Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Revan, könyörgök, akkor Emma Stone apja már évek óta halott volt, erre maga a színész nyilatkozta, hogy a tervekben az volt, hogy visszatér a halálból. Nem tudok elképzelni olyan forgatókönyvet, ahol egy ilyet értelmesen meg lehetne valósítani...

 

Szerk.:Amúgy itt olvashatsz (angolul) néhány dologról, amit a Sony tervezett és az e-mail szivárgásból kiderült.

Többek között volt arról szó, hogy Póki felkéri a Sinister Six-et, hogy segítsenek neki legyőzni Carnage-t. A harc közben már valahogy rajta lenne a szimbióta, amitől később azért szabadulna meg, mert a Sinister Six kicikizte a ruciját.

Nekem ebből az jön le, hogy a harmadik filmben valószínűleg nem csak Carnage-t és Symbiot-to mutatták volna be, hanem az egész Sinister Six-et is. Ergo a Sony megint nem tanult a múlt hibáiból, és megint tele akart zsúfolni egy filmet főgonoszokkal... Arról nem is beszélve, hogy milyen ostoba indokkal szabadult volna meg Póki a szimbiótától... És ez Amy Pascaltól származik, aki annak idején a Sony filmes részlegének egyik "atyaúristene" volt.

Én el tudom képzelni, hogy ezekből ki lehetett volna sütni nagyon jó dolgokat. A terveken meg lehet változtatni és finomítani.

Amiket olvastam azok alapján most sajnálom igazán, hogy nem maradt meg a Csodálatos vonal. Az irány nagyon jó volt és ez bizony tetszett volna. Csak abban erősítettél meg, hogy a Csodálatos vonal befejezetlenségét még jobban sajnálom és sokkal jobban elhatárolódok a Marvel mozis katyvasz Pókemberétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én el tudom képzelni, hogy ezekből ki lehetett volna sütni nagyon jó dolgokat. A terveken meg lehet változtatni és finomítani.

Amiket olvastam azok alapján most sajnálom igazán, hogy nem maradt meg a Csodálatos vonal. Az irány nagyon jó volt és ez bizony tetszett volna. Csak abban erősítettél meg, hogy a Csodálatos vonal befejezetlenségét még jobban sajnálom és sokkal jobban elhatárolódok a Marvel mozis katyvasz Pókemberétől.

 

Szerintem abból, amiket hallottunk, én nagyon örülök, hogy nem valósult meg a Csoda póki 3. kalandja. Félreértés ne essék, nekem a Csodálatos Pókember első része máig az egyik legjobb pókfilm, a 2. részével már voltak gondok, de még azt is szeretem - úgy ahogy. :)

Viszont ha a folytatásokra ilyeneket terveztek, akkor köszönöm szépen, én ebből nem kérek, és örülök hogy a Marvel -hez került vissza Pókember.

Aprópó, Gwent feltámasztani, illetve az apját? WTF? Miért? Ha már kinyírták őket - és szerintem mind2 jelenet drámai volt - akkor nem lehetne elfeledni őket?

A Baljós hatos szálból még eltudtam volna képzelni valamit, de hogy rögtön a 3. részben jöttek volna ők, és még Carnage is?

Ja és még arról nem is beszélve, hogy Shailene MJ -jét úgy ahogy van kivágták a 2. részből.

 

Szóval egy szó mint száz, én marhára örülök, hogy inkább új pókink van, bár Andrew szerintem nagyon jól hozta a karaktert. A Pókember: Hazatérés

amúgy egy jó film lett, bár még meg kell néznem egy párszor, hogy többet mondhassak róla, viszont Tom nagyon jól hozza mind Peter, mind Póki karakterét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghalt Romero, a zombifilmek királya. :( Kevés az olyan rendező, aki ekkora hatást tud kifejteni egy műfajra, mint ő.

 

Továbbá szintén elhunyt Martin Landau, aki Lugosit játszotta az Ed Wood-ban. Azt a filmet csak eredeti hanggal szabad nézni, Landau zseniálisan adta vissza Lugosi magyar akcentusát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fassbender újabban sorozatgyilkosra vadászik.

Nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre, mindenképpen moziban nézős. Könyvben nagyon tetszett, remélem, legalább sikerül megközelítenie a filmváltozatnak. Némi nehézséget esetleg az okozhatott, hogy ez a történet a 7. Hole-regény, szóval a filmesek jól belecsaptak a közepébe. Két személy ajánlására kezdtem olvasni Nesbo könyveit, kb. két hét alatt sikerült 5 könyvet kivégeznem ezen a nyáron - és még nem tartok a végén -, szóval jók :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jágeres Jani Boy befigyel a végén. :cool:

 

 

 

Colin Firth karaktere nem úgy volt, hogy meghalt?

