Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Mégis van itt mozgás! Cupsy, jól adja ez is, Dzséjt, Te aztán kivágtad a rezet, Sky, a tiéd is tetszik!

Merr, köszi, hogy az enyémekből választottál!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mégis van itt mozgás! Cupsy, jól adja ez is, Dzséjt, Te aztán kivágtad a rezet, Sky, a tiéd is tetszik!

Merr, köszi, hogy az enyémekből választottál!

 

Nektek jól mutatja? Nekem itt a topicban a régi Maul-osat mutatja, de a profilomon belül az újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! Igazából az Usapolo-s plakátok egyikén láttam először ezt a stormit, valószínűleg be is fogok majd ruházni rá. :)

Cupsy: Pár perc, és alkalmazkodni fog a dolog.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! Igazából az Usapolo-s plakátok egyikén láttam először ezt a stormit, valószínűleg be is fogok majd ruházni rá. :)

Cupsy: Pár perc, és alkalmazkodni fog a dolog.

Nekem is tetszik. Nekem jött most tőlük két póló. Az egyiken az van amit Sinistra rakott be avatarnak! Abban megyek éjfélkor!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen! Igazából az Usapolo-s plakátok egyikén láttam először ezt a stormit, valószínűleg be is fogok majd ruházni rá. :)

Cupsy: Pár perc, és alkalmazkodni fog a dolog.

 

Ja ok köszi :) Most már jó! :)

 

Vagy nyomjatok egy ctrl+r --t.

 

Relogoltam is, de utána sem volt jó azt hittem elrontottam valamit.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedvenc karaktereim közül tudtommal senki nem szerepel a 7-ben, Luke-ról meg pont kb. semmi értelmes anyag nincs. Szinte semmit nem tudok a filmről, szóval ötletem sincs ki/mi fog tetszeni. A Szövetség utódszervezetéről szintén nincsenek képeim, a Birodalom maradványainak páncéljai vagy szimbólumai nagyon bejövősek, de olyat elvből nem rakok ki. Úgyhogy nem voltam túl kreatív, ideiglenesen tán ez is megteszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedvenc karaktereim közül tudtommal senki nem szerepel a 7-ben, Luke-ról meg pont kb. semmi értelmes anyag nincs. Szinte semmit nem tudok a filmről, szóval ötletem sincs ki/mi fog tetszeni. A Szövetség utódszervezetéről szintén nincsenek képeim, a Birodalom maradványainak páncéljai vagy szimbólumai nagyon bejövősek, de olyat elvből nem rakok ki. Úgyhogy nem voltam túl kreatív, ideiglenesen tán ez is megteszi. :)

Még jó, hogy jó! Micsoda elvek! Üdv a csapatban!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az első avatar váltásom, és fura érzés nagyon. :D Mintha nem is én lennék... :)

 

 

Én is lecseréltem. :)

Jólvan! Örülök nektek is. Van itt csapatszellem! Még valaki?

Rajmesz, Sky, Lenci, Fulcrum, Yodinhoo, (Zééé)?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jólvan! Örülök nektek is. Van itt csapatszellem! Még valaki?

Rajmesz, Sky, Lenci, Fulcrum, Yodinhoo, (Zééé)?

Csoli, alább még meg is dicsérted az enyémet. :D

 

Mégis van itt mozgás! Cupsy, jól adja ez is, Dzséjt, Te aztán kivágtad a rezet, Sky, a tiéd is tetszik!

Merr, köszi, hogy az enyémekből választottál!

 

Egyébként ott van még szerintem Revan, Riddick, kudar és Nabo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eretnek! Kicsi Yub-Yub cserepadra? Cöcc! :D

 

Én csak adtam Kicsi Yub-Yubnak egy játékot. :)

Egyébként cserélted már. Egy két éve pont karácsonykor valamire. Valami karácsonyi hangulatúra.

 

De mit szóltok az enyémhez? Amikor a házi-saját visszaszámlálásomat kitaláltam, még nem volt -nem is lehetett- tervben, hogy hozzá ennyire illő kilövésre kész avatarom legyen.

Most viszont tökéletes. 6 nap és tüzel a Starkiller bázis! :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként cserélted már. Egy két éve pont karácsonykor valamire. Valami karácsonyi hangulatúra.

Olyan is volt, de sokszor cseréltem már. Sőt, már Kicsi Yub-Yub is átváltozott kicsit. Ez most BD verzió, korábban egy promóciós képből kivett változat volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.