Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

29 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Ezt a hozzászólást inkább különválasztom a fentitől:

 

Matt Lanter az EW-nek tett interjújában megemlítette, hogy még viszontlátjuk majd Anakint:

"There's some new Lucasfilm Animation going on. I've been a part of some things I can't talk about yet. You'll see Anakin again."

 

Kérdés: Bad Batch? Ott inkább Vader tűnne fel. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezt a hozzászólást inkább különválasztom a fentitől:

 

Matt Lanter az EW-nek tett interjújában megemlítette, hogy még viszontlátjuk majd Anakint:

"There's some new Lucasfilm Animation going on. I've been a part of some things I can't talk about yet. You'll see Anakin again."

 

Kérdés: Bad Batch? Ott inkább Vader tűnne fel. :hmm:

Mondok egy merészet: megkapjuk az Utapau-szálat befejezve :cool:

 

Aztán majd kiderül, hogy csak a Droid Story-ban szerepel :lol:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ezt a hozzászólást inkább különválasztom a fentitől:

 

Matt Lanter az EW-nek tett interjújában megemlítette, hogy még viszontlátjuk majd Anakint:

"There's some new Lucasfilm Animation going on. I've been a part of some things I can't talk about yet. You'll see Anakin again."

 

Kérdés: Bad Batch? Ott inkább Vader tűnne fel. :hmm:

 

Lehet a Visions is akár

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Lehet a Visions is akár

Azt tudtommal Japán stúdiók csinálják, az animációhoz nem hiszem, hogy bármi köze lenne a Lucasfilm Animationnek. Itt pedig konkrétan megemlítette Matt a LA részleget.

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mondok egy merészet: megkapjuk az Utapau-szálat befejezve :cool:

Én benne lennék. :D

 

Amúgy nézzük reálisan:

- Visions nem lehet, hiszen azt nem a Lucasfilm Animation csinálja.

- mivel megvan említve a Lucasfilm Animation, ezért játék vagy egyéb audiobook kilőve.

- Marad a TCW vagy bármi, amelyben kaphatunk Anakin tartalmat. Könnyen lehet, hogy megkapjuk végre az Utapau történetet. Hiszen csak be kell fejezniük.

- Mondjuk én még azt is eltudnám képzelni, hogy kapunk valami animációs filmet, akár az utapau történet megkapjuk így összevágva.

 

Idővel megtudjuk, hogy mi lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Azt tudtommal Japán stúdiók csinálják, az animációhoz nem hiszem, hogy bármi köze lenne a Lucasfilm Animationnek. Itt pedig konkrétan megemlítette Matt a LA részleget.

Az, hogy japán stúdió csinálja még nem zárja ki teljesen a Lucasfilm Animation közreműködését. Lehet olyan koprodukció, amibe valamilyen módon ők is besegítenek. Például, ha ők rögzítik az amerikai szöveganyagot, akkor Matt Lanter velük dolgozna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Erről bántóan hiányoznak a sequel karakterei. 

Nekem is ez jutott eszembe. Vajon van jelentőssége annak, hogy ilyen össze-vissza? Úgy értem, például Asajj is rajta van, pedig hát ő egy eléggé olyan karakter, aki jó ideje nincs képben és azért nem is volt túl jelentős szereplő a TCW-n kívül, nem úgy, mint például Ahsoka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így már másabb. 

 

8 órával ezelőtt, Whill írta:

Eléggé előtérben van Ahsoka és Ventress is. Lehet, hogy jön valami TCW-vel kapcsolatos bejelentés?

A TCW-t már háromszor lezárták, nem kellene tovább bolygatni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Így már másabb. 

 

A TCW-t már háromszor lezárták, nem kellene tovább bolygatni.

Nem feltétlenül a sorozat folytatására gondolok, lehetne akármi. Nagyon hiányzik már, hogy a kánon azt a korszakot is rendesen kidolgozza. Jöhetnének könyvek, képregények, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Whill írta:

Nem feltétlenül a sorozat folytatására gondolok, lehetne akármi. Nagyon hiányzik már, hogy a kánon azt a korszakot is rendesen kidolgozza. Jöhetnének könyvek, képregények, stb.

A TCW korszakra gondolsz? Mert az az egyik legjobban kidolgozott korszaka az SW-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

A TCW korszakra gondolsz? Mert az az egyik legjobban kidolgozott korszaka az SW-nek.

Igen, a sorozatban. De én az egyéb médiumokra gondolok, könyvben és képregényben elégge le van maradva. Egyik régi nagy kedvencem a Dark Horse-os Köztársaság sorozat, valami hasonlónak örülnék. A TCW miatt nem fókuszálhatna sokat Obi-Wanra és Anakinra, viszont Quinlan Vos-hoz és Aayla-hoz hasonlóan mellékszereplők történetét is elővehetné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Whill írta:

Igen, a sorozatban. De én az egyéb médiumokra gondolok, könyvben és képregényben elégge le van maradva. Egyik régi nagy kedvencem a Dark Horse-os Köztársaság sorozat, valami hasonlónak örülnék. A TCW miatt nem fókuszálhatna sokat Obi-Wanra és Anakinra, viszont Quinlan Vos-hoz és Aayla-hoz hasonlóan mellékszereplők történetét is elővehetné.

