Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

"Nem játssza a az Istent. Megtért hozzája."

 

Ennek a filmnek TELITALÁLAT a szinkronja, még több ilyet kéne manapság. Robert Downey meg ebben is k... öhm... hatalmas! :D

 

"Mert unjuk, hogy caplatunk utánad, játszod itt az egyszemélyes GPS-t. A rossebbe! Eltévedtünk, de szupereltévedtünk! Mond meg neki, Sandusky! Mond meg neki, hány az óra!" :D

 

Trópusi Vihar az egyik legzseniálisabb film, bár én csak magyarban láttam, de angolban nem is tervezem megnézni. Film legnagyobb alakja Robert Downey, neki van a legtöbb beszólása, és a legjobbak is :D Azért a szinkronja előtt is le a kalappal, hogy így képes volt hozni ezt a vidékies stílust. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az összes X-men filmet és végeredményben ugyan nem erős sztorival bírtak és számomra nem tűnnek egyenértékűnek a többi Marveles és ismert filmmel, végeredményben nagy csalódás most sem ért, kivéve az Első osztály hagyott bennem némi rossz szájízt az ellentmondásaival meg az erőltetett történetével. :) Az viszont tény, hogy a karakterek nagyon bejöttek ebben az előzményben vagy "mi is akart ez lenni pontosan" filmben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem FreddyD videóját a filmes nyereményjátékkal kapcsolatban. Egyetlen dolgot fogadnék el szívesen... és az a Tron Legacy poszter :P

Nekem olyan van, meg Penge II, abból az egyik 2méter*3-as, a fél falat elfoglalja...na jó nem is, negyedét! De van a kisebb 1*1,5ös a fejem fölött. Sok filmhez kaptam pószereket, ismerősöm moziban dolgozott régebben.

 

Ma nem volt kedvem Rambózni, inkább megnézem a Rozsomák filmet. Anno Pécsen láttam moziban, haverral, úgy tetszett. Aztán leszedtem a HD-rip-et amikor kijött és megnéztem megint, úgy már csak elment. A feliratot meg javítottam, mert abban is Farkasnak hívták... Ma meg rájöttem, hogy ez egy igen béna képregény feldolgozás. A reaktor tetején amikor harcolnak, az annyira logikátlan és össze-visszaság, hogy az már fáj. Amikor az ezredest elküldi világ körüli útra, az a film egyik legbénább része. A nő látta mit tett a mutánsokkal, tudja mit akart tenni a húgával, lelövi a férfit, akit szeret és őt is halálosan megsebzi...igen, ilyenkor egy kis mozgás tényleg hatalmas büntetés. A Battleship-es főhős jó volt Gamble szerepében, meg Haspók is aranyos volt, habár ők mind majd a gonosz oldalra állnak át.

Ez a testvér belekeverés pedig tényleg nem kellett volna, főleg, hogy az X-men filmekben Kardfog fullra máshogy néz ki, teljesen szőrös lesz, ahogy a képregényben is...Ezt a részét a mai napig nem értettem.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még néhány észrevétel - Avengers

 

 

 

1,) Mekkora király volt már, mikor Budapestet emlegetik. :D

2.) Fantasztikus az a jelenet is, amikor a csatában egyesével végigmennek a hősökön, hogy ki mit csinált. Az iszonyatosan jó hangulatú.

3.) A film végén a Starkból csak egy A maradt, ami az Avengersre utal. Viszont Stark azt ígérte, hogy a következő tornyon Potts lesz. Vajon tényleg? :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még néhány észrevétel - Avengers

 

 

 

1,) Mekkora király volt már, mikor Budapestet emlegetik. :D

 

 

 

 

Ráadásul az angol verzióban is az van állítólag:)

 

 

Amúgy amennyire közepes izgalommal vártam a filmet (az általam látott előzmények közül csak a Vasember 1-2 tetszett úgy igazán, a Kapitány és Thor saját filmje szórakoztató volt, de inkább csak elment, a Hulkot nemsokára bepótolom) de ez a film végül megmutatta, milyen a tökéletes nyári popcormozi. Végig lekötött, a lehető legjobban szórakoztatott, a poénjain utólag is spontán elröhögöm magam, a látvány kifogástalan volt - és a 3D is bőven korrekt volt. Remélem a következő filmekhez (akár mint Bosszúállók, akár külön-külön) ez lesz az etalon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bosszúállók

 

 

