Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Jó ez a lenti poszter, vajon meg is történik majd, amit ábrázol? :)

Nos Dave Filoni tegnap ezt mondta:

 

"All I can say is that the screening we're giving on Saturday will really be worthwhile to fans, especially fans wondering about Darth Vader and Ahsoka, which has come up quite a bit."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a lenti poszter, vajon meg is történik majd, amit ábrázol? :)

Az szinte tuti. Szegény Ahsoka-nak nem túl fényesek a kilátásai ez alapján. Mondjuk amúgy is sejtettük, de ez erősíteni látszik az elméleteinket.

 

Sabine meg elég hülyén fest így. A korábbi kinézete sokkal bejövősebb volt. Ez inkább Ezra-nak állna jól :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sabine fura, de szerintem a képen nem is szerencsés a beállítás (nekem is öregebbnek tűnik - a vállvértjét is átfestette kékre -, de én számítok is arra, hogy eltelik némi idő a két évad között). Eddigi tapasztalataimból kiindulva szerintem a 2x01-ben történő feltűnésének pillanatától számított 3 másodpercben meg fogom szokni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap jöhet az új rész? :D

Uram, ön talán tud valamit, amit mi nem? :) Amúgy jöhet, sőt, felőlem ebben a pillanatban is jöhet. Bízhatsz bennem, ha a következő posztodban linkeled a 2x01-et, nem foglak megszidni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sabine fura, de szerintem a képen nem is szerencsés a beállítás (nekem is öregebbnek tűnik - a vállvértjét is átfestette kékre -, de én számítok is arra, hogy eltelik némi idő a két évad között).

Nincs is azzal gond, hogy idősebbnek néz ki, sőt az kifejezetten jól is elsülhet (lásd pl. Ahsoka a TCW-ben). Nyilván a sorozatban jobban fog mutatni és nem is egy jól sikerült képről beszélhetünk. Viszont ez a kékség szerintem nagyon nem stimmel. A korábbi többárnyalatos verzió remekül passzolt a személyiségéhez, a külsejéhez, a szeméhez, az öltözetéhez, mégis igazán egyedi volt. Ez az egyszínű kék viszont nekem nagyon fantáziátlannak és mindenféle kreativitást nélkülözőnek hat. Arról nem is beszélve, hogy nagyon műnek tűnik (ahogyan pl. Ezra-é) is, miközben a korábbi verzió (főképp a többiekéhez képest) mondhatni valóságosnak hatott. Sokkal jobb lett volna mondjuk pár kék csík vagy melír, ha már új színt akartak vinni a buliba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért lett kék, mert ezzel is jelzi elkötelezettségét a lázadás felé, aminek a színe a Rebelsben egyelőre a kék (kíváncsi vagyok, mikor váltanak át a Konföderáció színéről a Köztársaság színére - gondolom, amikor megalapul a Szövetség). Szerintem ez tökéletesen illik a jelleméhez. Rühelli a Birodalmat, végre megismerte a nagy tervet, és lényegében az egész akció az, ami ő: lázadás a világ ellen.

A sokszínű haj a bizonytalanság, a sehová sem tartozás, a kék az elkötelezettség, a lázadáshoz tartozás jelképe lehet. Várom már, amikor vörösre festi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megszokás kérdése. Az 1. évad előtt sokaknak pont a rózsaszínes páncél és a mellíres haj nem tetszett.

Ebben van igazság. Bár szerintem akiknek akkor nem tetszett Sabine, nekik ezzel az új külsővel se tetszett volna. Nekem anno már először is kifejezetten tetszetős volt a megjelenése. Azt nyilván nem tudom megmondani, hogy mit szóltam volna hozzá, ha már akkor is így harangozzák be, de most (számomra legalábbis) minden tekinteteben elég bugyutának hat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok az egyetlen, akinek jobban tetszik ez a verzió Sabine-ból, mint az első évados? :)

 

Nem, nem te vagy az egyetlen ;) Nekem elõször nem tetszett Sabine 1. évados kinézete, de aztán sikerükt megszoknom, meg talán meg is kedvelnem. Ennek ellenére a "mostani" design sztem sokkal komolyabb. Szerintem se túl elõnyös a beállítás, de jó lesz ez. :)

 

Az Ahsoka-Vaderes poszterhez: Elképesztõen jól sikerült, szép, igényes munka! Hogyha majd sikerül odáig eljutnom, hogy végre megint tudjak rajzolni, akkor már asszem tudom is, mi lesz a következõ téma.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.