Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Érdekes lesz ez a csávó ezzel a fegyverrel. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig lesz benne a sorozatban. Úgy értem, még a TCW-ben sem tartott ki örökké egy-egy al-algonosz, Ventress szabadúszó lett, Opress oldalt váltott, stb. Ez az Inquisitor sem maradhat azért sokáig játékban, ha nem akarják elcsépelté tenni, mint szegény Grievoust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg úgy hogy várhatóan elég sokszor fog felsülni :D Egyébként talán ez lesz a legnehezebb: hogy lehet fenyegetővé tenni a Birodalmat úgy hogy egyelőre az ellenállás egy maréknyi főszereplőből áll, akik valszeg nem igen fognak meghalni az első évadokban? Nyilván majd emiatt kell pár behozott mellékszereplő akik aztán menetközben drámaian meghalhatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húha! Ezek aztán nem semmik! :o A Lothal cica vajon mire is emlékeztet? :D

 

Pluszban itt van két már ismerős Birodalmi tiszt neve és rangja. Aresko parancsnok (balra) és Grint felügyelő.

 

10606246_335301193293177_8864159796778792339_n.png

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magam is örülnék, ha valami módon korábban láthatnánk a premiert, de mindenhol (trailerek végén, hivatalos oldalakon, stb.) októberről van szó, ebből indultam ki. Egyébként nem világos ez a misztikum, ami a sorozat premierjét illeti. Szerintem a hónap fennmaradó része a kisfilmek bemutatásával fog telni, majd szeptember 2-án érkezik az A New Dawn. Ezek bemutatásánál korábban nem tartom valószínűnek a sorozat hivatalos indulását.

 

Említettek egy spéci premiervetítést az augusztus 29-ei kanadai fan expón... akár innen is kiszivároghat valami.

De rebesgették, hogy a Sky csatorna még most augusztusban lehozná a premiert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült bennem a kérdés, hogy ha Kanan rendesen használja, majd a kardját akkor ugye elég gyors amputációknak kellene történnie, eddig ez a droidok miatt nem volt probléma, de most hogy hús-vér rohamosztik az ellenség vajon bevállalnak egy két kar levágást stb. vagy a fénykard csupán a lövedékek visszapattintására lesz alkalmazva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwars.com-on további információk is olvashatóak.

 

Szuper! Akkor már csak bő egy hónap. Mondjuk a hétfői vetítési nap nem igazán jön be, de ez van... De....világpremier lesz?? Mert akkor lehet, hogy előbb látjuk mint az amcsik. :D:yes::rock:

 

Felmerült bennem a kérdés, hogy ha Kanan rendesen használja, majd a kardját akkor ugye elég gyors amputációknak kellene történnie, eddig ez a droidok miatt nem volt probléma, de most hogy hús-vér rohamosztik az ellenség vajon bevállalnak egy két kar levágást stb. vagy a fénykard csupán a lövedékek visszapattintására lesz alkalmazva?

Jó kérdés, szerintem minimálisra veszik majd az effajta fénykardhasználatot. A trailerekben is láthattuk, hogy főleg lézerpisztollyal irtja majd őket.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült bennem a kérdés, hogy ha Kanan rendesen használja, majd a kardját akkor ugye elég gyors amputációknak kellene történnie, eddig ez a droidok miatt nem volt probléma, de most hogy hús-vér rohamosztik az ellenség vajon bevállalnak egy két kar levágást stb. vagy a fénykard csupán a lövedékek visszapattintására lesz alkalmazva?

Szerintem erre az ep3 a tökéletes válasz. Darth Vader lemészárolta az egész Szeparatista Tanácsot, mégis, csak a CGI karakterekt vágta szeltekre. A húsvér szereplők már "csak" izzó mvágásnyomot kaptak. Szerintem itt is ez lesz. Bár Jango Fett és néhány klón után lehet befigyel pár kar-fej csonkítás, szerintem a többségében égésnyomot kapunk csak. Ami mondjuk még mindig jobb, mint az ep6 semmit a szemnek módja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simán megoldható tényleg akár égésnyomokkal, vagy ügyes vágásokkal(mármint a stúdióban).

Egy rohamosztagos és egy droid közt nincs is nagy különbség. Jó egy rohamosztagos emberibb, de a lényeg, hogy Ő is arctalan.

Ha őket gyepálják az ugyanúgy fájdalmas arcok ábrázolása nélkül megoldható és ez sokat levesz a bemutatott brutalitás-érzetből.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.