Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igazság szerint én nem igen látom, hogy melyik színész válik igazi nagyágyúvá és melyik nem.

Leo és Brad szerencsére kinőtték ezt a korszakot, Hayden Christensen-en simán lehet szerintem

látni, hogy képes lesz felnőni a feladathoz és belőle is meghatározó színész lesz.

Mert szerintem az SW-ben nagyon jól alakított. Jól játszotta azt a Sith-et aki a saját ereje miatt

megtébolyult. Benne van a férfiasság és a komolyság is. Ezt az egy dolgot még Taylor Lautner-nél

az Alkonyat farkasemberénél érzem. A vámpír, Kristen Stewart-ról márt nem tudok ilyet elmondani,

nem tudom, hogy ő később milyen színésszé válik.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem. :( Az megmaradhat egy játékra. Viszont ha Shepard benne lesz, akkor rámozdulhatnának a három előtörténetének egyikére. Mert ugye, Shepard már azelőtt híres volt, hogy FANTOM lett. Az Akuze-i tragédia (a született túlélő előtörténet) ugyan nem éppen a legjobb filmalap, de a Torfani mészárlás (könyörtelen) és az elysiumi csata (háborús hős) már annál jobb lenne. Sőt, ez utóbbi lenne talán a legjobb filmen.

Ezen kívül csak egy Mass Effect 3 után játszódó történetet tudnék elképzelni Sheparddal. Abba viszont már kellene a Normandy, így Joker is, meg a többiek.

Nagyon úgy nézz ki, hogy folytatás lesz. Viszont ha jól tudom, a játékot is folytatni kívánják, csak más szereplőkkel esetleg(?) :hmm:

Elég nagy univerzum, van hely ott sok-sok történetnek :)

 

Oké a saját vélemény, de itt az első hozzászólásban szereplő váltak szóval van a probléma, ugyanis nem kellett jó színésszé válniuk, mert azok voltak már jóval korábban is (tényszerűségek is elhangzottak ennek bizonyítására) :P Max. neked egy évtized kellett, hogy változzon a véleményed. Nagy különbség.

Én a saját szememnek hiszek. Más tényei, vagy tényszerűségei nem izgatnak különösebben. Engem irritált előtte ( Véres Gyémánt előtt) a gyerek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon úgy nézz ki, hogy folytatás lesz. Viszont ha jól tudom, a játékot is folytatni kívánják, csak más szereplőkkel esetleg(?) :hmm:

Elég nagy univerzum, van hely ott sok-sok történetnek :)

Igen, lesz még Mass Effect játék, csak nem Shepard parancsnokkal. A történetét elvarrják, de az univerzum nyitva marad, hiszen a Kaszások támadása kicsit átrendezi a világot.

Hogy a film folytatás lesz... hát, ez csak akkor fog tetszeni, ha a film legalább olyan kiváló lesz, mint a Star Wars, az Alien vagy a Jurassic Park széria epizódjai (oké, a Jurassic Park III-nál azért legyen jobb :)), amik nálam minden idők legjobb filmszériái és minden film csak sokkal ezután jöhet. Bár egy Mass Effectől kevesebbet amúgy sem várok el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Az elmúlt időszakban Justin Lin üldögélhetett az ötödik Terminátor film rendezői székében, találkozott Arnold Schwarzeneggerrel és James Cameronnal is, hogy elbeszélgessenek a franchise jövőjéről, illetve megvitassanak egy-két ötletet. Az Osztrák Tölgy részt venne a folytatásban, a jogokat birtokló Megan Ellison pedig szeretné minél hamarabb összehozni a filmet.

 

Ám Lin először a Halálos iramban hatodik felvonását fogja először megcsinálni, éppen ezért nem tudja teljes figyelmét a Terminatornak szentelni. Ellison elképzelése az, hogy 2012 vége felé elinduljon a forgatás és ennek érdekében minden követ megmozgat, sőt egyszerre két filmet is össze akar hozni.

 

Lin ezért úgy döntött, hogy passzolja a lehetőséget, helyére másik rendezőt kell keresni. Ugyanakkor jelezte, hogy nagyon szívesen megcsinálná a filmet és ha hajlandóak rá várni addig, míg befejezi a Halálos iramban 6-ot, akkor fejest ugrik a Terminator munkálataiba. Mellesleg hova siet Ellison? Még forgatókönyvíró sincs, nem hogy forgatókönyv. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is magasan van a léc, de szerintem jó írókkal és egy értő rendezővel ( nem kell megszállott ME rajongónak lennie, lásd Strauss fivérek esetét ;) de legyen alaposan képben az univerzummal kapcsolatban ) iszonyú jó film is születhet. :) Ha csak azokra az átvezető animációkra gondol ugye az ember... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem mire ez a kapkodás a T5 esetében. Most már várják meg Lint és kész. Nincs rosszabb szerintem amikor egy fellelkesült embert kivonnak a forgalomból. Persze Lin se egy garancia arra, hogy visszanyeri a Terminator széria a dicsőségét. Már akinél elvesztette azt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem mire ez a kapkodás a T5 esetében. Most már várják meg Lint és kész. Nincs rosszabb szerintem amikor egy fellelkesült embert kivonnak a forgalomból. Persze Lin se egy garancia arra, hogy visszanyeri a Terminator széria a dicsőségét. Már akinél elvesztette azt. ;)

