Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen, de valószínűleg leghamarabb csak olyan 2020 felé.

Szerintem is már csak akkor kerül sor rá. Mivel 2017-től minden évben három MCU-film lesz, csak nem szuszakolnak be egy új F4 filmet is (persze el még eltolhatják az Inhumanst). Plusz, így is gáz kicsit, hogy alig tíz év alatt harmadszor rebootolják a Spider-Mant, rövid idővel az utolsó F4 film után ne álljanak elő újjal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

...ez akár azt is jelentheti, hogy egy napon talán a mozikban is egyesülhetnek :)

Ezt azért kétlem, mert az MCU világába nem illeszkedik az X-men, és vica versa. Ahhoz egy újabb reboot kellene, ezt meg szerintem egyik stúdió sem szeretné. Legfeljebb annyit tudok elképzelni, hogy Hugh Jackman cameózik az egyik MCU filmben, vagy Robert Downey Jr. feltűnik az X-men-ben, de az a vonat már elment, hogy komolyabb kapocs legyen a 2 univerzum között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt ne is játsszák meg, hogy a Fox X-menjei tűnjenek fel az MCU-ban. Sicc! Semmi keresnivalójuk ott. Az MCU-ban ez már szépen kiépült a "fejlesztettekkel" és a "megajándékozottakkal", nincs itt szükség mutánsokra (ezért is elcseszett az Age of Ultron szinkronja, mert nemhogy használja a mutáns szót, ami épp csak megtévesztő, még csak meg sem kísérelte átvenni az MCU kifejezést, azaz enchanced, pedig azt használják a filmben is, a S.H.I.E.L.D.-ben is).

Viszont a "fejlesztettekkel" és a "megajándékozottakkal" összeállhatnak MCU-s X-menné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de valószínűleg leghamarabb csak olyan 2020 felé.

Ez elég valószínű, mivel a harmadik fázisba már így is 11 film van. Nem hiszem, hogy a Spider-Man, illetve az Antman and the Wasp után beletesznek egy harmadik extra filmet.

Szegény Captain Marvel már így is kétszer csúszott hátrébb. :(

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Universal egyik-másik átalakítása szokott bejönni, azzal ügyesen játszanak a filmesek.

Én a Mindörökké Batman elején levő WB-logo transzformációt bírom nagyon.

 

BXCOo5K.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Mindörökké Batman elején levő WB-logo transzformációt bírom nagyon.

 

Igen, de ez olyan megvalósítás, hogy egy "bármiből csinálok akármit"

Logo-transzformáció igen, de abban az értelemben nem kreatív, mint egy Megfagyott Fox Logo, vagy mint mikor a Universal földgömbje alakul az aktuális film helyszínévé és biztos hosszú a sor más cégekkel is.

pl a fanboys elején mikor a 3 reflektor (nem fox, hanem talán weinstein company vagy mi) fénykard effekt-hangokkal pislákol fel.

Nekem az ilyenek tetszenek.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marvelék táján azt suttogják, hogy a Fox lemondott a F4 jogairól, így a következő megjelenésük már a Marvel Cinematic Universe-ben történhet meg. Örülnék neki, ha nem csak egy kósza pletykáról lenne szó, hisz elég régóta hiányoznak a palettáról :yes:

Mindkét stúdió cáfolta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Logo-transzformáció igen, de abban az értelemben nem kreatív, mint egy Megfagyott Fox Logo, vagy mint mikor a Universal földgömbje alakul az aktuális film helyszínévé és biztos hosszú a sor más cégekkel is.

Nekem egy ilyen se rémlik. Bár nem tartom kizártnak hogy láttam hasonlóakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy ilyen se rémlik. Bár nem tartom kizártnak hogy láttam hasonlóakat.

A fagyott fox logó asszem 2012 vagy Holnapután..

A Universal földgömb, meg talánn a Riddick 2? -de szerintem erre több példa is lehet.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fagyott fox logó asszem 2012 vagy Holnapután..

A Universal földgömb, meg talánn a Riddick 2?

