Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem. Doboz, telefon, töltő, USB kábel, fülhallgató. Ezek vannak.

Meg kellene a használati útmutató, kis könyvecske szokott lenni (ebben esetleg benne vannak a telepítési instrukciók). Ha az sincs, nem kicsit hiányos a csomag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg kellene a használati útmutató, kis könyvecske szokott lenni (ebben esetleg benne vannak a telepítési instrukciók). Ha az sincs, nem kicsit hiányos a csomag.

 

Nekem Nokia 5130-asom van, a csomagban szintén csak töltő, , USB, füles meg a telefon volt mikor meg lett véve. A hozzá való programot ( OVI Suite) megtaláltam a Nokia honlapján így nem volt vele gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mobilos / számítógépes kérdés.

Vettem egy kártyafüggetlen jószágot, működik. Összekötöm Hibával, kiírja hogy telepedni akar, jó. De nem talál magához telepítő szoftvert a csavarfejű! Alcatel honlapján meg bánat nincs telepítőprogikról. Igazából nem is hiszem, hogy ne lenne a telefonban valahol benne a telepítő....

Jól írják a többiek, a használati útmutatóban benne kell lennie, honnan töltheted le a telepítő programot.

Nekem is most lett nemrég új telefonom, és nálam is így volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi kolmilan. :)

Helyes :) Ha mondhatok ilyet :)

A köszöntő pia maradék része meg biztosan nem ment kárba :)

Maradt még elég, az ajándékaim tetemes része folyékony halmazállapotú. :D

 

Amúgy elmehetnek a fenébe a vírusírtók. Feltettem a nod32-t, hogy lecsekkoljam nincs-e vírusom (nem talált), de annyira lassította a gépem hogy végül töröltem. No azzal le is szedte a hangkártya driverét, megjelent 50 féle új processzorzabáló folyamat a feladatkezelőben, és folyton lefagy minden. Esküszöm jobban megéri bekapni 1-1 vírust néha, mint feltenni egy ilyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem szokott vele bajom lenni, viszonylag jó levelezőrendszer, bár sose vált a kedvencemmé. A stabilitása miatt kezdtem használni rendszeresen. Mondjuk az új stílusa egy katasztrófa :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szerencsejáték Zrt "Állati sztárok" szavazása a lehető legjobb eredménnyel zárult. Hála a Facebook-nak (az utolsó két órára összeomlott a szavazószerver) mindkét nagy esélyes, a szegedi Tappancs és a pécsi Misina is nyert! Igazságosan megfelezik a nyereményt, és biztosan mindkét fél jó helyre kerül. Köszi mindenkinek aki szavazott!

 

 

Boldog szülinapot Revan!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.