Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Yoda József írta:

Ne viccelj már. Örelhet a spanyol játékos, hogy nem tört el a lába. Páros lábbal, így nem csúszunk be.

A sárgát nem vitatom, de a piros itt túlzás. Labdára ment (el is rúgta), nem volt különösebben magasan a lába, a másik lába viszont összeakadt az ellenféllel. Kalvin Phillips a németek ellen ennél durvábbat úszott meg az első félidőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

Csehország - Dánia 2-1

Anglia - Ukrajna 1-1 továbbjut: Ukrajna

Ilyet többet ne légyszi.

Ne fordítsd meg a sorrendet, mert utána mindenki megy a hülyeség után, én meg véletlenül rosszul rögzítem az eredményt (Ukrán - Angol meccset játszottak, nem Angol - Ukránt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Ilyet többet ne légyszi.

Ne fordítsd meg a sorrendet, mert utána mindenki megy a hülyeség után, én meg véletlenül rosszul rögzítem az eredményt (Ukrán - Angol meccset játszottak, nem Angol - Ukránt).

Legalább mindenki egyformán tippelt. Ezt nem tartom nagy tragédiának, ha azt veszed alapul amit itt írnak. Persze lehetőség szerint maradjunk a gyári kiírásnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Legalább mindenki egyformán tippelt. Ezt nem tartom nagy tragédiának, ha azt veszed alapul amit itt írnak. Persze lehetőség szerint maradjunk a gyári kiírásnál.

Korábban már voltak tippek fordított sorrendben. Mivel átvezetem innen egy excelbe légyszi megfelelő sorrendbe tippeljetek. Kösz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bennem eddig fel se merült ez. Annyi minden van napközben, ez az utolsó dolog amivel foglalkozni szoktam. 

Mert nem random beírsz egy sorrendet, hanem egy korábbit másolsz. Ami teljesen jó. De ha valaki nem másol, hanem a semmiből beírja a meccseket, ne a hasára üssön, hogy ki a pályaválasztó, ennyi a kérésem. Figyelembe véve, hogy én számolom a pontokat, esetleg lehetne tenni ennyit azért, hogy könnyebb legyen a dolgom, ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.