Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Szoktam. Ezek nincsenek fent, mert nem annyira közkedveltek. 

A softball-t is kommentátor nélkül néztem, az M4 sport oldalán. Meg lehetett nézni az összes meccset, kommentátor nélkül.

(softball a baseball női változata)

Igazából nem hátrány hogy nincs kommentátor, évek óta nézek baseballt(MLB), értem a szabályrendszerét. 

A baseball része meg ma kezdődött, hajnalban. Arról még az m4 sport oldalán sem volt visszanézhető tartalom. Máshol meg egyáltalán nem. 

Ez van. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Üdv. 

Nem tudtok nekem segiteni, hogy találjak egy olyan közvetitést, ahol megtudnám nézni a Japán vs Dominikai köztársaság baseball meccset, az olimpiáról? Nem baj a ha külföldi is, csak végig tudnám nézni. :)  

Mindenhol csak egy 2 perces összefoglaló van.  :(    

 

Ez az egyetlen sportág még, amit tudok élvezni teljesen. 

Köszi az esetleges segitséget!

 

Nem, sajnos törölték a Youtube-ra feltett kalóz változatot. Az NBC-nek van streamingje az olimpiáról, de azért fizetni kell (nem is tudom magyar lokációról igénybe lehet e venni azt az alkalmazást) esetleg még ott lehetne visszanézni. Ingyenesen csak egy ilyen 5 perces változatot találtam a meccsről ezen a linken - https://www.wfmj.com/clip/15239871/japan-walks-off-dominican-rep-in-baseballs-olympic-return

Amúgy nagyon komoly meccs volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

48 perccel korábban, Wilde írta:

 

Nem, sajnos törölték a Youtube-ra feltett kalóz változatot. Az NBC-nek van streamingje az olimpiáról, de azért fizetni kell (nem is tudom magyar lokációról igénybe lehet e venni azt az alkalmazást) esetleg még ott lehetne visszanézni. Ingyenesen csak egy ilyen 5 perces változatot találtam a meccsről ezen a linken - https://www.wfmj.com/clip/15239871/japan-walks-off-dominican-rep-in-baseballs-olympic-return

Amúgy nagyon komoly meccs volt. :D

 

Tudod, ez azért sz*r érzés részemről, mert a softball részét akkor nézem amikor szeretném. Pont a szoftball része a gyenge.

Nem azért mert női sportág, hanem mert jóval gyengébb az érdeklődési köre is, mint a hardball-nak. 

És ezt vissza lehet nézni az M4 sporton, az összes softball meccset, kommentátor nélkül. 

Baseball esetében meg semmi.  :(   

https://m4sport.hu/tokio2020/video/2021/07/22/xxxii-nyari-olimpia-2020-tokio-softball-mexiko-japan-merkozes/#

 

Azért köszönöm hogy megpróbáltál segiteni, értékelem! :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

 

Tudod, ez azért sz*r érzés részemről, mert a softball részét akkor nézem amikor szeretném. Pont a szoftball része a gyenge.

Nem azért mert női sportág, hanem mert jóval gyengébb az érdeklődési köre is, mint a hardball-nak. 

És ezt vissza lehet nézni az M4 sporton, az összes softball meccset, kommentátor nélkül. 

Baseball esetében meg semmi.  :(   

https://m4sport.hu/tokio2020/video/2021/07/22/xxxii-nyari-olimpia-2020-tokio-softball-mexiko-japan-merkozes/#

 

Azért köszönöm hogy megpróbáltál segiteni, értékelem! :)  

 

Nem tudom ez mennyire vigasztal, de a döntőt biztos közvetíteni fogják. A 7-es rögbi döntőjét is közvetítették, még hívtak is egy magyar rögbist a kommentátor mellé segítségnek, úgy, hogy önmagában a döntő mérkőzésen az Új-Zéland vs. Fiji relációban nem volt magyar érdekeltség. Ezek után meglepődnék, ha a baseball döntőt nem mutatnák, úgy hogy az már az olimpia végére esik, elve kevesebb párhuzamosan zajló versenyprogrammal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Wilde írta:

 

Nem tudom ez mennyire vigasztal, de a döntőt biztos közvetíteni fogják. A 7-es rögbi döntőjét is közvetítették, még hívtak is egy magyar rögbist a kommentátor mellé segítségnek, úgy, hogy önmagában a döntő mérkőzésen az Új-Zéland vs. Fiji relációban nem volt magyar érdekeltség. Ezek után meglepődnék, ha a baseball döntőt nem mutatnák, úgy hogy az már az olimpia végére esik, elve kevesebb párhuzamosan zajló versenyprogrammal.

