Ugrás a kommentre

Holiday Special


dstar

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Favreau megcsinálja az új Hollyday Specialt? 

 

https://variety.com/2019/tv/news/jon-favreau-star-wars-life-day-1203405427/

Egy jó ideje lehet már róla hallani, hogy meg akarja csinálni, ráadásul a "Holiday Special"-ben felbukkant Gormaanda séf már hivatalosan is a Kánon része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Az emberek azt mondták, hogy a PT tönkretette a Star Warst. Hát nem éppen... Az emberek azt mondják, hogy a ST (különösen a TLJ) tönkretette a gyerekkorukat. Hát nem éppen...

 

Kérdem: ez nem tette tönkre a szeretett univerzumukat? :lol2: Mert... jesus christ... mi ez a... dolog? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

ez a legjobb dolog ami valaha készülhetett. Persze csak ha Itchy-t kérdezed. :D 

Csak hogy tisztázzuk: még mindig nem láttam ezt a csodát. ;) Csak láttam tegnap 2-3 jelenetet belőle. De már az is sok volt. Korábban nem tudtam hova tenni ezt az alkotást. Gondoltam én sok mindenre, de amit láttam belőle... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Olyanok készítették ezt a filmet akiknek halványlila gőzük se volt, hogy mi is az a Star Wars

Ő "film"? Hát szerintem a filmkészítésről sem volt fogalmuk. 

2020. 01. 05. - 12:12, Bence1997 írta:

Csak láttam tegnap 2-3 jelenetet belőle.

"Hülye" hater. :lol: Egyébként Bence, van török Star Wars is. Ajánlom, hogy nézd meg. Én láttam mindkettőt, mármint. a HS-t, és török SW-t. Meg különben is idén nem jön SW film, ezek meg ízig-vérig azok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Adrián írta:

Ő "film"? Hát szerintem a filmkészítésről sem volt fogalmuk. 

Amit láttam belőle, hááát... egyáltalán csoda, hogy a kamerával "jól" bántak. :D

5 órával ezelőtt, Adrián írta:

"Hülye" hater. :lol: Egyébként Bence, van török Star Wars is. Ajánlom, hogy nézd meg. Én láttam mindkettőt, mármint. a HS-t, és török SW-t. Meg különben is idén nem jön SW film, ezek meg ízig-vérig azok. 

Adrián, köszönöm a javaslatokat, de kedvesen visszautasítom. Azért egy bizonyos minőséget fenntartok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bence1997 írta:

Amit láttam belőle, hááát... egyáltalán csoda, hogy a kamerával "jól" bántak. :D

Nem bántak vele jól.

 

19 perccel korábban, Bence1997 írta:

Adrián, köszönöm a javaslatokat, de kedvesen visszautasítom. Azért egy bizonyos minőséget fenntartok. :D

Ja, ezek a magas elvárások, aztán, ha nem felel meg neki, a film instant sz*r. A török SW-nak, van magyar felirata, valami mazochista lefordította, úgyhogy a történetről nem maradsz le, de ez egy nagyon intelligens film, gyakorlatilag, mintha a filmet, a Török Nolan rendezte volna, úgyhogy sokszor meg kell nézned, hogy ne legyenek benned kétségek.

Bence amúgy szereted az Indiana Jones filmeket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Adrián írta:

Nem bántak vele jól.

Igen, ezért írtam a jólt idézőjelbe. :D

40 perccel korábban, Adrián írta:

Ja, ezek a magas elvárások, aztán, ha nem felel meg neki, a film instant sz*r. A török SW-nak, van magyar felirata, valami mazochista lefordította, úgyhogy a történetről nem maradsz le, de ez egy nagyon intelligens film, gyakorlatilag, mintha a filmet, a Török Nolan rendezte volna, úgyhogy sokszor meg kell nézned, hogy ne legyenek benned kétségek.

Már bocs, de egyrészt, nem néztem utána, hogy mi ez a török SW, másrészt azt hittem, hogy hasonlít a HS -höz, mivel hasonló kontextusba hoztad szóba. :) Lehet lecsekkolom.

 

Az IJ filmekkel én úgy állok, hogy láttam a 4 közül a többségét, a legutóbbin még jót is szórakoztam, de különösebben nem érdekelnek annyira. De elismerem kultúrtörténeti jelentőségét a filmeknek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 06. - 20:33, Bence1997 írta:

Már bocs, de egyrészt, nem néztem utána, hogy mi ez a török SW, másrészt azt hittem, hogy hasonlít a HS -höz, mivel hasonló kontextusba hoztad szóba. :) Lehet lecsekkolom.

Szarkazmusban nyomta Adrián. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...
  • 9 hónappal később...

Mostantól 4K-ban és 60 fps mellett is élvezhetjük a franchise legmulatságosabb epizódját, a méltán nem elfeledett (pedig Lucas mindent megtett, hogy örök feledésbe merüljön) Holiday Specialt. :lol2:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Mostantól 4K-ban és 60 fps mellett is élvezhetjük a franchise legmulatságosabb epizódját, a méltán nem elfeledett (pedig Lucas mindent megtett, hogy örök feledésbe merüljön) Holiday Specialt. :lol2:

 

 

Azért ezzel a verzióval van némi gond: valahogy ki van vágva belőle 20 perc, illetve az eleje főcímnél nem a Main Title-t használtak, hanem egy nagyon nem korhű, nem odaillő SW-zenét, ami rögtön levágós, hogy későbbi (Luke-Leia theme is hallható benne). Egy ilyen autentik Retro-dolognál ez fontos. Ahogy a minőség is. Igazából nem baj, ha sz.r VHS-minősége van ennek, én a Youtube-on elérhetők közül erre esküszöm:

 

 

Baromi érdekes amúgy, nagyon kevés dolog adja vissza annyira, milyen lehetett a 70-es években Amerikában gyereknek lenni, Kenner figurákat gyűjteni, a folytatásra várni. Hogy milyen korszellem volt akkor, amibe az SW megérkezett 1977-ben, és utána 80-ban a TESB. Azért ez valahol az SW egyik aranykora lehetett. Szerintem ezt a feelinget valahogy minden esetlenségével együtt (vagy éppen elsősorban azzal) a HS tökéletesen visszaadja. Én minden évben megnézem!

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen sokunk kedvence lett! Ennyire jó paródiát/vígjátékot keveset találni. :D A megfelelő hozzáállással roppant szórakoztató tud lenni. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A megfelelő hozzáállással

És elfogyasztott italmennyiséggel! :lol:

 

Amúgy mindig is kíváncsi voltam arra, hogy ha valaki szerint a The Last Jedi és/vagy The Rise of Skywalker a legrosszabb Star Wars film a világon, akkor mit gondolhat erről? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Dzséjt írta:

Amúgy mindig is kíváncsi voltam arra, hogy ha valaki szerint a The Last Jedi és/vagy The Rise of Skywalker a legrosszabb Star Wars film a világon, akkor mit gondolhat erről? :hmm:

 

 

Megnéztem a Droids-ot, az Ewoks-ot, a YJA-t, még a Visions-t  is (és egyébként utóbbi 2 miatt nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen, de visszasírom a Resistance-t) sőt elolvastam a Legends-es Junior könyv sorozatot is (Zorba, a hutt visszavág és tsai.) de a Holiday Special lesz az az SW produktum, amit az életben nem fogok fogyasztani és erre nem is fog tudni senki rávenni. Ez már annyira sz*r, hogy nem is tartom SW-nek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.