Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Annihilation:

Na ez érdekes volt. Rég láttam ilyen álomszerű és hát rémálomszerű filmet azt kell mondjam. Nagyon egyedi látványvilága lett és hát maga az ötlet is viszonylag egyedi.

A zene is jó hozzá, nagyon illik a képre. A végkifejlet során, nagyon el lett találva a jelenetben minden. Egyszerre volt félelmetes és viszolyogtattó taszító és érdekes.

Új fejezet az ismeretlennel való ismerkedéses filmek között.

Egy PT és egy ST szereplő is van a filmben, de nem csak miattuk érdemes megnézni a sci-fire, misztikumra nyitottaknak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap nekem is megvolt a Tomb Raider. Nagyon bejött. Talán azért mert nem vagyok TR téren igazán képben. Egyedül a 2013-ast és az Underworld-öt nyomtam végig és előbbire már nem is emlékszem valami jól.

Ali baba mint Lara szerintem egész elfogadható, éreztem hogy nem lesz vele nagy problémám. A többi "főbb" szereplővel se volt különösebb bajom. Csak annyi hogy Mathias nevének a 2013-as játékbeli "alteregójának" nevét adták. Erről már a muvi meglesése előtt tudtam és azóta nem sikerült azzal a dologgal megbarátkoznom. De annyi baj legyen, az még belefér. A lényeg hogy maga a film bejövősre sikeredett.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Annihilation:

Na ez érdekes volt. Rég láttam ilyen álomszerű és hát rémálomszerű filmet azt kell mondjam. Nagyon egyedi látványvilága lett és hát maga az ötlet is viszonylag egyedi.

A zene is jó hozzá, nagyon illik a képre. A végkifejlet során, nagyon el lett találva a jelenetben minden. Egyszerre volt félelmetes és viszolyogtattó taszító és érdekes.

Új fejezet az ismeretlennel való ismerkedéses filmek között.

Egy PT és egy ST szereplő is van a filmben, de nem csak miattuk érdemes megnézni a sci-fire, misztikumra nyitottaknak.

 

Nekem nagy csalódás volt. A vége meg aztán pláne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyes részeivel valóban elgondolkodtató, hogy mit is kezdjen az ember.

Spoiler

A legeslegvége zavart, hogy mindkét ember egy másik változatban került ki? vagy maga a "nagy jelenet"; a lány és a másolata a világítótoronyban?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A víz érintése:

Úristen, lehet hogy már velem van a baj, de ez a film olyan szinten verte le a biztosítékomat, hogy ihaj. Prűd vagyok? Korlátolt? Fantáziátlan? Földhözragadt?

Mi hiányzott belőlem? Nem tetszett! Sőt Soha többé nem akarom látni! Szépség és a szörnyeteg? Szabadítsátok ki Willy-t? A másság elfogadása?

Az üzenet átjött és a film is működhetne de nem tud! Mert nem állt meg a kellő pontokon. Továbblépett és ez a szépségébe került. Így; aberrált, gusztustalan, hiteltelen.

 

Kezdjünk el az Oscar értékéről beszélni? Ne kezdjünk! Lerágott csont. Legjobb film? ::lol2::fuckoff:

Aki látta megbeszélhetünk pár dolgot spoilerek mögött is, de minél kevesebben látjátok annál jobb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csoli: Én is láttam és ennyire nem voltam kibukva tőle. Szimplán csak nem mozgatott meg. Az hogy egy idegen lény meg egy emberi nő között legyen valami romantika arra már volt korábban is példa. Konkrétan már az 1933-as King Kongban is van ilyesmi, persze ott nincs kettyintés mert annak csúnya vége lenne. A látványvilág a Viz érintésénél kicsit az Amelie csodálatos életére hajazott és talán ez volt a legnagyobb előnye. Viszont a gonosz rettentő egysikú volt, az érzelmekből meg semmi nem jött át igazán. Kicsit üres volt az egész. Egyébként szivesen kibeszélem. Mit tárgyalnál ki spoiler mögött?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Bomarr írta:

