Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pókember mindig is hálóvetőből lőtte a hálót, csak a 3 régebbi filmben volt máshogy.

 

Nem csak a The Amazing Spider-Man sorozatban van hálóvetője? Emlékszem gyerekként VHS-en láttam a régi - régi hangalámondásos pókember rajzfilm sorozatból néhány részt (a sima Spider-Man, nem az Amazing) és ott biza egy gramm hálóvető nem volt. Aztán később, már idősebb fejjel, de még mindig tinédzserként láttam egy újabb Spider-Man sorozatból is néhány epizódot, az valószínűleg már az Amazing volt, és ott már valóban a hálóvetővel lőtte a hálókat, és nem is tetszett az a megoldás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak a The Amazing Spider-Man sorozatban van hálóvetője? Emlékszem gyerekként VHS-en láttam a régi - régi hangalámondásos pókember rajzfilm sorozatból néhány részt (a sima Spider-Man, nem az Amazing) és ott biza egy gramm hálóvető nem volt. Aztán később, már idősebb fejjel, de még mindig tinédzserként láttam egy újabb Spider-Man sorozatból is néhány epizódot, az valószínűleg már az Amazing volt, és ott már valóban a hálóvetővel lőtte a hálókat, és nem is tetszett az a megoldás.

Az eredeti verzió az Amazing Spider-Man amiből később készült egy sorozat Spider-Man címmel. Szóval Póki már a kezdetektől fogva hálóvetőt használ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti verzió az Amazing Spider-Man amiből később készült egy sorozat Spider-Man címmel. Szóval Póki már a kezdetektől fogva hálóvetőt használ.

 

Hát az elég baj (szvsz!) ha már egy radioaktív pók megcsípi, amitől emberfeletti ereje lesz, szuper hallása, stb... nehogy már pont hálót ne tudjon lőni biológiailag. Lehet, hogy a hálóvető volt eredetileg de én nem azzal találkoztam először (és itt most nem a már meglévő 3 mozifilmre gondolok, hanem az alább említett régi rajzfilm sorozatra). Talán pont ezért nem szimpatikus a hálóvető!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az elég baj (szvsz!) ha már egy radioaktív pók megcsípi, amitől emberfeletti ereje lesz, szuper hallása, stb... nehogy már pont hálót ne tudjon lőni biológiailag. Lehet, hogy a hálóvető volt eredetileg de én nem azzal találkoztam először (és itt most nem a már meglévő 3 mozifilmre gondolok, hanem az alább említett régi rajzfilm sorozatra). Talán pont ezért nem szimpatikus a hálóvető!!

Nekem se szimpatikus a hálóvető, de sajnos ez van.

Megoldhatták volna úgyis, hogy az elején használ csak hálóvetőt. Majd később tovább mutálódik és akkor már eszköz nélkül is képes hálót kilőni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YouTube-on fent van a régi és az új Pókember is, meg nekem DVD-n van a régiből 3évad. Érdemes utána nézni, de az biztos, hogy ebből mindig volt keverés a későbbiek során. Mondjuk nekem a fekete ruhája is jobban tetszett, mint a kék piros...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, ez a nagy különbség a Marvel filmektől, azok sokkal inkább képregényesebbek, mint a Batman. Sokkal realisztikusabb az egész, inkább film, mint képregény. Ezért is jobb talán, hogy Riddler helyett Bane került bele a filmbe, Riddler talán túl... Képregényes. Meg különben is csak egy Joker pótlék lett volna. A Macskanőt behozni a történetbe, hát... A volt osztálytársam szerint az elég komolytalan szereplő amúgy is, de bízunk Nolanben. Valahol olvastam, hogy Anne Hathaway valóban szép nő, de nem dögös, Macskanő pedig dögös. Talán éppen ezért alkotta meg Nolan ilyen visszafogottan, hogy ne lógjon ki túlságosan a többiek közül.

 

Tökmindegy milyen macskanő. Le kell győzniük Bane-t. A sz*rt is ki kell taposniuk belőle. Dögöljön meg Bane. Szenvedjen. Nehogy már egy ilyen senkiházi felvegye a versenyt Batmannel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem megvan képregényben a Batman--Hulk, ott Joker hozza el a városba a szörnyet és Batman ellen fordítja egy olyan mutánssal aki az álmokat képes valósággá változtatni. Aztán miután Batman leveri Hulkot (ez még leírva is vicces), együtt mennek a gonoszok ellen. Joker álmai meg...hú, rajzolva nagyon beteg, talán az egyik legjobb része az évadnak, ebből kellene egy rajzfilmet összehozni, de úgy, hogy David Lynch rendezze! :D

 

u06pr2WLDesktopResolution.jpg

Holnap pihenő napot tartok, meg tanulást is beiktatok, de megláttam ezt a filmet neten és le kellett szednem, ebéd után majd bepróbálom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az elég baj (szvsz!) ha már egy radioaktív pók megcsípi, amitől emberfeletti ereje lesz, szuper hallása, stb... nehogy már pont hálót ne tudjon lőni biológiailag.