Nem csak a döntőből áll egy olimpia, sajnos..  :/  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Nem csak a döntőből áll egy olimpia, sajnos..  :/  

Esetleg innen még eljuthatsz ingyenes stream oldalakra, ahol adják. 

https://www.masslive.com/sports/2021/07/olympics-2021-baseball-schedule-free-live-stream-tv-how-to-watch-team-usa.html

 

Illetve a twitchen is szoktak meccseket streamelni, én még ott keresgélnék:

https://www.twitch.tv/directory/all/tags/57765528-fcd4-4942-95e5-c18ce13427f1/

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Donát írta:

Esetleg innen még eljuthatsz ingyenes stream oldalakra, ahol adják. 

https://www.masslive.com/sports/2021/07/olympics-2021-baseball-schedule-free-live-stream-tv-how-to-watch-team-usa.html

 

Illetve a twitchen is szoktak meccseket streamelni, én még ott keresgélnék:

https://www.twitch.tv/directory/all/tags/57765528-fcd4-4942-95e5-c18ce13427f1/

 

 

Megpróbálom, de sok reményt nem füzök hozzá. Azért thx! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik akkor tényleg megkezdődött a harc, és egymás szivatása Hamilton-Verstappen között. Bár Hamilton előtt ott volt Bottas aki alapból hót lassan ment, valószínűleg a balhét vele fogják elvitetni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt. Pl. Bogdán meg Vécsei csak akkor játszott Rebrovnál, ha mindenki lesérült (értsd. soha). Csontost próbálja most tolni Stöger, mint magyart, de igazából semmi extra. :( A Slavia ellen ilyen játékkal nagy zakó lesz, de persze az más meccs és más játék lesz. Ettől független ez az idénykezdés nagyon gáz így!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Izgalmas futam volt. Az Alphine előtt le a kalappal. Ahogy kivédekezte Alosno Hamilton támadásait, az hihetetlen volt. Ocon győzött, gratulálok a franciának. Vettel hozta a kötelezőt, mindent megpróbált, de a 2. hely is szép.

 

Verstappen Silverstone után itt is peches, sérült autóval sajnos semmi esélye sem volt. Bottas meg, mégha nem is az ő hibája volt, elintézte a versenyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy megint izgalmasra sikeredett a magyar nagydíj, ez is csak erősíti a létjogosultságát a F1 naptárban. Egy újabb pilóta, aki itt nyert először nagydíjat. Vannak már egy páran. 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Izgalmas futam volt. Az Alphine előtt le a kalappal. Ahogy kivédekezte Alosno Hamilton támadásait, az hihetetlen volt. Ocon győzött, gratulálok a franciának. Vettel hozta a kötelezőt, mindent megpróbált, de a 2. hely is szép.

 

Verstappen Silverstone után itt is peches, sérült autóval sajnos semmi esélye sem volt. Bottas meg, mégha nem is az ő hibája volt, elintézte a versenyt.

 

2019-ben voltam kint a Ringen, akkor bezzeg csak vonatozás volt. Idén kellett volna kimenni, de hát ki tudta ezt előre :D Mercedest nem nagyon értem mit akartak, annyira biztonságira mentek, hogy aztán ez lett a vesztük. Azért le a kalappal, hogy egy 3. helyet kihoztak a tök utolsó helyből.

 

