Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Remélem te is érted Dzséjt.

Igen, így értem, hogy mi áll mögötte, de akkor sem fogadom el, hogy intelligens, az életet elviekben tisztelő és állítólag a szabadságot támogató ember ilyeneket képes leírni. Nem tudok, nem akarok azonosulni az ilyen kijelentésekkel, és minduntalan felfognak háborítani. És nem érdekelnek a mögötte rejlő okok. Ártatlanok bántalmazása, míg van más megoldás, nálam semmilyen formában, még írott formában sem elfogadott, elítélem azt is, aki gondolatban foglalkozik vele. Az elkövetőt kell gyűlölni, azt tettétől függően agyonlőhetik, kínozhatják, stb. Az ellen semmi kifogásom. De, hogy az utcán lőjük agyon random embereket, mert ugyanazt a nyelvet beszélik, vagy ugyanolyan a hajuk színe, vagy éppen mindegyik balkezes, ezzel soha semmilyen formában nem fogok egyetérteni. Ámokfutó állatok szájából hangozhatnak el ilyen szavak, akik ugyanazt érdemelnék, mint maga a tettes.

Ám, ha leírod mindezt, aztán a kirohanásod végére odaírod, hogy aztán veled is végezhetnek azon nyomban az általad használt brutális módszerekkel, vagy dolgod végeztével ráharapsz a shoti csövére, akkor egye fene, elfogadom az ilyen kirohanásokat gondolati szinten. Mint a Serenity-ben, amikor a Végrehajtó kijelentette, hogy ha sikerül megteremteni azt a békés világot, amiért ő ártatlanokat is legyilkol, akkor őt is meg kell ölni végül, mert nem illene abba a világba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jutott eszembe, hogy a szülés talán nem is a stressztől indul meg ilyenkor némely várandós anyukánál, hanem talán az izmok a rezgéstől hirtelen elernyednek....persze lehet, ez baromság.

A babák a frontokra születnek :)

Egyébként én sem érzékeltem a földrengést, reggel tudtam meg, hogy mi történt. Viszont éjjel többször felébredtem, szóval lehetséges, hogy emiatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a Bátor a gyáva kutya volt a valaha volt legjobb rajzfilm :D

Valamelyik nap a Fura Fred c. rész ment. Hát én azon még most is besza... :lol: Elmebeteg rajzfilm, de ezerszer jobb, mint a sok mai hulladék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.