Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

22 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Imádom azt a filmet :D

 

22 órával ezelőtt, Pildi írta:

Szintén :D

Többen így vagyunk a Csillagporral :D

 

Megnéztem én is a Jurassic World-öt. Jót szórakoztam rajta, abszolút élvezhető darab lett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Pedig tök jó lett. Nem értem a mozi nézőket, komolyan. 

Már semmi sem jó ami valami régihez kapcsolódik, biztos ez is lerombolja a gyerekkorukat :facepalm: Meglátásom szerint van egy a Disney haterséghez hasonló sznob effektus, hogy amiből már készült 2-3 rész abból az újonnan készült csak rókabőr lehúzás lehet akármilyen is maga a film és csak sz*r lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy az legyen, mint most a TLJ -nél. Nem tudom, hogy tudtok róla, de valakik készek rá, hogy újból leforgassák a filmet úgy, ahogy annak LENNIE(!!!) kell. :D Valaki még 50 milkát rá is szán valahogy, továbbá 200 milliót szeretnének összeeszkábálni. :lol2: Ugye nem gondolják komolyan ezt, ugye? Ilyen h*lye világban élünk, ahol már egy nyamvadt filmért pokolba küldik az embereket? :facepalm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jót szórakoztam a Jurassic World -ön, a 2. részt még nem láttam. A régi filmek közül is csak az első részt láttam még kicsi koromban - akkor nagy dínó korszakomat éltem, egy csomó dínóval itthon :P - az is jó volt. Ha kijön jó minőségben, lecsekkolom a filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbi filmeket anno a premieren láttam. Az első Jurassic Park az egyik legnagyobb mozis élményem volt. 10 éves voltam amikor kijött és maga volt a megtestesült mozis forradalom. Ilyen trükköket előtte nem lehetett látni. Ami jó benne -és ezért is öregedett jól- hogy a karakterek is jók voltak. Szemben a Jurassic Worlddel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én jót szórakoztam a Jurassic World -ön, a 2. részt még nem láttam. A régi filmek közül is csak az első részt láttam még kicsi koromban - akkor nagy dínó korszakomat éltem, egy csomó dínóval itthon :P - az is jó volt. Ha kijön jó minőségben, lecsekkolom a filmet. :)

Azért szerintem a korábbi filmeket is érdemes lenne pótolnod. Oké, a Jurassic Park III nem nagy szám, de egyszer meg lehet nézni.

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A második részt nem láttam de szerintem a Jurassic World nem volt nagy szám.

Senki sem lehet tökéletes, mert k*rva jó film volt. :P :evil:

Viccet félre téve, azért érdekelne, hogy ha a JW szerinted "nem nagy szám", mi a véleményed a második és a harmadik részről? Mert szvsz. mind a The Lost World: Jurassic Park, mind a Jurassic Park III gyengébb a Jurassic Worldnél, mondom ezt úgy, hogy a JW-ig a TLW volt a kedvenc részem a sorozatban.

 

Nekem amúgy most ez a tetszési sorrendem:

1. Jurassic World

2. Jurassic World: Fallen Kingdom

3. The Lost World: Jurassic Park

4. Jurassic Park

5. Jurassic Park III

 

A filmek minőségét tekintve meg ilyen sorrendet állítanék:

1. Jurassic Park

2. Jurassic World: Fallen Kingdom

3. Jurassic World

4. The Lost World: Jurassic Park

5. Jurassic Park III

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Dzséjt írta:

Viccet félre téve, azért érdekelne, hogy ha a JW szerinted "nem nagy szám", mi a véleményed a második és a harmadik részről? Mert szvsz. mind a The Lost World: Jurassic Park, mind a Jurassic Park III gyengébb a Jurassic Worldnél, mondom ezt úgy, hogy a JW-ig a TLW volt a kedvenc részem a sorozatban.

A Lost World életem egyik legnagyobb mozis csalódása volt. Eszement módon fel voltam rá spanolva. A mozis premier idején 14 voltam és azt hittem hogy életem legnagyobb moziját fogom látni. Aztán amikor Malcolm kislánya "lekaratézta" a raptort legszivesebben kirohantam volna a teremből. De úgy ahogy van az egész film nem tetszett. Azóta valamennyire megbékéltem vele és most már egész elvagyok vele, de elsőre sokkoló volt. A harmadik rész meg szerintem egy nagy semmi. A második rész marhaságai legalább emlékezetesek. A harmadik rész amolyan nagy kerek nulla. Ja és elkezdte lerombolni a T-Rex ázsióját, ami ordas hiba és talán épp ezért bár a Jurassic World nem kedvencem, amikor a végén a T-Rex beveti magát az óriási jelenet volt. Ott tényleg jó értelemben volt nosztalgikus a film. Nekem most a Jurassic Park után a Jurassic World a második helyen áll. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nagyjából egyetértünk. Csak más-más mértékbe toleráljuk az egyes filmeket, illetve más módon éltük meg. Mivel én a Jurassic Parkot csak akkor láttam moziban, amikor 3D-ben adták 2013-ban, és 1997-ig, a szülinapomig csak egy videotékából kihozott VHS-ről lemásolt kazin néztem (mai fiataloknak: ez annyit tett, hogy a másolásvédelem miatt pocsék volt a hang, a kép és csíkok futkároztak rajta, kb. egy TSRip minősége) láttam, így számomra a The Lost World volt az, ami neked a Jurassic Park. Belegondolva, én a JP-t élvezhető minőségben csak a TLW után láttam először pár hónappal. A JW is pont ezért tetszett, mert pontosan úgy éreztem magam a moziban, mint anno '97-ben, 12 évesen. Csak a JW-t jobban összerakott filmnek tartom.

