Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Biztos használtad az Erőt R2! :D

 

 

Jó is lenne, ha egy 10 km-es körzetben tudnék Erő-burkot képezni a város fölé... :)

 

De egy asztrodroid ilyenre nem képes - az időjárás csak visszaadta a múltkorit, mikor nálunk volt cudar idő.

 

Vagy csupán valakinek fönn nem tetszik az új pápa...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálok mindenkit, aki megrekedt valahol útközben ebben az időben. :( Nem tudom, mi rosszabb, vonaton vagy autóban, de maradjunk annyiban, hogy legjobb ilyen időben otthon. Ki sem mozdulni, ha nem muszáj.

Mi is úgy ástuk ki magunkat a házból reggel, mert teljesen befújta hóval az ajtókat a szél.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot Merr-Sonn. Jövőre már koccinthatsz is. :D

Legalábbis hivatalosan :D

Nagyon szépen köszönöm azoknak, akik eddig felköszöntöttek, és hát az a nagy helyzet, hogy a fórumos tagságom már két napja betöltötte első életévét, így alkalmasnak találom ezt a napot, hogy néhány szóban kifejezzem mit jelentett nekem ez az egy év.

 

Először is szeretném megköszönni Ody Mandrellnek, hogy már egy éve itt lehetek ;)

Azt kell mondjam, hogy bő másfél évvel ezelőtt, amikor megakadt a szemem a fórumon, mármint rátaláltam, nagyon megörültem, mert soha addig nem láttam egy ilyen sokszínű, kedves, igazi rajongókat felvonultató SW társaságot, mint amilyenek Ti vagytok. Ez alatt az egy év alatt jobban megismerhettem a Sagát mint azelőtt bármikor, és ezt Nektek köszönhetem. Voltak itt pozitív és negatív szereplők is (na azért a negatívak nem olyan sokan :D), akikkel remekül lehetett eszmecserét folytatni, vitázni kedvenc űroperánkról. Legfőképpen a TCW előrehaladásával együtt járó találgatások, sejtegetések témájában szerettem a fórum aktív tagja lenni, bár az utóbbi időben a Donát mester féle kvíz is nagyban segített, hogy belerázódjak a társaság magjába. Valamennyiőtökkel nagyon jól lehetett beszélgetni, eszmefuttatást végezni. Ami engem a kezdeti időszakban meglepett, -hisz "naiv voltam és fiatal"-, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy kaliberű magyar SW rajongói tábor rendelkezik egy ilyen nagyszerű fórummal. De az idő haladtával még jobban megszerettem a közösséget, hisz bár a Saga (és feltehetően az Erő) összeköt minket rajongókat, itt mindenki egyén, mindenkinek megvan a maga pozitív illetve negatív véleménye a Saga egyes részeiről, és ez az, ami igazán segített abban, hogy az olyan fanok szintjére emelkedjek, mint Ti.

Szeretném megköszönni bárkinek, aki a kezdetekkor utat mutatott nekem, és kisegített a fórum útvesztőiben.

Egy szó mint száz, egy olyan év telt el itt veletek a fórumon, amely tökéletes alapozásnak bizonyult ahhoz, hogy még jobban belerázódjak és folytassam az oldal látogatását.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek ezt a tartalmas egy évet, amely során a tudásom rengeteget gyarapodott, és amely során olyan beszélgetőpartnerekre találtam, akiket jobb, ha megbecsül az ember. :)

Fórumbeli második működési évemet ezennel megnyitom. :peace:

 

szerk: Nem hiszi el valaki, hogy egy ilyen fórum sokat tud segíteni a magányos rajongónak? Akkor számolja meg a "köszönet" szó darabszámát. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is szeretném megköszönni Ody Mandrellnek, hogy már egy éve itt lehetek ;)

Azt kell mondjam, hogy bő másfél évvel ezelőtt, amikor megakadt a szemem a fórumon, mármint rátaláltam, nagyon megörültem, mert soha addig nem láttam egy ilyen sokszínű, kedves, igazi rajongókat felvonultató SW társaságot, mint amilyenek Ti vagytok. Ez alatt az egy év alatt jobban megismerhettem a Sagát mint azelőtt bármikor, és ezt Nektek köszönhetem. Voltak itt pozitív és negatív szereplők is (na azért a negatívak nem olyan sokan :D), akikkel remekül lehetett eszmecserét folytatni, vitázni kedvenc űroperánkról. Legfőképpen a TCW előrehaladásával együtt járó találgatások, sejtegetések témájában szerettem a fórum aktív tagja lenni, bár az utóbbi időben a Donát mester féle kvíz is nagyban segített, hogy belerázódjak a társaság magjába. Valamennyiőtökkel nagyon jól lehetett beszélgetni, eszmefuttatást végezni. Ami engem a kezdeti időszakban meglepett, -hisz "naiv voltam és fiatal"-, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy kaliberű magyar SW rajongói tábor rendelkezik egy ilyen nagyszerű fórummal. De az idő haladtával még jobban megszerettem a közösséget, hisz bár a Saga (és feltehetően az Erő) összeköt minket rajongókat, itt mindenki egyén, mindenkinek megvan a maga pozitív illetve negatív véleménye a Saga egyes részeiről, és ez az, ami igazán segített abban, hogy az olyan fanok szintjére emelkedjek, mint Ti.

Szeretném megköszönni bárkinek, aki a kezdetekkor utat mutatott nekem, és kisegített a fórum útvesztőiben.

Egy szó mint száz, egy olyan év telt el itt veletek a fórumon, amely tökéletes alapozásnak bizonyult ahhoz, hogy még jobban belerázódjak és folytassam az oldal látogatását.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek ezt a tartalmas egy évet, amely során a tudásom rengeteget gyarapodott, és amely során olyan beszélgetőpartnerekre találtam, akiket jobb, ha megbecsül az ember. :)

Fórumbeli második működési évemet ezennel megnyitom. :peace:

 

szerk: Nem hiszi el valaki, hogy egy ilyen fórum sokat tud segíteni a magányos rajongónak? Akkor számolja meg a "köszönet" szó darabszámát. :D

 

:clap: :clap: Ezt annyira jó volt olvasni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.