Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én is csak a gólokat láttam utólag, de azokat többször is. :D Hazafelé menet viszont hallottam az ordításokat az utcában mindenhonnan: Góóóóóóól! Na ekkor már sejtettem, hogy jó a meccs. :)

 

Életem legnagyobb futballélménye :D sose hittem volna hogy ez az én életemben megtörténik :)

Látod, én sem hittem, hogy az én életemben megint megtörténik.

A nyolcvanas években voltam tinédzser, amikor még egész jól ment a foci itthon is, és apukámmal rákaptam a meccsnézésekre. Még válogatott mérkőzésen is voltam egyszer (magyar-brazil 1986), ami óriási élmény volt.

 

Ma már nem is nézek focit egyáltalán... De ma a fiam felvilágosított, hogy érdemes, és hát úgy néz ki, tényleg. :D Nagyon örülök a magyar csapat győzelmének!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mi lett abból a Guzmicsból is, aki anno az első percben gólpasszt adott a román marikának Bukarestben? Akkor a gúnyolódások középpontjában volt. Ma meg már egy tanár!

Azért amikor lyukat rúgott az ötösön, eszembe jutott a régi énje... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1) Gratulálok Rognak, aki telibe találta a portugál meglepetést! :clap:

2) Ehhez kapcsolódik, hogy vezetjük a csoportot! :o:clap:

3) Pont gyilkos nap volt, összesen 4 ember szerzett egyáltalán pontot.

 

Az állás:

1. Yoda József - 19 pont

2. MissKarrde - 18

3. Wilde - 16

4. Donát - 13

4. Fulcrum - 13

6. Dei - 12

7. Nabopolasszar - 11

7. luke19 - 10

9. Ody Mandrell - 9

10. Rajmesz - 8

10. Rog - 8

12. Csoli - 6

12. Darth Krande - 6

14. Nute Gunray - 4

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

 

Holnapi program:

Oroszország - Szlovákia

Románia - Svájc

Franciaország - Albánia

 

Ha valami nem stimmel, reklamálj!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúú gyerekek, ez elképesztő volt,pedig ám én se vagyok nagy focirajongó :P:D A bár ahol épp dolgozom, ettől volt hangos és hihetetlen hangulata volt. Képzelhetem csak, hogy ismerősöm, aki kiutazott a meccsre, milyen élményekkel tér majd haza. Jó neki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oroszország - Szlovákia: 1 - 0

Románia - Svájc: 0 - 1

Franciaország - Albánia: 2 - 1

 

 

1) Gratulálok Rognak, aki telibe találta a portugál meglepetést! :clap:

Köszi! :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhol fantasztikusan játszottunk! Ez az egy érintős cucc.... :yes: Olyan csapat benyomását keltettük mint ami mögött van koncepció, és nem véletlen jutott ki az EB -re. Leszopattuk a csoporttársainkat. :D

 

Ráadásul ez a győzelem hatalmas lökést adhat a magyar focinak. És ez nem közhely. Csányi tudja mit csinál!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, ott is jó volt, de ott csak felépítette magát aztán pucolt is ki külföldre.

 

Kicsit ha visszagondolok az 1986 -os mexikói VB -re, könnybe lábad a szemem. Úgy él bennem a 0-6 mintha tegnap lett volna. Emlékszem mekkora reményekkel utaztunk ki, végig vertük előtte a fél világot. Aztán pedig nem akartam hinni a szememnek a az erőtlen játékot, a lépni is alig tudó magyar játékosokat látva. Akkor és ott végképp megtört valami a magyar fociban. Most viszont pont az ellenkezője történik! Kimegyünk esélytelenül egy nagy tornára, senki nem vár győzelmet, vagy villogást a fiúktól, aztán letesznek az asztalra egy ilyen meccset. Ismét jön a megdöbbenés, csak ez most 30 évvel későbbi és pozitív! Talán valóban feltámadunk végre? Ha továbbjutnánk a csoportból....na de nem folytatom. :) Köszönöm fiúk a tegnapi napot!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy azt nem értem, egyesek miért nem tudnak örülni ennek a sikernek? (nem itt, más portálokra gondolok most) Miért nem lehet politikai hovatartozástól függetlenül támogatni a srácokat, akik a szívüket-lelküket kitették a címerért a pályán? Ilyen is csak ebben az országban lehetséges... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és Yoda József! Az alábbi véleménnyel értek egyet:

 

"Vannak Magyarországon boldog emberek, de ilyen kollektív boldogságkitörésre nagyon régen nem volt példa. Biztos vannak, akik szerint túlzott ez az öröm, hiszen a valójában fontos dolgok az életben nem ezek, hanem a … meg a … Abban igazuk is van, hogy szégyellje magát, aki nem tudja, mi a fontos az életben. Aki viszont azt nem tudja, hogy mi a boldogság, az megb*szhatja magát, és persze az életét."

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.