Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Waooo. Ez maxijó :) Én eddig sem éreztem hogy ez a bolygó Tatooine2.0. Ez a videó megalapozta a bolygó hangulatát.

 

Egyetértek Dzséjt véleményével, miszerint "ez a pusztulás és a szerencsevadászok világa." Igazi kemény hely, ahol könnyen nyakadon lehet a kés. Igazi kegyetlen Mad Max hangulat.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Behalás ez a kis sárga roncsgyűjtő robot :D Jakku nem lesz az eredetiség szobra de ahogy látom nekem nagyon be fog jönni. Remélem a többi bolygó is hangulatos lesz, mert itt sokat segít, hogy sok apró, jópofa részlet van. Az erdős-havas bolygón is remélem lesz mit nézni a háttérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSW-s Jason Ward forrása szerint MAX VON SYDOW karakterének a neve: Lor San Tekka

Egy jakkui falu öregjét alakítja. aki kulcsfontosságú információ birtokában van. Ugyanis tudja, merre bujkál Luke Skywalker. A hős Poe Dameron pilótát kéri fel, hogy a Jedi hollétét felderítse.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bőgni fogunk a Star Wars: Az ébredő Erőn

 

A GQ magazinnak adott interjúban Boyega az X-faktor című tehetségkutató műsorhoz hasonlította azt a hét hónapot, amikor folyamatosan meghallgatásokra járt, hogy megkapja Finn szerepét. „Őrületes volt. Mint az X-faktor csak a felhajtás nélkül”.

 

Boyega öröme ezek után határtalan volt, mikor kiválasztották Finn szerepére, és érzelmei tovább hullámoztak, mikor elolvasta a forgatókönyvet. „Nem vagyok az a sírós típus, de mikor először olvastam a könyvet, elbőgtem magam. Pedig általában visszanyelem a könnyeimet és nem engedem meg magamnak, hogy kitörjön belőlem a sírás”.

 

J.J.Abrams, a film rendezője és társírója korábban sejtelmesen már beszélt arról, hogy Finn származása körül lesznek rejtélyek, de részleteket természetesen nem árult el. Boyega ennél kicsit hosszabban jellemezte karakterét. „Finn története egy teljesen új sztori, de valamilyen módon összekapcsolódik Luke Skywalker és Han Solo sorsával. Finn egy mókás és karizmatikus figura, szerintem az egyik legizgalmasabb karakter a filmben”

 

A színész mesélt arról is, hogy kemény edzéseken esett át, azért hogy a forgatáson gond nélkül rohangálhasson a sivatagi hőségben, ráadásul bőrkabátban. „A fénykard marha nehéz és rengeteget kellett futkosnunk. Mindenkinek ajánlom a Star Wars-fogyókúrás módszert.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is azt gondolom, hogy köze van Lando -hoz.

 

Finn Calrissian? Hmm... akár még igazad is lehet! :) Tetszene is, ha ez lenne. de lehet, hogy még komolyabb fordulat lesz ez ügyben.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Erőérzékenység nem csak akkor jelenhet meg valakinél, ha a szülei is azok voltak, máskülönben a Jedi Rend elég gyorsan elszegényedne, hiszen nem nemzenek utódot. Viszont, ha Lando gyereke lenne - bár én azért nem csak ezt az egy utat tudnám elképzelni -, akkor lehet, hogy nem is Erőérzékeny. Végül is, erre még nem láttunk utalást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az Erőérzékenység nem csak akkor jelenhet meg valakinél, ha a szülei is azok voltak, máskülönben a Jedi Rend elég gyorsan elszegényedne, hiszen nem nemzenek utódot. Viszont, ha Lando gyereke lenne - bár én azért nem csak ezt az egy utat tudnám elképzelni -, akkor lehet, hogy nem is Erőérzékeny. Végül is, erre még nem láttunk utalást.

 

 

Én ezt mindig úgy értelmeztem hogy az Erőérzékenyek valamelyik szülője az volt. Hogy miért nem vitték el a Jedik a szülőt régebben? Nem mindenkiről derül ki hogy az. A környezete legfeljebb furcsának láthatja és nem biztos hogy eszükbe jut hogy értesíteni kéne a Rendet. Vagy kicsúsztak a Jedik közül. Azért írdatlan nagy a Galaxis, rengeteg bolygóval és ha 10000 Jedivel számolunk amiből szerintem nem sok foglalkozhat Erőérzékeny porontyok kutatásával, szinte lehetetlen feladat hogy a Galaxis összes Erőérzékeny gyermekére rátaláljanak.

Ha nem így van és véletlenszerű az Erőérzékenység ahogy írod, akkor az Erő "tudatossága" sántít. A prequelből és a TCW-ből nekem az jön le hogy az Erő tudatosan működik. Hisz nemzett egy Kiválasztottat, belefolyt dolgokba, irányt mutatott nehéz helyzetekben. Ezért kétlem azt hogy csak úgy véletlenszerüen puffogtatná a születendő gyermekekbe az Erőérzékenységet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, nincs semmiféle rokonság Finn és Lando között, szerintem felesleges és erőltetett lenne (mintha egy felbukkanó új fekete szereplőnek muszáj egy már ismert afroamerikai rokonának lennie...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt mindig úgy értelmeztem hogy az Erőérzékenyek valamelyik szülője az volt. Hogy miért nem vitték el a Jedik a szülőt régebben? Nem mindenkiről derül ki hogy az. A környezete legfeljebb furcsának láthatja és nem biztos hogy eszükbe jut hogy értesíteni kéne a Rendet. Vagy kicsúsztak a Jedik közül. Azért írdatlan nagy a Galaxis, rengeteg bolygóval és ha 10000 Jedivel számolunk amiből szerintem nem sok foglalkozhat Erőérzékeny porontyok kutatásával, szinte lehetetlen feladat hogy a Galaxis összes Erőérzékeny gyermekére rátaláljanak.

Mivel egy vérvizsgálattal kimutatható az Erőérzékenység nem hiszem hogy különösebben kutatni kellett volna. Eleve tudjuk hogy a gyerekeket még olyan korban választották ki, amikor a többségen aligha látszott bármi is abból hogy mennyire Erőérzékeny (Anakin 9 évesen már túlkoros!). Valószinüleg minden köztársasági kórházban a születés után van vérvétel. Ha magas a midi szint akkor pedig automatikusan megy a jelzés a jediknek.

 

Az Erő tudatosságából pedig aligha vesz el bármit is, hogy a "kiválasztottak" nem különleges teremtmények gyermekei. Maga Shmi úgy szülte meg Anakint hogy amennyire tudjuk benne semmi különös Erőérzékenység nem munkált. Vagy hogy a földi vallásokat nézzünk: Mózes, Buddha vagy Mohamed szülei sem voltak az átlagásnál erősebb kapcsolatban a természetfölöttivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.