csoli: Én is láttam és ennyire nem voltam kibukva tőle. Szimplán csak nem mozgatott meg. Az hogy egy idegen lény meg egy emberi nő között legyen valami romantika arra már volt korábban is példa. Konkrétan már az 1933-as King Kongban is van ilyesmi, persze ott nincs kettyintés mert annak csúnya vége lenne. A látványvilág a Viz érintésénél kicsit az Amelie csodálatos életére hajazott és talán ez volt a legnagyobb előnye. Viszont a gonosz rettentő egysikú volt, az érzelmekből meg semmi nem jött át igazán. Kicsit üres volt az egész. Egyébként szivesen kibeszélem. Mit tárgyalnál ki spoiler mögött?

Nos az Amelie az egyik kedvenc filmünk a nejemmel, neki tényleg a kedvence. De az egy egészséges film. És romantikus.

Spoler mögött érinhetjük amit Te nagyjából kimondtál nyíltan:

Spoiler

Szóval, hogy animal-sex van a filmben. Nem konkrétan mutatják, de megtörtént. Ez beteg. Jó hasonlat a King Kong. Ott megállnak ott ahol kell. Szeretet, max beteljesületlen szerelem lehet egy ilyen történet vége. Az hogy ez a film ezt a határt át merte lépni, hogy beteljesült, az az én ingerküszöböm felett van. Nem tartom hihetőnek a szexuális vonzalmat két egymástól idegen lény közt, de legalább tudom mire vélni az eleinte céltalannak tűnő kádban maszturbálások bemutatását. A tükrében egyenesági következménynek tűnik már a végkifejlet. A nő egy magányos kéjvágyó beteg ember. Csak a karakter szerethetősége szűnt meg számomra azzal, hogy összejött a lénnyel konkrétan. Eszembe jutnak a biológiai, anatómiai aggályok is ezen közösülés miatt, de gondolom a "fantasy" termékbesorolás miatt ezt hagyni kell..És az, hogy a munkatársából szimpatikus izgalom jött elő, mikor megtudta, -kb olyan, mint mikor a jól szituált főnök megdönti a szingli titkárnőt és az egy szaftos pletyi- az szintén a hiteltelenség netovábbja. Azzal ugyanolyan beteg lett a szememben, mint aki széttárta a lábát egy halnak, pedig a hiteles reakciója az lett volna, hogy pofánhányja. Vagyis, hogy 1 ilyen nő van azt is nehezen nyeleti le a film, de, hogy kettő, aki szerint ez normális az már túlzás. pföájjjj!

 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viz érintése

Valamennyire egyetértek, de nem teljesen. Nem hiszem, hogy egy kéjvágyó beteg ember lenne a főszereplő. Intimitásra meg szexre vágyni szerintem teljesen emberi dolog, ebben nincs semmi beteges. A főszereplő a fogyatékossága miatt pedig egy normál kapcsolatról valszeg csak álmodhat pláne hogy még nincs internet, ami mondjuk a hasonló szituációban lévő emberekkel könnyen összehozhatná. Nyilván nem éltem a '60-as évek Amerikájában de felteszem hogy párt találni egy fogyatékosnak nem volt egyszerü akkoriban. Neki viszont ott ez a meselény. Nekem eddig a pontig nincs annyira komoly bajom a filmmel. A gondom az hogy a "lény" meg a főhősnő kapcsolata kimerül abban hogy szexszelnek (amit hála égnek nem mutatnak). Ebben nincs semmi bájos, pedig a film nagyon erőlködik hogy annak tünjön, meg hogy a szörny több legyen szörnynél... a végén még istennek is nevezik és konkrétan különleges képességgel áldja meg a csajt, de a trükkjei ellenére is csak egy nagy halnak tűnik. Nekem ez a bajom vele. Nem látom azt hogy ez a társadalomból kicsit kivetett süket nő bármit is kapna ettől a haltól azon felül hogy megizéli. Ez meg így karcsú. Én túl sok cifra dolgot láttam filmben hogy ez felháboritson egyszerüen csak üresnek és erőtlennek éreztem. És igy utólag visszatekintve abban egyetértek, hogy a szexuális kapcsolat fölösleges volt. De nekem inkább azért volt fölösleges mert a készitők láthatóan azt hitték hogyha a főhősök szexelnek akkor már meg is van az a kapcsolat közöttük, amire rálehet épiteni a filmet. Pedig nem. Mert nem értem miért kéne a végén örülnöm, hogy a csaj meg a "hal" együtt vannak, ha egyszer a hal csak egy jó kefélőgép, meg kiváló "orvos", de nem lelki társ. Ez a történet csak akkor működött volna ha van valamiféle érzelmi kapcsolat is. Így semmi.



