Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Interstellar:

Átnéztem a Cinema City honlapját és a jön szekcióban nincs benne a film, pedig egy szűk hónap van csak a premierig.

Tud valaki valamit? Ezt a filmet is bukom Baranyában?

A héten nyitott újra az Uránia :) Hogy konkrétan az Interstellar lesz-e azt nem tudom, de a Majmok bolygója már műsoron van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten nyitott újra az Uránia :) Hogy konkrétan az Interstellar lesz-e azt nem tudom, de a Majmok bolygója már műsoron van :)

 

Köszönöm, igen ezt tudtam. Remélem menni fog ott, szerettem azt a mozit nagyon.

De normálisak a Cinema City-ék, hogy ilyeneket hagynak ki? Bezzeg a Szexvideót, meg Herkulest meg Maja a méhecskét azt nyomják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kinberg megerősítette, hogy a Deadpool film az X-Men univerzumban játszódik majd...

Ennek annyira nem örülök, mert így biztos vissza fognak venni a karakterből (még a PG-13-on túl is), hogy összeilleszthető legyen az X-men filmekkel :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm, igen ezt tudtam. Remélem menni fog ott, szerettem azt a mozit nagyon.

De normálisak a Cinema City-ék, hogy ilyeneket hagynak ki? Bezzeg a Szexvideót, meg Herkulest meg Maja a méhecskét azt nyomják...

 

Van valakinek infója, hogy kik voltak a star wars jelmezesek a megnyitón?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Obliviont. Lehet, hogy nem egy nagy sztori, de azon túl egész jól összerakták a filmet, szóval tetszett. Nagyon jópofa volt már képek alapján is a helikopter, de mozgásban látva szinte belezúgtam. A zene sokat dobott a hangulaton, és annak külön örültem,

 

hogy végül a hősies vég mellett mégis csak sikerült egy kis csöpögősséget vinni a filmbe. Na nem mintha ez esetben nehéz lett volna :hehe: Jól állt a filmnek. Egyébként egyszer-kétszer eszembe jutott, hogy vajon mi történt 52-essel, miután megkötözve otthagyta 49-es.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valakinek infója, hogy kik voltak a star wars jelmezesek a megnyitón?

 

Lövésem sincs..A nejem épp továbbképzésen volt Pécsen a belvárosban azokon a napokon és készült rá, hogy ebédszünetben elcsípi őket egy fényképre, de nem jött össze.

Érdekes: egy új felső valahogy összejött ennek ellenére az ebédszünetben! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Holnap Határa:

 

Nekem nagyon tetszett, Cruise ütött, na meg Bill Paxton a katonaszerepben. A történet jól összeállt mindig pont annyira vitték előre a filmet amennyire kellett. A poénokon szakadtam.

 

 

Viszont a felvezető nekem kicsit ötlettelen volt és logikátlan. Minek küldenének az első vonalba egy sorsdöntő csatába egy katonai médiaszakértőt, aki sosem harcolt még? Gondoltam hogy esetleg igaz amit Paxton mondott hogy valójában dezertőr és kiadja magát tisztnek, de az elején mutatták hogy nyilatkozik a tv-ben. Miért küldte a Gleeson által alakított tiszt a biztos halálba? Ezt nem fejtették ki. Utálta valamiért?

 

 

 

X-MEN: Az eljövendő múlt napjai.

 

Nálam vitathatatlanul a legjobb x-men-film az összes közül. Főleg az érzelmessége miatt. Bár kevés akció volt végig lebilincselt, lekötött. Jackman szokás szerint zseniális volt Wolverine szerepében.

 

 