Kíváncsian várom a spai versenyhétvégét, hogy az melyik csapatnak fog kedvezni. Ez egy nagyon izgalmas szezon lesz :D 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az év versenye volt! Nem is emlékszem a Hungarogingen mikor volt utoljára ennyire fordulatos, kaotikus futam. Kellett hozzá az a két baleset, meg a Mercedes taktikai balfogása a rajt után, de ha megkavarodik a mezőny, akkor nagyon jó versenyek tudnak még ebben a korszakban is kerekedni. Alonso nem égett ki, még mindig ott van benne a tűz, de Vettel is nagyot ment. Hiába nagy sztori Ocon győzelme, azért jobban örültem volna Vettel sikerének. A jövő évi szezonban remélem felborul az eddigi erőegyensúly és a Mercedes - Red Bull pároshoz fel tud lépni valamelyik kisebb csapat, akár az Alpine. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A futammal kapcsolatban nekem ambivalens érzéseim vannak. Az elején volt ugye Bottas, hogy 1 "lövéssel" 3-at kiütött és Hamiltonnak a szép tiszta a rajt, ahol megelevenítettek egy kis Ferrari taktika "bravúrt". Ugyanakkor a futam közepe, olyan volt, mint bárhol máskor, csak mások voltak nevek. Ugyanakkor a futam vége az Alonso - Hamilton csata az évad legjobb köreit hozta, az ifjú spanyol újonc létére, mesteri volt. Örülök az Alpine győzelmének, de, hogy mondjam van a mezőnyben egy olyan csapat, a McLaren és ők nagyon sokat fejlődtek 2019-óta és hát Norris nagyon megérdemelné azt a futam győzelmet.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ezt hogy nézte be a Merci, fogalmam sincs. :lol:

Talán annak volt betudható, hogy nem volt érdemi ellenfél és úgy gondolták, hogy ezt a 3. körben megnyerték, csak aztán ugye olyan autókba ütközött, ahol a védekező pilóta használhatta a DRS-t. Érdekelne aa véleményetek, hogy ti, hogy láttátok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Adrián írta:

Talán annak volt betudható, hogy nem volt érdemi ellenfél és úgy gondolták, hogy ezt a 3. körben megnyerték, csak aztán ugye olyan autókba ütközött, ahol a védekező pilóta használhatta a DRS-t. Érdekelne aa véleményetek, hogy ti, hogy láttátok?

Egyszerűen csak az történt, hogy benézték. Azt hitték, hogy senki se fog kijönni a boxba és simán elrajtolnak. De nem ez történt.

 

Amúgy két fejlemény történt:

- Bottast megbüntették, kapott egy 5 rajthelyes büntetést Belgiumra.

- Vettel dobogós helyét elvehetik. 0,7 liter benzin hiányzott - ugye nem is tudott a végéig elmenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Egyszerűen csak az történt, hogy benézték. Azt hitték, hogy senki se fog kijönni a boxba és simán elrajtolnak. De nem ez történt.

 

Amúgy két fejlemény történt:

- Bottast megbüntették, kapott egy 5 rajthelyes büntetést Belgiumra.

- Vettel dobogós helyét elvehetik. 0,7 liter benzin hiányzott - ugye nem is tudott a végéig elmenni.

 

Vettel helyét hivatalosan is elvették, Hamilton így 2. :D De csak egyelőre, mert az Aston fellebez.

 

12 órával ezelőtt, Adrián írta:

Talán annak volt betudható, hogy nem volt érdemi ellenfél és úgy gondolták, hogy ezt a 3. körben megnyerték, csak aztán ugye olyan autókba ütközött, ahol a védekező pilóta használhatta a DRS-t. Érdekelne aa véleményetek, hogy ti, hogy láttátok?

 

Állítólag a csapat úgy számított, hogy lesz még eső, így ezzel akartak nagyot húzni, hogy ők maradnak az interen, mindenki más meg szívjon. Csak hát végül ők szívták meg.

 

Hungaroringen amúgy is nehéz előzni, ezekkel az autókkal meg pláne. Hamilton lazán hozott Oconhoz képest is körönként majd 4 másodpercet, de ahogy 1-1.5 másodpercen belül ért valakihez ott megállt a buli a turbulens levegő miatt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon eredményes napot zártak a magyar sportolók az olimpián. Különösen a birkózó aranyra vagyok nagyon büszke, ugyan nem értek a birkózáshoz, de ahogy olvastam egy hosszú és eredményes pályafutás megkoronázása, egyben utolsó küzdelme volt ez az aranyérem. Szép volt! :clap: Holnapra pedig sok sikert a kisebbik Lőrincz fivérnek!

 

2021. 08. 02. - 8:44, NorbiLordi írta:

Vettel helyét hivatalosan is elvették, Hamilton így 2. :D De csak egyelőre, mert az Aston fellebez.

 

Kár, pedig Vettel ezt nagyon megérdemelte volna, még a győzelmet is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.