 

 

Nehogymár 1 év legyen leforgatni a fast six-et. 2-3 hónap egy film. Mit csinál 1 évig? A T5-öt lehetne februárban kezdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a saját szememnek hiszek. Más tényei, vagy tényszerűségei nem izgatnak különösebben. Engem irritált előtte ( Véres Gyémánt előtt) a gyerek.

 

De csak a külseje miatt, és nem a színészi játéka miatt. Így van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehogymár 1 év legyen leforgatni a fast six-et. 2-3 hónap egy film. Mit csinál 1 évig? A T5-öt lehetne februárban kezdeni.

Ott vannak még az utómunkálatok, melyeket gondolom figyelemmel kísér.

 

 

De csak a külseje miatt, és nem a színészi játéka miatt. Így van?

Megjelenése, fellépése.....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok senkit sem megbántani, de ez a Drive valami borzalom. Barátnőmmel mentünk el a moziba, hogy megnézzük, de katasztrófa volt. Remek jelenettel indít, onnantól kezdve viszont semmi. Minimális spoilerveszély alább:

 

 

- a forgatókönyv író nem nagyon dolgozhatott meg a pénzéért, mert kis túlzással, összesen 10 sor szerepelt a filmben

- a történetben két nő játszott szerepet, az egyik úgy nézett ki, mint egy ribanc, a másik pedig úgy, hogy akkor sem szeretne vele összejönni a férfiak 80%-a, ha egyedüli nő lenne a földön

- az milyen már, hogy egy teljesen oda nem illő, lassú, szerelmes számot vágnak be a gyilkolás alá?

- a zene végig gyenge pontja a filmnek (még a gyenge történet és a még gyengébb párbeszédek mellett is), leszámítva az elejét, ahol remekül fejezik ki a feszültséget vele. Onnantól kezdve viszont folyamatosan borzalmasan párosítják a látványhoz

- a befejezés nevetséges

 

 

Úgy nagyjából ennyi. Mindenkinek ajánlom, mert ilyen gyenge filmet 10 évente egyszer lehet látni - és ez nem csak a saját véleményem, hanem a barátnőmé is, no meg az összes emberé, akivel találkozott a tekintetem a film után... (úgy 20 ember).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Drive -ot tényleg mindenhol csak dicsérik. AeonFlux maga alá is élvezett a moziban, nála az év filmje. Biztos jobb mint a Star Wars. :lol:

Lehet az volt a baja a SW-al, hogy túl sokat beszélnek benne. Ebben a filmben 90 percre jutott kb 10 percnyi szöveg...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, viszonylag gyakran egyezik az ízlésünk sorozatok illetve filmek terén (persze akad kivétel :P ) de engem még csak meg sem mozgatott ez a film annyira, hogy beüljek rá a moziba. Örülök, hogy tetszik a népeknek, én majd megnézem ha HD-ben kijön (az még odébb van) és majd akkor alkotok róla véleményt... most még (nem tudom miért) az az érzésem, hogy Donátéhoz hasonló véleményen leszek... majd kiderül... egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, aki pörgős akciófilmre vágyik, az csalódni fog. Nem értem, miért panaszkodtok a szöveg hiánya miatt. A Sofőr meg a csaj nem különösebben bőbeszédű, az tény, de mindenki más löki rendesen. Amúgy meg ez nem rádiójáték, ha valamit látsz, azt minek még egyszer elmondani? Nekem épp ez jött be, hogy voltak lassú, csendes, hangulatos részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az év filmje eddig a The Tree of Life talán, zseniális film. Sokan hasonlítják a 2001-hez, ami jogos is, csak épp annak az ellentéte. :)

 

Ez se valami akciódús film, de az első 30 perc igen nagyon látványos, úgy hogy szinte nem is volt benne CGI.

 

Többek között a Drive elől happolta Cannesban a legjobb film díját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az év filmje eddig a The Tree of Life talán, zseniális film. Sokan hasonlítják a 2001-hez, ami jogos is, csak épp annak az ellentéte. :)

 

Arra én is kíváncsi vagyok, de AE váltig bizonygatja, hogy valamikor majd lesz moziban, szóval még várok vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.