Egyébként tudtad, hogy ez a film egy 1954-es horrorfilmből vette az ötletét?

CreaturefromtheBlackLagoonsm.jpg

 

A szörny egy az egyben innen lett átemelve, de itt a felállás azért más volt. A szörny elég gonosz volt, kinyirt egy rakás jófiút és bár utaltak rá, hogy tetszik neki a főhősnő ennél a sejtetésnél tovább sose mentek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éreztem, hogy kívánnivalót hagyott maga után a hsz, de már nem szerkesztettem mert gondoltam már olvasod. Szóval nem az a bajom, hogy maszturbál egy nő és ha félreérthető voltam sajnálom, ezt nem tartom betegesnek. Inkább azt fírtatnám, hogy egy szép filmben, ezt be kell-e mutatni? A válaszom az, hogy ez egy nem szép film és így a jelenet a későbbi dolgok előfutára lett. Filmes szempontból. Tehát a film eleji intimitás nem beteges, de végi már az. Az előbbit értetlenül néztem, az utóbbit meg megbotránkozva.

érdekes posztert linkeltél, nem tudtam.

mit szólsz a másik takarítónő reakciójához? Nem éri meg kielemezni azt is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor egyetértünk. Örülök neki, mert azért valahol a lelkem mélyén látod tartom annyira az Oscar-t még, hogy először magamban kerestem a hibát. Hibátlan film nincs, nem azt vártam.

De szégyen, hogy a 2017-ből ezt sikerült a magasba emelni. Szóval ez nem egy film ami nem hibátlan, hanem számomra elhibázott, túltolt. Sajnálom hogy itt tart az akadémia.

Vajon Del Toro sejtette, hogy batalálhat náluk ezzel? Ja, hát miket beszélek egyértelműen tudhatta: hisz a homoszexualitás és a rasszizmus is terítéken van a filmben. Van egy jelenet amikor rögtön egymás után mindkettő, ja és aktuál-politika is hidegháborús köntösben.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem hogy számolt a díjjal. Fantasy film a Király visszatér óta nem nyert komoly dijakat. Ráadásul a felsorolt témákat csak nagyon messziről érintette. Ezzel szemben például egy másik jelölt a Call Me by Your Name végig a homoszexualitásról szól, ráadásul földhöz ragadtan dráma formájában. Ami azt illeti a Hollywood Reporter-nek az egyik akadémia tag azt mondta hogy ő például pont azért szavazott A viz érintésére mert úgy érezte hogy ez nincs annyira átpolitizálva, mint a többi jelölt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tomb Raider