Ezzel én is így vagyok. Peter nem egy Batman vagy Iron Man-féle hős, aki a spéci technológia és természetes adottságai révén kamatoztatja képességeit, hanem egy olyasvalaki, aki egy pókcsípés hatására vált különlegessé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fekete ruhája valóban sokkal jobb volt mint az eredeti. Maradhatott volna véglegesen. :D

Lényegében az először nem ruha volt, de megtetszett neki a színbióta style és miután leharangozta magáról varratott egyet, hasonló szabással. Venom feltűnése és MJ megfenyegetése után elégette, mivel a nő megkérte rá, rémálmai voltak afekete gönc miatt...hát igen, megint a nők! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében az először nem ruha volt, de megtetszett neki a színbióta style és miután leharangozta magáról varratott egyet, hasonló szabással. Venom feltűnése és MJ megfenyegetése után elégette, mivel a nő megkérte rá, rémálmai voltak afekete gönc miatt...hát igen, megint a nők! :)

 

 

Akik mindenbe beleszólnak. Nem lesz már elég? Ugye mindannyian hallottuk már ezt a mondatot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes: A Game of Shadows: az első rész akciófilmként tetszett, a második még annak is gyenge. Már nagyon elmentek egy olyan irányba, ami a Sherlock karakterrel nem összeegyeztethető. Robert Downey Jr. már az első részben is csak néhány jelenetben adta vissza nekem az intellektuális detektív képét, ebben a részben viszont Tony Stark ugrott be Holmes helyére. Jarrid Harrist pedig nem tudom, ki választotta Moriarty szerepére, de ritka nagy mellényúlás volt. Komoly percekbe tellett elfogadnom, hogy ez a figura mesterbűnöző, Holmes legnagyobb ellensége. Abszolút érdektelen figura, a karaktert nem adja vissza, ráadásul szerepe kimerül az értelmetlen nyüszögésben. Nem is csoda, hogy mikor Holmes és Moriarty először találkoznak, az az intellektuális csata helyett egy végtelenül kínos jelenet volt. Amit már csak a film végi virtuális bokszmeccs tudott alulmúlni (kegyetlenül eldózerolva az amúgy az elvárásoknak közel megfelelően működő sakkjelenetet). Akciófilmhez képest pedig kevés az akció, ráadásul nincs végső összecsapás.

A film legvége meg már nyíltan szánalom kategória. Szegény Noomi Rapace meg olyan rohadt unszimpatikus, hogy az nem is igaz. De nagyon tetszik, hogy milyen elánnal tud kukán bámulni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Connors doki/Gyik-klip

 

 

 

Szegény Noomi Rapace meg olyan rohadt unszimpatikus, hogy az nem is igaz. De nagyon tetszik, hogy milyen elánnal tud kukán bámulni. :)

Neki is kitaláltam egy nevet: Nyomi Repce. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avengers: jó film, akinek tetszett az X-men Elsők, annak szerintem ez is kötelezően moziban nézős. 2D-ben láttam, nem hiányzott a térhatás (asszem a Delfines kaland volt amit azért néztem 3D mert kettőben nem adták? Most kihasználtam hogy van "lapos" vetítés, nekem jó volt) a látvány így is nagyon jó. Beszólások tekintetében Starktól picit többet vártam. Hulk és Amerika nagyon tetszettek, annak ellenére hogy a saját filmjeik nem jöttek be. Thort meg pótolnom kell.

Az a chidori hátasjószág űrhajó az milyen néven keresendő? Nekem nagyon tetszett, olyan mintha egy dwellerből kikelt alien lett volna. Loki meg aranyos. Kedvenc jelenet meg Özvegy kihallgatása az elején, zseniális belépő a karakterének. (Főleg ahhoz képest hogy a Vasember 2-ben kifejezetten idegesített, Fury-vel együtt.)

