Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem is bejövős nagyon. Ez a Blonkamp gyerek elhozta a mondanivalóval rendelkező sci-fi-k világát. Ha a District 9 mögé is odapillantunk, súlyos dolgokat találunk. És la a kalappal, kb 115 millióból nagyon látványos dolgokat hoztak ki. Csak nem értem az embereket, hogy miért nem szeretik annyira. Alig jövedelmezett eddig, pedig egy hete már megy legalább. Úgy látszik ez a szupethős dolgon nevelkedett amerikai nézősereg berzenkedik a mondanivalóval rendelkező sci-fi láttán. Szomorú. Csak így tovább, kedves dél-afrikai rendező barátom , én vevő vagyok rád.

Nekem is nagyon bejött a District anno, és nem csak a máza miatt. Ezt is szívesen megnézem majd, bár az előzetesben a képi világ néha erősen hajazott a Districtre. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pig megint emberkedik? :D Egyszer majd valaki jól nyakon vágja. :D De most komolyan... Sokat dolgoztak a filmen meg a szívüket lelküket beletették...jaj egyem meg a pici lelkét. Puszi a buksijára. Persze ebből miért is adódik, hogy mindenkinek hanyatt kellene dobnia magát? :D Ennyi erővel Scott is sírhatna egy sort, hogy jajjj hát mennyit dolgoztak a Prometheuson és hát ezért a sok haters bekaphatja a nagy egyest! :D

Pont a Pormetheus kapcsán nem, de más filmje okán már Scott is kifejtette, mit vegyenek a szájukba a negatív véleményt megosztó népek. Ő is elég nehezen viseli a kritikát azért.

Azt mondjuk meg tudom érteni, hogy nem tetszik Peggnek, hogy a filmjüket a valaha volt legrosszabb Star Treknek titulálja néhány s*ggarc, bár ez az indok, hogy "szívüklelkükbennevagyon" azért tényleg nevetséges. Stílusosabban kéne elintézni, mondjuk beajánlani nekik a Final Frontiert, aztán ha azután is fenntartják a véleményüket, akkor beutalót kérni egy elmegyógyintézetbe. :D Mert ami az Into Darkness körül csinálnak a Trekkiek, az pontosan ugyanaz, amit az ep1-2-3 alatt csináltak az ep4-5-6 ortodox imádói. Se több, se kevesebb. Egy halom hülye és tényleg bekaphatják. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ilyen barom véleménye az Into Darknessről és a Trekkie-listáról:

 

"Tegnap néztem meg ezt a Star Strek Into the darkness című gyöngyszemet. Olyan jó film volt, hogy semmire, azaz 0 darab dologra emlékszek a filmből, annyira semmilyen. Értem, miért a cső utolsó helyen van a férfanok között ez a rész. Jó meg minden, de egyszer megnézi az ember és kész. Szinte 0 ötlet van a filmben és igazából az egész film semmiről nem szól. Abrams nagyon készülhetett már akkor az SW-re.

 

Az első rész közelében nincs."

 

U.i: az más dolog, hogy a tag írni sem tud! Tök mindegy honnan van az idézet, mint ahogy az is, hogy mi a csóka nickneve, de én a 2012-es évet "végigháborúztam" vele. A csávó abszolút reménytelen. Mindenről csak a fikát és a negatívat írja. Tényleg mindenről. Pozitív hsz-t én még tőle nem olvastam. A másik, hogy egy ideje már szándékosan provokálja néhányunkat a fikáival.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont a Pormetheus kapcsán nem, de más filmje okán már Scott is kifejtette, mit vegyenek a szájukba a negatív véleményt megosztó népek. Ő is elég nehezen viseli a kritikát azért.

Azt mondjuk meg tudom érteni, hogy nem tetszik Peggnek, hogy a filmjüket a valaha volt legrosszabb Star Treknek titulálja néhány s*ggarc, bár ez az indok, hogy "szívüklelkükbennevagyon" azért tényleg nevetséges. Stílusosabban kéne elintézni, mondjuk beajánlani nekik a Final Frontiert, aztán ha azután is fenntartják a véleményüket, akkor beutalót kérni egy elmegyógyintézetbe. :D Mert ami az Into Darkness körül csinálnak a Trekkiek, az pontosan ugyanaz, amit az ep1-2-3 alatt csináltak az ep4-5-6 ortodox imádói. Se több, se kevesebb. Egy halom hülye és tényleg bekaphatják. :cool:

