írta:

Ráadásul Lawrence Kasdan is otthagyta a Lucasfilmet. 

:? 

 

Kasdnat csak filmekre bérelték fel, ő nem állt állandó Lucasfilm alkalmazásban. Ha rosszmájú lennék azt mondanám, ennek egy Solo után inkább örülnék.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ne feledjük azt a forgatókönyvíró csajt, akit már elvileg rég szerződtetett a Lucasfilm, és dolgozik is valamin. Az tuti, hogy lesz új film de most bizonytalanabb a jövő, mint tegnap ilyenkor. 

Valóban, erről a pletykáról már el is felejtkeztem. Remélem, hogy igaz.

Az nem is kérdés, hogy lesz új film, az sem, hogy mikor lesz.

A kérdés csak az, hogy miről fog szólni/ki fogja csinálni. Egyértelmű, hogy Benioffék filmjével számoltak 2022-re, ezt Bob Iger jelentette be.

 

"Vicces", hogy a Celebrationön még azt mondta Kennedy, hogy Rian Johnson és Benioffék hamarosan összeülnek, hogy együtt dolgozzák ki a következő 10 év Saga-ját. Most meg itt tartunk... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most igy elgondolkodtam, hogy a 2022 es datummal mi lesz. Rian nem hiszem, hogy 3 ev alatt elkészül legalább az első résszel. Még nagyon korai fázisban vannak. És csak most kezd majd neki ( állítólag ) igazán kidolgozni a Knives Out után.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg az is hogy 2 hét múlva azt jelentik, be hogy Ő is koccolt  :evil: :D

 

 

Az EP 9 utáni film nem lehet Rian-é, tegyük félre, hogy kinek tetszett kinek nem a TLJ, de az tény, hogy nagyon megosztó volt, a Disney nem akarhat kezdeni egy új érát egy olyan rendezővel akit sokan nem szeretnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Most igy elgondolkodtam, hogy a 2022 es datummal mi lesz. Rian nem hiszem, hogy 3 ev alatt elkészül legalább az első résszel. Még nagyon korai fázisban vannak. És csak most kezd majd neki ( állítólag ) igazán kidolgozni a Knives Out után.

Igazából most még kb annyi idő van hátra, mint JJ-nek volt az SW7-re, szóval minden esély megvan egy kiváló Star Wars filmre.

Szerintem idővel Rian Johnson trilógiájáról is fogunk majd egy ilyet olvasni, mint a mai hír volt Benioffékról.

 

Teljesen vad tipp, hogy kik lesznek a készítők: de én a Russo fivérekre gondolok Feige miatt is és nem is olyan régen voltak a Star Wars Show vendégei. És semmi készülő Marvel produkcióra nincsenek bejelentve.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.