Egy ilyen ötlet engem is érdekelne, de csak regényekben, képregényekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Whill írta:

Igen, a sorozatban. De én az egyéb médiumokra gondolok, könyvben és képregényben elégge le van maradva. Egyik régi nagy kedvencem a Dark Horse-os Köztársaság sorozat, valami hasonlónak örülnék. A TCW miatt nem fókuszálhatna sokat Obi-Wanra és Anakinra, viszont Quinlan Vos-hoz és Aayla-hoz hasonlóan mellékszereplők történetét is elővehetné.

De ez nem a korszak "kidolgozása", az már megtörtént. A TCW valóban kidolgozta a korszakot, ismerjük a Köztársaság és a Konföderáció működését, láttuk a háború menetét, mindkét oldal "civiljeinek" viszonyulását a témához, stb. És amit a sorozatban kidolgoztak, az egy az egyben érvényes minden médiumra. Amit te kérsz, azok "csak" új történetek, amikben nem a korszakot, hanem további szereplőket lehet kibontani.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Whill írta:

Igen, a sorozatban. De én az egyéb médiumokra gondolok, könyvben és képregényben elégge le van maradva. Egyik régi nagy kedvencem a Dark Horse-os Köztársaság sorozat, valami hasonlónak örülnék. A TCW miatt nem fókuszálhatna sokat Obi-Wanra és Anakinra, viszont Quinlan Vos-hoz és Aayla-hoz hasonlóan mellékszereplők történetét is elővehetné.

Annak idején azt hittem, hogy a Windu főszereplésével készült A Köztársaság védelmezője egy sorozat első kötete, amiben a TCW-éra Jedijeit ismerhetjük meg jobban, hasonlóan az említett Dark Horse-os szériához. Függetlenül a korszak zsúfoltságától, a karakterek kibővítése céljából érdekes lett volna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney+ májusi előzetesének videó alatti leírásában felbukkant a Bad Batch mellett két másik, eddig ismeretlen Star Wars cím: Star Wars Biomes, illetve Star Wars Vehicle Flythroughs

A címek alapján ezek gondolom ilyen rövidke "ismeretterjesztő", lore-bővítő videók lehetnek egyes bolygók életközösségeiről, illetve járművekről :hmm: hivatalos forrásból egyébként semmilyen információ nem lelhető ezekről fel jelenleg.

 

Itt van az előzetes amúgy: 

 

Az olasz Disney+ facebook oldala is megerősíti ezeket, ott azt írják, május 4-én érkeznek ezek is, úgyhogy napokon belül kiderül, hogy mik is ezek.hxlo7v7lzyv61.png?width=1080&format=png&

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ilyen dokumentumszerű anyagok lesznek. :)

 

Május 4 egyre közeledik, így én is tippelek egy kicsit, mit várhatunk kedden. 2 éve bár nem Star Wars napon, de 1-2 nap eltéréssel jelentették be, hogy hogyan érkeznek majd a filmek a jövőben - ami ugye azóta kisebb-nagyobb változásokon esett át - tavaly pedig a TCW utolsó része mellett megkaptuk a Taika-SW filmes és Leslie-SW sorozatos hírét. Mi jön idén?

 

Megy a találgatás, sokan előzetesekre számítanak, valaki semmire. Jordan Maison is hallott pár dologról, kérdés, vajon mik érkeznek.

- Annyi biztos, hogy jön a Bad Batch pilot epizódja. 70 perces nyitány, már ezzel elleszünk a keddi napon. :D (én lehet, hogy csak délután látom majd a részt, ha IT biztonságból írunk Zh-t) Ezenkívül a Yoda által betettek is érkeznek, amelyek minden bizonnyal ilyen dokumentumszerű anyagok lesznek a SW planétáiról és járműveiről.

- Az elmúlt napokban a Lego Star Wars: The Skywalker Saga c. videójáték körül elkezdődött valami megindulni. Megjelentek új emojik a twitteren. Eltudom képzelni, hogy SW nap alkalmából kapunk valami információt - akár egy újabb előzetest - a játékhoz és talán még fel is fedik a premierdátumot.

- Videójáték kapcsán megemlíteném még a SW: Hunters címre keresztelt lövöldözős játékot, amely valamikor az idén fog érkezni Nindendora, Android és iOS rendszerekre. Szerintem itt is kaphatunk egy updatet.

 

Nagyjából ennyiben vagyok biztos - BB hivatalos, utóbbi kettő nagy valószínűséggel meglesz, ha nem is SW napon, de a hét végéig - innen viszont még lenne 1-2 tippem:

- Könyves/képregényes hírek: High Republic update, War of the Bounty Hunters update, stb. Most így ezeket tudom elképzelni. Mindenképpen hiszem, hogy valamilyen hírt kapunk. Szerdán indul a WOTBH, így egy nappal előtte egy plusz infót simán kaphatunk, a High Republic meg jövő hónap végén érkezik, további információkat, akár különleges borítókat is kaphatunk SW nap alkalmából.

