Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megmondom őszintén hogy velem is Brosnan szerettete meg a Bond filmeket még 7 éves koromban. Hogy úgy mondjam az ő Bond filmjein nőttem fel, így nekem ő a kedvenc, persze Craig se semmi. A Brosnan elötti Bond filmeket viszont sajna még nem láttam, majd igyekszem azokat is behozni, de most inkább a régebbi horror filmekre (mint az Élőhalotak éjszakája, A dolog, Kedvencek temetője stb) fókuszálok. :)

 

Mivel '86-os vagyok így persze én is Brosnan-nel ismertem meg Bondot. Sőt akkor még tetszett is... de utána ahogy megnéztem a Connery-s filmeket, olvastam az '50-es években írt regényeket... megértettem, h ki az igazi Bond. Amitől a producer család jó ideje lekanyarodott, és most ismét visszatért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Bond-filmnek elég illusztris a stábja eddig. Csak pár Bond-filmet láttam, szóval nem vagyon nagy nézője. A legutóbbihoz volt szerencsétlenségem, szerintem is borzalom, totál elvette a kedvem az egész szériától egy időre.

 

Amit várok, az a Hobbit és az új Batman, más hirtelen nem jut eszembe, ami jövőre jön. Ha pedig nem új filmről van szó, akkor TPM 3D :D

 

Na igen, ha nem új film, akkor Baljós árnyak 3D áll az első helyen! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemsokára láthatjuk majd a The Avengers című filmet. Ebben az szövetségben

nem kellene szerepelnie Pókember-nek is?

Nem, mivel Pókember nem tagja az eredeti csapatnak, csak a Bosszú angyalai felbomlása után létrejövő Új Bosszú Angyalai nevű formációban kap helyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a halála utáni egyik megemlékezésben leadott, Cella című egyszemélyes börtöndrámából való részleteket keményebbnek találtam. Sajnos olyan volt mintha direkt neki találták volna ki azt a darabot.

Szerintem a Thelomeris hasonló érzést fog előidézni mint az az előadás.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "Hanna a gyilkos természet"?

Én is láttam pár hónapja. Nem fogalmaznék ennyire nyersen, mint Oldie, de nekem sem jött be. Elhibázott volt a zene (ennyire rossz filmzenét nem is tudom, hogy mikor hallottam utoljára, már ha hallottam egyáltalán), a tempó és kb. az utolsó negyed nagyon átment valami paródiaféleségbe. Hirtelen jobb szót nem találok rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is tegnap este néztem meg, de nem is vettem rá az erőt, hogy írjak róla, annyira uncsi volt. Ha ezt összevágják, 90 percbe, még élvezhetőbb lett volna, de így nagyon vontatott volt, és annyira értelmét sem láttam. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Karib-tenger kalózai - Ismeretlen vizek: ha nem is olyan jó, mint a Fekete Gyöngy átka, sorban ez következik utána. Jó sztori, kellően humoros és kalandos, és a három legjobb szereplőt hozták át az első három részből (na jó, Jacket számítva négy ;)).

Barbossa még mindig a legjobb karakter, akárki akármit mond. Jack továbbra is egy ütődött zseni, és természetesen hű barátja, Gibbs sem csúfolja meg magát, talán csak a rumfogyasztást minimalizálta. Will és Elizabeth egyáltalán nem hiányoztak, ellenben a Fekete Gyöngy "hiánya" nem hagyott hidegen, de hát kell valamit a következő rész(ek)re is hagyni. :)

 

A stáblista utáni jelenet viszont ebben a legjobb. Szegény Jack, rá fog járni a rúd. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A stáblista utáni jelenet viszont ebben a legjobb. Szegény Jack, rá fog járni a rúd. :lol:

Nagyot nevettem rajta, érdemes volt megvárni, bár a barátnőm a moziajtóban várt meg, mert nem bírt tovább ülni a stáblista alatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.