Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Ej-ej Dzséjt! Multkor szóltál valamit a fekete humorra, amit benyogtem valahová(nem dorgálást, csak úgy), de nem tudtam, hogy neked meg a szopatós a kenyered!

Hisz az eddigi legjobb rész volt!

Nekem? Én ártatlan vagyok, a leírtak a véleményemet tükrözik... A leírtak az epizód topikjában. :D:pill:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megerősítették, hogy a Gathering Forces után téli szünetre vonul a sorozat. A fennmaradó 6 részt január 5-től láthatjuk majd.

Kár.. Mekkora poén lenne, ha a magyar részről erről nem vennének tudomást! :evil:

 

Nekem? Én ártatlan vagyok, a leírtak a véleményemet tükrözik... A leírtak az epizód topikjában. :D:pill:

Már olvastam. ;)

De nem bocsátok meg! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval akkor nem írsz egyenként a részekhez? Oda jutunk így amitől tartottál.

 

 

Dehogynem. Csak most már értelmesebbnek tartom megvárni az utolsó részt. Az nekem sem igazán tetszik hogy hazaérek nézem a topicot és már a 3. rész kint van. De hát nem én találtam ki ezt az idióta vetítési rendszert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig úgy volt, hogy kb. 14 évvel járunk a III. rész eseményei után, azaz mintegy 5 évvel a IV. rész előtt. Gondolom, in universe az évfordulóhoz közel járhattunk a sorozat nyitányakor, mivel a Birodalom napjával biztos, hogy átléptük a YE 5-ös évet, így jelenleg YE 4-ben járunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg szerintem a Rise of the Old Masters és a Breaking Ranks között lehetett is egy jó néhány hetes időugrás. Az akadémiára legalábbis nem hiszem, hogy egy nap alatt épült be Ezra. Sőt, talán a Spark of Rebellion és a Droids in Distress között is húzódhat pár hét, mert Ezra addigra egész beleszokott a csapatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg szerintem a Rise of the Old Masters és a Breaking Ranks között lehetett is egy jó néhány hetes időugrás. Az akadémiára legalábbis nem hiszem, hogy egy nap alatt épült be Ezra. Sőt, talán a Spark of Rebellion és a Droids in Distress között is húzódhat pár hét, mert Ezra addigra egész beleszokott a csapatba.

Ezt emlékeim szerint Kanan a Breaking Ranksben ki is mondja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg szerintem a Rise of the Old Masters és a Breaking Ranks között lehetett is egy jó néhány hetes időugrás. Az akadémiára legalábbis nem hiszem, hogy egy nap alatt épült be Ezra. Sőt, talán a Spark of Rebellion és a Droids in Distress között is húzódhat pár hét, mert Ezra addigra egész beleszokott a csapatba.

Biztos vagyok benne,hogy majd ezekrol az idoszakokrol is lesznek toltelek reszek valamelyik evadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

/Film has now exclusively heard that Lucasfilm not only knows where Rebels will end, the company knows what’s next for the Star Wars animated world.

Rumor has it that Disney and Lucasfilm are planning to do “about” three or four seasons of Star Wars Rebels before starting a whole new Star Wars animated series, with all new characters, set in the timeline of the current movies (the Star Wars sequel trilogy).

http://www.slashfilm.com/new-star-wars-animated-series/

 

A kémjelentés szerint 3 vagy 4 évados lenne a Rebels, után a következő animációs sorozat már a sequel trilogy érában játszódna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kémjelentés szerint 3 vagy 4 évados lenne a Rebels, után a következő animációs sorozat már a sequel trilogy érában játszódna.

Eléggé kevésnek érezném a Rebels-t. Eleve csak 20 perces epizódokból áll és az évadok is kevesebb részt tartalmaznak, mint mondjuk a TCW. 3 évad röhejesen kevésnek tűnik, de 4 se egy nagy eresztés. Persze kérdés, hogy mennyi tartalommal tudják megtölteni ezt az amúgy nem túl hosszú időszakot, de a TCW-ből kiindulva bőven van benne potenciál. Egyelőre igencsak sikeresnek mondható a sorozat és mintha kevésbé lenne megosztó vagy megkérdőjelezett, mint a TCW volt. Összességében én csalódott lennék, ha 5 évadnál kevesebbre futna ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit olyan érzésem van, hogy túl sokat akar egyszerre markolni a Disney... a TCW kaszájának se volt más oka, mint hogy készülhessen a Rebels és mindenki figyelme 100%-ban rá fókuszáljon. Erre mire kellően bemelegedne a sorozat, máris fejest ugranának egy újabba? Nekem ez nem tetszik. A TCW kevesebb, mint 3 év sztoriját tudta hosszú évadokon át taglalni. A Rebelsnek még 4 éve van a IV. részig. A TCW-s kreativitással bőven lenne mit elmesélni, főleg mivel továbbra is az egyik legtöbb potenciált tartogató éra (ahogy az az eddigi néhány részből ki is derült).

 

Persze arra is szükség van, hogy kitöltsék a VI-VII. rész közti hatalmas űrt, de ne a Rebels rovására tegyék. Regényekben el lehet hinteni néhány kulcsfontosságú sztorit, ami közelebb hozza egymáshoz a két részt, a többire meg jut idő, amikor kifutotta magát a Rebels. Előbb együk meg ezt a csokit, aztán bontsunk fel egy másikat. ;)

 

Mondjuk azt is kétlem, hogy egyedül Filoniék csapata keni-vágja az animációs SW készítés rejtelmeit, biztos akadnak még más tehetségek is, akikre rá lehetne bízni az új sorozatot. Ha egyszerre több mozifilm készítésére van kapacitás, két párhuzamosan futó animációs sorozat nem sokban lenne más... szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.