De egy komoly résztvevő azért ne menjen már le ilyen dedóba. :D Persze, hogy van sok köcsög minden film körül, de a nemes az felülemelkedik ezen. Lucas kb. ha kétszer szólt a prequel fikáról, de akkor is messze kulturáltabban. Ha mindenkit elküld az anyjába azzal neki nem lesz jobb. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oblivion

 

Ha a bemutatás szerinti kronológiát nézem az idei kínálatban, akkor régen láttam már ilyen összetett filmet, a blockbusterek kategóriájában pedig különösen unikumnak számít ez az alkotás. A plot-hole-ok és a levegőben lógó (részben kardinális) kérdések ellenére tudtam értékelni a filmet, bár maradéktalanul nem vagyok elégedett.

 

 

 

A látvány adja az igazi esszenciáját ennek a filmnek, viszont mégis a történet az, ami alapjaiban determinálja az alkotás megítélését pozitív, vagy negatív irányba. Itt azt kell mondjam, hogy paradox módon ami a legjobban megfogott ebben a filmben, egyben az volt, ami a részben le is húzta az egészet.

Megpróbáltak komoly gondolatiságot, szimbolikát belevinni, emellett kapott a történet pár nagyon szép csavart, csak sajnos a közben felmerülő kérdések nagy részét átugrották. Vizuálisan abszolút kifogástalan a film, viszont ma már ez nem mindenkinek elég (szerencsére). Az Oblivion kapott mellé egy olyan történetet, ami ténylegesen interakcióra késztet és nem csak a megtekintés után, de közben is agyalni kell a történéseken. Itt jön be azonban az, hogy ha nagyon elmélyedsz az eseményekben, akkor biztos fel fognak tűnni azok a kérdések, történések, amelyeket bántóan felszínesen kezeltek a forgatókönyvben!

 

A Föld megvalósítása (na meg a szétlőtt Holdé) egyszerűen fantasztikus volt! A Földi táj képe a Mass Effect néhány helyszínére emlékeztetett. Az a jelenet is remekül nézett ki, amikor Tom Cruise leereszkedik abba a könyvtárba. A felhők fölött lévő "villa" is számomra nagyon tetszetős megoldás volt és illeszkedett is abba a képbe, amit ez a futurisztikus állapot megkívánt. Nemkülönben lenyűgöző megoldás volt az űrhajó, amivel főhőseink röpködtek, nagyon régen láttam már ennyire eredeti konstrukciókat.

Az akció jelenetek is érdekesen hatottak. Igazi pure fight-ot talán csak a két klón között láthattunk, a többi esetben mindig kifejezetten egyenlőtlen erők csaptak össze. A drónok annyira táposak voltak, hogy inkább szerencsésen nyögvenyelősnek, mintsem heroikusnak éreztem azt az összecsapást, ami a túlélők bázisán zajlott. A légi-csaták ettől függetlenül teljesen rendben voltak, kifejezetten élvezetesnek is mondanám azokat a képsorokat.

A színészi játék is lehetne negatívum, mert igazából egy olyan alakítást sem éreztem, ami olyan karakteres lett volna, hogyha évek múltán eszembe jut ez a film, akkor azt mondhassam, hogy xy mekkorát játszott benne. Tom Cruise-t közepesnek éreztem, ez leginkább ott tűnt ki, amikor drámát kellett volna ábrázoljon a végén, bár a klónos jelenetekben sem volt valami átütő erejű a játéka, a többi nem zavart. Olga Kurylenko viszont igen. Gyakorlatilag egyféle nézést mutatott szinte a teljes játékidő során... Morgan Freemannek nagy rajongója vagyok, de ő sem volt túl emlékezetes ebben a filmben, nem túl nagy átéléssel színészkedett, ettől függetlenül jó volt újra viszontlátni a vásznon.