 

Szóval moziban nézős. Ha az X-men Elsők kapott 8,5/10-et, akkor ez 8,4/10 :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

cg80pf2g1tozz3ep7yrm.png

 

Én most ezt töltöm le, elég betegnek tűnik. Két dolgot emelnék ki a leírásból:

 

Bár Martin Walz rendező filmje New York-ban játszódik, mégis ízig-vérig német produkcióról van szó, németül is beszélnek, de ez abszolút nem zavaró, sőt, inkább még aláad az amerikai sztereotípiák kifigurázásának. Aki térdcsapkodós-trancsírozós trash vigasságra számítana ~ ahogy eredetileg Én is ~ azt ki kell ábrándítanom, csalódni fog. Viszont más nézőpontból egy iszonyat jó nyomozós horror-szatírát kapunk, ahol a mutáns kotonok léte szinte már hihetőnek hat.

 

Ezt külön Dzséjtnek:

Azt még meg kell említsem, hogy a film speciális effektjeiért Jörg Buttgereit (Nekromantik 1-2) volt a felelős, a kreatív konzultáns pedig az a H.R. Giger volt, aki az Alien filmek kreatúráit kiötlötte.

 

Érdekes egy film lesz ez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy jelentéktelen klasszikust néztem meg, mely csupán 110 éves alkotás. :P

A Trip to the Moon.

Negyed órás vérbeli sci-fi és ami nagy szó, az az, hogy kiszínezték, de valami ritka idétlen színeket adva hozzá. :D Nem tudom, hogy eredetileg is e ilyen színűek voltak e a kosztümök, de valami borzasztó volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is megnéztem két sci-fi klasszikust, amiket már jóóóóó régen láttam. A Fantasztikus utazást és a Fekete lyukat. Az előbbinek a hangulata hatalmas, az utóbbinál a trükkök. V.I.N.CENT (a robot) lebegésén csak lestem. Nem tudom eldönteni, hogy montírozták (de k*rva jól), dróton rángatták (és nagyon gondosan leradírozták a drótokat) vagy a film az elmúlt húsz plusz néhány évben átesett némi digitális tuningon. Vagy a robot tényleg lebegett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek film volt a Bosszúállók, akinek bejöttek a hősök önálló filmjei, az imádni fogja. Nem vagyok gyakran moziba járó típus, de erre nem bántam meg, hogy elmentem. Teljesen más élményt nyújt a hatalmas vászon és a hanghatás (még ha a 3D által nyújtott különbségeket ennél a filmnél éreztem a legkevesebbnek), mint otthon a monitoromon, a kis hangszóróimmal. A sztori egyszerű volt, mint a faék, de mint már írtam, az ilyen filmek sosem a tartalmi mondanivaló mélységéről szóltak. A karakterek szerepét sikerült aránylag egyenlően elosztaniuk,

talán Fekete Özvegy és Sólyomszem voltak kevesebbet a vásznon a többiekhez viszonyítva, de nekik önálló filmjük sincs, így nem túl meglepő. Sólyomszem talán kissé fölösleges szereplő is volt, Fekete Özvegy alias Scarlett Johansson viszont remek volt, minden tekintetben. :D Nem tudnék senkit igazán kiemelni, ami jó jel annak tekintetében, hogy ebben a filmben a Csapaton volt a hangsúly. Leginkább Stark poénjai tetszettek, de a többiek is hozták, amire számítani lehetett, talán Thor volt kissé szürke. Hulk nagy piros pontot érdemel, ez a fajta poénos megközelítés sokkal jobb volt, mint a komolyabb hangvétel A hihetetlen Hulkban. A legnagyobb Thor kiütése volt! :lol: De szintén jól oldották meg, hogy Stark ébredését a végén nem drámázták túl, amolyan klisésen. Loki továbbra is egy hatalomtól elvakult, eszelős idióta, kíváncsi vagyok, kezdenek-e vele valamit a Thor 2-ben. Az akciójelenetek természetesen rendben voltak, egytől egyig látványosak és érdekesek, jól oldották meg őket, bár erre talán számítani is lehetett. :)

 

Várom a karakterek önálló filmjeinek folytatását, ahogy a Bosszúállók 2-t is. Remek popcorn mozi, kikapcsolódásra ideális, aki teheti, mindenképp nézze meg. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éjsötét árnyék

 

Néha a "nagyok" is tudnak hibázni. Tim Burton kedves nejével, oldalukon legjobb barátjukkal, Johnny Deppel ezúttal egy bosszantóan gyenge mozit hozott össze. Néhány jelenete kimondottan kínos volt, a burtoni képi világ csak nyomokban köszönt vissza, s Depp a halotti maszk mellé halotti játékot is produkált. Unalmas vámpírsztori, aminek jobb lett volna, ha elviszik komikus irányba, de sajna nem tették. Az jól állt volna a filmnek - így viszont csak egy talán egyszer nézhető alkotás lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.