Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Na hátha a veretes nézettségi adatok hoznak még forrásokat a konyhára.

 

Én is ezt remélem. Viszont 6 évadnyi TCW után lehettek volna egy picit bátrabbak is. A Star Wars az a sorozat, ami mindig tuti befutó, nem kell vele kísérletezgetni, az már megtörtént 77-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy nem is tartottam "szalonképesnek" a 16 részes évadot, egyszerűen kilógott a sorból. Most már végre tudjuk, hogy a jól elterjedt és működőképes 13 rész/évad-os formulával van dolgunk.

 

Fura ez az okfejtés. Hisz lentebb Bomarr is kifejtette, hogy technikailag 16 résznek megfelelő anyag az évad így is.

Melyik sorozatnak van 13 részes "formulája"?

Én nem vagyok sorozatfüggő, de amit ismerek van 12 részes; Dexter, a The walking dead(6,13,16,16,?) Breaking Bad és a Prison break is változó volt, de ezek mind min. 40 perc/epizód.

A 22 perc/epizód tempóban jellemzőnek inkább a 20 körüli epizódszám szerintem évadonként( tcw, jóbarátok, így jártam...stb)

 

Szóval szerintem a 2. évad is egyszerűen 16 rész lesz és az nem olyan rossz!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura ez az okfejtés. Hisz lentebb Bomarr is kifejtette, hogy technikailag 16 résznek megfelelő anyag az évad így is.

Melyik sorozatnak van 13 részes "formulája"?

Én nem vagyok sorozatfüggő, de amit ismerek van 12 részes; Dexter, a The walking dead(6,13,16,16,?) Breaking Bad és a Prison break is változó volt, de ezek mind min. 40 perc/epizód.

A 22 perc/epizód tempóban jellemzőnek inkább a 20 körüli epizódszám szerintem évadonként( tcw, jóbarátok, így jártam...stb)

 

Szóval szerintem a 2. évad is egyszerűen 16 rész lesz és az nem olyan rossz!

Igen, az valóban szokatlan, hogy 13 részből áll egy évad, ami 22 perces epizódókat vonultat fel, de a 12-16 intervallum mára már teljesen általánossá vált, amiből én a 13-at látom felbukkanni a legtöbbször, akárhogy nézzük is. Nem mondom, hogy nem szeretnék többet, de azt sem, hogy menjen a minőség rovására a több epizódra beosztott ugyanankkora keret, amit Zéé lejjebb jól leírt.

Ja, és már a Monty Python's Flying Circus is 13 résszel futott, kivéve az utolsó évadot. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre számítanék. Az ürgét aki elmondta hogy a pilot nélkül 13 részes lesz az évad, többen kérdezgették hogy mikor jön a többi és mondta hogy várják meg amíg hivatalosan bejelentik a vetitési időpontokat. Ha rögtön jönnének akkor nem kéne semmire várni, szóval szerintem is szünet lesz.

 

De ha ez lesz a félévadzáró akkor érzésem szerint egy nagyon jó ponton hagyjuk itt a sorozatot. Rengeteg a nyitott kérdés de nincs őrjitő cliffhanger ráadásul elég jól beindultak a dolgok. Persze az lenne a legjobb ha jönne rögtön a következő, de most úgy érzem elég tartalmas volt amit eddig láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ej-ej Dzséjt! Multkor szóltál valamit a fekete humorra, amit benyogtem valahová(nem dorgálást, csak úgy), de nem tudtam, hogy neked meg a szopatós a kenyered!

Hisz az eddigi legjobb rész volt! Áhh..mozifilmszintű élmény. És ez belekerült vagy 7 részbe?

Mi lesz itt még?!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ennyire jó a Gathering Forces? :D Na nem mintha az Empire Day kutyaütő lett volna. ;)

 

Köszi Csoli! :clap:

Szívesen. Amúgy brutális..csak szuperlatívuszokban lehet róla szólni. Dzsana' rá felirat nélkül, simán menni fog az neked. -tudom hogy csináltad már! ;)

 

Ejha, akkor nézem is hamarba!

Jól teszed!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sietünk... ;) Először az Empire Day -t kell kiélvezni. Egyébként jobban belegondolva nem is baj, hogy jön egy legalább hónapos szünet. A TCW hatodik évada épp a jövőhét végén jön meg BD -n, azt is ki kell élvezni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is volt gyenge rész az évadban. Kevesebb de sűrűbb sorozat. Anélkül, hogy láttam volna a 1x07 -est már most kijelenthetem, hogy két olyan animációs sorozattal gazdagodtunk a filmek mellett amik telitalálatok! Vagy valami iszonyat nagy mákunk van, vagy a StarWars márkanév tényleg garancia a minőségre. Filoni és csapata lassan kaphat egy szobrot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, a Gathering Forces-t ugyan még nem láttam (csak órák kérdése), de Filoniék megint nagyot alkottak, ez már most kijelenthető. Ahogy Lucast eddig is a teremtőnek neveztük Star Wars tekintetében, Filonit lassan tekinthetjük a Star Wars egy arkangyalának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.