Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nem lepődnék meg ha tényleg ő jönne. Elégé adja magát hogy előbb vagy utóbb szerepelnie kell.

 

u.i: Jobban belegondolva inkább utóbb a 2.évad még túl korai lenne a kora miatt.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elnyerte a tetszésemet.

 

Valószínűsíthető, hogy az inkvizítorok afféle szerzetesrend felállásban működnek, ezért a "családi" kapcsolat, a számok meg azt mutatják, hol állnak a rangsorban. Az Inkvizítor lehetett a First Brother.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kívàncsi leszek az erőviszonyokra.

Kanan màr nem szàmít kispàlyàsnak. Ha valóban rangsor, melyben valószínű az Inkvizítor előrébb foglalt helyet, akkor talàn nem az lesz, hogy a jediknek folyton el kell inalniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez nem túl fantáziadús....ez a nevük? :(

 

Már amennyiben a szülei valakit ötödik testvérnek neveznek el. :D

 

Bár a "hitman/Agent 47" faszinak sincs külön neve, a rend nevelte fel, a rend adta a nevét.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez nem túl fantáziadús....ez a nevük? :(

Nyilván az eredeti nevüket félredobták, amikor az Inkvizítorok közé "felvételt nyertek" (nekem egyébként rögtön a Star Trek Hét Kilencede ugrott be). Azon se lennék meglepődve, ha már gyerekként képezték volna őket, és ez a fajta személytelenség szándékosan érvényesülne. Nincs semmi másuk, csak a Sötét Oldal szolgálata. Jó lenne majd egy egy Inkvizíció-eredettörténet, én a szervezet hierarchikus felépítésére is kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván az eredeti nevüket félredobták, amikor az Inkvizítorok közé "felvételt nyertek" (nekem egyébként rögtön a Star Trek Hét Kilencede ugrott be). Azon se lennék meglepődve, ha már gyerekként képezték volna őket, és ez a fajta személytelenség szándékosan érvényesülne. Nincs semmi másuk, csak a Sötét Oldal szolgálata. Jó lenne majd egy egy Inkvizíció-eredettörténet, én a szervezet hierarchikus felépítésére is kíváncsi vagyok.

 

Így mondjuk nem rossz.Nem tudtam,hogy értelmezzem....

 

Nem vagy egyedül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Freddie Prinze Jr (Kanan szinkronhangja) ma reagált a twitteren amikor azt twitterték hogyaz egyik inkvizítor az Barriss. Még pedig így "Barriss has different markings. Different bone structure. And much shorter".

 

Akkor ennyit a Barriss-ről. Részemről jöhetne Barriss, csak nem így. Korábban is azt fejtegettem, hogy nem tudom elképzelni a sithek szolgálatában, de úgy tűnik az alkotók sem.

 

Más személyiség-jegyek:

Barriss-nek van szeme fehérje, a Hetedik Nővérnek szeme "feketéje van".

maxresdefault.jpg

Már ha sárga szemeket leszámítjuk esetleges sötét oldali torzulásnak. Ha nem számítjuk le akkor az is különbség!!

CQEIqnRW8AAdV6B.jpg

 

Barris különben ilyen lenne ;) :

imperial_inquisitor_barriss__rebels_concept__by_brian_snook-d7vp39n.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Inkvizítorokról is derülnek ezek szerint érdekességek. Vajon az első évad Inkvije milyen státuszban állt?

 

Elég komoly helye volt a ranglétrán.

Stormik - Tisztek - Kallus - Inkvi -Vader/Tarkin Én ide helyezem. És persze az új pótlékok elé valamiért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mondta és hol? Remélem nem a piacon hallottad. :) Természetesen az Inkvizítorok közötti státusza érdekel. Mert ha ő volt a főnök akkor érdemes a gyengébbeket olyanokra ráküldeni akik kicsinálták a főnököt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is itt olvastam valahol, hogy a pau'an volt a főinkvizítor. Nem tudom mennyire hiteles infó, de remélem, hogy nem, mert furcsa lépés lenne a Birodalom részéről, hogy a halála után akkor elvileg gyengébb végrehajtókat küldenek rá a csapatra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mondta és hol? Remélem nem a piacon hallottad. :)

Hát, ha csak itten nincsen valahol adásvétel, akkor nem a piacon hallotta. :P

Az első évad Blu-Ray kiadásán található dokumentumfilmben elhangzik, hogy az első évadban látott Inkvizítor a "Főinkvizítor" volt, a második évadban alacsonyabb rangú Inkvizítorok szerepelnek majd.

Remélem a Rebels blu-ray kiadványa elég autentikus forrás. :evil: Ezek szerint te még nem értél oda ehhez a részhez. :)

 

Mert ha ő volt a főnök akkor érdemes a gyengébbeket olyanokra ráküldeni akik kicsinálták a főnököt?