Közben utánanéztem ezeknek. A fagyott Fox logo a Holnapután előtt van. A második Riddick múvi sajna nem nyert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éljen a moziünnep :rock: Kár, hogy csütörtökön reggel tudtam meg, hogy ezen a hétvégén van, de sebaj, azért a lényeget sikerült megnéznem. Kicsit rohanós volt a tempó, mert 3 után indult a vonatom (munka után), és fél 5-kor kezdődött az első filmem az Arénában, de pont oda értem addig. Jó dolog a nyomtatható e-ticket is :D

 

Crimson Peak/Bíborhegy

Ha már logók, akkor meg kell említenem, hogy az Universal logója milyen veszett jól nézett ki vörösben a film előtt :) Ezt a del Toro-filmet mindenképpen szerettem volna moziban látni. Szerencsémre az Arénában volt belőle feliratos verzió, mert ugye a szép hangú Tom Hiddlestont csak eredetiben! Na jó, a kényszer nagy úr - főleg Marvelek esetében - , de most választhattam :)

Elvileg gótikus horror, gyakorlatilag inkább volt gótikus romantikus, mert a horror része annyira nem működött, legalább is nálam. Oks, tudjuk, a szörnyes horrorokat nem bírom, a szellemesekkel időnként elvagyok, de ez esetben a szellemes részek nem voltak túl ijesztőek, bár a látvány pazar volt. Sok mindent elmond a film tetszési indexéről nálam, hogy csak a film után észleltem, hogy baromira kell wc-re mennem. A film fordulatain nem kellett meglepődni, valahogy evidens volt, hogy nagyjából hova fut ki a sztori. De del Toro esetében- mint már máskor is -, nem éppen a történeten kell agyon izgulnunk magunkat, ő inkább a pazar látványból, képekből és színészi interakciókból épít fel egy időnként nem túl eredeti történetet, azt viszont első osztályúan képes megcsinálni, mint ahogy ez esetben is. Vétek nem moziban nézni elsőre; mint írtam, a látvány pazar, a történet központi részét képező kastély valami álom - az volt a díszleteseknek is, mivel nagyjából felépítették -, a színészek fantasztikusak, mondjuk Jessica Chastaint nem sűrűn kell utálni, de most kellett, és az egész film hangulata nagyon a helyén van. A történetnek kellett volna még egy kis plusz, de egye fene, belefért.

Még mindig nagyon sajnálom, hogy nem del Toro rendezte A hobbit-filmeket, annyira kíváncsi lett volna a verziójára :(

Ja, és még egy, amit szeretek a pasasban: főhősnői vannak :D

 

Macbeth

Említettem már, hogy szeretem a premier előtti vetítéseket is? A munka utáni esti mozi oka az volt, hogy az Aréna este 7-kor vetítette premier előtt a filmet.

Be kell valljam, nem olvastam, nem találkoztam vele színházban és nem is láttam másik filmverziót a darabból. Nagyon-nagyon egyben van a film, a baromi erős hangulata és a képei pedig úgy beszippantanak, hogy szinte pillanatok alatt eltelik a röpke két óra filmidő. Nem könnyű film, de bőven megérte megnézni, főleg filmrajongóknak ajánlott, akik a könnyű szórakoztató csihi-puhi mellett valami többre is vágynak időnként. Azt hiszem, mondanom sem kell, hogy a színészi gárda pazar, a látvány szintúgy, szerencsére ezt is feliratosan láttam (nem tudom, hogy lesz-e szinkronos verzió belőle).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Macbeth

Említettem már, hogy szeretem a premier előtti vetítéseket is? A munka utáni esti mozi oka az volt, hogy az Aréna este 7-kor vetítette premier előtt a filmet.

Be kell valljam, nem olvastam, nem találkoztam vele színházban és nem is láttam másik filmverziót a darabból. Nagyon-nagyon egyben van a film, a baromi erős hangulata és a képei pedig úgy beszippantanak, hogy szinte pillanatok alatt eltelik a röpke két óra filmidő. Nem könnyű film, de bőven megérte megnézni, főleg filmrajongóknak ajánlott, akik a könnyű szórakoztató csihi-puhi mellett valami többre is vágynak időnként. Azt hiszem, mondanom sem kell, hogy a színészi gárda pazar, a látvány szintúgy, szerencsére ezt is feliratosan láttam (nem tudom, hogy lesz-e szinkronos verzió belőle).

Hú, de irigyellek most. Nálam az ep.7 mellett ez az év legvártabb filmje. Mostanában folyamatosan szemeztem a plakátjaival a metróban. Gondolatban be is kereteztem magamban a premier napját, de az hogy lesz premier előtti vetítés nem is tudtam.

Egyébként érdemes az 1971-es változatot is megnézni (ha lehet eredeti hang + felirat kombóval). Az is elképesztően jó lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolatban be is kereteztem magamban a premier napját, de az hogy lesz premier előtti vetítés nem is tudtam.