Ha elvonatkoztatok a játéktól és mint csak egyszerű kalandfilmet nézem, akkor teljesen rendben van. (7/10) Mivel játszottam a reboottal, így azért nekem hiányérzetem maradt, de így is fényévekkel veri az Angelina Jolie-féle változatot! Ugye elvileg ez egy eredettörténet, hát a karakter szempontjából az expozícióban sokkal inkább éreztem Lara emberi oldalát és a sebezhetőséget (ami a játékban is nagyon tetszett, hogy sokkal szerethetőbb/hitelesebb karakter volt, mint a régi Larák), míg a főküldetés  során szinte mindenféle amatörizmust nélkülözött és profi kalandorként működött rögtön az első "bevetésén". A játékban egy egyszerű kedves lány volt, aki félt, megijedt és tényleg le kellett győznie önmagát, itt vált Lara Croftá, míg a filmben én ezt egyáltalán nem éreztem és ez egy kicsit rontott az élményen, bár ez valamilyen szinten struktúrálisan következik is a film/játék különböző működéséből. Egyszerűen nem lehet átültetni azt a kalandozást, felfedezést, karakterfejlődést egy 2 órás filmbe, amin a játékban 10szer ennyi végigküzdeni magad, itt gyakorlatilag nagyon kevés idő alatt megy végbe az a folyamat, ami a játék során igazi szerves, belülről építkező fejlődésnek tűnik Lara karakterében. A történet nem egy nagy truváj, meg vannak benne klisék is rendesen, de amit én egy kalandfilmtől elvárok, azt tökéletesen hozta ez a mozi, úgyhogy arra két órára szerintem remek kikapcsolódás.

 

Annihilation

Nagyon vártam ezt a filmet, Alex Garland neve az Ex Machina után számomra nagyon jól cseng (még írói munkásságából olvastam tőle a A partot is és a filmadaptációval ellentétben az is nagyon tetszett), a színészek miatt is érdekelt (Natalie Portman, Oscar Isaac) és egy jó kis izgalmas, okos sci-fit vártam. Donáthoz csatlakoznék, számomra nagy csalódás volt ez a film. A végéig egészen tetszett, mert azért tagadhatatlanul vannak értékei a filmnek. A látványvilág remek volt, az atmoszférateremtésben szintén jól teljesít és ügyesen adagolták a suspenset is, karakterek/történet terén semmi kiemelkedő, de Natalie Portman fantasztikus volt ebben a szerepben, a hangulat, meg a külsőségek mögött attól még én úgy érzem, hogy ez egy nagy blöff volt! Lehet, hogy én nem értettem, de úgy éreztem, hogy itt csináltak egy nagyon jó setupot, ami behúz és érdekel az egész, de aztán nem tudták ezt befejezni. Már korábban is felmerültek dolgok, amibe bele lehetett volna kötni, de a vége az egyszerűen olyan elvont volt és egy csomó mindent nem is válaszolt meg... úgyhogy én kicsit átverve éreztem magam, hogy most akkor ide futott ki az egész. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nem hiszem hogy számolt a díjjal. Fantasy film a Király visszatér óta nem nyert komoly dijakat. Ráadásul a felsorolt témákat csak nagyon messziről érintette.

Azt hiszem, del Toro amúgy sem az az típus, aki díjakkal számol, ő "szimplán" csak a lökött sztorijait szeretné filmre vinni. Egy ideje mindig megnézem a filmjeit, mert ha időnként bicsaklik is nála a sztorijuk, hangulat és látvány terén nagyon erősek. 

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ezzel szemben például egy másik jelölt a Call Me by Your Name végig a homoszexualitásról szól, ráadásul földhöz ragadtan dráma formájában. Ami azt illeti a Hollywood Reporter-nek az egyik akadémia tag azt mondta hogy ő például pont azért szavazott A viz érintésére mert úgy érezte hogy ez nincs annyira átpolitizálva, mint a többi jelölt.

Akkor lehet, hogy más filmet láttunk, mert szerintem a Call me by your name egyáltalán nincs átpolitizálva. Ez egy szerelmes film - megspékelve egy jó nagy adag nyári hangulattal -, amiben az egyébként csajokkal is randizgató két pasas a saját nemében találja meg a szerelmet. Nagyjából ennyi. Évek óta nem láttam olyan filmet, ami ennyire tetszett volna (eltekintve az ep8-tól), de hát ízlések és... :) Ízlésektől eltekintve is a mezőny két legjobbja között volt, a Három plakát... a másik. És ha már szóba került az Oscar, szerintem a férfi főszereplő díjának is ennél a filmnél kellett volna landolnia a forgatókönyv mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, MissKarrde írta:

Akkor lehet, hogy más filmet láttunk, mert szerintem a Call me by your name egyáltalán nincs átpolitizálva.