Magneto sem az a kimondott gonosz. Tulajdonképpen meg lehetett érteni az érveit. Jól árnyalták a karakterét. Ami még tetszett az az hogy tulajdonképpen rebootolták az univerzumot. Se az X-Men 1-2-3-ban, sem Farkas: Kezdetek, sem a Wolverine-filmben látottak nem fognak megtörténni. Gondoltam új idősíkra is, de a filmvégi jelenet mikor az Őrrobotok lángjai már majdnem elérik a maradék mutánst, akkor Raven tettének hatására eltünik mindenki. Tehát a tett erre az idősíkra volt érvényes az én értelmezésem szerint. Persze egy időutazásos sztori csak új idősíkkal értelmes és valamennyire magyarázható, de itt a Vissza a jövőbe-féle időmanipulálást láthattuk. Ebből kiindulva akkor lehet most már rebootolni a fentebb említett 5 filmet is. A végén gondolom meg mikor megtalálják az acélrudakkal teletűzdelt Wolverine-t a vízben akkor Stryker őrnagy Raven volt. Azaz nem fogja megkapni az adamantium-ot. A másik kérdésem mikor Wolverine a végén felébred az iskolában az 2023-ban van nem? Valamikor mondja a filmben hogy 50 évet jött vissza. Viszont a kérdés. Hogyhogy nem emlékszik az utóbbi 50 évre? Hisz kiszedték a vízből életben volt. Azt értem hogy a tudata visszakerült ugye 1973-ba és mikor Raven nem tette meg a gyilkosságot, akkor a tudata(hisz már már nem fogta a fejét a jövőben a csaj, mert az a jövő megszünt) visszakerült az új jövő szerinti 2023-ban létező Wolverine tudatába. Igy elvileg akkor már érthető hogy miért nem emlékszik hisz annak a Wolverine-nek a tudataa kicserélődött az "eredeti" Wolverinével.

A harmadik kérdés: Mit csinált ezalatt az 50 év alatt Magneto? Azt kétlem hogy békésen horgászott valahol. Az is furcsa hogy simán elengedték. Ezek szerint az új jövőben akkor Magneto békében él Charles-al. Megmondom őszintén mikor a végén csodálkozva végigment az iskolában Wolverine, vártam hogy az egyik tanár Magneto lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap határa

 

 

Cruise karaktere, Bill Cage igen népszerű volt, hiszen a hadsereg arcaként (állandó nyilatkozó) az emberek vele azonosították a hadsereg győzelmét Verdunnél. Szerintem Brigham tábornok így akarta félreállítani a riválisát. Szerintem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lövésem sincs..A nejem épp továbbképzésen volt Pécsen a belvárosban azokon a napokon és készült rá, hogy ebédszünetben elcsípi őket egy fényképre, de nem jött össze.

Érdekes: egy új felső valahogy összejött ennek ellenére az ebédszünetben! :angry:

 

Hát már csak ilyenek a lányok, asszonyok. Nekem vannak jelmezes ismerőseim Pesten, szerintem ők voltak, de például vannak helyi ( Pécs, Baranya????) jelmezesek is. Annak idején amikor a kinect Star Warst promotálták a pécs plázában, az Euronics-ban egy kedves házaspárral találkoztam rohamosztagos jelmezben. Ök helyiek voltak, máig bánom hogy nem tudtunk összefutni azóta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Holnap Határa:

 

Nekem nagyon tetszett, Cruise ütött, na meg Bill Paxton a katonaszerepben. A történet jól összeállt mindig pont annyira vitték előre a filmet amennyire kellett. A poénokon szakadtam.

 

 

Viszont a felvezető nekem kicsit ötlettelen volt és logikátlan. Minek küldenének az első vonalba egy sorsdöntő csatába egy katonai médiaszakértőt, aki sosem harcolt még? Gondoltam hogy esetleg igaz amit Paxton mondott hogy valójában dezertőr és kiadja magát tisztnek, de az elején mutatták hogy nyilatkozik a tv-ben. Miért küldte a Gleeson által alakított tiszt a biztos halálba? Ezt nem fejtették ki. Utálta valamiért?

 

Én úgy gondolom hogy Billynek azért kellett volna a frontra mennie mert a tábornok bátya a saját jó hírét féltve nem akarta hogy a jónép megtegye őt bűnbaknak a sok halott katona miatt. Ennek elérése érdekében jó reklámot akart csináltatni a hadműveletükhöz. Mondta is hogy el kell adni az offenzívát. Hadd higgyék a népek csak azt hogy az emberi faj hadserege szétrúgja a földönkívüli ellenség valagát.

Billy pedig azért lett dezertőr mert megtagadta a parancsot.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Edge of...:

Addig rágtátok ezt a miért kellett Cage-nek frontra menni dolgot, hogy bennem is felmerült egy kérdés.

Ha Ő a háború egyik reklámarca a médiában, hogyhogy sem Farrel főtörzs, sem a J-rajból valaki, sem Rita nem ismerte fel? :yeah:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.