 

Igazi negatívumként egyrészt azt tudnám felhozni, hogy nagyon a csavarra volt kihegyezve minden. Ennek pedig az lett az eredménye, hogy körül-belül 20 perc után már elég sok mindent sejtettem, mert nagyon az volt az érzése az embernek, hogy itt valami csavar lesz és így elkezdtem direkt ezen gondolkozni. A TET mibenléte, illetve a Titánon lévő paradicsom nem léte, eléggé kiszámítható volt, tekintve, hogy azokat a helyszíneket egyáltalán nem láttuk (a szereplők se), nem volt semmi bizonyíték az állításokra. Ez a mennyei állapot, amit pedig elérhetnek a Titánon, valahogy olyan abszurd volt, hogy szintén eszembe ötlött, hogy az a hely nem is létezik! Az is furcsa volt, ahogy a Föld kinézett azután az állítólagos atomtámadás után... Ez persze csak a TET csavar, a klónos már komolyabb volt, de a számozás után nekem ott is egyből felmerült, hogy lehet, hogy klónok. A SW-ban is alapvetően számozták a klónokat, így innen is adta magát az ötlet, ami végül be is igazolódott. Továbbá ott volt az a tény is, ami a sugárzott zónákra vonatkozó tiltást takarta. Sejtettem, hogy van ott valami, ami miatt nem szabad oda bemenni és ez nem a sugárveszély! Miután Morgan Freeman mondta, hogy ő már járt ott, egyértelmű volt, hogy a terület nem sugárfertőzött és innen már könnyen összekapcsoltam a klónos teóriával, tehát azért nem szabad oda bemenni, mert akkor a klónok találkoznának egymással és rájönnének, hogy igazából csak klónok.

A másik és egyben nagyobb negatívum a kiszámíthatóság mellett, viszont a függőben maradt kérdések le nem zárása volt. Elég lazán kezelték azt, ahogy az a háború lezajlott. Továbbá a legfájóbb, amit nem bontottak ki jobban az idegenek mibenléte, faja, alapmotivációinak kiváltó okai voltak. Az invázióról, amit tudunk java részben csak a Morgen Freeman által elmondott információkból kikövetkeztetett feltételezések lehetnek. Azt sem tudjuk meg, hogy a begyűjtött nyersanyagokkal pontosan mi lesz. Nekem nagyon mesterséges intelligenciának tűnt a TET, viszont akkor meg mire kell neki a tengervíz? Továbbá azt sem tudjuk meg, hogy pontosan mivel is állunk szemben, mi ez az egész "lény", ami kiváltotta az alapkonfliktust és az azt követő eseményeket! Azt is megkérdezhetném, hogy ezeket a high tech megfigyelő központokat (ahonnan a főszereplők a drónokat javították), mégis kik építettek? Tekintve, hogy a TET-nél nem láttunk csak drónokat, meg azt a háromszöget, ami az egésznek az "agya" volt.

Ezenkívül a befejezés után is kicsit furcsa szájízzel álltam fel a képernyő elől. Ezzel a szentimentális megoldással az én szemeben pont az ellenkezőjét érték el, ugyanis a szerelmüket értéktelenítette el az a jelenet, ahol megjelent a másik Tom Cruise, aki ugyanúgy ő volt, de valójában nem pont ugyanaz az ember! Most komolyan akkor a többi zónában lévő klónok is majd néha felbukkannak a nőnél... mondjuk, ha valami balesetben meghal az éppen aktuális klón, akkor a nőnek nem kell aggódnia, hogy elveszítette a szerelmét, mert majd jön a következő, úgyis van belőle még vagy 30. Szerintem ezt jobban át kellett volna gondolni!

 

Volt egy kis szcientológiai áthallása az egésznek, de annyira nem éreztem szignifikánsnak ezt, hogy zavaró legyen számomra. Összességében a hibái ellenére is jó filmnek tartom, valamikor a jövőben szívesen újranézem majd.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a tagot mondjuk pont nem onnan ismerem. De róluk is ódákat lehetne zengeni. Egyre ritkábban látogatom azt az oldalt, a kommenteket még meg ritkábban nézem.

 

Megtörtént, írhatsz pm-et!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pegg hiszti kapcsán: Lucas azért egy rendező/író és itt se JJ kérte ki magának a dolgot, hanem az egyik szinész. Ha jól rémlik volt egyébként hasonló az új SW-knél is. Samuel L. Jackson például felvette párszor a kesztyűt prequel fika terén és többször is érvelt mellette, hogy miért jók a filmek. Igaz ő nem azzal jött, hogy szivüket lelküket belerakták vagy hogy kapja be akinek nem tetszik (bár kinézném belőle hogy spanok közt simán ereget ilyeneket) hanem valami olyasvalamit mondott, hogy azért is jó a prequel mert a közönségével együtt nő fel és komolyodik és igy egy generációt el tudott szórakoztatni.