Én nem láttam úgyhogy nem tudok róla nyilatkozni. Az angolszász sajtóban egyébként néha azokat a filmeket is "politikusnak" bélyegezik amelyek valamilyen nemes ügy mellett állnak ki, mondjuk a témaválasztásukkal a rasszizmussal vagy a homofóbiával igyekeznek leszámolni. De pont ennél a filmnél az is baja volt az akadémia tagnak, hogy egy felnőtt jön össze egy kiskorú 17 éves sráccal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, akkor értem, de persze én más szemszögből nézem. Köszi az infókat, majd észben tartom ezt a "politikusságot". Igen, a másik 24 éves, szóval már felnőttnek számít, de ez megint egy olyan filmen kívüli szempont, aminek nem kéne ennyit számítania, pláne, hogy a filmből magából nem derül ki a koruk. Aki nem néz utána, nem is tudja, látni pedig akár egy fiatal felnőttet is láthatsz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csináltam pár képet a Blu-ray gyűjteményemről. Gondoltam berakom ide is (mondjuk nem mind sikerült annyira jól, emiatt előre is sorry). Itt az első szekcióban főleg filmes franchise-ok vannak, meg néhány fantasy film (a középkori fantasy-k meg a sci-fik a gyengéim úgyhogy ezekből néha a gyengébb darabokból is bezsákolok egyet). A Batman filmekből azért csak a két Tim Burton film van meg, mert az összes Batman közül ez a kettő az amit újra is szoktam nézni.

 

DqHE8py.jpg

 

A második szekcióban részben sci-fik, részben filmklasszikusok sorakoznak (nem vagyok egy nagy némafilm rajongó, de néhány ezekből is van főleg mert nagyon igényes a kiadásuk: érdekes egy-egy filmtörténész audiokommentárjával megnézni őket, illetve van egy -a Die Nibelung- amit egyébként is újranézek néha). A bal szélső dobozban a teljes eredeti Star Trek sorozat, a mellette lévőben az első 10 Star Trek mozifilm van (a teljesen sötét oldalú steelbook a Galaxis őrzői 2-öt rejti)

53fNlVZ.jpg

 

Az "A"-logós tokokban az Arrow films forgalmazásában megjelent filmek vannak. Egyrészt nagyon odateszik magukat extra-ügyileg, másrészt baromi jó filmeket adnak ki. Főleg különféle thrillereket és horrorokat a '70-es, '80-as évekből, köztük egy rakás olasz produkciót is amit rajtuk kivül aligha merne más kiadni (az anyagi megtérülés miatt). Bal szélen a Star Wars ep.7 gyűjteményes kiadása.

7KdbDv0.jpg

 

Még néhány olasz és egyéb kultfilm, nomeg a Jurassic Park sorozat (meg van itt valami Zsivány Egyes is... mondjuk ennek lehet nem itt lenne a helye)

Q2kzORC.jpg

 

Itt már nincs semmi rendezettség. Műfaj szerint össze-vissza vannak. Az egyetlen ahol van valami rend az a Clone Wars meg a Rebels Blu-rayek.

 

LMinLDd.jpg

 

Főleg Doctor Who, Star Wars, Trónok harca és Hobbit filmek. A Trónok harcából azért van meg néhány angol kiadás, mert az ötödik évadig úgy tűnt hogy kizárt hogy valaha magyarul is megjelenjenek Blu-rayen (ami annyiból cink volt hogyha valaki jött hozzám Trónokat nézni akkor általában a kalóz-verziót néztük mert a Blu-rayen nem volt magyar felirat), de azóta valahogy megtört a jég és mind kijött itthon is. Viszont az "vicces" hogy vannak évadok amik 18 karikások mások meg 16-osak.