Ha nincsen más, nincs miből válogatni. :)

Viccet félretéve, attól, hogy valaki főnök, még nem feltétlen jelenti azt, hogy erősebb, jobb is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen megnéztem a bónuszokat, de nem rémlik ilyen infó. Lehet, hogy nem figyeltem eléggé. Az meg, hogy nem a fő Inkvizítor a legerősebb....őőő...akkor miért is ő volt a főnök? Ez nem TSZ, amit tök mindegy ki vezet. Főleg a sötét Erőhasználó kasztban nonszensz ez a feltevés.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nézd meg az extrák között van egy kis film ahol Filoni beszél a 2.évadról

Rossz minőségben itt van.

http://www.youtube.com/watch?v=Q6uELVlcp8Y

Fent van felirat.infon az angol felirata

Filoni ezt mondja az inkvizítorokról: it's also new Inquisitors."There was more than one.They were ranked below the Inquisitor in Season One.

Season One, that was actually the Grand Inquisitor."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen megnéztem a bónuszokat, de nem rémlik ilyen infó. Lehet, hogy nem figyeltem eléggé. Az meg, hogy nem a fő Inkvizítor a legerősebb....őőő...akkor miért is ő volt a főnök? Ez nem TSZ, amit tök mindegy ki vezet. Főleg a sötét Erőhasználó kasztban nonszensz ez a feltevés.

Igen, végül is pont a Sötét Oldalon nonszensz ez. Ahol a tanítvány úgy vágta bele a kukába a mester, hogy öröm volt nézni. Felhívnám a figyelmedet arra az alapvetőségre, hogy eleddig a Birodalomban és a Sith-eknél is kihalásos alapon jutottak előre a gonoszok. Bár nonszensz, de azért meg merem kockáztatni a felvetést: nem azért ő a Főinkvizítor, mert a legerősebb, hanem mert meghalt az elődje, és ő következett a sorban. Mint mikor a Sith mester meghal, és a tanítványból lesz a mester. Vagy, amikor egy admirális meghalt, és a rangban őt követő kapitány lett az admirális.

Arról az apróságról már ne is szóljunk, hogy valóban nem tök mindegy, ki vezeti az Inkvizítorokat. A vezérük ugyanis Darth Vader. Belegondolva, erőben ő tényleg felette áll az inkvizítoroknak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még, hogy Vader belevágta Sidious -t az aknába még nem lett erősebb nála. :) Szerintem a mester azért mester mert valamiben jobb mint a tanítványa. Emlékezzünk Plaguies -ra. Sidi a fasorban se volt az ő tudásához képest mégis megölte. Mert erősebb volt? Nem, hanem mert egy féreg. :D

 

Az Inkvizítoroknál azért kicsit más lehet a helyzet, de szerintem maradjunk annyiban, hogy a maradék egyedekkel kell megoldani ezt a dolgot. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a mester azért mester mert valamiben jobb mint a tanítványa.

Ez már csak a mester és a tanítvány szavakból fakadóan is nyilvánvaló, csak az a bibi, hogy az Inkvizítoroknál nem mester-tanítvány felállás van. Szóval az, hogy mi a felállás a mesterek és tanítványok között irreleváns. Az Inkvizítorok között jelenlegi tudásunk alapján semmivel sincs másabb kapcsolat, mint Ozzel admirális és Piett kapitány között. És például elég biztos vagyok abban, hogy Ozzel semmiben sem volt jobb Piettnél. :)

 

Emlékezzünk Plaguies -ra. Sidi a fasorban se volt az ő tudásához képest mégis megölte. Mert erősebb volt? Nem, hanem mert egy féreg. :D

Ezzel nagyjából teljesen megcáfoltad korábbi állításaidat. :)

 

Azon se lennék meglepődve, ha már gyerekként képezték volna őket, és ez a fajta személytelenség szándékosan érvényesülne. Nincs semmi másuk, csak a Sötét Oldal szolgálata. Jó lenne majd egy egy Inkvizíció-eredettörténet, én a szervezet hierarchikus felépítésére is kíváncsi vagyok.

Szerintem az eredettörténetet már megkaptuk az első évadban. 1x04 Breaking Ranks. Amint Erőérzékeny-gyanúsra leltek, hívták a Főinkvizítort. Azt is megtudtuk, hogy amikor ilyen történik, az rendszerint elviszi a delikvenst valahová, ahonnét sosem tér vissza. A) megölik őket, amit kétlek, mert felesleges cécó, B), amit már akkor is mondtam: Inkvizítort nevelnek belőlük. Hetedik Nővér akár Zare nővére is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.