 

De, hogy ON-abb legyek:

 

Én is megnéztem végre a Star Trek Into the Darkness-t. Voltak fenntartásaim korábban mert az elözetesek és a poszterek nem igazán hoztak lázba -pláne hogy valami Transformers szerű városromboldát igértek-, de maga a film rendesen lenyügözött. Épp pár hete néztem egyébként újra a régi Khan haragját. Anno nagyon szerettem azt a filmet és most se mondanám rossznak, de meglepett mennyire avitt így utólag. Az a jó a JJ-féle ST-ben hogy a magamfajta, sorozatokat nem ismerő, a franchise kapcsán teljesen dilettáns nézőt be tudja lelkesiteni az ST világa iránt. A jó sci-fi kaland pedig egyébként is hiánycikk. A John Carternek ugyan megvolt a maga bája, sőt vállalva a kövezést is megvallom nekem még az új Total Recall is elment kategória, de ez tényleg profi volt. Odáig nem mennék, hogy "mestermű" vagy ehhez hasonló hangzatos cimkéket ragasszak rá, de egyértelműen a blockbuster filmek krémjébe tartozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jó a JJ-féle ST-ben hogy a magamfajta, sorozatokat nem ismerő, a franchise kapcsán teljesen dilettáns nézőt be tudja lelkesiteni az ST világa iránt.

 

Ez mennyire igaz. Saját bőrömön tapasztaltam! Az Into Darkness után konkrétan elkezdtem az ST filmeket az elejétől (korábban egyet sem láttam... sőt az ST világa nem hogy vonzott volna, egyenesen taszított)... és a sorozatba is belekóstoltam, és szerintem folytatni is fogom később. Donát azt hiszem dettó az Into Darkness után harapott rá a témára.

 

A jó sci-fi kaland pedig egyébként is hiánycikk. A John Carternek ugyan megvolt a maga bája, sőt vállalva a kövezést is megvallom nekem még az új Total Recall is elment kategória...

 

Ezt akár én is írhattam volna :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Bale után szinte senkit nem tudtunk volna elképzelni a szerepre, annyira hozzá nőtt :hehe: Pedig már eljátszották előtte páran a karaktert. Nekem semmi bajom a választással, a film fogja megadni a választ arra, hogy jó vagy nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egy komoly résztvevő azért ne menjen már le ilyen dedóba. :D Persze, hogy van sok köcsög minden film körül, de a nemes az felülemelkedik ezen. Lucas kb. ha kétszer szólt a prequel fikáról, de akkor is messze kulturáltabban. Ha mindenkit elküld az anyjába azzal neki nem lesz jobb. :)

Persze,. mint írtam, megoldhatta volna stílusosabban is. Ebből is látszik, hogy Pegg nem nemes, hanem egy glocesteri paraszt. De én nagyon bírom az ipsét, már azelőtt is így volt, hogy megjelent, mint Scotty.

 

Ben Affleck, mint Batman? Hát, tény, Bale magasra tette a lécet, de azt hittem, valami karakteresebb színészt választanak. Oké, Afflecket utoljára talán a Pearl Harborban láttam, vagy a Daredevilben (attól függ, melyik volt előbb), egyikben sem győzött meg, hogy színész lenne a mestersége. De mondjuk a Men of Steel után nem is hiszem, hogy TDK-trilógia szintű színészi elvárásokat fognak támasztani, mondom ezt annak ellenére, hogy abban a filmben azért Cavill és Shannon kitettek magukért. De ezt a nyüves Izé vs Bizé címet változtassák már meg. Olyan sz*rok ezek a címek, mint valami ZS kategóriás mocsok. Már látom is magam előtt a magyar címet: Az Acélember a Sötét Lovag ellen. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, Affleck kiválasztása talán az egyik utolsó, amit számításba vettem volna, de ki tudja. Még ő is alakíthat jót, bár igaz, hogy nem sok filmben láttam eddig. Nyilván nem egy Bale színvonalt hoz, de a filmnek úgyis két főszereplője lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batman szerepre ugyan elképzelni nem tudom, de érdemes ránézni az újabb filmjeire. Elég jó szinész. Erről jut eszembe egy érdekesség: a Hollywoodland-ben George Reevest alakította. Azt a szinészt aki az '50-es években indult Superman sorozat címszereplőjét formálta meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Affleck-kel oda a Bale-Nolan féle súlyosabb karakterű Batman. Egy olyan ember kerül a jelmez alá aki eddig a külső (tipikus szépfiú) megjelenéséből élt. Olyan lesz mint az eddigi többi ficsúr Batman (Kilmer, Clooney), amit még súlyosbított a Joel Schumacher féle csiri-csáré idióta képi világ, na és Jim , valamint Arnold. Na de majd meglátjuk, szerintem a Batman lejtmenetbe kapcsolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olyan ember kerül a jelmez alá aki eddig a külső (tipikus szépfiú) megjelenéséből élt.

