Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Örülnék, ha nem erőltetnék ennyire ezt az "egyenjogúságot". Két fekete nem volt elég? Star Wars filmet akarok látni, nem Majmok bolygóját...

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy sajna afelé haladunk. Ez nekem is kissé lehűti a filmmel kapcsolatos várakozásaimat. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, már van három fekete bőrű színész a filmben, tuti niggermozi lesz. :facepalm: Az ep1-2-3-at hogyan bírtátok? Samuel L. Jackson, Achmed Best, Gin Clarke, Hugh Quarshie, Arven Wendik, Jay Laga'aia, Mary Oyaya, Tux Akindoyeni, Lily Nyamwasa, Nalini Krishan, Olive Levi. Tizenegy feka, basszus, undorító! Én már nem is vagyok Star Wars fan, ezennel lemondok. Illetve nem, prequel-heater leszek, mer' az ep4-5-6-ban nem volt feka, vagyis csak egy, illetve három vagy annál is több, de legalább egy felrobbant, ez is bizonyítja, hogy ott még tudták, mi az emberi szín. :roll: Eszeteknél vagytok, amikor ilyen marhaságokat írtok össze vagy a gondolkodásra nem terjednek ki az agyfunkciók?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két fekete nem volt elég? Star Wars filmet akarok látni, nem Majmok bolygóját...

 

Én meg speciel építő jellegű hozzászólásokat/kritikákat szeretnék ezen a fórumon olvasni. SW filmet igen, viszont téged nem akarlak itt látni (ez nem felhívás akart lenni a moderátorok felé, hanem ez is csak egy egyéni vélemény)! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha száműznénk Csak 1 rajongót egy másik planétára, az lenne csak a Majmok bolygója. Feltéve persze, hogy lennének társai.

 

ON

 

Barátságosnak tűnnek a színészek, és kíváncsi lennék, milyen produkcióval győzték meg a castingolókat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Vader páncélja pletyka megint felszínre tört

http://www.starwars7news.com/2014/07/will-darth-vaders-costume-appear-star-wars-episode-7-rumors-production.html

Csak egy visszaemlékezős jelenetben fog szerepelni?

Vader’s helmet was spotted on the set. The helmet looked like it was burned. According to the guy it’ll be used in a flashback scene (we know that SW and flashbacks don’t work together but that’s what he said).
Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És arra senki nem gondolt, hogy az új főgonosz is valami hasonló maszkos páncélszerűséget visel majd? :hmm:

 

Vader esetében konkrét szerepe volt a páncélnak, nem jókedvében viselte, bár a páncél a jelképe lett a gonosznak a sagában. Szerintem elég erőltetett lenne az hogy a gonosz most már állandóan páncélt viseljen, vagy rosszarcú legyen. Mi lenne ha angyalarcú, páncélmentes gonoszt csinálnának?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.