Mert akármennyire is az egyik kedvencem a TLW, azért sok dolog meredek, és én például ezen a téren fordítva vagyok, én ahogy öregedtem, úgy kezdtek egyre jobban zavarni a TLW hibái. Főleg az, hogy Spielbergék mintha ad-hoc dobták volna össze a forgatókönyvet. Főleg a vége felé, amikor elfogják a rexet. A semmiből, percek alatt odakerül egy második InGen kontingens szállításra készen (ki hívta őket oda, könyörgöm? :facepalm: ), egy komplett Rex ketrec, ráadásul már be is csomagolták Buckot. Aztán meg jön a hajó, ami egy bazi nagy ostoba rejtély. Hát hogy ölt le ott mindenkit Buck? Pláne úgy, hogy még olyan helyen is széttépett embert, ahová a keze is alig férne be. Aztán miután megreggelizett, valaki még rázárta a kaput, és aztán jól meghalt. De ki kormányozta be az öbölbe a hajót? :roll:

Szóval, ahogy idősödtem, úgy kezdett zavarni a TLW sok hülyesége. Ennek ellenére ha nézem, még el tud kapni a hangulat, de gyerekkoromban sokkal jobban szerettem. Aztán jött a JW, amitől visszakaptam azt, amit a TLW adott, csak én úgy érzem, hogy nincs benne annyi baromság, ezért szerettem meg sokkal jobban. A Fallen Kingdom meg egy külön szám.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem keresztapám elvitt a moziba a Jurassic Parkra. Ami ennél is nagyobb szó: emlékszem is rá, pedig 4 éves voltam. Képzelhetitek, milyen hatást gyakorolt rám. Utána kaptam még egy raptor játékot is, ami a mai napig megvan. Ha meghúzod a lábát, raptor hangot ad ki:

 

JPRaptor-4.jpg

 

Éveken keresztül a kedvenc játékom volt. :) 

Viszont érdekes módon a II. és III. rész is kimaradt és azóta se láttam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért itt is mennyire jól látszik, hogy az emberre mikor milyen film van hatással. Egy jól időzített filmes élmény egy életre szól.

 

Nekem ez az SW-vel megtörtént, soha még csak esély se volt olyan élményre, de ez persze nem baj. :) Az első JP-t is csak másolt kalóz VHS-en láttam, de elég volt úgy is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért itt is mennyire jól látszik, hogy az emberre mikor milyen film van hatással. Egy jól időzített filmes élmény egy életre szól.

 

Nekem ez az SW-vel megtörtént, soha még csak esély se volt olyan élményre, de ez persze nem baj. :) Az első JP-t is csak másolt kalóz VHS-en láttam, de elég volt úgy is. 

Igen, és igazából ha ki kell emelnem, négy moziélményt tudok:

 

1993 --> JP

1995 --> Golden Eye (:lol:)

1999 --> HP 1 (de akkor már a könyvek miatt eleve nagy fan voltam)

2002 --> Star Wars AotC

 

Volt még néhány kiváló emlék, de a legnagyobbak egyértelműen ezek voltak a gyerekkoromból.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is most megy a Jurassic téma:

Az 1 és 2 volt meg a gyerekekkel, most jön a 3. A saját véleményem, hogy a 2, sosem volt a kedvencem és a 3, a játékidővel teszi magát B-filmmé, de szeretem mindet, és most, hogy a 3 jön, szerintem a gyerekeknek nagyon fog tetszeni, mert pörgős, és lesznek a "madaras" részek, aztán hopp! -vége! Amúgy az 1 nagy hatással volt rájuk, nagyon beleélték magukat Lex és Tim helyébe! ;)

 

És én is védelmembe veszem a "World duót", nagyon jó filmek, tisztelik az elődöket és jól viszik tovább a történetet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

ROTS? Donát! Annak meg kell lennie. Örökre beleéget az arcod a memóriámba. :D Úgy jöttél ki a filmről, mint akin átment egy úthenger.

Azt már nem sorolom a gyerekkorom élményei közé. :P Valahogy az már más életszakasznak minősül így érzésre. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.