Ugrás a kommentre

A kedvenc epizód


Ody Mandrell

Melyik a kedvenc epizódod?  

33 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc epizódod?

    • The Phantom Menace
      1
    • Attack of the Clones
      4
    • Revenge of the Sith
      17
    • A New Hope
      3
    • The Empire Strike Back
      5
    • Return of the Jedi
      4


Ajánlott hozzászólás

Ez benne a szép, hogy ennek ellenére ilyen véleménye van. :D

Értem.

 

Vannak akiknél folyamatos az sw

 

Vannak akik menet közben leváltak és nem foglakoznak vele, vagy félig antirajongók lettek,

 

Vannak akik menet közben kapcsolódtak be

 

Vannak visszatérők

 

Vannak akik sosem rajongtak csak nézték/nézik és egyik tetszett nekik másik kevésbé.

 

 

Persze ennél jóval árnyaltabb a dolog. Egyensúly van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én közvetlen munkatársam meg utálja az SW-t, pedig nem is látta!!!!!!!!

Éppen ezért mindig hülyét kap a szgépes háttereimtől, és a képernyőkímélőmtől, de hát ez van. Az én gépem :D

Szóval valóban remek munkatársaid vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én közvetlen munkatársam meg utálja az SW-t, pedig nem is látta!!!!!!!!

Éppen ezért mindig hülyét kap a szgépes háttereimtől, és a képernyőkímélőmtől, de hát ez van. Az én gépem :D

Szóval valóban remek munkatársaid vannak.

És akkor még nem is mondtam, hogy az egyik gépnek a Masteryoda nevet adták, két napja tűnt fel :D . Egy másik munkatársam azt mondta neki igazából a 4. tetszett, de azért megvan neki mind, sajna, netről töltögette le az összes részt :D , itt bent, azért jó volt mikor elindította. A főnököm mesélte, hogy a gyereke az elsőre rátapadt, a régi részek meg nem kötötték le. Akinek az első a kedvence, azt mondta a 2. részt szereti a legkevésbé. Szóval nem csak pozitív vélemény van, de az alaphangulat itt olyan hogy inkább viccel ütnek el mindent. :rock:

Nővéremnek a 6. rész, huginak a 2. rész a kedvence...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval nem csak pozitív vélemény van, de az alaphangulat itt olyan hogy inkább viccel ütnek el mindent. :D

Nővéremnek a 6. rész, huginak a 2. rész a kedvence...

Ez nagy szerencse, mert nálunk olyan is van, hogy nagyon csúnya szavak röpködnek a munkahelyen esetenként.

Idehaza nem ennyire SW rajongó a család. Hugi nem szereti, öcsém szereti, de nem foglalkozik vele, anyu nagyon szereti, de fogalmam sincs, hogy melyik a kedvence (majd meginterjúvolom), magamról meg nem írok semmit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek az első rész a kedvence az általában gyerek.

És a gyerekeknek a szerelmi románc nem nagyon jön be, azért inkább nem szeretik a második részt.No meg sok benne a politika stb...A régi részek se jönnek be annyira nekik.

Akinek nemtetszik az első rész, az általában JarJar meg hasonlók miatt van, annak inkább a régi trilógia jön be.

Akinek a második-harmadik rész a kedvence, az általában mindegyik részt szereti, mert van benne sok komikus rész(EpI), sok szerelmi jelenet(EpII), sötétség és rejtély, drámaiság(EpIII), koszos cuccok, sok csata, finomhumor(EpIV-VI).

Akinek a régi trilógia a kedvence, az általában nem szereti az új részeket a fennt említett dolgok miatt.Huhh :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben sasolom az eredményt. Hadd tegyek föl egy másik kérdést! Szerintetek mi lenne az eredmény egy-két év múlva?

Majd válaszolok rá két év múlva. :) Egyébként nálam a ROTS bebetonozta magát az első helyre. Az viszont nagyon érdekes, hogy a TESB senkinél se TOP1-es. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek mi lenne az eredmény egy-két év múlva?

Részemről is marad az első helyen a ROTS. Egyszerűen annyi minden van benne, ami miatt az első helyre kell tennem, hogy ettől nem lehet eltekinteni egy-két év múlva sem. :D Nem mintha akarnék... :sick:

 

A TESB-en én is meglepődtem.

 

Obi1: az általánosítás veszélyes, de úgy érzem, sok esetben igazad lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még mindig az ep2, az teli van olyan hétköznapi dolgokkal, amik számomra élhetővé tették az SW-t, ráadásul a legkirályabb cuccok is abban vannak (Jango cuccai; Delta-7; LAAT/i), a legkirályabb fejvadász is abban van, Qui-Gonról kiderül, hogy halhatatlan, a történetet is ennek tetszik a legjobban, és abban teljesült egy apró álmom: Yoda fénykardot ragad. Ez egyben jó időre legyökereztette az ep2-t az első helyre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 évvel később...

Hű, át is menekítem ide az én posztomat. :D

 

De a szócséplés helyett, írhatnál egy sorrendet, mert lehet órákat áradozni, meg 400-600 karaktert rá áldozni a témára, de szerintem néhány szóval is ki lehet fejeztni, hogy: " Gyenge volt, nem vonzotta a moziba a nézőket és most gond van...." Mert szerintem ez a tényállás a Baljós Árnyak háza táján....

De miért írnám ezt, amikor nem gondolom így, és a jelek szerint nincs is így? Csak a két szép szemed miatt nem fogok ilyeneket írni. Listát meg minek állítsak? Ha nem a te kedvenced lesz az elején és az ep1 a végén, úgyis azt írod, hogy persze, mert... aztán ide helyettesítsd be, amivel kijelented, hogy miért nem helyes a listám. De tudod mit? K*rva messze van még reggel hat óra, addig legalább lekötöm magam. Nye, itt a Pista:

1. Star Wars Episode II: Attack of the Clones

2. Star Wars Episode VI: Return of the Jedi

3. Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

4. Star Wars Episode I: The Phantome Menace

5. Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back

6. Star Wars Episode IV: A New Hope

 

Momentán ez a listám, aztán majd miután újra megnéztem BR-en mindet, valószínűleg megint más lesz. Kivéve, hogy mindig az ep2-vel fog kezdődni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örökzöld téma. Sokaknál attól is függ éppen milyen az általános hangulatuk, mit csinálnak. Nálam ez megtekintési index inkább, tehát azt jelenti, melyik részt nézem meg a legszívesebben.

 

EPIII

EPII

EPVI

EPV

EPI

EPIV

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenlegi sorrendem az alábbi, és furcsa, de akár még 5 évvel ezelőtt sem ez volt, pedig azóta nem volt újabb film. :)

Az első két helyezett az 7 éve fix, a többiben viszont jelentős változások történtek, és éppen a BD megtekintése után:

 

Ep3

Ep2

Ep1 (5 éve az utolsó volt)

Ep6 (5 éve az 5. volt)

Ep5 (5 éve a 4. volt)

Ep4 (5 éve a 3. volt)

 

Érdekes, hogy akkor még a klasszikus trilógia erősen képviseltette magát a középmezőnyben, de azóta azokból azóta valahogy kiszerettem. Ha egyben megnézem a Saga-t, akkor teljesen jók, de önállóan mostanában egyáltalán nem jutott eszembe megnézni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is mindig változik a sorrend. Ha lehet ilyet, akkor az EPVI és az EPI nálam holtversenyben áll az első helyen, ha nem, akkor hosszas gondolkodás után az EPVI mellett maradok. :)

 

1. EPVI

2. EPI

3. EPIII

4. EPV

5. EPII

6. EPIV

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.