LcUNfYC.jpg

 

Kisebb össze-visszaság túlnyomórészt fantasy-kkal (igen képes voltam megvenni az Eragont is... :D)

dPgRRE6.jpg

 

Itt annyi volt a rendezőelv, hogy a Tarantino-filmek nagyrészt egy helyen legyenek. Emellett ide került az ami máshova nem fért be :)

OpwROYn.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép gyűjtemény :) Sajnos mindent nem tudok gyűjteni, amit szeretnék, ezért inkább könyveket gyűjtök filmek helyett. Néha azért beszerzek egy-egy DVD-t - a Blu-ray egyelőre még nem opció -, de nagyjából egy polcon elférnek a meglévő darabok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap én is megnéztem a Ready Player Onet. Nagyon tetszett, a látványvilág fantasztikus és megéri a 3D-t, jól használja a humort, rengeteg az utalás, bár mondjuk bele tudnék kötni néhány dologba (alapvetően a valóságban játszódó szálat nagyon gyengének éreztem és itt még sok mindent kibonthattak volna), de igazából nem akarok, csak újra akarom nézni a filmet. Ennél nagyobb bókot nem tudok adni egy filmnek, mint, hogy a megtekintés után akár azonnal újra tudnám nézni (ilyenre korábban csak a Star Wars volt képes). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Wilde írta:

Ennél nagyobb bókot nem tudok adni egy filmnek, mint, hogy a megtekintés után akár azonnal újra tudnám nézni (ilyenre korábban csak a Star Wars volt képes). :)

Ismerős. Volt már rá példa, hogy másnap újra néztem egy filmet, mert annyira lenyűgözött :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már a BD megjelenést várom, hogy kockáról-kockára megnézhessem.

 

Spoiler

Számomra örömteli easter eggek - a többszáz mellett:
- Battlestar Galactica - maga az űrhajó.
- Star Trek - James Halliday, az Oasis alkotója a búcsúüzenetben egy olyan kapszulában fekszik mint amiben Spock-ot is elbúcsúztatták a Wrath Of Khan-ban. Valamint Csillagflotta logót, és Enterprise űrhajót formázó virágcsokrok.
- A Star Warsra a padawan szóval utaltak. Valamint említették a Falcont is. Nem biztos, mintha a főszereplő srác avatáján Han Solo öve lett volna.
- Ha már Spielberg rendezte, nem maradhatott ki a Jurassic Park, pontosabban a T-Rex. E.T.-t nem láttam. Lehet jól elrejtették.
- Tininindzsák, elég pörgős jelenet volt, de ha jól láttam, akkor a 2014-16-os filmek karaktereit használták fel.
- Ugye a DeLorean! A hűtőrácsán ott volt még KITT led sora is.
- Chucky! :D Aki egy fegyver volt.
- Ott volt még az úgynevezett Zemeckis-kocka is, amivel az időt egy perccel visszalehetett pörgetni.
- Nagyon imádom a Mass Effect trilógiát, szóval külön öröm volt hogy láthattam Shepard-öt és Femshepet is.

De mint fentebb írtam, rengeteg ilyen van még.

 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra van gazdája a Paramount DVD és Blu-ray megjelenéseinek Magyarországon, a Bontonfilm Magyarország fogja mostantól forgalomba hozni itthon. 

Linken van egy lista hogy miket dobnak ki.

http://hu.ign.com/paramount-pictures/36181/news/breaking-vegre-ismet-megjelennek-itthon-a-paramount-filmek-d

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is letudtam a Ready Player Onet. Nekem is bejött. Talán azért mert nem voltak elvárásaim vele szemben. A reklámhadjárata alatt szinte teljesen érdektelen volt. Trélerjét is csak egyet láttam.
Nem semmi a jó öreg Játékhegyi Pista bá' hogy egy ilyen kockulós muvit összehozott. Talán ő is kocka valamennyire. :D
Egyik kedvenc utalásom az hogy Arti megdícséri A légy rimékjét. Jó film de nem randira való. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.