Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

8 perccel korábban, Wilde írta:

Nagyon örülök az angoloknak! Csak a meccs közbe jutott eszembe, hogy még ma nem tippeltem, ha még most elfogadod Donát, akkor az estire még tippelnék:

 

Svédország - Ukrajna: 2-0

Persze, hisz még nem kezdődött meg a meccs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megszületett az első telitalálat az egyenes kieséses szakaszban, grat @Adrián. @tomcsi80 szintén 3 pontot szerzett, egyedüliként ráérezve mindkét meccs kimenetelére.

Tabella:

1.misafeco - 34

2. Adrián - 33

3. Ody - 31

 Donát - 31

5. Norbilordi - 29

6. MissKarrde - 27

7. Nute - 26

tomcsi - 26

9. Wilde - 25

10. Yoda - 23

Bence - 23

Whill - 23

13. Fulcrum - 18

14. Fives - 10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Donát írta:

@tomcsi80 szintén 3 pontot szerzett, egyedüliként ráérezve mindkét meccs kimenetelére.

Ráérzés is volt, de mérlegelni kell az erőviszonyokat. Nem biztos, hogy minden esetben bejön. 

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen ez az EB. Úgy megyünk neki a legjobb 8-nak, hogy nincsenek franciák, portugálok, németek, hollandok. Én Belgium-Anglia döntőt tippelek, de most már bármi elképzelhető. Akár még az is, hogy valamelyik kiscsapat, pld. Csehország vagy Ukrajna nyer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Whill írta:

Hihetetlen ez az EB. Úgy megyünk neki a legjobb 8-nak, hogy nincsenek franciák, portugálok, németek, hollandok. Én Belgium-Anglia döntőt tippelek, de most már bármi elképzelhető. Akár még az is, hogy valamelyik kiscsapat, pld. Csehország vagy Ukrajna nyer.

Az ukránoknak ilyen végjáték után nen sok esélyt adok az angolok ellen. Szerintem Olaszo/Spanyolország vs. Anglia/Dánia döntők jöhetnek össze. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Donát írta:

Az ukránoknak ilyen végjáték után nen sok esélyt adok az angolok ellen. Szerintem Olaszo/Spanyolország vs. Anglia/Dánia döntők jöhetnek össze. 

Az angolok mindig is szenvedtek a kiscsapatok ellen, angol szurkolókent sok példát láttam már rá, hogy totál esélytelennek tartott csapatok kiejtik őket (pld. Izland, Costa Rica). Ebből a felhozatalból viszont valóban Dánia az egyetlen, akinek legalább egy minimális esélyt adnék erre. Southgate nagyon jól összerakta a csapatot, az eddigi angol válogatottakkal ellentétben ők képesek is együtt játszani. A másik ágon én Belgiumot tartom az egyértelmű favoritnak, Olaszország és Spanyolország is elég könnyű csapatok ellen menetelt idáig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.