Hát ez nem talált. Tavaly rendezőként/producerként kapott Oscart például egy tényleg remekül összerakott filmért az Argo-akcióért, ami a legjobb film diját vitte el. Itt egyébként egész kiválóan, de visszafogottan hozta a főszereplő karaktert. De már az itt emlegetett Hollywoodland is messze volt a Pearl Harbor meg a többi korai filmjétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzáteszem, hogy Ben Affleck szvsz nem is szépfiú. :P

Egyetértek :D

Bomarr megelőzött lentebb, én is hasonlókat szándékoztam beírni.

Lehet, hogy nem a legjobb színész, egyébként szerintem nem rossz, még ha nem is kiemelkedő, ellenben remek filmkészítő, aminek végképp köze nincs a létező vagy nemlétező "szépfiúságához". Oks, hogy most színészként kerül szóba, de szerintem ne írjátok le egyből pár szerep alapján. Na persze, ha ti valami Bale-utánérzést szeretnétek, rajta... de valószínűleg a szóban forgó film készítői egyáltalán nem egy Nolan-féle filmben gondolkodnak (legalábbis még semmi ilyen nem derült ki). Vagyis kár előre leírni, amikor még nem sokat tudunk a filmről, a szerepéről és a többi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most meglepőt fogok írni. Én aztán tényleg hiszem azt hogy a jóképű kisfiús mosolyú férfiak szereposztásában benne van a sármjuk is. DE. Affleck(aki tényleg egy nők bálványa tipus) szerintem nem ez a kategória. A korai filmjei tényleg nem egy jó színészt mutatnak be, de ajánlanám a Tolvajok városát. Ott valami elképesztően jól játszik. Ezenkívúl zseniális rendezőnek tartom, pl a Hideg nyomon vagy a fent említett Tolvajok városa okán. Nálam az van most hogyha Affleck rendez egy filmet akkor kötelező megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem se jön be ez az Affleck-Batmanus dolog.

Ma olvastam hogy napi két órát edz a szerepre és hogy a rajongók több mint harminc online peticióval tiltakoznak ellene.

 

 

Szerintem itt már sokkal inkább az Igazság Liga összehozatalán lesz a hangsúly

Szerintem is. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

G. I. Joe - Retaliation: kellemes csalódás. Az első rész után, amelyben a nevetséges szövegen már csak a rettenetes effektek tudtak túltenni, igen alacsonyan voltak az elvárásaim - a béka hátsója és a pokol között valahol -, de a rendező és íróváltás bizony jót tett a filmnek. Stephen Sommersszel ellentétben Jon M. Chu jól mérte fel, mit bír el egy olyan Hasbro termék, mint a G. I. Joe, és bár a történet az első rész folytatása, egyben erős reboot is, azaz sequel-reboot. És ez teszi élvezetesebbé a filmet, mert a nagyrészt új szereplőgárdában karakteresebb emberek vannak (Bruce Willis, The Rock - lőjetek le, de én marhára bírom Dwayne bácsit :D), a látvány visszafogottabb, és sokkal jobban kidolgozott, mint az előző rész fizikát és szilárdságot nem ismerő, harmatgyenge CG pillanatai (előzetesnek megnéztem újra a Rise of the Cobrát, és valami fájdalmasan gyenge a CG benne - viszont második megtekintésre jobban tetszett a film egy hangyányival). És a szövegíró sem durrogtatott el annyi hátborzolóan gáz dumát.

