Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Doomsday rajzfilm nekem annyira nem jött be, valahogy sosem voltam oda DDért, de a Smallvilleben király volt.

Mondjuk én is jobban megnéztem volna őt, vagy Brainiac-et az új filmben mint megint Zod-ot...őt már úúúúgy unom. :D

De nem volt annyiszor, mint Luthor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Depp Jani kézenfekvő választás lehetett ehhez a múvihoz. Gondolom teljesen rákapott már a rumra és a karibi helyszínekre :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=BEqaYN8Rok4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a folyton változó hangokkal és a harcásszal - hogy csak a leghihetetlenebb ferdítést írjam az ezeregy elfordításból - valóban a sorozaté a jobb, nem a film legalább az ep2-3-hoz hű szinkronja.

Hát nekem az baromira nem jön be a filmben, hogy eleinte Anakin és Ahsoka olyan hanghordozással beszél, mint egy 10 éves gyerek. A sorozatban ennek legalább nincs nyoma. Félrefordítások egyébként a mozifilmekben is vannak. Viszont az is igaz, hogy a TCW mozi szinkronizálására jóval több idő volt, mint a sorozat egy-egy epizódjára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a rajzfilmet láttam, még azt sem tudtam, kicsoda az a Chuck Bartowski, így nem kerestem ismerős dolgokat. De ezt igazán könnyű pótolni, és meg is teszem.

Amikor elhatároztam, hogy meg kellene nézni, még én sem :) Aztán mostanában megnéztem. Ami még nagy elmaradásom, az a Fel!. Nagyon érdekelt, de még mindig nem láttam.

 

Depp Jani kézenfekvő választás lehetett ehhez a múvihoz. Gondolom teljesen rákapott már a rumra és a karibi helyszínekre :D

Az előző ehhez kapcsolódó agymenésben is ő játszott, évek óta olvasom (lehet annak már vagy 5 éve is), hogy egyszer csak megcsinálják ezt a Rum diaryt. Úgy látszik, végre sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előző ehhez kapcsolódó agymenésben is ő játszott

Asszem a félős-rettegős Las Vegas-osról van szó. Épp délelőtt olvastam hogy annak köze van a rumoshoz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney szinkronok valóban nagyon jók, ami most így kapásból eszembe jut, az a Szépség és a Szörny, amiben még a dalokat is pazarul lefordították.

Igaz, és a másik ilyen gyöngyszem a "régi" klasszikusok közül az Aladdin. :)

 

 

Amikor elhatároztam, hogy meg kellene nézni, még én sem :) Aztán mostanában megnéztem. Ami még nagy elmaradásom, az a Fel!. Nagyon érdekelt, de még mindig nem láttam.

A Fel!-t még én sem láttam, de valahogy nem is nagyon akartam.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettő eredetije könyvben Hunter S.Thompson újságíró műve.

A másik film címével együtt nagyjából ez is kiderült délelőtt. Egyedül a manusz foglalkozása új infó.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis kedélyborzolás.

 

"Jelenleg Justin Lin melegíti a Terminator ötödik részének a rendezői székét, a Moviehole oldalnak sikerült beszélnie az úriemberrel, akinek abszolút nem tetszett, hogy a T3-ban Sarah Connort egyszerűen csak kiírták a történetből, szóval elképzelhető, hogy vissza fogják hozni.

 

"Sarah Connornak nagy szerepe van ebben a franchise-ban. Eléggé meglepő volt, ahogyan a harmadik részben csak úgy....egy mondatban volt szó róla és ezzel le is tudták." - mondta Lin, aki örvendetesnek tartja, hogy a sztoriban rendelkezésére áll az időutazás lehetősége. Meg lehet tenni, hogy figyelembe veszi az eddigi történéseket, de lehetőség van arra, hogy egy teljesen új idősíkot hozzon létre. A rendező szeretné helyrehozni az utóbbi két rész hibáit.

 

Egyelőre még nincs forgatókönyv, ráadásul először a Halálos iramban hatodik részére koncentrál, ami 2013-ban száguld be a mozikba."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt sajnálom, hogy az Igazság Ligája még nem áll olyan szinten, mint a Bosszú Angyalai.

Nagyon szeretem a szuperhősös filmeket, így az egyik szemem sír a másik nevet.

Remélem jövőre vagy utána, beindulnak a DC-nél is dolgok! Nagyon jó lenne! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A járgány egész jó, hasonlít kicsit az APC-re az Aliensből (érdekesség: eredendően azt is nyolckerekűre tervezték).

Akkor épp ideje volt már egy nyolckerekű járgányt is csinálni. :D

 

Az alsó képen viszont szerintem a Prometheus leszállótalpa van.

Valami olyasmi úrhajócucc lehet. Az űrben lebegős kép jobb oldalán láttam még ahhoz hasonlót.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami olyasmi úrhajócucc lehet. Az űrben lebegős kép jobb oldalán láttam még ahhoz hasonlót.

Jaja, én is amiatt gondolom, hogy ez a hajó talpa lehet. Mintha azon is ilyesmit (vagy pont ezt?) láttuk volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az alapjául szolgáló "Az éhezők viadala" regényt nem ismerem de a filmet lehet hogy megnézem.

 

"Észak-Amerika romjain ma Panem országa, a ragyogó Kapitólium és a tizenkét távoli körzet fekszik. A Kapitólium kegyetlenül bánik Panem lakóival: minden évben, minden körzetből kisorsolnak egy-egy tizenkét és tizennyolc év közötti fiút és lányt, akiknek részt kell venniük Az Éhezők Viadalán. Az életre-halálra zajló küzdelmet élőben közvetíti a tévé. A tizenhat éves Katniss Everdeen egyedül él a húgával és az anyjával a Tizenkettedik Körzetben. Amikor a húgát kisorsolják, Katniss önként jelentkezik helyette a Viadalra, ez pedig felér egy halálos ítélettel. De Katniss már nem először néz farkasszemet a halállal – számára a túlélés a mindennapok része. Ha győzni akar, olyan döntéseket kell hoznia, ahol az életösztön szembe kerül az emberséggel, az élet pedig a szerelemmel."

 

 

Jaja, én is amiatt gondolom, hogy ez a hajó talpa lehet. Mintha azon is ilyesmit (vagy pont ezt?) láttuk volna.

Jó lenne ha magáról a Prometheus-ról is feldobnának majd egy képet mert így szinte sehogy se tudom elképzelni hogy milyen pozícióban is lehet azon a képen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rio

 

Nagyon aranyos kis film, bájos és kedves nem utolsósorban szórakoztató. Nagyon sokat nevettem a poénokon, hatalmas beszólások vannak benne.

A mostanság megnézett három animációs filmből ez a legviccesebb, bár nekem ez tetszett a legkevésbé a Rango és az Anyát a Marsra után. Ennek ellenére aranyos film volt, jó poénokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rio

 

Jópofa volt, szerethető rajzfilm. :) Viszont eddig valahogy a Sárkányost egyik se tudta lekörözni. Nálam az a favorit ;)

 

 

Ezt az Anyát a Marsra érdemes megnézni? Túlzóak a lehúzások róla?

Nálam is az Így neveld a sárkányod a favorit, remek mese.

Szerintem érdemes megnézni a Marsosat. Az sem éppen nevettetős, de bájos és látványos. Nekem tetszett. Jobban, mint a Rango.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.