A legjobb kifejezés talán az rá: eszméletlenül szórakoztató. Jobb, mint az összes előzményfilm együttvéve, kiválóan kihasználta a sok egyéniség csapattá kovácsolásában rejlő lehetőségeket. Rengeteg a qrva jó poén, régen röhögtem filmen ennyit. Az előzetes szerencsére becsapós, okos és meglepő módon más is van a filmben, mint a Föld megmentése… ami egyébként egyértelműen a TR3-ra hajaz, a droidvezérlő kapmeca a SW1-re, a zene helyenként SW2 koppintás, de mindez ma nem zavart – mert vagy a látvány, vagy a humor lendített át a holtpontokon. Ja, és az eddigi legjobb Hulk is feltűnt a vásznon…

 

„Gyere Legolas, felviszlek…” – no, ezen majdnem összeszartam magam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bosszúállók.Amerikai katonák(akik tudjuk a világ legjobbjai( játsztanak benne?

Nem, igazából ez a széria nem arról szól. Tony Stark és a többiek is merítettek más országok, főleg európai kulutszából. Sose feledjük, hogy a képregények hősei nagy részben akkor születtek, amikor a II.vh tombolt. Tehát azért van annyi náci és németes főellenség, mert a gonosz akkor még a német volt... (Red Skull)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hét Mesterlövész

Újabb zseniális darab. :) A végén még abban a hitben fogok élni, hogy westernből nem lehet rossz filmet csinálni... Persze ez csak akkor következne be, ha nem lenne tudomásom egy 6 Guns című The Asylum westernről. :P Mivel az említett filmstúdió rutinból csinál sz*r filmeket inkább sohasem nézem meg. :D A Bounty Hunters után azt hittem, hogy itt is csak 1 valaki fog meghalni a 7 főszereplő közül, aztán meg elhullott több mint a fele.

 

Egy kérdés... A 19. században hogy jutottak hozzá a szegény, mexikói földművesek ilyen színes bogyókhoz? :D

 

lolfi.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig akár hiszed, akár nem, már a XIX. sz. első felében voltak ilyen cukorkák. :)

Furcsa. :) Valahogy úgy éreztem, hogy az ilyen újabb cucc és mintha egy kicsit idegen lett volna a környezettől. :) De ez érdekes infó, köszike. :)

 

A Hét mesterlövésznek érdemes megnézni az eredetijét is: a Hét szamurájt. Szerintem sokkal jobb. Mondjuk nekem a Hét mesterlövész eleve nem durrant akkorát.

Gondoltam rá. :) Az mikori film? Gondolom még ennél is korábbi, elvégre ez a remake-je. Annak van magyar szinkronos verziója?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején aki beszél, japán elég szörnyű kiejtéssel bír, gondolom a filmben nem sokat kell majd szövegelni, amúgy sem arról fog szólni a dolog. Bruce papa a végén azért vicces, szerintem azt mondja, hogy "Ne szórakozzatok McClane-el"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre megnéztem a Thort (igen, ezúttal sikerült az eredetit :P ), és azt kell mondjam, baromi jó lett, talán az eddigi legjobb Marvel-film, amihez szerencsém volt. Tetszett, hogy ilyen tökéletesen vegyítették a tudományt a varázslattal. A szereposztás jó volt, Natalie remek választás. Thor nem semmi karakterfejlődésen ment át a film alatt, kihozták belőle amit lehetett. A sztori nem volt túl komplikált, a film mégis szórakoztató és érdekes maradt végig. A látvány pedig szintén pazarra sikerült.

 

Egy szóval, tetszett! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bosszúállók.Amerikai katonák(akik tudjuk a világ legjobbjai( játsztanak benne?

Persze, ott van benne rögvest Amerika Kapitány, aki annyira amerikai hazafi f*szakatona, hogy magát az USA zászlajába csomgolta. :D Amúgy a háttérben rohangál egy jelenetben pár terepmintás G. I. Joe, de amúgy a trailerben több szoldzser tűnik fel. Ami nem csoda, ez a film nem egy újabb dicsőitsük az ami haderőt darab. Ez a Bosszúállók csapatáról szól, azok miatt nézd meg, ha megnézed.

