Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm szépen a köszöntéseket mindenkinek! :)

 

Frenkie csak 3-at ittam (almás Borsodi)... de ez is elég volt. (Családi körben ünnepeltünk, nekem ez ezerszer többet jelent mint bármilyen buli.)

 

Peter Falk halála megdöbbentett. Isten nyugosztalja.

 

Ody... magyar volt? Ez nekem új. Részleteket!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot, Riddick :)

Más: Ma lett volna az utolsó vizsgám. A hangsúly a volnán van, mert a tanár elfelejtett eljönni.

Sajnálom az esetet, ez is olyan, ami már túlmegy a bosszantó fogalmán. Jó lenne, ha rájuk is vonatkoznának bizonyos szabályok, nem csak a diákokra.

 

Peter Falk nyugodjon békében! Mi is sokat néztük Columboként :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csípem a 80-as évek zenéjét, akkor már hallgattam a rádiót, és sokáig nem is mentek ki a divatból az akkori zenék, nem úgy, mint a maiak. Ez a Kokomo különösen jól sikerült darab, én is mennék lazulni a vízpart mellé, mint Ody :D

A fórumról mennénk páran, Oldie-t meg itt hagynánk a Ladájával a bánya tó mellet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit most eltávozom. Sajnos az én hibám is , de itt már lassan úgy vagyok elkönyvelve hogy aki részegen fórumozik. Pedig nem. Bizonyítani nem tudom. Sose adjátok ki magatokat.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Ody nem azt írta, hogy részeg vagy, hanem hogy nem vagy tiszta. És ebben igaza van, nem? Hidd el, meg tudjuk állapítani, mikor vagy józan, mikor vagy ittas, és mikor részeg. Most érezhető volt, hogy van benned pár sör, de nem vagy részeg. Egyébként Odyval annyiból nem értek egyet, hogy korábban józanul is ugyanezt az álláspontot képviselted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjövök nyaralásból és egyből ezt kell olvasnom, hogy Frenkie lelép? "csodás"... :)

Mindenesetre én jól éreztem magam horvátban, majd holnap írok hosszabban is ha valakit érdekel. :)

De most jóéjt mert 9órás autóút után kicsit elvagyok fáradva... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, Ody nem azt írta, hogy részeg vagy, hanem hogy nem vagy tiszta. És ebben igaza van, nem? Hidd el, meg tudjuk állapítani, mikor vagy józan, mikor vagy ittas, és mikor részeg. Most érezhető volt, hogy van benned pár sör, de nem vagy részeg. Egyébként Odyval annyiból nem értek egyet, hogy korábban józanul is ugyanezt az álláspontot képviselted.

 

 

Igen ez volt a lényeg. Komputert javítottam egész nap, kináltak rendesen, megittunk ketten 20 üveg sört. De nem érzem magam hullarészegnek. Csak az bántott, hogy józanul is az a véleményem. De túlléptem rajta.

 

kudar: Nem szabadultok tőlem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.