Persze, ez attól még G. I. Joe, tehát bőségesen akad benne komolyan vehetetlen rész (a katonai oldaltól kezdve a cselekmény szövésén át a színészi játékig bármire találni negatív példát), de szórakoztatóbb, mint az elődje volt, és a végén azt mondtam, hogy most már kíváncsi vagyok a harmadik részre (2016-ban érkezik). Főleg, ha visszahozzák a kis vöröset. :D

Viszont a Paramounttól baromi nagy baromság volt elhalasztani a film premierjét azért, hogy átkonvertálják 3D-be, mert ebben a filmben semmi sincs, ami a plusz D-ben működne. És van egy olyan sanda gyanúm, hogy a konvertálás minősége sem lehetett elsőosztályú, szóval simán adhatták volna 3D-ben. Persze ez most már nem oszt, nem szoroz, de néha "vicces" visszanézni a nagyok idétlen döntéseit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az van most hogyha Affleck rendez egy filmet akkor kötelező megnézni.

Nálam is a nézendő kategóriába került egy ideje. Számomra nem volt meglepő, amit írtál, tudom, hogy kedveled a rendezéseit :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul tudtad mert nincs meg, csak DVD-n.

Egen? :o Na, most koppantam, úgy emlékeztem, te is megvetted a TDK-trilógiát BR-es egybecsomagoltat. Akkor ki volt? Kezeket fel! :)

 

Tegnap megnéztem két olyan filmet, amit szerintem akkor láttam utoljára, amikor az HBO adta őket először. Klasszikus westernek ugyanarról a személyről. A Wyatt Earpöt Kevin Costnerrel és a Tombstone-t Kurt Russell-lel. Semmire, vagy legalábbis nagyon kevésre emlékeztem már belőlük, mozgalmassága miatt ezek a "képek, érzések" is inkább a Tombstone-ból maradtak meg: Kurt Russell bosszúszomjas kifakadása a vasútállomáson a leszámolás előtt (bár úgy emlékeztem, hogy a film közepén van Tombstone-ban, amikor átveszi a sheriffséget), Bill Paxton lehetetlenül együgyű alakítása az ifjú Earpként, meg ilyenek. Szóval mondhatni, úgy néztem meg őket, mintha először látnám (furcsa, de a megtekintés közben sem volt olyan érzésem, hogy "hát persze, erre emlékszem, meg erre is, meg erre is...", oké, lassan már tényleg húsz éve, hogy láttam őket... amit most írtam le utoljára :D).

Ami viszont meglepett, hogy a Tombstone olyan, mintha James Cameron verbuválta volna össze a színészgárdás: Bill Paxton (Terminator, Aliens, True Lies, Titanic), Michael Bhien (Terminator 1-2, Aliens, The Abyss), Billy Zane (Titanic), Stephen Lang (Avatar), utóbbit végig úgy néztem, hogy de ismerős, de ismerős, de hol láttam... Hála az imdb-nek, rájöttem, hol láttam, de a franc belé, sosem ismertem volna fel. De azért a többi szereplő sem kutya, igazi filmes, sorozatos legendák: Kurt Russell, Billy Bob Thornton, Val Kilmer, Sam Elliot, és amin a legjobban meglepődtem: Charlton Heston. Ő még csak ismerős sem volt, és szerintem csak nagyon kevesen jönnének rá, hogy kit játszik a filmben. És persze, szerepelt benne Wyatt Earp is (ezen is pislogtam), na nem az, akiről a film szól, csak egy távoli rokona.

Mondjuk az egy évvel később bemutatott Costner-féle életrajzi dráma sem utolsó szereposztás tekintetében, hiszen olyan alakok tűnnek fel abban is, mint Gene Hackman, Dennis Quaid, David Andrews, Bill Pulman (akit állandóan összekevernek Bill Paxtonnal :D), Linden Ashby, Mark Harmon, Michael Madsen, Tom Sizemore, Catherine O'Hara és Isabella Rossellini. Szintén filmes és tévés színészágyúk, még ha nem is mind az A listáról (bár én sokszor jobban bírom, ha ilyen színészek játszanak egy filmben, mint ha Tom Cruise és társai parádéznának, annak ellenére, hogy köztük is rengeteg nagyon jó színész van, de valahogy az ilyen "kisemberek" által alakított karakterek jobban meg tudnak fogni).

 

Zééé: amit az ep7 előkészületek topic leírtál, azzal a szutykkal gányolták el az Aliens BR képét is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.