 

És akkor jönnek a sorozatok/filmek:

- Filmek kapcsán nem számítok semmire. Eléggé távoli még a 2023-as filmről is beszélni, szerintem ott majd az ősz folyamán hallhatunk érdemi információkat.

- Sorozatok kapcsán megemlíteném a Bad Batch sorozatot. Amellett, hogy kapunk egy pilot epizódot, meglepődnék, ha nem kapnánk aznap egy előzetest is melléje. Nagyjából az előzetesek 75% -a az első részből van, szóval egy új előzetessel nem kellene már foglalkozni az abban történtekkel, hanem bemutathatná, hogy mik lesznek az elkövetkezendő epizódokban. Ja és egy epizódszám is jó lenne, mert fura mód nem tudni, hogy hány epizódból fog állni az első évad. Kevin Kiner miatt legalább 14 részről tudunk.

- Fellehet tenni a kérdést, hogy más sorozatból látunk -e valami újdonságot. Szerintem a legtöbb sorozatból semmit se tudunk meg, maradt azonban 4 darab sorozat, amelyek:

  1. Visions: Felfedik -e a premierdátumot kedden, vagy várnak vele még egy kicsit? A Disney általában felszokta fedni 3-4 hónapra a premierdátumokat. Utoljára február végén tették ezt meg. Akkor tudtuk meg többek között a Bad Batch kezdési dátumát is. Aznap egészen július közepéig mentek el. Most itt vagyunk május elején, eltudom képzelni, hogy kb. szeptember végéig felfedjenek további sorozatokat is. A Visions simán benne lehet.
  2. The Book of Boba Fett: Karácsonykor jön, de éppen ezért még korainak érzek bármilyen hírt ezzel a sorozattal kapcsolatban.
  3. Andor: páran arra tippelnek, hogy talán kaphatunk ebből egy kedvcsinálót. Már elég sokat forgattak, november vége elég rég volt már, mostanában már mozdulnak kifele a különböző helyszínekre forgatni. Emlékszem régen volt egy ember, aki azt írta, hogy dolgozni fog egy SW projekten a Pinewood stúdióban novembertől egészen nyár közepéig, talán júliust említett. A novemberi kezdés egybevág az Andorral, ezek szerint még egy 2,5 hónapnyi forgatás hátravan. Az eddig leforgatott anyagokból simán összetudnának vágni valami érdekeset, de még itt is túl korainak érzem.
  4. Kenobi: Május van, tehát már elkezdték a forgatást - legalábbis a márciusi hírben áprilist írtak. Ha a Mandihoz hasonlóan itt is kiadnak egy, a főszereplőről készült képet, tök jó SW-napi ajándék lenne. Csak képzeljük el: Ewan, ahogy a Volumeben van a Kenobis ruhájában, körülötte sivatag. :yes:

 

Izgalmas lehet május 4. Meglátjuk, hogy mi jön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A címek alapján ezek gondolom ilyen rövidke "ismeretterjesztő", lore-bővítő videók lehetnek egyes bolygók életközösségeiről, illetve járművekről :hmm: hivatalos forrásból egyébként semmilyen információ nem lelhető ezekről fel jelenleg.

Íme a leírásuk:

 

evyncbyyjww61.jpg?width=960&crop=smart&a

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Bence1997 said:

Íme a leírásuk:

 

evyncbyyjww61.jpg?width=960&crop=smart&a

Nem valami nagy durranás. Komolyan nem hiszem el, hogy miért kelk még ezredjére is előszedni az olyan sokszor látott dolgokat, mint a Falcon, vagy a Birodalmi csillagromboló. A helyszínekre fókuszáló sorozatnál is ezt érzem, láttuk már tucatszor a Hoth-ot meg a Tatooine-t, a Sorgant pedig nem tartom az új világok közül nagyon érdekesnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem valami nagy durranás. Komolyan nem hiszem el, hogy miért kelk még ezredjére is előszedni az olyan sokszor látott dolgokat, mint a Falcon, vagy a Birodalmi csillagromboló. A helyszínekre fókuszáló sorozatnál is ezt érzem, láttuk már tucatszor a Hoth-ot meg a Tatooine-t, a Sorgant pedig nem tartom az új világok közül nagyon érdekesnek.

Mert még mindig jelentőséggel bírnak, 44 éve vannak a köztudatban. Bolygók tekintetében pedig ha jól olvastam, akkor lesz még Crait, Mustafar és Ahch-to is, amely izgalmasnak tűnik, bár itt főleg utóbbi kettő az igazán érdekes számomra. 18 perces lesz mindössze a planétákat bemutató anyag. Kb. mindegyik helyszín kap 3 percet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.