Egy ideig biztos az volt a koncepció de a rendező egyszer viccesen azt nyilatkozta hogy vagy zombi, vagy Harry gonosz ikertesójának alakjában tér vissza Firth a sztoriba. Szerencsére úgy tűnik hogy egyik verzió se az igazi hanem a régi Harry tér vissza. A túlélésének a magyarázata meg gondolom majd a muviból kiderül. Remélem nem valami gagyi ötlettel állnak elő.

 

 

Nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre, mindenképpen moziban nézős. Könyvben nagyon tetszett, remélem, legalább sikerül megközelítenie a filmváltozatnak. Némi nehézséget esetleg az okozhatott, hogy ez a történet a 7. Hole-regény, szóval a filmesek jól belecsaptak a közepébe. Két személy ajánlására kezdtem olvasni Nesbo könyveit, kb. két hét alatt sikerült 5 könyvet kivégeznem ezen a nyáron - és még nem tartok a végén -, szóval jók :)

A könyv nekem kimaradt de a muvit mindenképp meglesem. Bírom a jófajta sorozatgyilkosos filmeket. Remélem ez is az lesz.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Colin Firth karaktere nem úgy volt, hogy meghalt?

 

Úgy volt és úgy baromi jó is volt az első rész, azt ott akkor egy tökös húzásnak is tartottam, ahogy Sam Jackson karaktere kifigurázta a Bond filmek egyik nagy hülye kliséjét. Erre kitalálják, hogy mégsem halt meg... nyilván azért megvárom, hogy a filmben mivel állnak elő és hogy prezentálják ezt, de emiatt nálam már élből nagy mínusszal indul a film. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy volt és úgy baromi jó is volt az első rész, azt ott akkor egy tökös húzásnak is tartottam, ahogy Sam Jackson karaktere kifigurázta a Bond filmek egyik nagy hülye kliséjét. Erre kitalálják, hogy mégsem halt meg... nyilván azért megvárom, hogy a filmben mivel állnak elő és hogy prezentálják ezt, de emiatt nálam már élből nagy mínusszal indul a film. :(

Én is így vagyok vele. Értelmesen aligha lehet kimagyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire abszurd az a film, szerintem nem is szorul teljesen értelmes magyarázatra. Egyébként én már az első rész megtekintése után éreztem, hogy nem lesz ez végleges.

 

Firth szeme be van kötve simán kinézem (Argo 2 után szabadon :D ), hogy a golyó olyan szögben találta el, hogy az agyát nem érintette vagy, hogy a szemüveg valami spéci anyagból van és az annyira lelassította a lövedéket, hogy csak a szeméig ment el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig furcsa GLaDOS-t hallgatni a Pacific Rim univerzumában :D

Nekem is ez jutott eszembe. :lol: De most már igazán kaphatna egy portal gunt az egyik Jäger. :)

 

Én is így vagyok vele. Értelmesen aligha lehet kimagyarázni.

Ha csak erre is rá nem húznak valami James Bondos kliséparódiát. Mondjuk furán venné ki magát, hiszen eleve azért lépték meg, hogy James Bondos klisét parodizáljanak, de bízom benne, hogy ezt is jól megcsinálják.

 

Firth szeme be van kötve simán kinézem (Argo 2 után szabadon :D ), hogy a golyó olyan szögben találta el, hogy az agyát nem érintette vagy, hogy a szemüveg valami spéci anyagból van és az annyira lelassította a lövedéket, hogy csak a szeméig ment el.

Az agya kifröccsent a tarkóján, szóval ez a két megoldás szerintem kiesik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, az átlyukasztott agyból kifolyó vér. :) De ide tényleg nem kell nagy magyarázat, ez nem az a fajta film - pláne, hogy ennél komolyabb művekben sincs sok esetben a feltámadás megmagyarázva (khm... Darth Maul...). Én még a gonosz ikertestvér/klón ötletet sem zárnám ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem itt is bedobhatják magyarázatnak, hogy bár eldobta az agyát, valójában nem halt meg. Helyette felkúszott egy Amerikába tartó repülőre, a poggyásztérben meghúzta magát, kiugrott a Harlem felett, aztán ott szemétből műagyat kreált magának, és azóta bódogan él, míg a szintén halottnak hitt Valentine le nem lövi. :evil::D:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dunkirk mozit látta már valaki Nolantól?

Igen. Nagyon jó film volt, egyedül a filmzeneként használt zaj volt időnként idegesítően túltolva. A repülőgépes jelenetek mindegyike nagyon pazar volt az IMAX-ben, ezek a kedvenceim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egy kicsit több lett volna benne a feszültség, akkor az már könnyen okozhatott volna szorongást egyeseknél :D Engem nem egyszer rázott ki a hideg a film alatt, annak ellenére, hogy a terem légkondicionálása nem volt kifogástalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.