 

Nem, igazából ez a széria nem arról szól. Tony Stark és a többiek is merítettek más országok, főleg európai kulutszából. Sose feledjük, hogy a képregények hősei nagy részben akkor születtek, amikor a II.vh tombolt. Tehát azért van annyi náci és németes főellenség, mert a gonosz akkor még a német volt... (Red Skull)

És Red Skull-lal ki is merítetted hat film összes "annyi náci és németes" főellenségét. Mert ugye az Iron Man-ben iraki terroristák voltak és egy amcsi üzletember, az Iron Man 2-ben orosz feltaláló és egy másik amcsi üzletember. A Thorban egy földönkívüli félisten, az Avengers-ben ugyanaz a földönkívüli félisten a földönkívüli hadseregével, a The Incredible Hulkban pedig az amerikai hadsereg és egy ruszki származású britt elitkatona volt az ellen. Innét nézve, többször voltak amerikaiak ellenségek, mint más nemzetiségűek. :) Persze a képregényekben vagy kéttucat náci g*ci van, de a filmek szempontjából ez irreleváns. A Captain America még a képregénynél is USA-giccsesebb, és az Iron Man 1-2 sem marad le sokkal tőle. A The Incredible Hulk és a Thor csak azért nem áll be melléjük, mert az egyikben az USA az ellenség, a másikban meg földönkívüliekről szól a sztori. :D

 

 

Végre megnéztem a Thort (igen, ezúttal sikerült az eredetit :P ), és azt kell mondjam, baromi jó lett, talán az eddigi legjobb Marvel-film, amihez szerencsém volt. Tetszett, hogy ilyen tökéletesen vegyítették a tudományt a varázslattal. A szereposztás jó volt, Natalie remek választás. Thor nem semmi karakterfejlődésen ment át a film alatt, kihozták belőle amit lehetett. A sztori nem volt túl komplikált, a film mégis szórakoztató és érdekes maradt végig. A látvány pedig szintén pazarra sikerült.

 

Egy szóval, tetszett! :clap:

Na végre, más valaki is, akinek tetszik ez a film. Mondjuk Thor jellemfejlődését még lehetett volna kicsit cincálni, és a Jégoriásoktól is többet vártam a végére, de így is jó volt. Nálam amúgy jelenleg ez a sorrend:

 

Avengers

Iron Man 2

Thor

Iron Man

Captain America

The Incredible Hulk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekben a filmekben igazából a katonaság sosem volt ellenség. a Hulkban is láttuk, hogy az egyetemnél kb.. 3perc alatt szétkapta őket és a nőt is simán megmentette. A Thorban is végigveri a kemény legényeket, akik amúgy sem katonák voltak, hanem a SHIELD, ami egy spec force.A Vasemberekben is annyit szerepelnek, hogy fegyvert vásárolnak, meg repkednek a gépeikkel, de szerintem egyedül az Amerika Kapitányban harcolnak és ott csapnak össze sima, emberi ellenfelekkel, lásd a végjátékot, amikor "bekopogtatnak Svájcba". Ezért írtam így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre, más valaki is, akinek tetszik ez a film. Mondjuk Thor jellemfejlődését még lehetett volna kicsit cincálni, és a Jégoriásoktól is többet vártam a végére, de így is jó volt.

Sajnos én nem mostanában fogom megnézni, pedig vártam egy ideje (konkrétan már két éve gondoltam rá, hogy milyen jó mozi sülhet ki belőle) :( Moziba nem jutok el hetekig, netről pedig szerintem megint nem túl esélyes hetekig. Várakozó álláspont :(

Nekem is ez a legnagyobb bajom Thorral, olyan piszok gyorsan jellemfejlődik, hogy azt egy picit rossz nézni még egy ilyen típusú filmnél is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én képregényeket nem olvastam, a különböző szuperhősökkel rajzfilmekben ismerkedtem meg és kedveltem meg a történeteiket.

Régebben nem voltam nagy moziba járó, úgyhogy a három Pókember és az első három X-Men filmet nem láttam moziban. Aztán valamikor 2010 áprilisában a Vasember első részét adta tv, nagyon tetszett, megtudtam hogy a második rész nemsokára a mozikba kerül, és azóta már moziban nézem a szuperhősös filmeket. (Kivétel a Zöld Lámpás, bár ahogy olvasom nem vesztettem sokat azzal, hogy nem láttam még)