Tisztára h*lye vagyok, hogy nem írtam meg rögtön csütörtökön reggel a lehetőséget :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben utánanéztem ezeknek. A fagyott Fox logo a Holnapután előtt van. A második Riddick múvi sajna nem nyert.

Bocsi. Sajnos nem a régi már az agyam. Pedig biztos, hogy nem egy universal logó átalakulást láttam már.

 

szerk.:

Universal logó:

Múmia - napkoronggá változik az égen.

Waterworld - rázoomol a kamera és elárasztódik vízzel a bolygó

tuti van még pár..

 

Paramount: a hegy az Indiana Jones minden részében a kezdőképsorrá alakul.

 

(Egyébként a Fox logója 97-től is egy piszkált változat volt az sw filmek előtt. Nem tartozik a témánkhoz, csak gondoltam leírom, hogy 97-ben a fox logo már 3D animáció volt és a kamera fentről kezdte figyelni, majd alább úszott míg ment a fanfár és csak az utolsó pár másodpercre állt be a "régi helyére". A star wars-ok előtt viszont az új képi világú logo végig a klasszikus kameraállásból mutatta magát.) -csak érdekesség, mert ha jól tudom csak a star wars kapott ilyet.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Crimson Peak/Bíborhegy

 

... a látvány pazar, a történet központi részét képező kastély valami álom - az volt a díszleteseknek is, mivel nagyjából felépítették -, a színészek fantasztikusak, mondjuk Jessica Chastaint nem sűrűn kell utálni, de most kellett, és az egész film hangulata nagyon a helyén van. A történetnek kellett volna még egy kis plusz, de egye fene, belefért.

 

 

 

Igen engedékeny vagy... :peace:

 

Nálam történet 40%, hangulat, látvány 80%. Gótikus-romantikus thriller, nulla erdetiséggel, hajmeresztő idiótaságokkal. Sajnos horror gyakorlatilag nulla, nem is értem, miért kellettek bele a piros szellemek... :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno olvastam. A Macbeth szerintem Shakespeare legjobb műve, soha nem értettem, miért nem ez volt kötelező a középiskolában.

Talán mert 15 éveseknek nem igazán való :)

 

Igen engedékeny vagy... :peace:

Nekem tetszett, és a tetszés kategória elég szubjektív :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éljen a moziünnep :rock:

 

Crimson Peak/Bíborhegy

 

Macbeth

 

Én ma hallottam a rádióban, hogy most van, s mivel szokás szerint be vagyunk táblázva egész hétvégére, így nem jött szóba, hogy kihasználjuk, pedig az említett két filmre én is nagyon kíváncsi vagyok. Köszi az ajánlókat, igazolják a várakozásaimat. :)

 

A Machbeth-tel én is csak már felnőttként, Kaszás Attila és Eszenyi Enikő előadásában színházban találkoztam először, és pont azt éreztem, hogy a legjobbkor látom, mert ez nem tizenéveseknek való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Universal logó:

Múmia - napkoronggá változik az égen.

Waterworld - rázoomol a kamera és elárasztódik vízzel a bolygó

tuti van még pár..

 

Paramount: a hegy az Indiana Jones minden részében a kezdőképsorrá alakul.

Ezekre igazán emlékezhettem volna. Mindenesetre lecsekkoltam őket.

 

 

(Egyébként a Fox logója 97-től is egy piszkált változat volt az sw filmek előtt. Nem tartozik a témánkhoz, csak gondoltam leírom, hogy 97-ben a fox logo már 3D animáció volt és a kamera fentről kezdte figyelni, majd alább úszott míg ment a fanfár és csak az utolsó pár másodpercre állt be a "régi helyére". A star wars-ok előtt viszont az új képi világú logo végig a klasszikus kameraállásból mutatta magát.) -csak érdekesség, mert ha jól tudom csak a star wars kapott ilyet.

Milyen különc ez a Star Wars. :D

 

 

(Warner logó mátrix-zöld a Mátrix filmek elején, és utána a kódok peregnek.)

A WB logót a Village Roadshow Pictures logója követi és csak azután peregnek a címet megjelenítő kódok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pandorumot valamelyik nap elkezdtük,hát nagy csalódás volt.Kb. 30 percet bírtuk....nagyon rossz.

 

Viszont este megnéztük a Szárnyas fejvadászt....(szégyen,hogy még csak most....már ezer éve meg szerettem volna nézni....így jött össze)

Nem tudom,valahogy végig hiányérzetem volt,nem erre számítottam....de a vége.....így összeállt a kép és nagyon sokat dobott rajta!

10/8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.