Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pedig az ember azt hinné, hogy pont te, aki folyton híreket hoz, arról sem maradt le, amikor a készítők közölték, hogy a vulkánkitörés nagyjából a film felénél lesz. Ezt az első trailerkor elmondták.

Plusz, elég érdekes ezen meglepődni egy olyan, már a XXI. században játszódó filmsorozatnál, amiben dinoszauruszok szerepelnek. Ha egyszer feltámasztották, szerinted még egyszer nem lehet? ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Így készült a "Csillagok háborúja" topikban lezajlott Fox logós diskurzusról beugrott egy spéci Fox logó ami A légy II elején virít.

 

 

 

Nem mondanám hogy bejön de attól még érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtátok, hogy A legsötétebb óra c. Churchill-ről szóló filmben Ben Mendelsohn játssza VI. György királyt? Nekem nagy meglepetés volt. :) 

A történelem iránt érdeklődőknek tudom ajánlani a filmet, érdemes megnézni. Nem csak Gary Oldman volt remek Churchill, hanem Ben Mendelsohn is királyként.

Többek között az is tök jó volt benne, hogy a tavalyi Dunkirk után ugyanazt a témát ez a film is tárgyalja egy másik szemszögből. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Nem tudja valaki, hogy igazi zs kategóriás öreg filmeket honnan lehet beszerezni?

Engem a Városi harcosok érdekelne szinkronnal, de nem találom sehol.

Amúgy ha több hasonló "műremek" is érdekel, az nmagra szoktak ilyeneket feltölteni, persze ez pont nincs fenn, de ami késik az nem jön meg időben. :) Egyébként érdemes lehet esetleg kérni a fenn említett helyen, biztos nem mostanában fog teljesülni, de egyszer lehet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Pildi írta:

A Három óriásplakát Ebling határában engem is érdekel. Az ódák nálam is stimmelnek...

Szuper film volt :) Ezzel együtt ebből a "filmes szezonból" eddig a Call me by your name tetszett a legjobban. Iszonyú erős a hangulata, gyönyörű film. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

(Blade runner 2049)

21 perccel korábban, Bomarr írta:

Hol toltak rajta? Nekem már itt van a polcomon a magyar Blu-ray.

Melyik? A steelbook-ok 6-ára datálódtak át az xpress-sen. :(

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 26. - 19:12, MissKarrde írta:

Szuper film volt :) Ezzel együtt ebből a "filmes szezonból" eddig a Call me by your name tetszett a legjobban. Iszonyú erős a hangulata, gyönyörű film.

Hú én nem is nagyon tudok különbséget tenni köztük. Mindkettőt egyformán imádtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.