A Vasember 2 még jobban bejött mint az első rész. Aztán a Thor-ra úgy mentem el, hogy a karakterről semmit nem tudtam, de ez a film is király volt. A végén esett le, amikor kiírták, hogy Thor visszatér a Bosszúállókban, hogy egyáltalán lesz ilyen film, hogy Bosszúállók. (+ hogy már a Vasember 2-ben is utaltak erre az iniciatívára) Ezután az Amerika Kapitány filmre már szakavatottan mentem el és a változatosság kedvéért ez a film is tetszett. A stáblista végét persze senki nem várta meg, haverom is már ment volna, de mondtam neki, hogy megéri várni. (Így belegondolva a Vasember 2 és a Thor végén sem rohantam ki a teremből) Úgyhogy tűkön ülve vártam az Avengers-t (a premier előtti napokban gyorsan meg is néztem a félisten és a szuper katona filmjét, hogy teljesen képbe legyek; bepótoltam A hihetetlen Hulkot, ami a többi előzményfilmhez képest elég gyengére sikeredett; a Vasember 2 pedig nem igényelt frissítést :)), április 26-án rohantam is a moziba, és - ki nem találnátok - ez a film is nagyon bejött. Sőt! Jobban mint az eddigiek. Éreztem, hogy így lesz. :) Bár volt egy kis aggodalom bennem, hogy nehogy elrontsák. De hál' Istennek nem és még folytatják ezt az egész franchise-t.

 

Dzséjt sorrendje az én sorrendem is lehetne, ha az Amerika Kapitány megelőzné a Vasember első részét. Bár ez utóbbit már régen láttam, előbbi ugye meg friss.

 

Azt jól vettem ki, hogy a 2013-as Thor 2 az 1. rész után és a Bosszúállók előtt fog játszódni?

 

A Bosszúállókat még nem láttad ugye? Leírom a spoiler mögött amit én tudok.

 

 

A sejtésem szerint azért írod ezt, mert a Bifrost elpusztult, de a Bosszúállókban Thor mégis a Földön van. Nos, az Avengers-ben annyi van erről a dologról, hogy Loki kérdi a testvérétől, hogy a Bifrost pusztulása után milyen sötét mágiához kellett folyamodnia, hogy a Földre jöhessen. De szerintem nem is igazán érdekli, Thor pedig nem is válaszol. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekben a filmekben igazából a katonaság sosem volt ellenség. a Hulkban is láttuk, hogy az egyetemnél kb.. 3perc alatt szétkapta őket és a nőt is simán megmentette. A Thorban is végigveri a kemény legényeket, akik amúgy sem katonák voltak, hanem a SHIELD, ami egy spec force.A Vasemberekben is annyit szerepelnek, hogy fegyvert vásárolnak, meg repkednek a gépeikkel, de szerintem egyedül az Amerika Kapitányban harcolnak és ott csapnak össze sima, emberi ellenfelekkel, lásd a végjátékot, amikor "bekopogtatnak Svájcba". Ezért írtam így.

Te most megint miről beszélsz? :roll: Attól, hogy Hulk hamar szétverte őket, attól még ellenségek voltak. A SHIELD-et és az Iron Manben lévő katonákat meg baromira nem értem, minek hoztad ide, mivel egy szót sem szóltam róluk. A SHIELD nem ellensége a szuperhősöknek, azt hiszem, nyilvánvaló miért, ugyanez igaz az Air Force-ra az Iron Man 1-2-ben.

Ráadásul Frenkie az Avengerst kérdezte, amiben egy fél náci sincs. Szóval ezután végkép nem értem, miről beszélsz. A Captain Americáról senki sem érdeklődött (és még te sem foglaltad bele a mondandódba ;)).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bosszúállókat még nem láttad ugye? Leírom a spoiler mögött amit én tudok.

 

 

A sejtésem szerint azért írod ezt, mert a Bifrost elpusztult, de a Bosszúállókban Thor mégis a Földön van. Nos, az Avengers-ben annyi van erről a dologról, hogy Loki kérdi a testvérétől, hogy a Bifrost pusztulása után milyen sötét mágiához kellett folyamodnia, hogy a Földre jöhessen. De szerintem nem is igazán érdekli, Thor pedig nem is válaszol. :)

 

A Bosszúállókat még láttam, de tervben van... ezért is kezdtem neki a csapattagokhoz kapcsolódó önálló filmekhez (már amiket még nem láttam).

 

Igen, nagyrészt ezért gondoltam rá. Az odáig oké, hogy "vannak más útvonalak is", illetve már a Thor végén ott volt Loki a Földön, de némi magyarázatot elvárnék ennek kapcsán.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.