Jump to content
Ody Mandrell

A szereplők

Recommended Posts

Mint korábban megtudtuk, a főbb szereplők mind visszatérnek a filmbe, hozzájuk csatolható egy mai hír miszerint Peter Mayhew ismét felölt Chewbacca jelmezét. Voltak olyan híresztelések is, hogy Peter nem forgat már a láb problémái miatt. Annak, hogy mégsem így alakult én személy szerint nagyon örülök. :) Ráadásul az öreg csubi azt is megígérte, hogy hamarosan valami nagy bejelentéssel is előáll. :hmm: Kíváncsian várjuk.

Közben szedjük csak össze az új színészeket! Eddig ismertek:

- Benicio Del Toro

- Laura Dern

- Kelly Marie Tran

Kihagytam valakit?

Szerkesztette: Dzséjt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekesség: Ridley és Isaac folyamatosan posztolgatják egymás fotóit a twitteren. Nem tudom, ez jelent-e valamit a filmre nézve, de én örülnék neki :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csalódnék ha Finnie megint vereséget szenvedne.

3BremHC.jpg

Szerkesztette: Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csalódnék ha Finnie megint vereséget szenvedne.

A 9mm-esre Az Erőre nem lehet gyúrni. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mindenesetre ha nem fogok csalódni elmegyek valahova dzsiggelni. Dzsigget járok, esküszöm az égre. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Csak vigyázz a helikopterekkel és a kamerákkal, ha azt épp egy stadion tetején ejted meg. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egy kicsit más téma. Megjelent a Poe Dameron regény, amiből állítólag pár kép is kikerült. Az egyiken Poe (?) egy hölgyeményt bámul elég rendesen.

http://marvel.com/images/gallery/series/21131/images_from_star_wars_poe_dameron_2016_-_present#7-1014141

Akkor talán megnyugodhatunk végre?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Talán más is látta a szárnyra kapott pletykát Facebookon, hogy Tom Hardy benne lesz a VIII. részben. A hír értékét csökkenti, hogy forrást nem mert (?) a szerző megjelölni. Ha igaz lenne, nagyot szólna, kérdés persze - mint ilyen esetben mindig - hogy tényleg igaz-e. Én mondjuk örülnék. Épp most nézem a medvés filmet Di Caprioval, ahol szerintem Hardy alakítása a felvett akcentussal együtt zseniális.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Elég elhivatottan nyomja, maxi respekt! :) Mondjuk kicsit túlzásnak érzem ezt ehhez a szerephez, bár ki tudja mi lesz a sorsa. Lehet ő már nem fifikával fog lenyomni mondjuk egy rancor-t vagy wampa-t, hanem pusztakézzel összecsomagolja őket. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet neki is majd úgy a hátán kell cipelnie Luke-ot a kiképzése során, mint ahogy anno Luke-nak kellett Yodát. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez