Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igazából nem is a csavar maga a nagy szám, hanem az előadásmód - ugyanezért ütött a Fűrész első része is. Abban se volt valami nagy csattanó, a zene és a vágás adta az egész kulcsát.

 

Viszont a Közönséges bűnözőknél maga a film is oltári, iszonyúan stílusos. Csak a szinkront kerülje el mindenki messzire, az első 2 percben ellövi a film végét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy "Minden idők 100 legjobb filmje" témájú 2000-es Cinemából tudtam meg hogy létezik. A huszonkettedik helyen szerepel benne. Valamivel később a TeVe2-n sikerált megnéznem. Elvárásom semmi nem volt vele szemben. Az se érdekelt hogy fog-e egyáltalán tetszeni.

Arra már nem emlékszem tisztán hogy az első nézés közben feltűnt-e nekem a szinkronos poénellövés. Nem kizárt hogy akkor még nem. Később a csattanó szempontjából már nem zavart mert azt már úgyis vágtam. Annyiban viszont már zavar hogy bizony tényleg elég idióta módon intézték a szinkronos szakik azt a részt. Pluszban meg még ott van ugye a magyar bűnöző szinkronja.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem teljesen szívleltem ezt az Andrew Garfield-Pókember dolgot, bár a fácse-filmben jól játszott.

Csípem ezt a színészt, mondjuk nekem a múlt téli szezonból a Never let me go című filmben jobban bejött, mint a Facebook-filmben. Ebből a fickóból még nagy színész lehet.

 

Közönséges bűnözők nálam is a kedvencek között van. Remek az a film. Magyar felirattal azért is érdemes megnézni, mert enyhén szólva is fura érzés az elején a valódi magyar beszédet hallgatni az angol mellett, miközben az angolhoz megy a magyar felirat :D

Nem is emlékszem, hogy valaha láttam szinkronnal, így nem tudom, hogy lövik le a poént az elején. Nem is tudtam erről a hibáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unalom űzés céljából megnéztem az "Az egyetlen" című filmet.

Ami azt illeti,tetszik, csak kár, hogy rövid, mindössze 1óra 23perces.

Viszont érdekes volt az a rövid monológ az elején, hogy nem csak egy univerzum létezik,

hanem sokkal több és mindegyikben egyszerre élünk. Régebben teljes képtelenségnek

tekintettem volna az ilyen megállapítást, de ahogy öregszem, úgy fogadom el a lehetőségét.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=Zl6vmRNAUsE

 

 

Nem is emlékszem, hogy valaha láttam szinkronnal, így nem tudom, hogy lövik le a poént az elején. Nem is tudtam erről a hibáról.

Forgács Petike nem változtatta el annyira a hangját amennyire kellett volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez is kemény:

 

"A Sylvester Stallone, Bruce Willis és Arnold Schwarzenegger főszereplésével forgatott film egyik kaszkadőre életét vesztette az egyik akciójelenet forgatása közben Bulgáriában – adta hírül a helyi The Sofia Echo című lap. A baleset csütörtökön történt, mikor két kaszkadőr egy robbantásos jelenetet vett fel egy gumicsónakban a fővároshoz, Szófiához közeli Ognyanovo víztározó vizén.

 

A jelenet másik kaszkadőrét jelenleg kórházban ápolják, állapota stabil, átesett egy 5 órás életmentő műtéten. Egyelőre nem tudni, mi okozta a robbanást. „Legnagyobb sajnálatunkra meg kell erősítenünk a híreket a szerencsétlen balesetről. Együtt érzünk a családokkal, és mindenkivel, akit valamilyen módon érint a tragédia. A filmkészítők együttműködnek a rendőrséggel a nyomozásban, hogy mielőbb kiderüljön, mi okozta a balesetet” – adta ki közleményben a film produkciós cége, a Nu Image/Millennium Films."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem a Diary of the Dead és Land of the Dead című filmeket. Nekem nagyon bejött mindkét film, a Land of the Deadben nálam nagy piros pont Romeronak hogy a Simon Baker volt a főszereplő, ám voltak dolgok amiknél kicsit húztam a szám, a vége se tiszta annyira de összeségében egész jó, csak meg kell még érteni. Diary of the Deadről is hasonló a véleményem, szintén jó film, tetszik ahogy dokumentum filmesen vették fel egészet, és itt tényleg lehet érezni hogy a szereplő kameráján át nézzük az eseményeket, nem úgy mint a Death Valleynál ahol csak néha kapunk ilyen, hiába van ott a stáb. Ha valaki látta a Diary of the Deadet az szánjon meg picit és mondja már el a végét mert nekem nem tiszta, mondanivalót se értem igazán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második videó az érdekes. Nem hiszem el hogy Cruise az. Nem mutatják közelről az arcát, nem hiszem hogy egy színész ilyet elválla és nem is engednék, erre vannak a kaszkadőrök.

 

http://www.origo.hu/filmklub/blog/elozetes/20111028-elozetes-es-werkfilm-a-mission-impossible-fantom-protokoll-hoz-tom.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasököl

Hát, sok jót olvastam róla, a többségének igazat is adok, de azért.... talán csap oda is ahova köll, de nem akkorát mint kéne. Lehet összehasonlítani a Transformerssel, azt elismerem hogy nincs benne kamerarángatás, de cselekmény és értelem, az kábé ugyanannyi. Bailey karaktere például tipikusan az a nő, akit azért raktak oda mert kell egy nő is a filmbe. Nem tudom ki játssza, megpróbált meggyőzni arról hogy nem idegesítő és hogy jó színész, de olyan sablon szerepet osztottak rá hogy ez fájt. Az egyetlen emlékezetes jelenete a végén, amikor ő érti egyedül, mit miért csinál Charlie. (Ha ő a boxterem tulajdonosa, legalább egy pár humán boxolót is berakhattak volna a háttérbe, akik még tudják mi a különbség a sport és a biznisz között. Sajnos a készítők egyértelműen a bizniszt ismerik egyedül, és csak azt vitték vászonra.)

A verőlegényes szál jó volt. A gyerek NEM idegesítő, bár a forgatókönyvírók vele is lehettek volna kegyesebbek. Ő kihozta Maxból, amit tudott. Azt sajnáltam, hogy

a Zeus elleni meccs előtt nem táncoltak. Elvégre az volt a srác védjegye, nem? Reméltem, hogy akkor legalább utána...

erre kaptunk egy végtelenül sablon zárójelenetet.

Az viszont nagyon szép, hogy Hollywood filmet csinált a motion capture-ről. Ha ezt tekintjük alapötletnek, akkor nagyon jó volt. Persze ha akarnék kötekedhetnék vele is (a végén Atom hogy' tudott boxolni ha Zeus beállt elé és eltakarta Charlie-t?) de inkább elhallgatok és értékelem ami jó volt.

Jó volt a látványvilág. Jó volt a nyitójelenet, jó volt a roncstelepes rész. Jó volt a szinkron (én legalábbis nem hallottam semmi olyat amitől égnek állt volna a hajam) és a színészeken is érződött, hogy próbálnak mit kezdeni a szerepükkel.

Egyszer nézni kell. Talán moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hellraiser: Revelations (2011)

 

A legendás horrorsorozat eddigi utolsó - bevallottan szerződéses kényszerből készült - része. Sajnos nem is maga a film az érdekes (pedig a hetedik részig milyen jó a széria!), hanem az egyetlen gondolat, ami bennem kiváltott. Annál, ha egy film rossz, csak egy rosszabb van: ha még csak annyit se tud kiváltani belőlem, hogy jól leszarozzam. Na ez egy tökéletes példa volt erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harcos

 

Számomra eddig az év filmje. Kíváncsian ültem neki, totál rábízva magam a filmre, azonban volt annyi elvárásom, hogy egy komoly, drámai történetet lássak, mert az előzetes láttán ennyit elvártam. Nos, ennek az lett a következménye, hogy jópárszor szétröhögtem az arcom. :) A végeredményt azonban teljes megelégedéssel fogadtam. :) Bale és Wahlberg zseniális volt. De ezt elmondhatom a nővéreikről is akik már a puszta megjelenéseikkel "elbűvöltek". :lol: Ennyire leharcolt, elhanyagolt karaktereket én még nem láttam mozivásznon, vagyis most monitoron. :D Nem tudom ebben mennyi része volt a sminkeseknek, vagy talán a színésznők alapból voltak ilyenek. :) De persze Bale megjelenése se volt semmi. Totál átalakulóművész a csávó. :)

A bunyók pedig fantasztikusak voltak, minden ütés fájt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tintinre ki kíváncsi?

 

Az a baj hogy szerintem olyan animációs film mint a többi. Nem értem a hype-ot körülötte. Meg is lepődtem hogy Spielberg bevállalta. Meg az is érdekes hogy miért állt 2 és fél évig dobozban(2009 tavaszán készült)?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Tintinre ki kíváncsi?

Engem nagyon. Eleve minden érdekel ami Spielberg, plusz magát Tintint is gyerekkorom óta szeretem. Már csak azért sem lehet olyan mint a szokásos animációs filmek mert ez nem vicces állatokra meg a poénokra lesz kihegyezve. Azt várom tőle, hogy egy kalandos, izgalmas esti kikapcsolódást kapjak tőle. Meglepne ha csalódnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj hogy szerintem olyan animációs film mint a többi. Nem értem a hype-ot körülötte. Meg is lepődtem hogy Spielberg bevállalta. Meg az is érdekes hogy miért állt 2 és fél évig dobozban(2009 tavaszán készült)?

Amerikában azért elég nagy kultusza van/volt a képregénynek.

 

És épp az hogy nem tucat-animációs film, mint ahogy Bomarr is írta. Egy animációs kalandfilm, ami nem a debil poénokra van kihegyezve mint a Shrek 512 és klónjai.

 

Én a jövőben kíváncsi lennék mondjuk thriller, krimi vagy akár sci-fi animációs filmekre is, amik nem a gyerekek számára vannak kihegyezve. Így kb határtalanok a lehetőségek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tintin kapcsán:

Én sem tudom hová tenni ezt a filmet így előre, de egyáltalán nem kizárt, hogy tetszene.

 

Más:

Obi1, nem tudok neked PM-et küldeni, törölnöd kéne a postaládádból. :)

Töröltem. :)

 

Amúgy engem se hozott lázba ez a Tintin dolog, a film előtt nem is hallottam róla. Én nekem még mindig a Rin tin tin ugrik be róla. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ötödik sebesség

 

Nagyon jó kis film volt, nekem bejött elejétől a végéig. Egyértelműen a legjobb a szériából.

Jó ötlet volt összehozni Bryant, Domot, Pierce-t és Miát, de az új izomagy zsaru is jó karakter lett. Han csaja sem rossz, a tenyérlenyomat megszerzése szó szerint látványos küldetés volt. :cool: A szövegek szokás szerint hatalmasak voltak, az akciók pedig piszok látványosak, még ha a realizmus talaját előszeretettel el is hagyták olykor. :D

 

Egyszóval szórakoztató film volt, már bánom, hogy nem moziban néztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában azért elég nagy kultusza van/volt a képregénynek.

 

És épp az hogy nem tucat-animációs film, mint ahogy Bomarr is írta. Egy animációs kalandfilm, ami nem a debil poénokra van kihegyezve mint a Shrek 512 és klónjai.

 

Én a jövőben kíváncsi lennék mondjuk thriller, krimi vagy akár sci-fi animációs filmekre is, amik nem a gyerekek számára vannak kihegyezve. Így kb határtalanok a lehetőségek.

 

Igy már érdekesebben hangzik de nem moziban nézem meg. Spielberg az egyik kedvenc rendezőm amúgy is, bár a háborús lovas filmjét jobban várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában azért elég nagy kultusza van/volt a képregénynek.

 

És épp az hogy nem tucat-animációs film, mint ahogy Bomarr is írta. Egy animációs kalandfilm, ami nem a debil poénokra van kihegyezve mint a Shrek 512 és klónjai.

 

Én a jövőben kíváncsi lennék mondjuk thriller, krimi vagy akár sci-fi animációs filmekre is, amik nem a gyerekek számára vannak kihegyezve. Így kb határtalanok a lehetőségek.

Például a 9, azt sem a gyerekeknek tervezték. Szerintem nagyon jó film!

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki látta innen a Helpet.

 

Egyszerűen fantasztikus film. Megrázó, hogy mik történhettek mindössze 50 évvel ezelőtt. Az igazságérzetem sok esetben kilengett, és néhányszor bizony megkönnyeztem. Máskor a hasamat fogtam a nevetéstől. Ilyen egy jó film. Nagyszerű színészi játékok, egyszerű de nagyszerű (és igaz) történet, megható és mulatságos egyszerre. Csak ajánlani tudom, pláne, ha valaki egy kicsit tágítani szeretné a látószögét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.