Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szóval az a sztori, hogy a méginkább Tápos Predátorokat egy kisfiú vezetésével legyőzik? :D Ugye ez csak valami vicc? :lol2:

 

Elvileg autista lesz, szóval az eszét/képességeit fogja használni.

A dühös tudós meg a dögös fekete hajú nő :D

8fd30ed73822692ffee0efe7cad48.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp most fejeztem be egy 2015-ös angol tévéfilmet, melynek címe: Cyberbully. A Game of Thrones-os Maisie Williams benne a főszereplő (és tulajdonképpen az egyetlen szereplő), szóval GoT-fanoknak melegen ajánlom. :) 

A film az internetes zaklatásokról szól, és szerintem zseniális. Pedig egy 1 óra 2 perces csak, és nem egy kasszasiker - mint ahogyan korábban írtam, tévéfilm. Roppant izgalmas, mellesleg tanulságos is. Ajánlom mindekinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 04. 27. - 16:33, caseyjones írta:

Épp most fejeztem be egy 2015-ös angol tévéfilmet, melynek címe: Cyberbully. A Game of Thrones-os Maisie Williams benne a főszereplő (és tulajdonképpen az egyetlen szereplő), szóval GoT-fanoknak melegen ajánlom. :) 

A film az internetes zaklatásokról szól, és szerintem zseniális. Pedig egy 1 óra 2 perces csak, és nem egy kasszasiker - mint ahogyan korábban írtam, tévéfilm. Roppant izgalmas, mellesleg tanulságos is. Ajánlom mindekinek.

Azt a filmet én is láttam és nagyon sajnálom hogy a világ elsiklott felette. Maisie hatalmasat alakít benne. Sajnos a díjátadókon manapság ilyenekkel nem lehet labdába rúgni pedig annál nehezebb feladat mint hogy egymagad vagy a képernyőn nem sok van. És ő tényleg meg is oldja a dolgot. Maga a film is jó, de mostanra inkább csak Maisie alakítása maradt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Greatest Showman:

Múlt héten voltunk az Eötvös cirkusz előadásán, így stílszerűnek tűnt ezt a filmet megnézni, ha már a cirkusz eredettörténetével foglalkozik, habár nem olvastam róla semmit korábban.

Lehet, hogy hiba volt. Nem tudom a film milyen fogadtatással bír, hogy mit gondolnak róla az emberek. Még az imdb értékelését sem néztem meg eddig.
Azt írom le, amit én éreztem, azt írom le, hogy amit én vártam azt egyeltalán nem hozta. Musical. Ezzel semmi gondom, hisz a Moulin Rouge-t szeretem. De egy idő után kezdett fura lenni, hogy a cirkuszban csak zene és tánc van? De elhessegettem, mondván nyilván valahonnan el kellett indulni. És nem arról beszélek, hogy egyes bárbeszédjelenetek átfolynak dalba.

Spoiler

 

Hanem az előadások is táncdalfesztiválok.

Jó, válogatott fura embereket. Viszont ők a "képességeikkel"(különcségükkel) nem magászámokként lettek beállítva, ahogy ez ember várná, hanem csak táncosok lettek egy bizarr "megasztár" keretein belül, afféle elcseszett x-men brigád és öltönyös Wolverine előadásában. Ráadásul ezek a táncok zeneileg, koreográfiailag abszolúte nem korhűek, teljsen átjön 2018 lüktetése, lendülete. Befogadhatatlan rángatózó, kb. Lady-Gaga műsor. És még tovább mennek a dolgok a zeneiség irányába, mikor egy valódi énekesnő lesz a show része, de akkor már csak azon aggódhatunk, hogy lesz-e házasságtörés vagy sem. Persze igaz történet, nyilván így volt a sztori, de a P.T. Barnum cirkusza nem csak erről szólt, merthogy azóta utánaolvastam..

Én egy olyan filmet lvártam, ami izgalmas, ahol ötletek születését láthatom, ahogy überelik az elképzeléseket és megújulnak. Emberek! Mi jut eszünkbe a cirkuszról?

Bohóc. Egzotikus állatok. Idomításuk. Milyen érdekes lett volna, ahogy felmerül egy sosem látott állat beszerzése és idomítása. Bűvészet. Kötéltánc. stb.

Ezekből semmi nincs!! Hihetetlen! Igaz, Pár elefánt és oroszlán feltűnik néha a képen, de semmit nem tudunk meg a Show-ban betöltött szerepükről, illetve a velük kapcsolatos nehézségekről.

 

Pedig nagyon érdekes dolgok olvashatóak a P.T. Barnum cirkuszáról. A wikipedia cikke izgalmasabb és tartalmasabb a filmnél, valóban elképesztő lehetett a fickó, csak ez a filmből nem derül ki.

Nem tudom miért forgattak egy 1 óra 40 perces klippet, ahol a cirkusz csak az épületen van felírva és amúgy alig megtalálható.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.